|
|
's-Heerenberg |
|
|
|
|
|
Elite/Beloften |
|
1 |
Jasper Bovenhuis |
STAPHORST |
2 |
Bart Vendrig |
MAURIK |
3 |
Bart van Haaren |
AMSTERDAM |
4 |
Thomas van Dulmen |
DIDAM |
5 |
Edwin Wielink |
TWELLO |
6 |
Timo Fransen |
WESTERVOORT |
7 |
Marcel Wouters |
GROESBEEK |
8 |
Etienne van Empel |
TRICHT |
9 |
Ruud Kooijmans |
BEEK EN DONK |
10 |
Michael Sweizer |
|
11 |
Rik van IJzendoorn |
TIEL |
12 |
Pascal Schoots |
TIEL |
13 |
Gijs Verdick |
LAREN GLD |
14 |
Thijs van Amerongen |
VORDEN |
15 |
Jasper Plender |
ALMELO |
16 |
Koen Wulterkens |
CUIJK |
17 |
Siebe Vrieswijk |
DEVENTER |
18 |
Jurrien Bakker |
SCHERPENZEEL |
19 |
Tom Meulendijks |
NIJMEGEN |
20 |
Jeffrey Kimmels |
ARNHEM |
21 |
Daan van Alphen |
GENNEP |
22 |
René Nijhuis |
MARKELO |
23 |
Wouter van Leeuwen |
ARNHEM |
24 |
Roland van der Sloot |
BERLICUM |
25 |
Lars Toma |
BOCHOLTZ |
26 |
Timon Ratering |
MEGCHELEN |
27 |
Hugo Heijnen |
BOXMEER |
|
|
|
|
|
|
|
Sportklasse |
|
1 |
Roderik Egberink |
HILVERSUM |
2 |
Auke Broex |
OUDERKERK A/D AMSTEL |
3 |
Jelle Treur |
WILP |
4 |
Michel Klarenbeek |
DIEREN |
5 |
Sander Runia |
TWELLO |
6 |
Stanley Alards |
ARNHEM |
7 |
Henry Brokers |
BORCULO |
8 |
|
|
9 |
Harbert Heins |
ALMELO |
10 |
Jeroen Teunissen van Manen |
OOSTERBEEK |
11 |
Ron Paffen |
MILSBEEK |
12 |
Dick Kinket |
HATTEM |
13 |
Harmen Brandwijk |
BLESKENSGRAAF |
14 |
Ruben Tolkamp |
AALTEN |
15 |
Cor van der Ploeg |
BEMMEL |
16 |
Ferdie van Mil |
HAPS |
17 |
Arnout Hurenkamp |
ENSCHEDE |
18 |
Wesley Pieterse |
WESTERVOORT |
19 |
Joost Arentsen |
VARSSEVELD |
20 |
Bert Jan Hamer |
HATTEM |
21 |
Remco Veldhuis |
HAAKSBERGEN |
22 |
Willard Gerritsen |
UITHOORN |
23 |
Tom Maatkamp |
WARNSVELD |
24 |
Gerbert Ketting |
RUURLO |
25 |
Peter Kraaijvanger |
ZEVENAAR |
26 |
Robert Temming |
AALTEN |
27 |
Eugene Fierkens |
ARNHEM |
28 |
Peter Jansen |
WAGENINGEN |
29 |
Berry Heuveling |
TOLKAMER |
30 |
Jan Brummel |
HEERDE |
31 |
Gerrit-Jan van Duinen |
WEZEP |
32 |
Harry Ruiterkamp |
SLIJK-EWIJK |
33 |
Chris Rave |
'S-HEERENBERG |
34 |
Patrick Temming |
MISTE |
35 |
Bertijn Brijder |
HEERENVEEN |
36 |
Lorenz Roelofs |
HEERDE |
37 |
Maarten ter Heijden |
LICHTENVOORDE |
38 |
Michel Boerboom |
DRIEL |
39 |
Frank Lammers |
WINTERSWIJK |
40 |
Sebastian van der Linden |
NEEDE |
41 |
Martijn van Beek |
ARNHEM |
42 |
Rob Driessen |
ARNHEM |
43 |
Ap Biesheuvel |
VELP GLD |
44 |
Ed van der Veer |
RENSWOUDE |
45 |
Wesley Radstaak |
DIDAM |
46 |
Arjan de Kwant |
UTRECHT |
47 |
Stijn Hulsebos |
LICHTENVOORDE |
48 |
XAVIER PROTANO |
DOETINCHEM |
49 |
Jan Willem Leunk |
ARNHEM |
50 |
Rob van Eck |
BOXTEL |
|