2018

Oktober

21

Hoogeveen


Nedereindse Berg

20

Zaltbommel


Emmen



14

Gieten


Brabant Beach Battle


Velodrome Amsterdam


Tiel

13

Ronde van Zeeland


Rhoon


Helmond

7

NK Studenten


Gouda

6

Montfoort


Assendelft

September

30

R van Midden-Brabant


Dordrecht CycloCross

Oml Haarlemmerliede & Spaarnewoude


Den Haag

29

NCK Dronten


Amersfoort


Gasselte

23

Finale Clubcompetitie

Efteling Omloop van Hil & Moer


Oosterhout


Oldenzaal MTB


Delfzijl


Lisse

22

Finale Clubcompetitie


NK Mountainbike Jeugd


Ottoland


Amersfoort

16

Ulestraten


Bemmel / NK Tijdrijden Master


Bavelse Berg Classic


Alphen aan den Rijn


Sittard MTB


Hillegom


Heerlen


Grens Land Klassieker


Emmen

10 / 16

Olympia’s Tour

15

Ameide


Sittard MTB


Tiel


Amersfoort

14

Giessen

12

Krimpen aan den IJssel

9

Eurode Omloop


Hank


Lisse


Sittard


Reuver


Tilburg


Assen

7 / 9

Watersley Sittard

8

Berkel en Rodenrijs


Mechelen Cyclo Cross


Honselersdijk


Rolde


Amersfoort

7

Hallum

5

Noordwijkerhout

2

Baarn


Den Haag


Heemskerk


Well


Roosendaal


Ossendrecht


Hoogeveen

28-8 /
2-9

Boels Ladies Tour

1

Kleine Omloop
van de Veenkoloniën


Omloop van Trynwalden


Weebosch


Boels Ladies Tour Junior-Vr. & Nieuweling-Ms.


Goor


Sint Pancras


Rotterdam


Burgh-Haamstede


Amersfoort

Augustus

31

Almelo


Den Haag


Harlingen

29

Winsum

28

Rush Hour

26

R v Midden Nederland


Heerlen


Valkenswaard


Oldenzaal


Gouda


Zoetermeer MTB


Uithoorn


Utrecht


Bergen op Zoom

25

Zuidland


Oudewater


Leeuwarden


Molenaarsgraaf


Maassluis


Zoetermeer MTB


Amersfoort

24

Zierikzee


's-Gravendeel

23

Borne

22

Veenendaal-Veenendaal


Ede

21

Naaldwijk

19

Ronde van de Achterhoek


Berg en Terblijt


Etten-Leur


Nuenen


Groenlo


Heerhugowaard

18

Pijnacker


de Westereen

15

Nunspeet

14

De Lier


Merum-Herten

13

Steensel

12

Hel van Voerendaal


Zevenbergen

11

Norg


Amersfoort

9

Oostvoorne


Nootdorp

8

Zundert


Maastricht


Elspeet


Beverwijk

7

Steenwijk

6

Roosendaal


Noordeloos

5

Emmen


Oostzaan


Appelscha

30-7/4-8

Jeugdtour - Assen

4

Maarheeze


Ospel


Haamstede


Amersfoort

3

Heerlen

2

Wateringen

1

Chaam


Zutphen


Santpoort

Juli

31

Surhuisterveen


Dedemsvaart

30

Boxmeer


Duizel


Chaam

29

Usquert


Poeldijk

28



Amersfoort

22 tot 27

Wielerstimuleringsdagen

22 tot 28

Tour de Junior - Achterveld

25

Alblasserdam

22

NK MTB Dag 2


Bovenkarspel


Wolvega


NK WFN Rijsbergen


Achterveld

21

NK MTB Dag 1


Ochten


Barendrecht


Ternaard


Amersfoort

20

Kwintsheul

18

Milheeze Centrum

15

Monster


Bocholtz


Omloop van de Heidehof

14

Abbenbroek


Roden


WFN NK Tijdrijden


Oss


Kloosterburen


Leeuwarden


Roermond – Kapel


Amersfoort

13

Nijeveen

12

Epe

11

s-Gravenzande


De Rips

10

Bergeijk

9

Heerle

8

Omloop der Zevenheuvelen


Oudenbosch


Obdam


Schinnen

7

Ronde van Twente


De Wilp


Ugchelen


Middelharnis


Scherpenzeel


Giessenburg


Bredevoort


Drachten


Enter

6

Prinsenbeek


Markelo

5

Hendrik Ido Ambacht

4

Klimtijdrit Vaals


Ermelo


Maasdijk


Zevenhuizen


Boekel

2

Nieuw Roden

1

NK Weg Professionals


Bladel


Peize


Hoogkarspel


Rijen


Driel


Rijswijk


Utrecht


Rotterdam

29-6//1-7

Acht van Bladel

Juni

30

NK Weg Beloften & Vrouwen


Blijham


Kruiningen


Zwanenburg


Nispen


Varsseveld


Haarle


Bladel


Utrecht


Amersfoort


Exloo

29

Rijswijk

28

Honselersdijk

27

NK Tijdrijden


Asten Diesdonk

26

Sint Jansteen

25

Luyksgestel

24

Eindhoven & NK Master


Brunssum


Nieuw Vennep


Raamsdonksveer


Warmenhuizen


Spaarnwoude MTB

23

NK Weg 15-18 jarigen
& Elite-Mannen ZC


Luba Ladies Classic


Eindhoven


Drachtercompagnie


Spaarnwoude MTB


Assen


Bergschenhoek MTB


Dordrecht


Amersfoort           Foto 

20

TCM - individuele tijdrit


Albrandswaard


Mierlo

19

Hapert


Bedum


Maassluis

18

Riethoven

17

Wielerweekend Roden


NK Weg Jeugd


Elden


Mill


Zoeterwoude


Ouderkerk a.d. Amstel


Assen MTB

16

Roden


Groot Ammers


Buchten


Assen MTB


Neer


Amersfoort

15

Buchten

14

Oud-Vossemeer

13

Gorredijk


De Rips

11

Numansdorp

10

Ronde van de Kerspelen


Midden-Brabant Poort Omloop


Gilze


Fijnaart


Heerlen


Westereen


Toer de Lasalle

9

Harkema


Lisse


Nieuwendijk


Rozenburg


Zeegse MTB Zomercup


Amersfoort

8

Harkema

7

DK Tijdrijden Noord

6

Parel van de Veluwe


Deurne Walsberg

4

Netersel

3

R v Limburg


Zeist


Exel


Omloop van de Peelrijt


Geldrop

2

Omloop v d IJsseldelta


Omloop v d Maasvallei


Papendrecht


Nijkerk


Sittard


Amersfoort

1

Hengelo

Mei

31

Driebergen

30

Deurne Zeilberg

KNWU Tijdritcompetitie Herkenbosch

29

DK Tijdrijden Oost


Montfort

27

Ronde van Zuid Oost Friesland


Wervershoof


Stampersgat


Heelsum


Kortenhoef


Bergschenhoek


Heeswijk-Dinther MTB


Erp


Veendam

26

R v Zuid Oost Friesland


Omloop Hoeksche Waard


Noord Drentse Dorpenomloop


Westerhoven


Wichmond


Amersfoort


Rotterdam


Hasselt


Zaandam


Arkel MTB



25

Nes a.d. Amstel

23

Asten Vlosberg


DK Tijdrijden Zuid Holland


DK Tijdrijden Zuid-West

21

DK Noord


DK Oost


DK Midden

DK NH (El.-Be.Jun.) & RK NH-ZH-Midden


RK Zuid - Mierlo


RK Zuid Woensdrecht


DK Noord-Holland


DK Zuid-Holland


DK Zuid-Holland Masters


Someren

20

Omloop der Kempen


Krommenie


Lieshout


Moerdijk

18-20

Junioren Driedaagse Axel

19

Bolsward


Maartensdijk


Veldhoven


Brakel


Beverwijk


Enter


Rotterdam


Amersfoort


Den Helder MTB

16

Milheeze Hoeven

13

Profronde van Noord-Holland


Bergomloop Simpelveld


Nieuw Vossemeer


Woerden


Uden


Ossendrecht

10-13

Meertour

12

Ronde van Overijssel


Zuid-hollandse Eilanden Tour


7-Dorpenomloop Aalburg


Flevo tour


Draai rond de Kraai


Spijkenisse


Gouda


kampen


Wijk en Aalburg


Beesel MTB


Amersfoort

11

Rijssen

10

Maren-Kessel


Lekkerkerk


Wernhout


Schijndel


Ronde van het Purmerplein

9

Vlierden

8

DK Tijdrijden Zuid Oost

6

Dorpenomloop door Drenthe


Standdaarbuiten


't Zand NH


Stokkum


Amstelveen


Maastricht


Omloop Liessel Liessel


Netersel


Assen


Utrecht


Honselersdijk

5

Mechelen


Rijswijk


Hardenberg


Oosterhout NB


Amersfoort

2

Asten Heusden

April

29

Wim Hendriks Trofee


Ton Dolmans Trofee


Geldrop


Sint-Michielsgestel


Drouwen


Den Haag


Havelterberg MTB


Stein

28

PWZ Zuidenveldtour


Wim Hendriks Trofee


Nijverdal


Havelterberg


Amersfoort

27

Beilen


's-Gravendeel


Enkhuizen


Almelo


Amsterdam


Heerde


Chaam


Arkel

25

Gemert

22

Omloop van de Glazenstad


Omloop van Borsele 3


Aalten


Breezand


Helmond


Eijsden


Dordrecht


Eibergen


Veendam

21

Arno Wallaard Memorial


Omloop van Borsele 2


Made


Hierden


Hengelo


Drachten


Spaarndam


Leiden


Amersfoort

20

Omloop van Borsele 1

18

Rotterdam


Bakel

15

Amstel Gold Race


Oud Gastel


Lieshout


Apeldoorn


Alphen aan den Rijn


Den Helder

14

ZLM tour

Dronterland Zuiderzeeronde

Omloop door het Land van Kleine Hein


Omloop van Munnikenland


Lexmond


Dronten


Amersfoort


Trimunt

11

De Mortel

8

Healthy Ageing Tour 5


Healthy Ageing Junior Tour 3


Tilburg


Sint Jozef Klassieker


NK Journalisten


Maasbracht-Beek


Uithoorn

7

Omloop van de Braakman


Healthy Ageing Tour 4


Healthy Ageing Junior Tour 2

Omloop v Noord-West Overijssel


Rotterdam


Groesbeek MTB


Spijkenisse


Zwolle


Leeuwarden


Amersfoort

6

Healthy Ageing Tour 3B


Healthy Ageing Tour 3A


Healthy Ageing Junior Tour 1


Goenga

5

Healthy Ageing Tour 2

4

Healthy Ageing Tour 1


Deurne Walsberg

2

Gerwen


Ureterp


Werkendam


Hoorn


Berghem


Den Helder


Emmen

1

Oploo


Honselersdijk MTB


Doetinchem

Maart

31

Volta Limburg Classic


Omloop van de Braakman


Tiel


Hoogeveen


Amersfoort


Honselersdijk MTB


Amsterdam


Schutterveld

25

Huijbergen


Valkenswaard - Dommelen



24

Grote Omloop van de Veenkolonien


Amersfoort


Dordtrecht


Amsterdam


Kalverdijkje


Rotterdams Kampioenschap

18

Omloop v d Houtse linies

18

Heeswijk-Dinther


Woensdrecht


Berlicum - MTB

17

R v Groningen


Berlicum LJC


Rotterdam


Amsterdam

11

R v Drenthe


Dorpenomloop Rucphen


Haarlem


Hoogeveen


Sint Willebrord


Oss

10

Ronde van Zuid Holland


Omloop van Strijen


Hoogeveen


Amersfoort


Oldebroek


Dordtrecht


Rotterdam


Amsterdam

9

Drentse 8 van Weterveld

4

Oss

3

Ster van Zwolle


Amersfoort


Amsterdam


WV Snits

Februarie

25

Oss


Annen



24

Amersfoort





18

Oss


Rijswijk


Annen

17

Dordtrecht


Amersfoort


Emmen


Rotterdam


Amsterdam

11

Oss


Annen

Regiokampioenschap van de Zaanstreek

10

Amersfoort


Dordtrecht


Rotterdam


Emmen


Amsterdam

3/4

WK Veldrijden    Foto    Foto    

4

Oss


MTB Beachrace Zeeland

3

Amersfoort


't Loo Oldebroek


Dordrecht

Januarie

28

Hoogerheide


's-Heerenberg       Foto

Distrikkampioenschap Noord/Zuid-Holland en Midden omnium Duur


Hoogevee ICW


Oss

27

Rucphen


NK Veldrijden Jeugd


Lithse Ham Cross


Rotterdam


Dordtrecht

21

Oss

NK Omnium Duur voor jeugd en Nieuwelingen


Noordwijk - MTB Beachrace


Sittard


Norg


Aalten              Foto

20

Helmond


Dordtrecht


Rotterdam

14

NK Veldrijden      Foto


Omnisport Junioren Contest 3


NK Omnium Jeugd /Nieuwelingen SPrint


Overloon

13

NK Veldrijden        Foto


Omnisport Junioren Contest 2


Berghem


Rotterdam


Egmond-Pier-Egmond

12

Omnisport Junioren Contest

7

Didam    


NK Masters Velodrome


Woerden is Eindstand


Veendam


Venlo


Raalte                   Foto

6

Huijbergen          Foto  


Oosterhout

eXtropy Jgd wedstrijd Apeldoorn


Barendrecht

2017

December

27-30

NK Baan

30

Assen   


Bocholtz


Nedereindseberg clubkampioenschappen


Scheveningen

29

Benschop


Almelo   Foto 

28

Vorden        Foto


Liessel

27

Breda

26

Norg


Eibergen        Foto


Leiden

24

Boxtel            Foto


Hilversum


Amsterdam

23

NK Omnium


Boxtel Jgd


Leeuwarden

eXtropy Jgd wedstrijd Apeldoorn


Dordrecht


Kampen           Foto 


Venlo

12e Veldrit Nedereindseberg

Nederzandt op Langevelderslag

17

Wierden   Foto   Foto 


Oploo


Nedereindse Berg  


Meterik     


Spaarnwoude


Rijsbergen

16

Woerden  


Omnisport Appeldoorn


Baan Klassement Jgd


Honselersdijk

11e Veldrit Nedereindseberg   Foto 


ICW Emmen

10

Moergestel


NK 50 Km & Omlijsting


Hapert


Ronostrand


Veenendaal


Enschede             Foto 


Etten-Leur


Wijdewormer


Beesel

EK Strandrace - Scheveningen

9