|
Jeugdveldrit Baronie Breda
|
Jeugd Cat. 7
|
|
1 |
Thymen Arensman |
DEIL |
2 |
Harm Celi |
OOSTERHOUT |
3 |
Robin Blummel |
SINT-MICHIELSGESTEL |
4 |
Carlo van den Berg |
DE LIER |
5 |
Kyle Agterberg |
MAARTENSDIJK |
6 |
Alain Broos |
BAARLE NASSAU |
7 |
Martijn Meeuws |
SOMEREN |
8 |
Riis Kaak |
NIEUW VENNEP |
9 |
Lars Imholz |
CAPELLE AAN DEN IJSSEL |
10 |
Daan Hoole |
ZUIDLAND |
11 |
Marc Veenman |
MAASDIJK |
12 |
Thijs Neuteboom |
LEIDERDORP |
13 |
Mike Raven |
LOOSDRECHT |
14 |
Martijn Krook |
PURMEREND |
15 |
Tom Brouwers |
TILBURG |
16 |
Jorn Weeren |
WIJCHEN |
17 |
Merijn van Niel |
DEN HAAG |
18 |
Dennis Mertens |
BREDA |
19 |
Jesse Huijbregts |
Roosendaal |
20 |
Jasper van Ekeris |
BUSSUM |
|
|
|
|
|
|
Jeugd Cat. 6
|
|
1 |
Perry Frijters |
ST. WILLEBRORD |
2 |
Owen Roelen |
CHAAM |
3 |
Victor Broex |
OUDERKERK AAN DE AMSTEL |
4 |
Stanley Beerepoot |
ENKHUIZEN |
5 |
Mauro Spapen |
RIJEN |
6 |
Luuk van Gestel |
MOERGESTEL |
7 |
Remco de Jong |
RIJEN |
8 |
Julia Boschker |
WOERDEN |
9 |
Manon Bakker |
SWIFTERBANT |
10 |
Bart Artz |
Wintelre |
11 |
Amber van der Hulst |
HAZERSWOUDE-RIJNDIJK |
12 |
Max van Helmond |
RIJEN |
13 |
Anouk Spies |
WAGENINGEN |
14 |
Anne de Ruiter |
POLSBROEK |
15 |
Ryan Kamp |
Raamsdonksveer |
16 |
Willem Wintermans |
HANK |
17 |
Mika Van Gestel |
OSS |
18 |
Mees Hendrikx |
VALKENSWAARD |
19 |
Jeroen Lamens |
de lier |
20 |
Carl Uptegrove |
SINT-MICHIELSGESTEL |
21 |
Lennart Reijtenbagh |
ZUIDLAND |
22 |
Maarten de Nijs |
HUIJBERGEN |
23 |
Mees Willemsen |
ELST UT |
24 |
Manon van der Kroft |
VALKENSWAARD |
25 |
Bart Hazekamp |
ZOETERMEER |
26 |
Frank de Jong |
RIJEN |
27 |
Jarmo Visser |
HEINKENSZAND |
28 |
Lisa Bakker |
SWIFTERBANT |
29 |
Marten Hanegraaf |
HEESWIJK DINTHER |
30 |
Gaby Gieskens |
'S-GRAVENHAGE |
31 |
Hugo Hoekjen |
DELFT |
32 |
Kars ten Boske |
Wintelre |
33 |
Arturs Krasts |
Letland |
34 |
Vineta Petersone |
Letland |
35 |
Lieke v.d. Draaij |
DORDRECHT |
36 |
Berko Dorussen |
BEUNINGEN GLD |
37 |
Julia Velter |
Heythuysen |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd Cat. 5
|
|
1 |
Luke Verburg |
SCHIEDAM |
2 |
Dylan Strik |
HEERLEN |
3 |
Stef ter Laak |
VEENENDAAL |
4 |
Tristan van Hassel |
WERNHOUT |
5 |
Quinty Bouckaert |
LISSE |
6 |
Ward de Schepper |
MADE |
7 |
Nard Sinke |
Veenendaal |
8 |
Noa Jansen |
OOSTERHOUT NB |
9 |
Pete Uptegrove |
SINT-MICHELSGESTEL |
10 |
Gijs Grol |
GOUDA |
11 |
Owen Geleijn |
RIJSENHOUT |
12 |
Lisette Schoon |
BEST |
13 |
Sten Verzijl |
Berkel en Rodenrijs |
14 |
Remon Delnoije |
MECHELEN |
15 |
Teun van Dijk |
MADE |
16 |
Zoë Mulder |
HEINKENSZAND |
17 |
Thijn Kluts |
Leiden |
18 |
Roel van Sintmaartensdijk |
ZUIDLAND |
19 |
Jamie Prince |
OUD VOSSEMEER |
20 |
Anne van Rooijen |
Driel |
21 |
Seth Weeder |
Leiden |
22 |
Cynthia van der Ham |
GOUDA |
23 |
Tim van der Stam |
BERGSCHENHOEK |
24 |
Alex Krasts |
Letland |
25 |
Jessica Schmitz |
DONGEN |
26 |
Lucas van der Linden |
RIJEN |
27 |
Stan van den Bergh |
Oud-Gastel |
28 |
Huub Stokkermans |
DONGEN |
29 |
Luca Wilhelm |
'S-HERTOGENBOSCH |
30 |
Jaime Jacobs |
ROTTERDAM |
|
|
|
|
|
|
Jeugd Cat. 4
|
|
1 |
Wout Poets |
LEENDE |
2 |
Huub Artz |
Wintelre |
3 |
Joppe de Heij |
HETEREN |
4 |
Levi van Hoften |
TIEL |
5 |
Daniel Taki |
OOSTERHOUT NB |
6 |
Youri Meeuws |
SOMEREN |
7 |
Florence de Graven |
HELMOND |
8 |
Boyd Lampen |
LEUSDEN |
9 |
Steijn Willemsen |
Rotterdam |
10 |
Noa de Haan |
HOOGEVEEN |
11 |
Stijn Hanegraaf |
HEESWIJK DINTHER |
12 |
Mika Sardina |
HELMOND |
13 |
Emma Verloop |
WISSENKERKE |
14 |
Jarid van Horik |
Dordrecht |
15 |
Pam Schutten |
NIJVERDAL |
16 |
Ruben Velter |
Heythuysen |
17 |
Lisa Dorussen |
BEUNINGEN |
18 |
Rose Kloese |
EMMEN |
19 |
Caine Hanssens |
TILBURG |
20 |
Beau van Izerloo |
DORDRECHT |
21 |
Julia van Bokhoven |
TILBURG |
22 |
Jerre Verschure |
Raamsdonksveer |
23 |
Rick van der Poel |
Papendrecht |
24 |
Mariska Schoon |
BEST |
25 |
Anne van de Zanden |
TILBURG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd Cat. 3
|
|
1 |
Shirin van Anrooij |
KAPELLE |
2 |
Fleur van der Peet |
DEN HAAG |
3 |
Yanick de Vos |
VALKENSWAARD |
4 |
Jordy van der Ham |
Gouda |
5 |
Nina Spapen |
RIJEN |
6 |
Johan Dorussen |
BEUNINGEN |
7 |
Fleur Nagtegaal |
VEENENDAAL |
8 |
Roan Konings |
OUDENBOSCH |
9 |
Sven Mulder |
RAAMSDONKSVEER |
10 |
Mickey Nijkamp |
Zwolle |
11 |
Fem van Empel |
SINT-MICHIELSGESTEL |
12 |
Beau van Helmond |
Rijen |
13 |
Max Mosmuller |
'S-HERTOGENBOSCH |
14 |
Danny van Lierop |
Someren-Heide |
15 |
Lars Rouffaer |
SIBBE |
16 |
Floris Wintermans |
HANK |
17 |
Iris Verschuren |
STREEFKERK |
18 |
Sofie van Rooijen |
DRIEL |
19 |
Tom Petrusma |
Amersfoort |
20 |
Brent Broosus |
HUYBERGEN |
21 |
Tijn Louwerensen |
SCHIJNDEL |
22 |
Moreno Tak |
Oud Gastel |
23 |
Anoek Kuijpers |
Gilze |
24 |
Victoire van Erp |
BERGHEM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd Cat. 2
|
|
1 |
Toms Ustups |
|
2 |
Leonie Boschker |
WOERDEN |
3 |
Jarno Goudriaan |
Bergambacht |
4 |
Casper Noorloos |
Kaatsheuvel |
5 |
Vlad van Mechelen |
Leuven |
6 |
Britt van der Hulst |
HAZERSWOUDE |
7 |
Gloria van Mechelen |
|
8 |
Daan van Lüling |
Alphen a/d Rijn |
9 |
Roel Verloop |
Wissenkerke |
10 |
Daan van den Eijnden |
Prinsenbeek |
11 |
Jesper Calster |
|
12 |
Bente van den Nouweland |
Rijen |
13 |
Anne Schumacher |
HORST |
14 |
Lars ter Laak |
Veenendaal |
15 |
Martijn Weeder |
Leiden |
|
|