|
|
Rotterdam Vreewijk |
|
|
|
EINDUITSLAG.OMNIUM.NIEUWELINGEN |
|
|
1 |
Ide Schelling |
Den Haag |
37 ptn |
2 |
Jorn Volkers |
Barendrecht |
31 ptn |
3 |
Jeroen van der Meer |
Pijnacker |
31 pnt |
4 |
Martin Pluto |
Den Haag |
29 ptn |
5 |
Casper van Kester |
Poeldijk |
24 ptn |
6 |
Wouter Mur |
Hoorn |
24 ptn |
7 |
Mike van Nunspeet |
Den Haag |
23 ptn |
8 |
Jordan Langenberg |
Nootdorp |
18 ptn |
9 |
Jesse Muis |
Giessenburg |
16 ptn |
10 |
Rutger Overstegen |
Den Haag |
16 ptn |
11 |
Tayfun Memis |
Rotterdam |
12 ptn |
12 |
Oliver van Pelt |
Spijkenisse |
9 ptn |
13 |
Enrico Molengraaf |
Schiedam |
3 ptn |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
CRITERUM.NIEUWELINGEN |
|
|
1 |
Jeroen van der Meer |
Pijnacker |
|
2 |
Ide Schelling |
Den Haag |
|
3 |
Mike van Nunspeet |
Den Haag |
|
4 |
Martin Pluto |
Den Haag |
|
5 |
Casper van Kester |
Poeldijk |
|
6 |
Jorn Volkers |
Barendrecht |
|
7 |
Jesse Muis |
Giessenburg |
|
8 |
Jordan Langenberg |
Nootdorp |
|
9 |
Wouter Mur |
Hoorn |
|
10 |
Rutger Overstegen |
Den Haag |
|
11 |
Oliver van Pelt |
Spijkenisse |
|
12 |
Tayfun Memis |
Rotterdam |
|
13 |
Enrico Molengraaf |
Schiedam |
|
|
|
|
|
|
TIJDRIT.NIEUWELINGEN |
|
|
1 |
Ide Schelling |
Den Haag |
|
2 |
Casper van Kester |
Poeldijk |
|
3 |
Wouter Mur |
Hoorn |
|
4 |
Jorn Volkers |
Barendrecht |
|
5 |
Martin Pluto |
Den Haag |
|
6 |
Rutger Overstegen |
Den Haag |
|
7 |
Jeroen van der Meer |
Pijnacker |
|
8 |
Jordan Langenberg |
Nootdorp |
|
9 |
Tayfun Memis |
Rotterdam |
|
10 |
Oliver van Pelt |
Spijkenisse |
|
11 |
Mike van Nunspeet |
Den Haag |
|
12 |
Jesse Muis |
Giessenburg |
|
13 |
Enrico Molengraaf |
Schiedam |
|
|
|
|
|
|
KLASSEMENTS WEDSTRIJD..NIEUWELINGEN |
|
|
1 |
Jorn Volkers |
Barendrecht |
|
2 |
Ide Schelling |
Den Haag |
|
3 |
Jeroen van der Meer |
Pijnacker |
|
4 |
Martin Pluto |
Den Haag |
|
5 |
Mike van Nunspeet |
Den Haag |
|
6 |
Wouter Mur |
Hoorn |
|
7 |
Jesse Muis |
Giessenburg |
|
8 |
Jordan Langenberg |
Nootdorp |
|
9 |
Tayfun Memis |
Rotterdam |
|
10 |
Rutger Overstegen |
Den Haag |
|
11 |
Casper van Kester |
Poeldijk |
|
12 |
Oliver van Pelt |
Spijkenisse |
|
13 |
Enrico Molengraaf |
Schiedam |
|
|
|
|
|
|
SPORTKLASSE |
|
|
1 |
Pim Achterkamp |
ROTTERDAM |
|
2 |
Witten Anthonise |
DORDRECHT |
|
3 |
Jan Muis |
GIESSENBURG |
|
4 |
Youp Havermans |
ROTTERDAM |
|
5 |
Harmen Brandwijk |
BLESKENSGRAAF |
|
6 |
Niclas Vermaas |
DORDRECHT |
|
7 |
Lieven Anthonise |
DORDRECHT |
|
8 |
Dennis Lems |
PAPENDRECHT |
|
9 |
Teo Muis |
GORINCHEM |
|
10 |
John Oudshoorn |
UITHOORN |
|
11 |
Charles Poelwijk |
DE KWAKEL |
|
12 |
John Roos |
SOMMELSDIJK |
|
13 |
Art Oosting |
ABBENBROEK |
|
14 |
Leon Hordijk |
DIRKSLAND |
|
15 |
Tjaard Hoeksema |
ROTTERDAM |
|
16 |
Willem Borsboom |
GOUDSWAARD |
|
17 |
Rene Lems |
PAPENDRECHT |
|
18 |
Pieter Schreurs |
ROTTERDAM |
|
19 |
Willy Becx |
ROTTERDAM |
|
20 |
Gerrit Vreugdenhil |
DEN HAAG |
|
21 |
Sebastiaan van Duijn |
ROTTERDAM |
|
22 |
Casper van der Marel |
MAASLAND |
|
23 |
Leon Hokke |
SPIJKENISSE |
|
24 |
Robert van Lith |
RHOON |
|
|