|
NK
Jeugd Weg
|
|
|
Jeugd
Jongens Cat. 7
|
|
1
|
Olav
Kooij
|
NUMANSDORP
|
2
|
Casper
van Uden
|
SCHIEDAM
|
3
|
Axel
van der Tuuk
|
ASSEN
|
4
|
Owen
Geleijn
|
RIJSENHOUT
|
5
|
Emiel
Fontijne
|
KRIMPEN
AAN DEN IJSSEL
|
6
|
Enzo
Leijnse
|
AMSTELVEEN
|
7
|
Daan
Kool
|
ZEVENHOVEN
|
8
|
Tristan
van Hassel
|
WERNHOUT
|
9
|
Pete
Uptegrove
|
SINT-MICHIELSGESTEL
|
10
|
Casper
Markus
|
EDE
|
11
|
Bodi
Del Grosso
|
EELDE
|
12
|
Robbert
Rasenberg
|
TERHEIJDEN
|
13
|
Ward
de Schepper
|
MADE
|
14
|
Dennis
Willems
|
BOXMEER
|
15
|
Steyn
Lamberink
|
BERGENTHEIM
|
16
|
Yorik
Wever
|
APELDOORN
|
17
|
Matthijs
Varweg
|
HARDENBERG
|
18
|
Hidde
van Veenendaal
|
DONGEN
|
19
|
Joost
Freriks
|
EMMEN
|
20
|
Lars
Klugt
|
VOLENDAM
|
21
|
Pim
Ronhaar
|
HELLENDOORN
|
22
|
Arjan
Poleij
|
KRUININGEN
|
23
|
Bart
Klein Nienhuis
|
LICHTENVOORDE
|
24
|
Noah
Vreeswijk
|
SOMEREN
|
25
|
Ian
Spenkelink
|
NIJVERDAL
|
26
|
Ingmar
van de Griek
|
HEILOO
|
27
|
Jasper
Kraaijenbrink
|
ABBENBROEK
|
28
|
Wesley
Damiaans
|
SINT
MAARTENSBRUG
|
29
|
Stef
ter Laak
|
VEENENDAAL
|
30
|
Rick
Hezeman
|
APELDOORN
|
31
|
Dennis
van Dijk
|
BEEK
EN DONK
|
32
|
Jonas
Franken
|
APELDOORN
|
33
|
Tim
Winter
|
NORG
|
34
|
Sieb
van Gorp
|
BERGEIJK
|
35
|
Pieter
de Groof
|
HEEZE
|
36
|
Jordan
Habets
|
SINT-GEERTRUID
|
37
|
Niek
van der Werf
|
HASSELT
|
38
|
Martin
Plat
|
VOLENDAM
|
39
|
Erben
van Meer
|
NISPEN
|
40
|
Jens
Pronk
|
DE
RIJP
|
41
|
Roel
van Sintmaartensdijk
|
ZUIDLAND
|
42
|
Jurgen
van der Hoorn
|
TER
AAR
|
43
|
Rick
Wouters
|
BERGEIJK
|
44
|
Martijn
Rasenberg
|
TERHEIJDEN
|
45
|
Stef
Suijker
|
SCHIPLUIDEN
|
46
|
Niek
Voogt
|
OUDERKERK
A/D AMSTEL
|
47
|
Sammy
Berkelder
|
VARSSEVELD
|
48
|
Bas
Scheffer
|
WIERDEN
|
49
|
Luke
Verburg
|
SCHIEDAM
|
50
|
Melroy
Krebbekx
|
STEENBERGEN
|
51
|
Remon
Delnoije
|
MECHELEN
|
52
|
Lars
Boven
|
REUTUM
|
53
|
Dylan
Strik
|
HEERLEN
|
54
|
Tijmen
van Loon
|
AMSTELVEEN
|
55
|
Ruben
Blom
|
TIENHOVEN
ZH
|
56
|
Jardi
Christiaan van der Lee
|
SCHIEDAM
|
57
|
Arjan
Boshoven
|
SPIJKENISSE
|
58
|
Thijn
Kluts
|
LEIDEN
|
59
|
Jesse
Sytema
|
LEUSDEN
|
60
|
Gé
Luiten
|
NAARDEN
|
61
|
Daan
van Wieringen
|
BEVERWIJK
|
62
|
Luc
Besseling
|
AMERSFOORT
|
63
|
Eric
Looij
|
WILNIS
|
64
|
Antoine
Kroezen
|
HOOGEVEEN
|
65
|
Aldert
van der Veen
|
WIJNJEWOUDE
|
66
|
Biko
van Mil
|
VOORBURG
|
67
|
Ard
Stuiver
|
ZWOLLE
|
68
|
Bowen
Adriaans
|
STEIN
|
69
|
Melvin
Drost
|
VEENENDAAL
|
70
|
Jan
Wicher Sieders
|
LEIDSCHENDAM
|
71
|
Sten
Verzijl
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
72
|
Hidde
Greijdanus
|
DISHOEK
|
73
|
Huub
Stokkermans
|
DONGEN
|
|
|
|
|
Jeugd
Jongens Cat. 6
|
|
1
|
Koert
van Oosten
|
GOUDA
|
2
|
Boris
Romers
|
ROZENBURG
|
3
|
Erwin
Smit
|
WERVERSHOOF
|
4
|
Louk
van den Bos
|
VLIJMEN
|
5
|
Huub
Artz
|
WINTELRE
|
6
|
Stijn
Hanegraaf
|
HEESWIJK
DINTHER
|
7
|
Salvador
Alvarado
|
ROTTERDAM
|
8
|
Levi
van Hoften
|
TIEL
|
9
|
Mathijs
de Kok
|
STEENBERGEN
|
10
|
Youri
Meeuws
|
SOMEREN
|
11
|
Mark
de Groot
|
VLAARDINGEN
|
12
|
James
Potter
|
SOEST
|
13
|
Jaap
Roelen
|
CHAAM
|
14
|
Lars
Seldenthuis
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
15
|
Joppe
de Heij
|
HETEREN
|
16
|
Robin
van Oorschot
|
KLEIN-ZUNDERT
|
17
|
Wouter
van de Weerdhof
|
LOBITH
|
18
|
Kinley
Bijl
|
VALKENSWAARD
|
19
|
Loek
Walda
|
HELMOND
|
20
|
Daniel
Taki
|
OOSTERHOUT
NB
|
21
|
Steijn
Willemsen
|
ROTTERDAM
|
22
|
Daan
Douven
|
HERTEN
|
23
|
Rick
van der Poel
|
PAPENDRECHT
|
24
|
Pepijn
Reinderink
|
RUURLO
|
25
|
Maiko
Timmer
|
DRACHTEN
|
26
|
Joris
Buters
|
NOOTDORP
|
27
|
Hugo
Kars
|
OOSTERBEEK
|
28
|
Bram
Leerkes
|
TWELLO
|
29
|
Tom
Waldram
|
NIEUWERKERK
A/D IJSSEL
|
30
|
Tristan
Kool
|
PURMEREND
|
31
|
Jochem
Crusio
|
TILBURG
|
32
|
Thomas
Mijnsbergen
|
ROTTERDAM
|
33
|
Keigo
Sweens
|
GOIRLE
|
34
|
Mika
Sardina
|
HELMOND
|
35
|
Sam
Naberman
|
GENEMUIDEN
|
36
|
Leon
Ellermann
|
EMMEN
|
37
|
Bart
Bronder
|
ABBENBROEK
|
38
|
Jurgen
Mesu
|
MIDDELBURG
|
39
|
Pieter
Prosman
|
ZALTBOMMEL
|
40
|
Bjorn
Claassen
|
DEN
HAAG
|
41
|
Jesse
Speijers
|
ROTTERDAM
|
42
|
Daan
van de Pol
|
ZWARTSLUIS
|
43
|
Ole
Veenhuis
|
SCHAGEN
|
44
|
Tim
Brinkman
|
KOEKANGE
|
45
|
Noud
van den Hurk
|
BENEDEN-LEEUWEN
|
46
|
Jakko
Genders
|
MEERSSEN
|
47
|
Mike
Schuch
|
LEEK
|
48
|
Tjipke
Bosma
|
KOLLUMERZWAAG
|
49
|
Tristan
Geleijn
|
RIJSENHOUT
|
50
|
Axel
van den Berg
|
EEMNES
|
51
|
Wouter
Goverde
|
BEST
|
52
|
Coert-Jan
Poortman
|
DONKERBROEK
|
53
|
Rik
Groenhuizen
|
DEVENTER
|
54
|
Luuk
Ensing
|
JULIANADORP
|
55
|
Lars
Zoomers
|
MAASTRICHT
|
56
|
Wessel
Mouris
|
BAAMBRUGGE
|
57
|
Elian
Lagendijk
|
ALPHEN
A/D RIJN
|
58
|
Jip
Kramer
|
OOSTERBEEK
|
59
|
Pieter
Sijbrandij
|
DRONTEN
|
60
|
Jorn
de Vente
|
ZWANENBURG
|
61
|
Jochem
Widdershoven
|
BRUNSSUM
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Meisjes Cat. 6 (14 jaar)
|
|
1
|
Maike
van der Duin
|
ASSEN
|
2
|
Joan
de Bruyn
|
BERGEYK
|
3
|
Lieke
Nooijen
|
COEVORDEN
|
4
|
Noa
de Haan
|
TERSCHUUR
|
5
|
Judith
Stolze
|
DE
LIER
|
6
|
Berit
Huiting
|
ROLDE
|
7
|
Dorien
Hoog Antink
|
OCHTEN
|
8
|
Ilse
Grit
|
ZWOLLE
|
9
|
Florence
de Graven
|
HELMOND
|
10
|
Fabiënne
Kool
|
KORTENHOEF
|
11
|
Iris
Hoog Antink
|
OCHTEN
|
12
|
Famke
Minnee
|
HARDERWIJK
|
13
|
Puck
Knol
|
WIERDEN
|
14
|
Silke
Smulders
|
LOON
OP ZAND
|
15
|
Rosalie
van der Wolf
|
OUDE-TONGE
|
16
|
Jewel
Paumen
|
EINIGHAUSEN
|
17
|
Marloes
Vrancke
|
EXLOO
|
18
|
Laura
van der Zwaan
|
SLIEDRECHT
|
19
|
Pam
Schutten
|
NIJVERDAL
|
20
|
Anna
van Wersch
|
TILBURG
|
21
|
Rose
Kloese
|
EMMEN
|
22
|
Anouk
Dekker
|
ECHTEN
DR
|
23
|
Eline
van Rooijen
|
WOERDEN
|
24
|
Luna
Zijlstra
|
WINSCHOTEN
|
25
|
Nena
Vollering
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
26
|
Sophie
van der Wal
|
HOOGKARSPEL
|
27
|
Rosan
Koper
|
HEEMSKERK
|
28
|
Juliette
de Haas
|
PIJNACKER
|
29
|
Sanne
Jongenelen
|
STEENBERGEN
NB
|
30
|
Hemke
Vroom
|
BENNEKOM
|
31
|
Isolde
Ebbinge
|
EXLOO
|
32
|
Larissa
Hartog
|
DE
LIER
|
33
|
Lisa
Dorussen
|
BEUNINGEN
|
34
|
Lorraine
Röge
|
ALPHEN
AAN DEN RIJN
|
35
|
Iris
Schultinga
|
ZUIDLAREN
|
36
|
Pien
Limpens
|
OBBICHT
|
37
|
Leonie
Bos
|
'S-GRAVENDEEL
|
38
|
Marise
Luisman
|
GRAMSBERGEN
|
39
|
Samira
van Zuthem
|
ZWOLLE
|
40
|
Desiree
Ketting
|
SPIJKENISSE
|
41
|
Mirjam
Braam
|
ASSEN
|
42
|
Maud
Adriaansen
|
DORDRECHT
|
43
|
Julia
Engberink
|
APELDOORN
|
44
|
Alysha
van Neck
|
AMSTELVEEN
|
45
|
Jisse
van der Meer
|
DEN
HAAG
|
46
|
Mariska
Schoon
|
BEST
|
47
|
Daphne
de Vries
|
WOLVEGA
|
48
|
Romagna
Nijkamp
|
ZWOLLE
|
49
|
Sanne
Prins
|
WIERDEN
|
50
|
Marlies
Vos
|
AALDEN
|
51
|
Lotte
Akkermans
|
OSSENDRECHT
|
52
|
Julia
van Leeuwen
|
ALPHEN
A/D RIJN
|
53
|
Nina
Tiktak
|
ENSCHEDE
|
54
|
Sanne
de Jonge
|
TWEEDE
EXLOËRMOND
|
55
|
Anne
van de Zanden
|
TILBURG
|
56
|
Lauraine
Wijnhorst
|
ALPHEN
A/D RIJN
|
57
|
Tjitske
Anne Ketellapper
|
OUDEHASKE
|
58
|
Carlijn
van der Heijden
|
DRUNEN
|
59
|
Sacha
de Nijs
|
HUIJBERGEN
|
60
|
Lisa
Sierdsema
|
GRONINGEN
|
61
|
Tanne
Coenen
|
SITTARD
|
|
|
|
|
Jeugd
Jongens Cat. 5
|
|
1
|
Roan
Konings
|
OUDENBOSCH
|
2
|
Lucas
Janssen
|
PAPENDRECHT
|
3
|
Jesse
Kramer
|
BORKEL
EN SCHAFT
|
4
|
Mike
Bronswijk
|
HONSELERSDIJK
|
5
|
Mark
Groeneveld
|
ENKHUIZEN
|
6
|
Bjarne
Hemme
|
ERICA
|
7
|
Jente
Klaver
|
KOLLUMERZWAAG
|
8
|
Lars
Rouffaer
|
SIBBE
|
9
|
Matyas
Kopecky
|
LEIDEN
|
10
|
Joost
Brinkman
|
NOORDLAREN
|
11
|
Eskil
Huiting
|
ROLDE
|
12
|
Tijn
Louwerensen
|
SCHIJNDEL
|
13
|
Brett
Chow
|
HENDRIK
IDO AMBACHT
|
14
|
Danny
van Lierop
|
SOMEREN-HEIDE
|
15
|
Arno
van Krimpen
|
GROOT-AMMERS
|
16
|
Ruben
Kortleve
|
HAVELTE
|
17
|
Brian
de Vries
|
WOLVEGA
|
18
|
Leonardo
van Driel
|
MONSTER
|
19
|
Max
Mosmuller
|
'S-HERTOGENBOSCH
|
20
|
Sven
Mulder
|
RAAMSDONKSVEER
|
21
|
Remco
Stam
|
SPRANG
CAPELLE
|
22
|
Thomas
Lakeman
|
VENHUIZEN
|
23
|
Koen
de Jong
|
ZAANDAM
|
24
|
Jens
Bassa
|
NOORDELOOS
|
25
|
Joris
Reinderink
|
RUURLO
|
26
|
Jelle
Bouwe Hofstee
|
DWINGELOO
|
27
|
Job
Boontjes
|
GIETEN
|
28
|
Jordy
van der Ham
|
GOUDA
|
29
|
Moreno
Tak
|
FIJNAART
|
30
|
Stijn
Peters
|
BEST
|
31
|
Joren
de Gruijter
|
BREDA
|
32
|
Noah
van Putten
|
TIEL
|
33
|
Radan
Adriaans
|
STEIN
|
34
|
Bas
de Groof
|
HEEZE
|
35
|
Thijs
van Leeuwen
|
ALPHEN
A/D RIJN
|
36
|
Tom
Petrusma
|
AMERSFOORT
|
37
|
Mellon
Hooghwerff
|
DORDRECHT
|
38
|
Niels
Jongsma
|
GOUDA
|
39
|
Milan
Geleijnse
|
TILBURG
|
40
|
Jurre
Grit
|
ZWOLLE
|
41
|
Mat
van Gorp
|
BERGEIJK
|
42
|
Olivier
de Weerd
|
KAMPEN
|
43
|
Sven
Edam
|
VELSERBROEK
|
44
|
Kevin
Kuiper
|
NIEUWOLDA
|
45
|
Kas
Visser
|
HOUTEN
|
46
|
Mike
Spenkelink
|
NIJVERDAL
|
47
|
Mark
Bogers
|
BENNEKOM
|
48
|
Max
Bergsma
|
OUDENHOORN
|
49
|
Tijn
Kisters
|
NUENEN
|
50
|
Joris
van der Niet
|
ULESTRATEN
|
51
|
Ian
Vasbinder
|
KOOG
AAN DE ZAAN
|
52
|
Tyson
Cloudt
|
GELEEN
|
53
|
Daan
Honderdors
|
HORN
|
54
|
Denzel
Verhulst
|
STEIN
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Meisjes Cat. 5 (13 jaar)
|
|
1
|
Fleur
van der Peet
|
DEN
HAAG
|
2
|
Maud
Rijnbeek
|
AMSTERDAM
|
3
|
Shirin
van Anrooij
|
KAPELLE
|
4
|
Fleur
Nagtegaal
|
VEENENDAAL
|
5
|
Daniek
Hengeveld
|
NOOTDORP
|
6
|
Puck
Pieterse
|
AMERSFOORT
|
7
|
Nina
Spapen
|
RIJEN
|
8
|
Ilse
Pluimers
|
ENTER
|
9
|
Lisa
van Helvoirt
|
ERP
|
10
|
Sofie
van Rooijen
|
DRIEL
|
11
|
Lisa
van der Meer
|
'S-GRAVENZANDE
|
12
|
Fay
Goedbloed
|
LEIDEN
|
13
|
Anoek
Kuijpers
|
GILZE
|
14
|
Rixt
Tol
|
HASSELT
|
15
|
Sophie
Tierolf
|
SCHELLEBELLE
|
16
|
Marit
Wasmus
|
DEN
HOORN
|
17
|
Tjitske
Eppinga
|
SMILDE
|
18
|
Karlijn
Luisman
|
GRAMSBERGEN
|
19
|
Danielle
Quint
|
DEIL
|
20
|
Laura
Gambon
|
APELDOORN
|
21
|
Julia
Kramer
|
BORKEL
EN SCHAFT
|
22
|
Lonneke
Geraerts
|
LUYKSGESTEL
|
23
|
Carolien
de Bruin
|
ZUIDBROEK
|
24
|
Laura
Molenaar
|
OUD
BEIJERLAND
|
25
|
Iris
de Boer
|
ZAANDAM
|
26
|
Lotte
Jansen
|
DORDRECHT
|
27
|
Mandy
Hesselberth
|
KAATSHEUVEL
|
28
|
Willeke
Bogaards
|
HOOGMADE
|
29
|
Anniek
Zwiers
|
SCHOONOORD
|
30
|
Danigue
van den Boomen
|
BLADEL
|
31
|
Oriana
Soerewijn
|
VELSERBROEK
|
32
|
Lieke
de Bie
|
WAALRE
|
33
|
Daphne
Kreulen
|
HOOGHALEN
|
34
|
Donna
Ruska
|
VOLENDAM
|
35
|
Marcha
Lich
|
AALDEN
|
36
|
Lieke
Janssen
|
PANNINGEN
|
37
|
Lisa
Bouwers
|
ASSEN
|
38
|
Iris
Verschuren
|
STREEFKERK
|
39
|
Malena
van Dam
|
HAASTRECHT
|
40
|
Misha
Struik
|
DORDRECHT
|
41
|
Lisanne
de Munnik
|
KAPELLE
|
42
|
Kim
van Loenen
|
KORTENHOEF
|
43
|
Anouk
Hamminga
|
ANNEN
|
44
|
Leonie
Schutte
|
SPANBROEK
|
45
|
Kiki
Janse
|
ZAANDAM
|
46
|
Lisa
Kleijssen
|
WAALWIJK
|
47
|
Merel
Korstanje
|
TILBURG
|
48
|
Puck
Vermeulen
|
LOON
OP ZAND
|
49
|
Sasha
Hassoldt
|
ALPHEN
A/D RIJN
|
50
|
Borg
Senneker
|
BREDA
|
51
|
Tess
Booijen
|
OOSTZAAN
|
52
|
Florine
Hehewerth
|
PRINSENBEEK
|
53
|
Ilse
Lingen
|
OUDERKERK
AAN DEN IJSSEL
|
54
|
Marit
Berkers
|
S-HERTOGENBOSCH
|
55
|
Zonne
Jonkers
|
EMMEN
|
56
|
Isa
Jungman
|
ASSEN
|
57
|
Victoire
van Erp
|
BERGHEM
|
58
|
Sanne
van Heel
|
ZALTBOMMEL
|
59
|
Anouk
Kums
|
NEDERWEERT
|
60
|
Tanja
van der Drift
|
BEETSTERZWAAG
|
61
|
Celine
de Vreede
|
DE
LIER
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Jongens Cat. 4
|
|
1
|
Miguel
van Tintelen
|
BAARS
|
2
|
Daan
van Lüling
|
ALPHEN
A/D RIJN
|
3
|
Bjorn
Koster
|
RODEN
|
4
|
Bart
Kortleve
|
HAVELTE
|
5
|
Marvin
Peters
|
WEHL
|
6
|
Jasper
Huitema
|
RODEN
|
7
|
Anne
Kiers
|
WESTERHAAR
|
8
|
Roel
Vrancken
|
S-HERTOGENBOSCH
|
9
|
Elmar
Abma
|
WOLVEGA
|
10
|
Job
Kuster
|
WAGENINGEN
|
11
|
Daan
van den Eijnden
|
PRINSENBEEK
|
12
|
Casper
Noorloos
|
KAATSHEUVEL
|
13
|
Pepijn
Veenings
|
ASSENDELFT
|
14
|
Björn
Hommes
|
APPELSCHA
|
15
|
Jesper
Melle Rozema
|
JISTRUM
|
16
|
Daan
den Breejen
|
PAPENDRECHT
|
17
|
Ward
Senneker
|
BREDA
|
18
|
Daniël
Vastenhout
|
SPIJKENISSE
|
19
|
Thom
van de Pol
|
ZWARTSLUIS
|
20
|
Thijs
Bakker
|
RIJSSEN
|
21
|
Sep
Roord
|
OLDENZAAL
|
22
|
Bo
Planken
|
HAARLEM
|
23
|
Bouwe
van Galen
|
WERVERSHOOF
|
24
|
Daan
van den Eijnde
|
GEMERT
|
25
|
Marijn
Dingemans
|
LAGE
ZWALUWE
|
26
|
Martijn
Weeder
|
LEIDEN
|
27
|
Laszlo
van Melis
|
HEESCH
|
28
|
Lars
ter Laak
|
VEENENDAAL
|
29
|
Stijn
Hezeman
|
APELDOORN
|
30
|
Boy
Sigmond
|
HOOGLANDERVEEN
|
31
|
Maurits
Neele
|
OUDE
TONGE
|
32
|
Kai
Schoolenaar
|
ZWANENBURG
|
33
|
Pepijn
van der Straaten
|
BUDEL
|
34
|
Christiano
Wilshaus
|
HAARLEM
|
35
|
Maxime
Duba
|
ALKMAAR
|
36
|
Jelle
Sengers
|
VALKENSWAARD
|
37
|
Sjoerd
te Nijenhuis
|
DEN
HAAG
|
38
|
Sid
Senders
|
HELMOND
|
39
|
Liam
van der Meer
|
BRIELLE
|
40
|
Juul
Nagengast
|
BEILEN
|
41
|
Niels
Tenniglo
|
UTRECHT
|
42
|
Lucas
Hoogerwaard
|
MOORDRECHT
|
43
|
Jonas
Roodenburg
|
MAASSLUIS
|
44
|
Jardy
van der Burg
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
45
|
Dannieck
Varweg
|
HARDENBERG
|
|
|
|
|
Jeugd
Meisjes Cat. 4 (12 jaar)
|
|
1
|
Willemijn
Prins
|
ZWOLLE
|
2
|
Elise
Uijen
|
HERPEN
|
3
|
Maureen
Arens
|
KRUININGEN
|
4
|
Jerney
van der Heijden
|
ZEVENHUIZEN
|
5
|
Britt
van der Hulst
|
HAZERSWOUDE
|
6
|
Cecilia
van Zuthem
|
ZWOLLE
|
7
|
Senne
Knaven
|
STRIJBEEK
|
8
|
Bente
van den Nouweland
|
RIJEN
|
9
|
Indy
van Os
|
ANGEREN
|
10
|
Femke
Gort
|
THORN
|
11
|
Milly
Davis
|
OOST
KNOLLENDAM
|
12
|
Scarlett
Souren
|
MEERSSEN
|
13
|
Rosan
Dekker
|
ECHTEN
|
14
|
Anniek
Wever
|
APELDOORN
|
15
|
Lieve
Sanders
|
EINDHOVEN
|
16
|
Sophie
Engel
|
ROOSENDAAL
|
17
|
Yuli
van der Molen
|
KROMMENIE
|
18
|
Karlijn
Koops
|
ELIM
|
19
|
Anne-Wil
van der Vegt
|
ASSEN
|
20
|
Xin
van Warmerdam
|
ABBEKERK
|
21
|
Naomi
Buchener
|
PURMEREND
|
22
|
Naomi
Veurink
|
HARDENBERG
|
23
|
Isa
Nomden
|
HATTEM
|
24
|
Lonneke
Prevaes
|
VALKENSWAARD
|
25
|
Anne
Schumacher
|
HORST
|
26
|
Sophia
Zwaan
|
BODEGRAVEN
|
27
|
Chloë
Postma
|
HULSEN
|
28
|
Leonie
Boschker
|
WOERDEN
|
29
|
Iris
Offerein
|
MEPPEN
|
30
|
Isabelle
Bakker
|
RIJSWIJK
|
31
|
Thessa
Langen
|
NIEUW
DORDRECHT
|
32
|
Silke
Blei
|
HURWENEN
|
33
|
Kimberly
Boven
|
REUTUM
|
34
|
Carola
van de Wetering
|
NIEUW
VENNEP
|
35
|
Nikki
Brusche
|
ZAANDAM
|
36
|
Rosanne
van Rees
|
GROOT
AMMERS
|
37
|
Kirsten
Hooge
|
HOOGEVEEN
|
38
|
Fardau
Kats
|
BOORNBERGUM
|
39
|
Gwen
Langeveld
|
LISSE
|
40
|
Brit
Buijs
|
AALSMEER
|
41
|
Stien
Josemanders
|
LOOSBROEK
|
42
|
Evi
Jongenelen
|
STEENBERGEN
|
43
|
Fenna
Derksen
|
HAALDEREN
|
44
|
Lieke
Broere
|
NEDERHORST
DEN BERG
|
45
|
Ilse
Groen
|
DEN
HAAG
|
46
|
Anne
Verhappen
|
GEMERT
|
47
|
Ilse
Hoogendoorn
|
BOSKOOP
|
48
|
Ulrike
Louwers
|
VELDHOVEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Jongens Cat. 3
|
|
1
|
Axel
Roks
|
SINT
WILLEBRORD
|
2
|
Tim
v.d. Poel
|
PAPENDRECHT
|
3
|
Dirk
Darding
|
MAASTRICHT
|
4
|
Ed
Uptegrove
|
SINT-MICHIELSGESTEL
|
5
|
Mika
Vijfvinkel
|
WATERINGEN
|
6
|
Colin
Strik
|
HEERLEN
|
7
|
Ingmar
van den Bosch
|
LISSE
|
8
|
Christiaan
van Rees
|
GROOT
AMMERS
|
9
|
Thijmen
Groen
|
DEN
HAAG
|
10
|
Brent
Nijboer
|
ZWOLLE
|
11
|
Chris
Kisters
|
NUENEN
|
12
|
Niels
Brinkman
|
NOORDLAREN
|
13
|
Thom
van Herwaarden
|
ROSSUM
|
14
|
Ryan
Gal
|
NEEDE
|
15
|
Duuk
van der Haagen
|
HOOFDDORP
|
16
|
Bram
van den Braak
|
GILZE
|
17
|
Yaël
Plas
|
APELDOORN
|
18
|
Firn
Arens
|
KRUININGEN
|
19
|
Lean
Booy
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
20
|
Toinne
Vriezen
|
AMERSFOORT
|
21
|
Ingmar
Kars
|
OOSTERBEEK
|
22
|
Ryan
de Bruijn
|
BERGEN
OP ZOOM
|
23
|
Sten
ten Brinke
|
ZWOLLE
|
24
|
Sam
Rokebrand
|
WAALRE
|
25
|
Daniel
Jongejans
|
ZAANDAM
|
26
|
Swen
Vonk
|
BERGSCHENHOEK
|
27
|
Jan
Ruiter
|
WORMER
|
28
|
Jelle
van Berkel
|
HANDEL
|
29
|
Thijs
de Vente
|
ZWANENBURG
|
30
|
Olav
Noorloos
|
KAATSHEUVEL
|
31
|
Jayden
Post
|
ROTTERDAM
|
32
|
Dirk
de Groof
|
HEEZE
|
33
|
Floris
Verschuur
|
ROTTERDAM
|
34
|
Mike
Derogee
|
NIEUW
VENNEP
|
35
|
Gijs
Broere
|
NEDERHORST
DEN BERG
|
36
|
Jelle
van Dijk
|
DRONTEN
|
37
|
Marten
Ulbe Hofstee
|
DWINGELOO
|
38
|
Siem
Kanters
|
ERP
|
39
|
Mitchell
Krayenbrink
|
HANSWEERT
|
40
|
Niels
Janssen
|
GELDROP
|
41
|
Ramon
Setz
|
GELDROP
|
42
|
Thijs
van der Molen
|
PEIZE
|
43
|
Mees
de Vos
|
HEINKENSZAND
|
44
|
Gijs
Daris
|
LUYKSGESTEL
|
45
|
Tobias
Kool
|
PURMEREND
|
|
|
|
|
Jeugd
Meisjes Cat. 3 (11 jaar)
|
|
1
|
Babette
van der Wolf
|
OUDE
TONGE
|
2
|
Nienke
Veenhoven
|
OOSTZAAN
|
3
|
Nina
Maathuis
|
ROTTERDAM
|
4
|
Lisa
van Belle
|
ZOETERMEER
|
5
|
Indy
verwaarst
|
HAARLE
|
6
|
Julia
Kopecky
|
ZOETERWOUDE
|
7
|
Meis
Vermeulen
|
LOON
OP ZAND
|
8
|
Isa
Looienga
|
DRACHTEN
|
9
|
Denise
Mertens
|
BREDA
|
10
|
Paulien
Vrancke
|
EXLOO
|
11
|
Leonie
Bentveld
|
BURGUM
|
12
|
Noëlle
Booy
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
13
|
Jentske
Withag
|
BELTRUM
|
14
|
Bibi
Verzijl
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
15
|
Carmen
van der Veen
|
ZWOLLE
|
16
|
Rosita
Reijnhout
|
WOLPHAARTSDIJK
|
17
|
Mirre
Knaven
|
STRIJBEEK
|
18
|
Isa
Naberman
|
GENEMUIDEN
|
19
|
Loes
Jansen
|
BARENDRECHT
|
20
|
Sanne
Lazeroms
|
BOSSCHENHOOFD
|
21
|
Lara
Boshoven
|
SPIJKENISSE
|
22
|
Lotte
Bakker
|
VEENOORD
|
23
|
Anna
van der Meiden
|
HEUKELUM
|
24
|
Jill
de Jong
|
MONSTER
|
25
|
Nienke
Dullemond
|
OOLTGENSPLAAT
|
26
|
Britt
de Grave
|
THOLEN
|
27
|
Imme
Arink
|
GROENLO
|
28
|
Rivkah
Kroesbergen
|
EDE
|
29
|
Sanne
van Herk
|
LUIJKSGESTEL
|
30
|
Jannet
de Vries
|
DRACHTEN
|
31
|
Emma
Hoolwerf
|
EEMDIJK
|
32
|
Nickey
Huenders
|
ALMERE
|
33
|
Femke
Thoolen
|
WEERT
|
34
|
Eefke
van Teeseling
|
ABCOUDE
|
35
|
Vera
Roodenburg
|
UGCHELEN
|
36
|
Meggie
Rijvers
|
LOTTUM
|
37
|
Vonne
Schenkels
|
HAARLEM
|
38
|
Kirsten
Elings
|
OVERBERG
|
39
|
Imke
van der Zwart
|
ALPHEN
AAN DEN RIJN
|
40
|
Lisa
Metselaar
|
HOOGEVEEN
|
41
|
Lyanne
Ottens
|
ROLDE
|
42
|
Roos
van den Berg
|
ALPHEN
AAN DEN RIJN
|
43
|
Roos
Celie
|
HARDERWIJK
|
44
|
Carlijn
de Vaan
|
RIETHOVEN
|
45
|
Indy
Kappert
|
HOLTEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Jongens Cat. 2
|
|
1
|
Niek
Suijker
|
SCHIPLUIDEN
|
2
|
Joeri
Schaper
|
BERGEN
|
3
|
Jelle
Weierink
|
OOTMARSUM
|
4
|
Liam
van Os
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
5
|
Antoine
Quint
|
DEIL
|
6
|
Ruud
Junior Nagengast
|
BEILEN
|
7
|
Ricardo
Sanberg
|
BERGAMBACHT
|
8
|
Stan
Smit
|
WERVERSHOOF
|
9
|
Niels
Hanegraaf
|
HEESWIJK
DINTHER
|
10
|
Jente
Derksen
|
HAALDEREN
|
11
|
Luca
van der Veken
|
ST
JAN STEEN
|
12
|
Jelle
de Vlaam
|
'S
GRAVENDEEL
|
13
|
Renzo
Moretti
|
MIDDELBURG
|
14
|
Mathijs
Vijverberg
|
NAALDWIJK
|
15
|
Bauke
ter Weel
|
ENTER
|
16
|
Danny
Turkstra
|
BEILEN
|
17
|
Job
Weijdema
|
TUK
|
18
|
Phillip
van den Kieboom
|
BERGEN
OP ZOOM
|
19
|
Tsjisse
Weening
|
HARKEMA
|
20
|
Stijn
Heering
|
RIJSSEN
|
21
|
Sem
van den Berg
|
JULIANADORP
|
22
|
Bastiaan
de Groot
|
VLAARDINGEN
|
23
|
Luuk
van de Pol
|
ZWARTSLUIS
|
24
|
Max
Rijvers
|
LOTTUM
|
25
|
Bjorn
van der Drift
|
WATERINGEN
|
26
|
Sven
Van Merriënboer
|
WERNHOUT
|
27
|
Lucas
van den Eijnden
|
PRINSENBEEK
|
28
|
Pascal
Seine
|
ZWOLLE
|
29
|
Sem
Horsten
|
GRASHOEK
|
30
|
Danijel
Agricola
|
TERWISPEL
|
31
|
Vic
Esselink
|
TILBURG
|
32
|
Sven
van der Wal
|
BURUM
|
33
|
Jorn
van Beers
|
MOERGESTEL
|
|
|
|
|
Jeugd
Meisjes Cat. 2 (10 jaar)
|
|
1
|
Jette
de Groot
|
ZWOLLE
|
2
|
Lisa
van Heel
|
ZALTBOMMEL
|
3
|
Esmée
Ellermann
|
EMMEN
|
4
|
Lauren
Molengraaf
|
CAPELLE
A/D IJSSEL
|
5
|
Nance
van der Drift
|
WATERINGEN
|
6
|
Zoë
van Velzen
|
WADDINXVEEN
|
7
|
Loes
Brouwer
|
DE
WIJK
|
8
|
Loes
Nomden
|
HATTEM
|
9
|
Nikki
Souren
|
MEERSSEN
|
10
|
Anouk
Beek
|
SOEST
|
11
|
Daniëlle
van Hemert
|
BRAKEL
|
12
|
Indy
Floren
|
OSSENDRECHT
|
13
|
Frederique
Verschuur
|
ROTTERDAM
|
14
|
Julia
Lindhout
|
ST
MAARTENSDIJK
|
15
|
Marit
Koene
|
POELDIJK
|
16
|
Nanna
van den Bogaard
|
GOIRLE
|
17
|
Roos
Huijbers
|
TILBURG
|
18
|
Elise
Timmerman
|
STAPHORST
|
19
|
Annet
Moeleker
|
KAPELLE
|
20
|
Sofie
Ceelie
|
PAPENDRECHT
|
21
|
Anouk
Bijl
|
PAPENDRECHT
|
22
|
Emily
Goijert
|
'S-GRAVENZANDE
|
23
|
Senna
Wuisman
|
SPIJKENISSE
|
24
|
Marit
Dekker
|
ECHTEN
(DR)
|
25
|
Loïs
Kuiper
|
ERMELO
|
26
|
Floortje
Jungman
|
ASSEN
|
27
|
Femke
Reemeijer
|
SPAARNDAM
|
28
|
Loes
Rozenburg
|
VIJFHUIZEN
|
29
|
Rosalie
de Haas
|
PIJNACKER
|
30
|
Veerle
van Os
|
TILBURG
|
31
|
Femke
van Kooten
|
ZAANDAM
|
32
|
Maud
Tollens
|
AARLE
RIXTEL
|
33
|
Nanet
van der Wal
|
APELDOORN
|
34
|
Esra
Goossens
|
BORCULO
|
35
|
Megan
Matthijssen
|
ASSEN
|
|
|
|
|
Jeugd
Jongens Cat. 1
|
|
1
|
Tyler
Eyk
|
AMSTERDAM
|
2
|
Thomas
Huitema
|
RODEN
|
3
|
Cyriel
Hooghwerff
|
DORDRECHT
|
4
|
Michiel
Mouris
|
BAAMBRUGGE
|
5
|
Max
de Lincel
|
VOORSCHOTEN
|
6
|
Brent
Jongenelen
|
STEENBERGEN
|
7
|
Dico
van Os
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
8
|
Finn
Hiemstra
|
BURGUM
|
9
|
Thijmen
van Luling
|
ALPHEN
A/D RIJN
|
10
|
Lars
Langendoen
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
11
|
Wouter
Konijn
|
SLOOTDORP
|
12
|
Ruben
Willemsen
|
APELDOORN
|
13
|
Sietse
van den Heuvel
|
BEESEL
|
14
|
Daniël
Weeder
|
LEIDEN
|
15
|
Geert
Jan Hofstee
|
DWINGELOO
|
16
|
Jelle
Dekkers
|
WAALWIJK
|
17
|
Stefan
Croes
|
EMMEN
|
18
|
Teun
Paaimans
|
KAPELLE
|
19
|
Mees
Bassa
|
NOORDELOOS
|
20
|
Jilles
Romers
|
ROZENBURG
|
21
|
Jelte
ter Weel
|
ENTER
|
22
|
Thomas
Assinck
|
WAALRE
|
23
|
Thijs
Bijl
|
PAPENDRECHT
|
24
|
Fitz
Potter
|
SOEST
|
25
|
Donny
van de Vijver
|
GEMONDE
|
|
|
|
|
Jeugd
Meisjes Cat. 1 (9 jaar)
|
|
1
|
Emma
van Haaren
|
OISTERWIJK
|
2
|
Fee
Knaven
|
STRIJBEEK
|
3
|
Cassandra
Snakenborg
|
OOSTERWIJTWERD
|
4
|
Isa
Groeneveld
|
ENKHUIZEN
|
5
|
Iris
Arkesteijn
|
DEN
HAAG
|
6
|
Liz
Toonen
|
BOXMEER
|
7
|
Fenny
Coppelmans
|
HAPERT
|
8
|
Ellen
Meels
|
GELEEN
|
9
|
Veerle
Muller
|
HAARLEM
|
10
|
Nienke
de Jong
|
SCHIJF
|
11
|
Floor
Holslag
|
ALMELO
|
12
|
Maud
Bouwers
|
ASSEN
|
13
|
Noor
Rozenburg
|
VIJFHUIZEN
|
14
|
Elise
van Kemenade
|
NUENEN
|
15
|
Marieke
Ottens
|
ROLDE
|
16
|
Jasmijn
van Hellemondt
|
APELDOORN
|
17
|
Wytske
van Es
|
OOSTERHOUT
|
18
|
Lisa
van der Veen
|
ZWOLLE
|
19
|
Tetje
Senneker
|
BREDA
|
|
|
|
|
Jeugd
Meisjes Cat. 1 (8 jaar)
|
|
1
|
Amy
de Bruijn
|
BERGEN
OP ZOOM
|
2
|
Megan
Arens
|
KRUININGEN
|
3
|
Maureen
Abma
|
WOLVEGA
|
4
|
Robin
Vermij
|
GOUDA
|
5
|
Michelle
Maas
|
SINT
WILLEBRORD
|
6
|
Dewi
Riemeijer
|
NIEUWE
PEKELA
|
7
|
Chris
Kiers
|
WESTERHAAR
|
8
|
Eva
van Beek
|
GELDROP
|
9
|
Evi
de Jonge
|
S'GRAVENDEEL
|
10
|
Kim
Lauwerijssen
|
RUCPHEN
|
11
|
Judith
Alleleijn
|
BOCHOLTZ
|
12
|
Bo
Klappe
|
EINDHOVEN
|
13
|
Zara
Ansems
|
LAGE
ZWALUWE
|
14
|
Lotte
van Merriënboer
|
WERNHOUT
|
15
|
Maud
van Izerloo
|
DORDRECHT
|
16
|
Michelle
Druif
|
ZOETERMEER
|
17
|
Anne
van Oirschot
|
HELVOIRT
|
18
|
Tessel
Ruiter
|
WORMER
|
19
|
Bliss
Goossens
|
BORCULO
|
20
|
Kris
Vermeulen
|
LOON
OP ZAND
|