2018

April

22

Omloop van de Glazenstad


Omloop van Borsele 3


Aalten


Breezand


Eijsden


Dordrecht


Eibergen

21

Arno Wallaard Memorial


Omloop van Borsele 2


Made


Hierden


Hengelo


Drachten


Spaarndam


Leiden


Amersfoort

20

Omloop van Borsele 1

18

Rotterdam


Bakel

15

Amstel Gold Race


Oud Gastel


Lieshout


Apeldoorn


Alphen aan den Rijn


Den Helder

14

ZLM tour

Dronterland Zuiderzeeronde

Omloop door het Land van Kleine Hein


Omloop van Munnikenland


Lexmond


Dronten


Amersfoort


Trimunt

11

De Mortel

8

Healthy Ageing Tour 5


Healthy Ageing Junior Tour 3


Tilburg


Sint Jozef Klassieker


NK Journalisten


Maasbracht-Beek


Uithoorn

7

Omloop van de Braakman


Healthy Ageing Tour 4


Healthy Ageing Junior Tour 2

Omloop v Noord-West Overijssel


Rotterdam


Groesbeek MTB


Spijkenisse


Zwolle


Leeuwarden


Amersfoort

6

Healthy Ageing Tour 3B


Healthy Ageing Tour 3A


Healthy Ageing Junior Tour 1


Goenga

5

Healthy Ageing Tour 2

4

Healthy Ageing Tour 1


Deurne Walsberg

2

Gerwen


Ureterp


Werkendam


Hoorn


Berghem


Den Helder


Emmen

1

Oploo


Honselersdijk MTB


Doetinchem

Maart

31

Volta Limburg Classic


Omloop van de Braakman


Tiel


Hoogeveen


Amersfoort


Honselersdijk MTB


Amsterdam


Schutterveld

25

Huijbergen


Valkenswaard - Dommelen



24

Grote Omloop van de Veenkolonien


Amersfoort


Dordtrecht


Amsterdam


Kalverdijkje


Rotterdams Kampioenschap

18

Omloop v d Houtse linies

18

Heeswijk-Dinther


Woensdrecht


Berlicum - MTB

17

R v Groningen


Berlicum LJC


Rotterdam


Amsterdam

11

R v Drenthe


Dorpenomloop Rucphen


Haarlem


Hoogeveen


Sint Willebrord


Oss

10

Ronde van Zuid Holland


Omloop van Strijen


Hoogeveen


Amersfoort


Oldebroek


Dordtrecht


Rotterdam


Amsterdam

9

Drentse 8 van Weterveld

4

Oss

3

Ster van Zwolle


Amersfoort


Amsterdam


WV Snits

Februarie

25

Oss


Annen



24

Amersfoort





18

Oss


Rijswijk


Annen

17

Dordtrecht


Amersfoort


Emmen


Rotterdam


Amsterdam

11

Oss


Annen

Regiokampioenschap van de Zaanstreek

10

Amersfoort


Dordtrecht


Rotterdam


Emmen


Amsterdam

3/4

WK Veldrijden    Foto    Foto    

4

Oss


MTB Beachrace Zeeland

3

Amersfoort


't Loo Oldebroek


Dordrecht

Januarie

28

Hoogerheide


's-Heerenberg       Foto

Distrikkampioenschap Noord/Zuid-Holland en Midden omnium Duur


Hoogevee ICW


Oss

27

Rucphen


NK Veldrijden Jeugd


Lithse Ham Cross


Rotterdam


Dordtrecht

21

Oss

NK Omnium Duur voor jeugd en Nieuwelingen


Noordwijk - MTB Beachrace


Sittard


Norg


Aalten              Foto

20

Helmond


Dordtrecht


Rotterdam

14

NK Veldrijden      Foto


Omnisport Junioren Contest 3


NK Omnium Jeugd /Nieuwelingen SPrint


Overloon

13

NK Veldrijden        Foto


Omnisport Junioren Contest 2


Berghem


Rotterdam


Egmond-Pier-Egmond

12

Omnisport Junioren Contest

7

Didam    


NK Masters Velodrome


Woerden is Eindstand


Veendam


Venlo


Raalte                   Foto

6

Huijbergen          Foto  


Oosterhout

eXtropy Jgd wedstrijd Apeldoorn


Barendrecht

2017

December

27-30

NK Baan

30

Assen   


Bocholtz


Nedereindseberg clubkampioenschappen


Scheveningen

29

Benschop


Almelo   Foto 

28

Vorden        Foto


Liessel

27

Breda

26

Norg


Eibergen        Foto


Leiden

24

Boxtel            Foto


Hilversum


Amsterdam

23

NK Omnium


Boxtel Jgd


Leeuwarden

eXtropy Jgd wedstrijd Apeldoorn


Dordrecht


Kampen           Foto 


Venlo

12e Veldrit Nedereindseberg

Nederzandt op Langevelderslag

17

Wierden   Foto   Foto 


Oploo


Nedereindse Berg  


Meterik     


Spaarnwoude


Rijsbergen

16

Woerden  


Omnisport Appeldoorn


Baan Klassement Jgd


Honselersdijk

11e Veldrit Nedereindseberg   Foto 


ICW Emmen

10

Moergestel


NK 50 Km & Omlijsting


Hapert


Ronostrand


Veenendaal


Enschede             Foto 


Etten-Leur


Wijdewormer


Beesel

EK Strandrace - Scheveningen

9