51e Omloop der Peel 20-21 april 2013 |
|
|
|
|
|
|
Amateurs en Masters Uitslag 1e etappe |
|
|
|
|
|
|
Plts |
|
Woonplaats |
Ploeg |
Tijd (uu:mm:ss) |
Verschil |
|
|
|
1 |
Ruben Engelen |
Tessenderlo, Bel |
HST-YOKOHAMA 1 |
3:07:59 |
0:00:00 |
|
|
|
2 |
Marc van Grinsven |
Deurne |
Cyclingteam HVS |
|
|
|
|
|
3 |
Rob Krijnen |
Oostmalle |
HST-YOKOHAMA 2 |
|
|
|
|
|
4 |
Edwin Thijs |
Arendonk |
de dariesstampers |
|
|
|
|
|
5 |
Piotr Kornafel |
Straelen, Dld |
TWC de Maastrappers |
|
|
|
|
|
6 |
Kristof Bomans |
Maasmechelen, Bel |
PAXX - Global Cycling |
|
|
|
|
|
7 |
Alexander Bauer |
Hurth, Dld |
TWC de Maastrappers |
|
|
|
|
|
8 |
Jeroen Noels |
Balen, Bel |
HST-YOKOHAMA 1 |
|
|
|
|
|
9 |
Patrick van Gortel |
Apeldoorn |
STMA Cycling Team |
|
|
|
|
|
10 |
Rob Lokate |
Delft |
WTOS Delft 1 |
3:08:34 |
0:00:35 |
|
|
|
11 |
Geoffrey Luyssen |
Gyverinckhove, Bel |
Capino Geldhof Cyclingteam CGC |
|
|
|
|
|
12 |
Stefan Borsboom |
Hellevoetsluis |
PRC Delta France Limousin Lindeloof |
3:09:14 |
0:01:15 |
|
|
|
13 |
Sierd Steiginga |
Exmorra |
Nederlandse Politie Sport Bond |
|
|
|
|
|
14 |
Adrie Frijters |
Wageningen |
|
|
|
|
|
|
15 |
Robbert Schaap |
Voorburg |
RWV De Spartaan |
|
|
|
|
|
16 |
Johnny van der Klooster |
Lewedorp |
WV Princenhage/Star ploeg |
|
|
|
|
|
17 |
Ferry de Ruiter |
Putten |
Cyclingteam HVS |
|
|
|
|
|
18 |
Joeri Vanhove |
Helchteren, Bel |
PAXX - Global Cycling |
|
|
|
|
|
19 |
Robbin van de Geer |
Maastricht |
MSMWV Dutch Mountains |
|
|
|
|
|
20 |
Remy Meeuwse |
Utrecht |
cycloteam.com 1 |
|
|
|
|
|
21 |
Arne van Gils |
Baarle-Nassau |
WV Princenhage/Star ploeg |
|
|
|
|
|
22 |
Peter Fils |
Pijnacker |
RWV De Spartaan |
|
|
|
|
|
23 |
Peter Behiels |
Oostmalle |
HST-YOKOHAMA 2 |
|
|
|
|
|
24 |
Maarten Boonen |
Harderwijk |
STMA Cycling Team |
|
|
|
|
|
25 |
Wesley Pieterse |
Westervoort |
|
|
|
|
|
|
26 |
Erik Huisman |
Groningen |
BIKE4AIR/NWVG |
|
|
|
|
|
27 |
Camiel Pauwels |
Nijmegen |
Cyclingteam HVS |
|
|
|
|
|
28 |
Folkert Oostra |
Amsterdam |
Team SKITS |
|
|
|
|
|
29 |
Roger Pauwels |
Nijmegen |
Cyclingteam HVS |
|
|
|
|
|
30 |
Nick Riddy |
Veghel |
Wielerclub Noord Limburg/FCA Cycling |
|
|
|
|
|
31 |
Piet Hereijgers |
Wortel |
HST-YOKOHAMA 2 |
|
|
|
|
|
32 |
Stefan Joosten |
Maastricht |
MSMWV Dutch Mountains |
|
|
|
|
|
33 |
Marijn Pijper |
Hoogvliet |
PRC Delta France Limousin Lindeloof |
|
|
|
|
|
34 |
Marc den Hoed |
Pijnacker |
Restore EBH Elshof Cycling Team |
|
|
|
|
|
35 |
Elbert van de Berg |
Nijkerkerveen |
Cyclingteam HVS |
|
|
|
|
|
36 |
Matt Tibbutt |
Amsterdam |
|
|
|
|
|
|
37 |
Chris Heiberg |
Rotterdam |
Restore EBH Elshof Cycling Team |
|
|
|
|
|
38 |
Mathijs Kuipers |
Zeist |
cycloteam.com 1 |
|
|
|
|
|
39 |
Jeroen van der Honing |
Lommel, Bel |
Wielerclub Noord Limburg/FCA Cycling |
|
|
|
|
|
40 |
Martin Nieuwstraten |
Spijkenisse |
|
|
|
|
|
|
41 |
Bram van Rijt |
Bergeijk |
Cycling Team Wielertoerist |
|
|
|
|
|
42 |
Luuk Jansen |
Nootdorp |
WTOS Delft 1 |
|
|
|
|
|
43 |
Robin Huizinga |
Rozenburg |
PRC Delta France Limousin Lindeloof |
|
|
|
|
|
44 |
Igor Ovdienko |
Essen, Dld |
TWC de Maastrappers |
|
|
|
|
|
45 |
Erik de Niet |
Den Haag |
RWV De Spartaan |
|
|
|
|
|
46 |
Mark van īt Leengoed |
Etten-Leur |
WV Princenhage/Star ploeg |
|
|
|
|
|
47 |
Anco Verstegen |
Dongen |
Nederlandse Politie Sport Bond |
|
|
|
|
|
48 |
Timo Fransen |
Heerde |
STMA Cycling Team |
|
|
|
|
|
49 |
Wouter van Leeuwen |
Arnhem |
cycloteam.com 2 |
|
|
|
|
|
50 |
Ton Slippens |
Schagen |
wv Alcmaria Victrix |
|
|
|
|
|
51 |
Teun Veken |
Amsterdam |
|
|
|
|
|
|
52 |
Jasper Versteeg |
Utrecht |
cycloteam.com 1 |
|
|
|
|
|
53 |
Stefan Laurijssen |
Roosendaal |
WV Princenhage/Star ploeg |
|
|
|
|
|
54 |
Wouter Hendriksen |
Varsselder |
Zwaluwen Doetinchem |
|
|
|
|
|
55 |
Norbert van Straaten |
Oestgeest |
Restore EBH Elshof Cycling Team |
|
|
|
|
|
56 |
Tim Foppen |
Delft |
WTOS Delft 1 |
|
|
|
|
|
57 |
Martijn van īt Leengoed |
Etten-Leur |
WV Princenhage/Star ploeg |
|
|
|
|
|
58 |
Ard Veneman |
Groningen |
BIKE4AIR/NWVG |
|
|
|
|
|
59 |
Maurice Engbersen |
Nederweert |
WC Eindhoven - Tempo Bruns |
|
|
|
|
|
60 |
Bram Mertens |
Lommel, Bel |
HST-YOKOHAMA 1 |
|
|
|
|
|
61 |
Lenn Harrevelt |
Den Hoorn |
RWV De Spartaan |
|
|
|
|
|
62 |
Martijn Harteloh |
Dordrecht |
Restore EBH Elshof Cycling Team |
|
|
|
|
|
63 |
Sven Noels |
Balen, Bel |
HST-YOKOHAMA 1 |
|
|
|
|
|
64 |
Gerjan de Mooij |
Amersfoort |
WV Eemland |
3:11:01 |
0:03:02 |
|
|
|
65 |
Jordy Mulder |
Alkmaar |
wv Alcmaria Victrix |
|
|
|
|
|
66 |
Gillian de Visser |
Domburg |
Nederlandse Politie Sport Bond |
3:15:27 |
0:07:28 |
|
|
|
67 |
Bob Berghmans |
Mol, Bel |
HST-YOKOHAMA 1 |
|
|
|
|
|
68 |
Roy van den Nouweland |
Nootdorp |
Restore EBH Elshof Cycling Team |
|
|
|
|
|
69 |
Andy Muylst |
Zoutleeuw, Bel |
PAXX - Global Cycling |
|
|
|
|
|
70 |
Roland Weytjens |
Maaseik |
|
|
|
|
|
|
71 |
Jeroen Wesselius |
Voorburg |
RWV De Spartaan |
|
|
|
|
|
72 |
Paul Schreuder |
Nijmegen |
N.S.W.V. Mercurius |
|
|
|
|
|
73 |
Erik Meerkerk |
Zuidland |
PRC Delta France Limousin Lindeloof |
3:16:23 |
0:08:24 |
|
|
|
74 |
Christophe Laperre |
Wevelgem, Bel |
Capino Geldhof Cyclingteam CGC |
|
|
|
|
|
75 |
Willem Kegge |
Rockanje |
|
|
|
|
|
|
76 |
Jarno Vader |
Middelburg |
cycloteam.com 1 |
|
|
|
|
|
77 |
Stef van der Hijden |
Nijmegen |
N.S.W.V. Mercurius |
|
|
|
|
|
78 |
Joost Tetteroo |
Noordwijkerhout |
|
|
|
|
|
|
79 |
Erwin Reinders |
Nieuwegein |
Cyclingteam HVS |
|
|
|
|
|
80 |
Gerben Pouw |
Etten-leur |
cycloteam.com 1 |
|
|
|
|
|
81 |
Edwin Vrauwdeunt |
Den Haag |
RWV De Spartaan |
|
|
|
|
|
82 |
Sven Roggeveen |
Delft |
RWV De Spartaan |
|
|
|
|
|
83 |
Ronny Denier |
Kinrooi |
|
|
|
|
|
|
84 |
Jean-Paul van Oorschot |
Someren |
TWC de Maastrappers |
|
|
|
|
|
85 |
Thijs van der Bijl |
Lent |
|
3:17:37 |
0:09:38 |
|
|
|
86 |
Robert van den Braken |
Breda |
|
|
|
|
|
|
87 |
Robert van Spanje |
Montfoort |
Cyclingteam HVS |
|
|
|
|
|
88 |
Rob Nillesen |
Baarlo |
TWC de Kempen |
|
|
|
|
|
89 |
Ferdie van Mil |
Haps |
|
|
|
|
|
|
90 |
Joost Korse |
Amsterdam |
Team SKITS |
|
|
|
|
|
91 |
Willy van Kessel |
Zeeland |
Wielerclub Noord Limburg/FCA Cycling |
|
|
|
|
|
92 |
Dennis van Mijnsbergen |
Bergen op Zoom |
Nederlandse Politie Sport Bond |
|
|
|
|
|
93 |
Leon van der Schouw |
Asten |
TWC de Kempen |
|
|
|
|
|
94 |
Melle Nikkels |
Amsterdam |
Team SKITS |
|
|
|
|
|
95 |
Marc Zonnebelt |
Harderwijk |
STMA Cycling Team |
|
|
|
|
|
96 |
Jon Kegge |
Hellevoetsluis |
|
|
|
|
|
|
97 |
Lex Meerman |
Nieuw en Sint Joosl |
WTOS Delft 1 |
|
|
|
|
|
98 |
Edward van der Pijl |
Breda |
cycloteam.com 1 |
|
|
|
|
|
99 |
Thomas Rynart |
Heeswijk dinther |
TWC de Kempen |
|
|
|
|
|
100 |
Wieger van der Schaaf |
Rijswijk |
RWV De Spartaan |
|
|
|
|
|
101 |
Loek Vossen |
Amstelveen |
Team SKITS |
|
|
|
|
|
102 |
Cornelis Bakker |
Dirksland |
PRC Delta France Limousin Lindeloof |
|
|
|
|
|
103 |
Bas Janssen |
Balen, Bel |
HST-YOKOHAMA 1 |
|
|
|
|
|
104 |
Roland Valk |
Delft |
WTOS Delft 2 |
|
|
|
|
|
105 |
Arian Stolwijk |
Delft |
WTOS Delft 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51e Omloop der Peel 20-21 april 2013 |
|
|
|
|
|
Amateurs en Masters Uitslag 2e etappe |
|
|
|
|
|
1 |
Stefan Borsboom |
Hellevoetsluis |
PRC Delta France Limousin Lindel |
2:56:49 |
0:00:00 |
|
|
|
2 |
Johnny van der Klooster |
Lewedorp |
WV Princenhage/Star ploeg |
|
|
|
|
|
3 |
Twan Kops |
Eindhoven |
WC Eindhoven - Tempo Bruns |
|
|
|
|
|
4 |
Timo Fransen |
Heerde |
STMA Cycling Team |
|
|
|
|
|
5 |
Sven Noels |
Balen, Bel |
HST-YOKOHAMA 1 |
|
|
|
|
|
6 |
Dave Kleinjan |
Spijkenisse |
PRC Delta France Limousin Lindeloof |
|
|
|
|
|
7 |
Piotr Kornafel |
Straelen, Dld |
TWC de Maastrappers |
|
|
|
|
|
8 |
Maarten Vanlangendonck |
Balen |
HST-YOKOHAMA 2 |
|
|
|
|
|
9 |
Kristof Bomans |
Maasmechelen, Bel |
PAXX - Global Cycling |
2:57:16 |
0:00:27 |
|
|
|
10 |
Stefan Joosten |
Maastricht |
MSMWV Dutch Mountains |
|
|
|
|
|
11 |
Robbin van de Geer |
Maastricht |
MSMWV Dutch Mountains |
2:57:21 |
0:00:32 |
|
|
|
12 |
Rob Krijnen |
Oostmalle |
HST-YOKOHAMA 2 |
|
|
|
|
|
13 |
Robbert Schaap |
Voorburg |
RWV De Spartaan |
|
|
|
|
|
14 |
Sierd Steiginga |
Exmorra |
Nederlandse Politie Sport Bond |
|
|
|
|
|
15 |
Geoffrey Luyssen |
Gyverinckhove, Bel |
Capino Geldhof Cyclingteam CGC |
|
|
|
|
|
16 |
Marc den Hoed |
Pijnacker |
Restore EBH Elshof Cycling Team |
|
|
|
|
|
17 |
Joeri Vanhove |
Helchteren, Bel |
PAXX - Global Cycling |
|
|
|
|
|
18 |
Ragiel Wildvank |
Delft |
WTOS Delft 2 |
|
|
|
|
|
19 |
Marc van Grinsven |
Deurne |
Cyclingteam HVS |
|
|
|
|
|
20 |
Erik Huisman |
Groningen |
BIKE4AIR/NWVG |
|
|
|
|
|
21 |
Nick Riddy |
Veghel |
Wielerclub Noord Limburg/FCA Cycling |
|
|
|
|
|
22 |
Ruben Engelen |
Tessenderlo, Bel |
HST-YOKOHAMA 1 |
|
|
|
|
|
23 |
Norbert van Straaten |
Oestgeest |
Restore EBH Elshof Cycling Team |
|
|
|
|
|
24 |
Edwin Vrauwdeunt |
Den Haag |
RWV De Spartaan |
|
|
|
|
|
25 |
Maarten Boonen |
Harderwijk |
STMA Cycling Team |
|
|
|
|
|
26 |
Peter Fils |
Pijnacker |
RWV De Spartaan |
|
|
|
|
|
27 |
Wesley Pieterse |
Westervoort |
|
|
|
|
|
|
28 |
Peter Derycnk |
Kortemark, Bel |
Capino Geldhof Cyclingteam CGC |
|
|
|
|
|
29 |
Cornelis Bakker |
Dirksland |
PRC Delta France Limousin Lindeloof |
|
|
|
|
|
30 |
Remy Meeuwse |
Utrecht |
cycloteam.com 1 |
|
|
|
|
|
31 |
Arne van Gils |
Baarle-Nassau |
WV Princenhage/Star ploeg |
|
|
|
|
|
32 |
Edward van der Pijl |
Breda |
cycloteam.com 1 |
|
|
|
|
|
33 |
Melle Nikkels |
Amsterdam |
Team SKITS |
|
|
|
|
|
34 |
Peter Behiels |
Oostmalle |
HST-YOKOHAMA 2 |
|
|
|
|
|
35 |
Edwin Thijs |
Arendonk |
de dariesstampers |
|
|
|
|
|
36 |
Bob Berghmans |
Mol, Bel |
HST-YOKOHAMA 1 |
|
|
|
|
|
37 |
Elbert van de Berg |
Nijkerkerveen |
Cyclingteam HVS |
|
|
|
|
|
38 |
Roy van den Nouweland |
Nootdorp |
Restore EBH Elshof Cycling Team |
|
|
|
|
|
39 |
Bas van Gestel |
Tilburg |
TWC Pijnenburg |
|
|
|
|
|
40 |
Ferry de Ruiter |
Putten |
Cyclingteam HVS |
|
|
|
|
|
41 |
Adrie Frijters |
Wageningen |
|
|
|
|
|
|
42 |
Patrick van Gortel |
Apeldoorn |
STMA Cycling Team |
|
|
|
|
|
43 |
Erik de Niet |
Den Haag |
RWV De Spartaan |
|
|
|
|
|
44 |
Patrick Gelsema |
Amersfoort |
WV Eemland |
|
|
|
|
|
45 |
Oisin Bugter |
Amsterdam |
Team SKITS |
|
|
|
|
|
46 |
Sven Roggeveen |
Delft |
RWV De Spartaan |
|
|
|
|
|
47 |
Teun Veken |
Amsterdam |
|
|
|
|
|
|
48 |
Jeroen Wesselius |
Voorburg |
RWV De Spartaan |
|
|
|
|
|
49 |
Roger Pauwels |
Nijmegen |
Cyclingteam HVS |
|
|
|
|
|
50 |
Wouter Hendriksen |
Varsselder |
Zwaluwen Doetinchem |
|
|
|
|
|
51 |
Rob Nillesen |
Baarlo |
TWC de Kempen |
|
|
|
|
|
52 |
Robin Huizinga |
Rozenburg |
PRC Delta France Limousin Lindeloof |
|
|
|
|
|
53 |
Kris Jonkers |
Tienen, Bel |
PAXX - Global Cycling |
|
|
|
|
|
54 |
Maarten Kamsma |
Alkmaar |
wv Alcmaria Victrix |
|
|
|
|
|
55 |
Martijn Harteloh |
Dordrecht |
Restore EBH Elshof Cycling Team |
|
|
|
|
|
56 |
Dick Teeling |
Schagen |
wv Alcmaria Victrix |
|
|
|
|
|
57 |
Stefan Laurijssen |
Roosendaal |
WV Princenhage/Star ploeg |
|
|
|
|
|
58 |
Michel Francois |
Hekelingen |
|
|
|
|
|
|
59 |
Philippe van Opstal |
Lille |
HST-YOKOHAMA 2 |
|
|
|
|
|
60 |
Tim Foppen |
Delft |
WTOS Delft 1 |
|
|
|
|
|
61 |
Wouter van Leeuwen |
Arnhem |
cycloteam.com 2 |
|
|
|
|
|
62 |
Marijn Pijper |
Hoogvliet |
PRC Delta France Limousin Lindeloof |
|
|
|
|
|
63 |
Michael Lasut |
Weert |
|
|
|
|
|
|
64 |
Bas van der Kamp |
Alkmaar |
wv Alcmaria Victrix |
|
|
|
|
|
65 |
Ard Veneman |
Groningen |
BIKE4AIR/NWVG |
|
|
|
|
|
66 |
Mark van īt Leengoed |
Etten-Leur |
WV Princenhage/Star ploeg |
|
|
|
|
|
67 |
Christophe Laperre |
Wevelgem, Bel |
Capino Geldhof Cyclingteam CGC |
|
|
|
|
|
68 |
Igor Ovdienko |
Essen, Dld |
TWC de Maastrappers |
|
|
|
|
|
69 |
Maarten van Zanten |
Apeldoorn |
STMA Cycling Team |
|
|
|
|
|
70 |
Ton Slippens |
Schagen |
wv Alcmaria Victrix |
|
|
|
|
|
71 |
Matt Tibbutt |
Amsterdam |
|
|
|
|
|
|
72 |
Folkert Oostra |
Amsterdam |
Team SKITS |
|
|
|
|
|
73 |
David Hanot |
Maasmechelen, Bel |
PAXX - Global Cycling |
|
|
|
|
|
74 |
Patrick Houthooft |
Helmond |
TWC de Kempen |
|
|
|
|
|
75 |
Jasper Versteeg |
Utrecht |
cycloteam.com 1 |
|
|
|
|
|
76 |
Stef van der Hijden |
Nijmegen |
N.S.W.V. Mercurius |
|
|
|
|
|
77 |
Jeroen van der Honing |
Lommel, Bel |
Wielerclub Noord Limburg/FCA Cycling |
|
|
|
|
|
78 |
Bram van Rijt |
Bergeijk |
Cycling Team Wielertoerist |
|
|
|
|
|
79 |
Joris Geudens |
Arendonk |
de dariesstampers |
|
|
|
|
|
80 |
Stefan Slager |
Beesd |
|
|
|
|
|
|
81 |
Martijn van īt Leengoed |
Etten-Leur |
WV Princenhage/Star ploeg |
|
|
|
|
|
82 |
Luuk Jansen |
Nootdorp |
WTOS Delft 1 |
|
|
|
|
|
83 |
Marc Zonnebelt |
Harderwijk |
STMA Cycling Team |
|
|
|
|
|
84 |
Lenn Harrevelt |
Den Hoorn |
RWV De Spartaan |
|
|
|
|
|
85 |
Rob Lokate |
Delft |
WTOS Delft 1 |
|
|
|
|
|
86 |
Martin Bekking |
Apeldoorn |
STMA Cycling Team |
|
|
|
|
|
87 |
Maarten de Ruijter |
Maastricht |
MSMWV Dutch Mountains |
|
|
|
|
|
88 |
Rob van Leeuwen |
Pijnacker |
Restore EBH Elshof Cycling Team |
|
|
|
|
|
89 |
Chris Heiberg |
Rotterdam |
Restore EBH Elshof Cycling Team |
|
|
|
|
|
90 |
Bas Janssen |
Balen, Bel |
HST-YOKOHAMA 1 |
|
|
|
|
|
91 |
Tristan Hoefman |
Doetinchem |
Zwaluwen Doetinchem |
|
|
|
|
|
92 |
Tom Sloot |
Lengel |
Zwaluwen Doetinchem |
|
|
|
|
|
93 |
Mark Welle |
Ankeveen |
cycloteam.com 2 |
|
|
|
|
|
94 |
Christian Bosch |
Voorburg |
cycloteam.com 1 |
|
|
|
|
|
95 |
Jean-Paul van Oorschot |
Someren |
TWC de Maastrappers |
|
|
|
|
|
96 |
Henry Schut |
Zeeland |
Wielerclub Noord Limburg/FCA Cycling |
|
|
|
|
|
97 |
Willy van Kessel |
Zeeland |
Wielerclub Noord Limburg/FCA Cycling |
|
|
|
|
|
98 |
Daniel Verzijl |
Oostvoorne |
PRC Delta France Limousin Lindeloof |
|
|
|
|
|
99 |
Bert Meuwis |
Bocholt, Bel |
Wielerclub Noord Limburg/FCA Cycling |
|
|
|
|
|
100 |
Maurice Engbersen |
Nederweert |
WC Eindhoven - Tempo Bruns |
|
|
|
|
|
101 |
Job van den Heuvel |
Delft |
WTOS Delft 2 |
|
|
|
|
|
102 |
Jeroen Noels |
Balen, Bel |
HST-YOKOHAMA 1 |
|
|
|
|
|
103 |
Wieger van der Schaaf |
Rijswijk |
RWV De Spartaan |
|
|
|
|
|
104 |
Thijs van der Bijl |
Lent |
|
|
|
|
|
|
105 |
Wouter van Zanten |
Apeldoorn |
STMA Cycling Team |
|
|
|
|
|
106 |
Andy Muylst |
Zoutleeuw, Bel |
PAXX - Global Cycling |
|
|
|
|
|
107 |
Raf Vanhoudt |
Diest, Bel |
PAXX - Global Cycling |
|
|
|
|
|
108 |
Niels van der Veeken |
Baarle Nassau |
TWC Pijnenburg |
|
|
|
|
|
109 |
Jan de Heer |
Utrecht |
cycloteam.com 1 |
|
|
|
|
|
110 |
Bram Mertens |
Lommel, Bel |
HST-YOKOHAMA 1 |
|
|
|
|
|
111 |
Willem Kegge |
Rockanje |
|
|
|
|
|
|
112 |
Stan Rutten |
Eindhoven |
WC Eindhoven - Tempo Bruns |
|
|
|
|
|
113 |
Mathijs Kuipers |
Zeist |
cycloteam.com 1 |
|
|
|
|
|
114 |
Tom Vandenbussche |
Oostkomp, Bel |
Capino Geldhof Cyclingteam CGC |
|
|
|
|
|
115 |
Kees Barendregt |
Rhoon |
PRC Delta France Limousin Lindel |
2:58:04 |
0:01:15 |
|
|
|
116 |
Camiel Pauwels |
Nijmegen |
Cyclingteam HVS |
3:02:17 |
0:05:28 |
|
|
|
117 |
Erwin Reinders |
Nieuwegein |
Cyclingteam HVS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51e Omloop der Peel 20-21 april 2013 |
|
|
|
|
|
Amateurs en Masters Algemeen klassement |
|
|
|
|
|
Plts |
Voornaam Tus.v. Achternaam |
Woonplaats |
Ploeg |
Verschil |
Tijd (uu:mm:ss) |
Punten Totaal |
Tijd 1e ett. (uu:mm:ss) |
Pt 1 |
1 |
Piotr Kornafel |
Straelen, Dld |
TWC de Maastrappers |
0:00:00 |
6:04:48 |
12 |
3:07:59 |
5 |
2 |
Ruben Engelen |
Tessenderlo, Bel |
HST-YOKOHAMA 1 |
0:00:17 |
6:05:05 |
23 |
3:07:44 |
1 |
3 |
Marc van Grinsven |
Deurne |
Cyclingteam HVS |
0:00:22 |
6:05:10 |
21 |
3:07:49 |
2 |
4 |
Kristof Bomans |
Maasmechelen, Bel |
PAXX - Global Cycling |
0:00:27 |
6:05:15 |
15 |
3:07:59 |
6 |
5 |
Rob Krijnen |
Oostmalle |
HST-YOKOHAMA 2 |
|
15 |
3:07:54 |
3 |
2:57:21 |
6 |
Edwin Thijs |
Arendonk |
de dariesstampers |
0:00:32 |
6:05:20 |
39 |
3:07:59 |
4 |
7 |
Patrick van Gortel |
Apeldoorn |
STMA Cycling Team |
|
51 |
3:07:59 |
9 |
2:57:21 |
8 |
Jeroen Noels |
Balen, Bel |
HST-YOKOHAMA 1 |
|
110 |
3:07:59 |
8 |
2:57:21 |
9 |
Stefan Borsboom |
Hellevoetsluis |
PRC Delta France Limousin Lindeloof |
0:01:00 |
6:05:48 |
13 |
3:09:14 |
12 |
10 |
Johnny van der Klooster |
Lewedorp |
WV Princenhage/Star ploeg |
0:01:05 |
6:05:53 |
18 |
3:09:14 |
16 |
11 |
Geoffrey Luyssen |
Gyverinckhove, Bel |
Capino Geldhof Cyclingteam CGC |
0:01:07 |
6:05:55 |
26 |
3:08:34 |
11 |
12 |
Rob Lokate |
Delft |
WTOS Delft 1 |
|
95 |
3:08:34 |
10 |
2:57:21 |
13 |
Timo Fransen |
Heerde |
STMA Cycling Team |
0:01:15 |
6:06:03 |
52 |
3:09:14 |
48 |
14 |
Sven Noels |
Balen, Bel |
HST-YOKOHAMA 1 |
|
68 |
3:09:14 |
63 |
2:56:49 |
15 |
Stefan Joosten |
Maastricht |
MSMWV Dutch Mountains |
0:01:42 |
6:06:30 |
42 |
3:09:14 |
32 |
16 |
Sierd Steiginga |
Exmorra |
Nederlandse Politie Sport Bond |
0:01:47 |
6:06:35 |
27 |
3:09:14 |
13 |
17 |
Robbert Schaap |
Voorburg |
RWV De Spartaan |
|
28 |
3:09:14 |
15 |
2:57:21 |
18 |
Robbin van de Geer |
Maastricht |
MSMWV Dutch Mountains |
|
30 |
3:09:14 |
19 |
2:57:21 |
19 |
Joeri Vanhove |
Helchteren, Bel |
PAXX - Global Cycling |
|
35 |
3:09:14 |
18 |
2:57:21 |
20 |
Erik Huisman |
Groningen |
BIKE4AIR/NWVG |
|
46 |
3:09:14 |
26 |
2:57:21 |
21 |
Peter Fils |
Pijnacker |
RWV De Spartaan |
|
48 |
3:09:14 |
22 |
2:57:21 |
22 |
Maarten Boonen |
Harderwijk |
STMA Cycling Team |
|
49 |
3:09:14 |
24 |
2:57:21 |
23 |
Marc den Hoed |
Pijnacker |
Restore EBH Elshof Cycling Team |
|
50 |
3:09:14 |
34 |
2:57:21 |
24 |
Remy Meeuwse |
Utrecht |
cycloteam.com 1 |
|
50 |
3:09:14 |
20 |
2:57:21 |
25 |
Nick Riddy |
Veghel |
Wielerclub Noord Limburg/FCA Cycling |
|
51 |
3:09:14 |
30 |
2:57:21 |
26 |
Wesley Pieterse |
Westervoort |
|
|
52 |
3:09:14 |
25 |
2:57:21 |
27 |
Arne van Gils |
Baarle-Nassau |
WV Princenhage/Star ploeg |
|
52 |
3:09:14 |
21 |
2:57:21 |
28 |
Adrie Frijters |
Wageningen |
|
|
55 |
3:09:14 |
14 |
2:57:21 |
29 |
Peter Behiels |
Oostmalle |
HST-YOKOHAMA 2 |
|
57 |
3:09:14 |
23 |
2:57:21 |
30 |
Ferry de Ruiter |
Putten |
Cyclingteam HVS |
|
57 |
3:09:14 |
17 |
2:57:21 |
31 |
Elbert van de Berg |
Nijkerkerveen |
Cyclingteam HVS |
|
72 |
3:09:14 |
35 |
2:57:21 |
32 |
Norbert van Straaten |
Oestgeest |
Restore EBH Elshof Cycling Team |
|
78 |
3:09:14 |
55 |
2:57:21 |
33 |
Roger Pauwels |
Nijmegen |
Cyclingteam HVS |
|
78 |
3:09:14 |
29 |
2:57:21 |
34 |
Erik de Niet |
Den Haag |
RWV De Spartaan |
|
88 |
3:09:14 |
45 |
2:57:21 |
35 |
Robin Huizinga |
Rozenburg |
PRC Delta France Limousin Lindeloof |
|
95 |
3:09:14 |
43 |
2:57:21 |
36 |
Marijn Pijper |
Hoogvliet |
PRC Delta France Limousin Lindeloof |
|
95 |
3:09:14 |
33 |
2:57:21 |
37 |
Teun Veken |
Amsterdam |
|
|
98 |
3:09:14 |
51 |
2:57:21 |
38 |
Folkert Oostra |
Amsterdam |
Team SKITS |
|
100 |
3:09:14 |
28 |
2:57:21 |
39 |
Wouter Hendriksen |
Varsselder |
Zwaluwen Doetinchem |
|
104 |
3:09:14 |
54 |
2:57:21 |
40 |
Matt Tibbutt |
Amsterdam |
|
|
107 |
3:09:14 |
36 |
2:57:21 |
41 |
Stefan Laurijssen |
Roosendaal |
WV Princenhage/Star ploeg |
|
110 |
3:09:14 |
53 |
2:57:21 |
42 |
Wouter van Leeuwen |
Arnhem |
cycloteam.com 2 |
|
110 |
3:09:14 |
49 |
2:57:21 |
43 |
Mark van īt Leengoed |
Etten-Leur |
WV Princenhage/Star ploeg |
|
112 |
3:09:14 |
46 |
2:57:21 |
44 |
Igor Ovdienko |
Essen, Dld |
TWC de Maastrappers |
|
112 |
3:09:14 |
44 |
2:57:21 |
45 |
Tim Foppen |
Delft |
WTOS Delft 1 |
|
116 |
3:09:14 |
56 |
2:57:21 |
46 |
Jeroen van der Honing |
Lommel, Bel |
Wielerclub Noord Limburg/FCA Cycling |
|
116 |
3:09:14 |
39 |
2:57:21 |
47 |
Martijn Harteloh |
Dordrecht |
Restore EBH Elshof Cycling Team |
|
117 |
3:09:14 |
62 |
2:57:21 |
48 |
Bram van Rijt |
Bergeijk |
Cycling Team Wielertoerist |
|
119 |
3:09:14 |
41 |
2:57:21 |
49 |
Ton Slippens |
Schagen |
wv Alcmaria Victrix |
|
120 |
3:09:14 |
50 |
2:57:21 |
50 |
Ard Veneman |
Groningen |
BIKE4AIR/NWVG |
|
123 |
3:09:14 |
58 |
2:57:21 |
51 |
Luuk Jansen |
Nootdorp |
WTOS Delft 1 |
|
124 |
3:09:14 |
42 |
2:57:21 |
52 |
Chris Heiberg |
Rotterdam |
Restore EBH Elshof Cycling Team |
|
126 |
3:09:14 |
37 |
2:57:21 |
53 |
Jasper Versteeg |
Utrecht |
cycloteam.com 1 |
|
127 |
3:09:14 |
52 |
2:57:21 |
54 |
Martijn van īt Leengoed |
Etten-Leur |
WV Princenhage/Star ploeg |
|
138 |
3:09:14 |
57 |
2:57:21 |
55 |
Lenn Harrevelt |
Den Hoorn |
RWV De Spartaan |
|
145 |
3:09:14 |
61 |
2:57:21 |
56 |
Mathijs Kuipers |
Zeist |
cycloteam.com 1 |
|
151 |
3:09:14 |
38 |
2:57:21 |
57 |
Maurice Engbersen |
Nederweert |
WC Eindhoven - Tempo Bruns |
|
159 |
3:09:14 |
59 |
2:57:21 |
58 |
Bram Mertens |
Lommel, Bel |
HST-YOKOHAMA 1 |
|
170 |
3:09:14 |
60 |
2:57:21 |
59 |
Camiel Pauwels |
Nijmegen |
Cyclingteam HVS |
0:06:43 |
6:11:31 |
143 |
3:09:14 |
27 |
60 |
Bob Berghmans |
Mol, Bel |
HST-YOKOHAMA 1 |
0:08:00 |
6:12:48 |
103 |
3:15:27 |
67 |
61 |
Roy van den Nouweland |
Nootdorp |
Restore EBH Elshof Cycling Team |
|
106 |
3:15:27 |
68 |
2:57:21 |
62 |
Jeroen Wesselius |
Voorburg |
RWV De Spartaan |
|
119 |
3:15:27 |
71 |
2:57:21 |
63 |
Andy Muylst |
Zoutleeuw, Bel |
PAXX - Global Cycling |
|
175 |
3:15:27 |
69 |
2:57:21 |
64 |
Edwin Vrauwdeunt |
Den Haag |
RWV De Spartaan |
0:08:56 |
6:13:44 |
105 |
3:16:23 |
81 |
65 |
Sven Roggeveen |
Delft |
RWV De Spartaan |
|
128 |
3:16:23 |
82 |
2:57:21 |
66 |
Christophe Laperre |
Wevelgem, Bel |
Capino Geldhof Cyclingteam CGC |
|
141 |
3:16:23 |
74 |
2:57:21 |
67 |
Stef van der Hijden |
Nijmegen |
N.S.W.V. Mercurius |
|
153 |
3:16:23 |
77 |
2:57:21 |
68 |
Jean-Paul van Oorschot |
Someren |
TWC de Maastrappers |
|
179 |
3:16:23 |
84 |
2:57:21 |
69 |
Willem Kegge |
Rockanje |
|
|
186 |
3:16:23 |
75 |
2:57:21 |
70 |
Melle Nikkels |
Amsterdam |
Team SKITS |
0:10:10 |
6:14:58 |
127 |
3:17:37 |
94 |
71 |
Edward van der Pijl |
Breda |
cycloteam.com 1 |
|
130 |
3:17:37 |
98 |
2:57:21 |
72 |
Cornelis Bakker |
Dirksland |
PRC Delta France Limousin Lindeloof |
|
131 |
3:17:37 |
102 |
2:57:21 |
73 |
Rob Nillesen |
Baarlo |
TWC de Kempen |
|
139 |
3:17:37 |
88 |
2:57:21 |
74 |
Marc Zonnebelt |
Harderwijk |
STMA Cycling Team |
|
178 |
3:17:37 |
95 |
2:57:21 |
75 |
Willy van Kessel |
Zeeland |
Wielerclub Noord Limburg/FCA Cycling |
|
188 |
3:17:37 |
91 |
2:57:21 |
76 |
Thijs van der Bijl |
Lent |
|
|
189 |
3:17:37 |
85 |
2:57:21 |
77 |
Bas Janssen |
Balen, Bel |
HST-YOKOHAMA 1 |
|
193 |
3:17:37 |
103 |
2:57:21 |
78 |
Wieger van der Schaaf |
Rijswijk |
RWV De Spartaan |
|
203 |
3:17:37 |
100 |
2:57:21 |
79 |
Erwin Reinders |
Nieuwegein |
Cyclingteam HVS |
0:13:52 |
6:18:40 |
196 |
3:16:23 |
79 |
NG |
Twan Kops |
Eindhoven |
WC Eindhoven - Tempo Bruns |
|
|
|
|
2:56:44 |
NG |
Dave Kleinjan |
Spijkenisse |
PRC Delta France Limousin Lindeloof |
|
|
|
|
2:56:49 |
NG |
Maarten Vanlangendonck |
Balen |
HST-YOKOHAMA 2 |
|
|
|
|
2:56:49 |
NG |
Ragiel Wildvank |
Delft |
WTOS Delft 2 |
|
|
|
|
2:57:21 |
NG |
Peter Derycnk |
Kortemark, Bel |
Capino Geldhof Cyclingteam CGC |
|
|
|
|
2:57:21 |
NG |
Bas van Gestel |
Tilburg |
TWC Pijnenburg |
|
|
|
|
2:57:21 |
NG |
Patrick Gelsema |
Amersfoort |
WV Eemland |
|
|
|
|
2:57:21 |
NG |
Oisin Bugter |
Amsterdam |
Team SKITS |
|
|
|
|
2:57:21 |
NG |
Kris Jonkers |
Tienen, Bel |
PAXX - Global Cycling |
|
|
|
|
2:57:21 |
NG |
Maarten Kamsma |
Alkmaar |
wv Alcmaria Victrix |
|
|
|
|
2:57:21 |
NG |
Dick Teeling |
Schagen |
wv Alcmaria Victrix |
|
|
|
|
2:57:21 |
NG |
Michel Francois |
Hekelingen |
|
|
|
|
|
2:57:21 |
NG |
Philippe van Opstal |
Lille |
HST-YOKOHAMA 2 |
|
|
|
|
2:57:21 |
NG |
Michael Lasut |
Weert |
|
|
|
|
|
2:57:21 |
NG |
Bas van der Kamp |
Alkmaar |
wv Alcmaria Victrix |
|
|
|
|
2:57:21 |
NG |
Maarten van Zanten |
Apeldoorn |
STMA Cycling Team |
|
|
|
|
2:57:21 |
NG |
David Hanot |
Maasmechelen, Bel |
PAXX - Global Cycling |
|
|
|
|
2:57:21 |
NG |
Patrick Houthooft |
Helmond |
TWC de Kempen |
|
|
|
|
2:57:21 |
NG |
Joris Geudens |
Arendonk |
de dariesstampers |
|
|
|
|
2:57:21 |
NG |
Stefan Slager |
Beesd |
|
|
|
|
|
2:57:21 |
NG |
Martin Bekking |
Apeldoorn |
STMA Cycling Team |
|
|
|
|
2:57:21 |
NG |
Maarten de Ruijter |
Maastricht |
MSMWV Dutch Mountains |
|
|
|
|
2:57:21 |
NG |
Rob van Leeuwen |
Pijnacker |
Restore EBH Elshof Cycling Team |
|
|
|
|
2:57:21 |
NG |
Tristan Hoefman |
Doetinchem |
Zwaluwen Doetinchem |
|
|
|
|
2:57:21 |
NG |
Tom Sloot |
Lengel |
Zwaluwen Doetinchem |
|
|
|
|
2:57:21 |
NG |
Mark Welle |
Ankeveen |
cycloteam.com 2 |
|
|
|
|
2:57:21 |
NG |
Christian Bosch |
Voorburg |
cycloteam.com 1 |
|
|
|
|
2:57:21 |
NG |
Henry Schut |
Zeeland |
Wielerclub Noord Limburg/FCA Cycling |
|
|
|
|
2:57:21 |
NG |
Daniel Verzijl |
Oostvoorne |
PRC Delta France Limousin Lindeloof |
|
|
|
|
2:57:21 |
NG |
Bert Meuwis |
Bocholt, Bel |
Wielerclub Noord Limburg/FCA Cycling |
|
|
|
|
2:57:21 |
NG |
Job van den Heuvel |
Delft |
WTOS Delft 2 |
|
|
|
|
2:57:21 |
NG |
Wouter van Zanten |
Apeldoorn |
STMA Cycling Team |
|
|
|
|
2:57:21 |
NG |
Raf Vanhoudt |
Diest, Bel |
PAXX - Global Cycling |
|
|
|
|
2:57:21 |
NG |
Niels van der Veeken |
Baarle Nassau |
TWC Pijnenburg |
|
|
|
|
2:57:21 |
NG |
Jan de Heer |
Utrecht |
cycloteam.com 1 |
|
|
|
|
2:57:21 |
NG |
Stan Rutten |
Eindhoven |
WC Eindhoven - Tempo Bruns |
|
|
|
|
2:57:21 |
NG |
Tom Vandenbussche |
Oostkomp, Bel |
Capino Geldhof Cyclingteam CGC |
|
|
|
|
2:57:21 |
NG |
Kees Barendregt |
Rhoon |
PRC Delta France Limousin Lindeloof |
|
|
|
|
2:58:04 |
NG |
Alexander Bauer |
Hurth, Dld |
TWC de Maastrappers |
|
|
3:07:59 |
7 |
|
NG |
Piet Hereijgers |
Wortel |
HST-YOKOHAMA 2 |
|
|
3:09:14 |
31 |
|
NG |
Martin Nieuwstraten |
Spijkenisse |
|
|
|
3:09:14 |
40 |
|
NG |
Anco Verstegen |
Dongen |
Nederlandse Politie Sport Bond |
|
|
3:09:14 |
47 |
|
NG |
Gerjan de Mooij |
Amersfoort |
WV Eemland |
|
|
3:11:01 |
64 |
|
NG |
Jordy Mulder |
Alkmaar |
wv Alcmaria Victrix |
|
|
3:11:01 |
65 |
|
NG |
Gillian de Visser |
Domburg |
Nederlandse Politie Sport Bond |
|
|
3:15:27 |
66 |
|
NG |
Roland Weytjens |
Maaseik |
|
|
|
3:15:27 |
70 |
|
NG |
Paul Schreuder |
Nijmegen |
N.S.W.V. Mercurius |
|
|
3:15:27 |
72 |
|
NG |
Erik Meerkerk |
Zuidland |
PRC Delta France Limousin Lindeloof |
|
|
3:16:23 |
73 |
|
NG |
Jarno Vader |
Middelburg |
cycloteam.com 1 |
|
|
3:16:23 |
76 |
|
NG |
Joost Tetteroo |
Noordwijkerhout |
|
|
|
3:16:23 |
78 |
|
NG |
Gerben Pouw |
Etten-leur |
cycloteam.com 1 |
|
|
3:16:23 |
80 |
|
NG |
Ronny Denier |
Kinrooi |
|
|
|
3:16:23 |
83 |
|
NG |
Robert van den Braken |
Breda |
|
|
|
3:17:37 |
86 |
|
NG |
Robert van Spanje |
Montfoort |
Cyclingteam HVS |
|
|
3:17:37 |
87 |
|
NG |
Ferdie van Mil |
Haps |
|
|
|
3:17:37 |
89 |
|
NG |
Joost Korse |
Amsterdam |
Team SKITS |
|
|
3:17:37 |
90 |
|
NG |
Dennis van Mijnsbergen |
Bergen op Zoom |
Nederlandse Politie Sport Bond |
|
|
3:17:37 |
92 |
|
NG |
Leon van der Schouw |
Asten |
TWC de Kempen |
|
|
3:17:37 |
93 |
|
NG |
Jon Kegge |
Hellevoetsluis |
|
|
|
3:17:37 |
96 |
|
NG |
Lex Meerman |
Nieuw en Sint Joosl |
WTOS Delft 1 |
|
|
3:17:37 |
97 |
|
NG |
Thomas Rynart |
Heeswijk dinther |
TWC de Kempen |
|
|
3:17:37 |
99 |
|
NG |
Loek Vossen |
Amstelveen |
Team SKITS |
|
|
3:17:37 |
101 |
|
NG |
Roland Valk |
Delft |
WTOS Delft 2 |
|
|
3:17:37 |
104 |
|
NG |
Arian Stolwijk |
Delft |
WTOS Delft 2 |
|
|
3:17:37 |
105 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51e Omloop der Peel 20-21 april 2013 |
|
|
|
|
|
Amateurs en Masters Algemeen Ploegenklassement |
|
|
|
|
|
Plts |
Ploeg |
|
Tijd (uu:mm:ss) |
Pt Tot |
Tijd 1e ett. (uu:mm:ss) |
Pt 1 |
Tijd 2e ett. (uu:mm:ss) |
Pt 2 |
1 |
HST-YOKOHAMA 1 |
|
18:16:28 |
132 |
9:24:57 |
69 |
8:51:31 |
63 |
2 |
TWC de Maastrappers |
|
18:16:43 |
226 |
9:25:12 |
56 |
8:51:31 |
170 |
3 |
HST-YOKOHAMA 2 |
|
18:17:53 |
111 |
9:26:22 |
57 |
8:51:31 |
54 |
4 |
STMA Cycling Team |
|
18:17:58 |
152 |
9:26:27 |
81 |
8:51:31 |
71 |
5 |
Cyclingteam HVS |
|
18:18:20 |
142 |
9:26:17 |
46 |
8:52:03 |
96 |
6 |
PRC Delta France Limousin Lindeloof |
|
18:18:26 |
124 |
9:27:42 |
88 |
8:50:44 |
36 |
7 |
WV Princenhage/Star ploeg |
|
18:19:03 |
173 |
9:27:42 |
83 |
8:51:21 |
90 |
8 |
WTOS Delft 1 |
|
18:19:05 |
335 |
9:27:02 |
108 |
8:52:03 |
227 |
9 |
RWV De Spartaan |
|
18:19:45 |
145 |
9:27:42 |
82 |
8:52:03 |
63 |
10 |
Restore EBH Elshof Cycling Team |
|
18:19:45 |
203 |
9:27:42 |
126 |
8:52:03 |
77 |
11 |
cycloteam.com 1 |
|
18:19:45 |
247 |
9:27:42 |
110 |
8:52:03 |
137 |
12 |
PAXX - Global Cycling |
|
18:24:38 |
172 |
9:32:40 |
93 |
8:51:58 |
79 |
13 |
Wielerclub Noord Limburg/FCA Cycling |
|
18:28:08 |
354 |
9:36:05 |
160 |
8:52:03 |
194 |
14 |
Team SKITS |
|
18:36:31 |
362 |
9:44:28 |
212 |
8:52:03 |
150 |
NG |
MSMWV Dutch Mountains |
|
|
|
|
|
8:51:58 |
108 |
NG |
Capino Geldhof Cyclingteam CGC |
|
|
|
|
|
8:52:03 |
110 |
NG |
wv Alcmaria Victrix |
|
|
|
|
|
8:52:03 |
174 |
NG |
WC Eindhoven - Tempo Bruns |
|
|
|
|
|
8:51:26 |
215 |
NG |
Zwaluwen Doetinchem |
|
|
|
|
|
8:52:03 |
233 |
NG |
Nederlandse Politie Sport Bond |
|
|
|
9:33:55 |
126 |
|
|
NG |
TWC de Kempen |
|
|
|
9:52:51 |
280 |
|
|
NG |
WV Eemland |
|
|
|
|
|
|
|
NG |
BIKE4AIR/NWVG |
|
|
|
|
|
|
|
NG |
Cycling Team Wielertoerist |
|
|
|
|
|
|
|
NG |
de dariesstampers |
|
|
|
|
|
|
|
NG |
USWV de Domrenner |
|
|
|
|
|
|
|
NG |
cycloteam.com 2 |
|
|
|
|
|
|
|
NG |
WTOS Delft 2 |
|
|
|
|
|
|
|
NG |
TWC Pijnenburg |
|
|
|
|
|
|
|
NG |
N.S.W.V. Mercurius |
|
|
|
|
|
|
|