|
Jeugd
Cat 7
|
|
1
|
Mark
de Groot
|
HOEVEN
|
2
|
Salvador
Alvarado
|
ROTTERDAM
|
3
|
Boris
Romers
|
ROZENBURG
|
4
|
Koert
van Oosten
|
GOUDA
|
5
|
Jesse
Speijers
|
ROTTERDAM
|
6
|
Kjell
de Jager
|
BARENDRECHT
|
7
|
Bjorn
Claassen
|
DEN
HAAG
|
8
|
Lars
Seldenthuis
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
9
|
Joris
Buters
|
NOOTDORP
|
10
|
Thomas
Mijnsbergen
|
ROTTERDAM
|
11
|
Rick
van der Poel
|
PAPENDRECHT
|
12
|
Max
Jansen
|
DORDRECHT
|
13
|
Bart
Bronder
|
ABBENBROEK
|
14
|
Tom
Waldram
|
NIEUWERKERK
A/D IJSSEL
|
15
|
Luuk
Spijker
|
SLEEUWIJK
|
16
|
Elian
Lagendijk
|
ALPHEN
A/D RIJN
|
17
|
Thijs
Brugging
|
BLEISWIJK
|
18
|
Sem
Hennink
|
VOORBURG
|
19
|
Beau
van Izerloo
|
DORDRECHT
|
20
|
Jos
Blok
|
GOUDA
|
21
|
Loe
van Belle
|
ZOETERMEER
|
22
|
Tim
Nasveld
|
ABBENBROEK
|
23
|
Sebastiaan
Vermulm
|
ZOETERMEER
|
24
|
Daan
Boersema
|
DEN
HAAG
|
25
|
Thom
Arkenbout
|
OUD
BEIJERLAND
|
26
|
Douwe
Drost
|
HELLEVOETSLUIS
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 6
|
|
1
|
Lucas
Janssen
|
PAPENDRECHT
|
2
|
Lotte
Jansen
|
DORDRECHT
|
3
|
Mike
Bronswijk
|
HONSELERSDIJK
|
4
|
Jens
Bassa
|
NOORDELOOS
|
5
|
Arno
van Krimpen
|
GROOT-AMMERS
|
6
|
Daniek
Hengeveld
|
NOOTDORP
|
7
|
Brett
Chow
|
HENDRIK
IDO AMBACHT
|
8
|
Biki
Goedschalk
|
DEN
HAAG
|
9
|
Bram
Praamsma
|
REEUWIJK
|
10
|
Jordy
van der Ham
|
GOUDA
|
11
|
Leonardo
van Driel
|
MONSTER
|
12
|
Laura
Molenaar
|
OUD
BEIJERLAND
|
13
|
Matyas
Kopecky
|
LEIDEN
|
14
|
Niels
Boom
|
ALBLASSERDAM
|
15
|
Marit
Wasmus
|
DEN
HOORN
|
16
|
Lisa
van der Meer
|
'S-GRAVENZANDE
|
17
|
Malena
van Dam
|
HAASTRECHT
|
18
|
Ted
Dalrymple
|
DEN
HAAG
|
19
|
Iris
Verschuren
|
STREEFKERK
|
20
|
Thijs
van Leeuwen
|
ALPHEN
A/D RIJN
|
21
|
Rindert
Buiter
|
LEIDEN
|
22
|
Jochem
Woudenberg
|
LEERDAM
|
23
|
Bjorn
Heijdra
|
ZUIDLAND
|
24
|
Lucas
Kreeft
|
DORDRECHT
|
25
|
Sam
Kerkvliet
|
NIEUWE-WETERING
|
26
|
Sietse
Kool
|
ZEVENHOVEN
|
27
|
Yannick
van den Berg
|
MONSTER
|
28
|
Sasha
Hassoldt
|
ALPHEN
A/D RIJN
|
29
|
Stan
Reinders
|
DORDRECHT
|
30
|
Ilse
Lingen
|
OUDERKERK
AAN DEN IJSSEL
|
31
|
Max
Bergsma
|
OUDENHOORN
|
32
|
Yoël
Leeflang
|
LISSE
|
33
|
Thijs
Havenaar
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
34
|
Misha
Struik
|
DORDRECHT
|
35
|
Bjorn
Logmans
|
HELLEVOETSLUIS
|
36
|
Daan
Droog
|
LEIDERDORP
|
37
|
Floris
Peereboom
|
DEN
HAAG
|
38
|
Silvano
van der Velde
|
OOSTVOORNE
|
39
|
Hugo
Brandwagt
|
DELFT
|
40
|
Celine
de Vreede
|
DE
LIER
|
41
|
Fabian
van der Knaap
|
BLEISWIJK
|
42
|
Marit
Zonneveld
|
NOORDWIJK
ZH
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 5
|
|
1
|
Daan
van Lüling
|
ALPHEN
A/D RIJN
|
2
|
Daan
van den Berg
|
DE
LIER
|
3
|
Britt
van der Hulst
|
HAZERSWOUDE
|
4
|
Jardy
van der Burg
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
5
|
Rosanne
van Rees
|
GROOT
AMMERS
|
6
|
Nick
Klijn
|
LEERDAM
|
7
|
Bas
van den Bulk
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
8
|
Daan
den Breejen
|
PAPENDRECHT
|
9
|
Martijn
Weeder
|
LEIDEN
|
10
|
Michiel
van Vliet
|
SLIEDRECHT
|
11
|
Halvar
de Jager
|
BARENDRECHT
|
12
|
Maurits
Neele
|
OUDE
TONGE
|
13
|
Christiano
Wilshaus
|
HAARLEM
|
14
|
Lucas
Hoogerwaard
|
MOORDRECHT
|
15
|
Jonas
Roodenburg
|
MAASSLUIS
|
16
|
Mees
Rehorst
|
HEENVLIET
|
17
|
Daniël
Vastenhout
|
SPIJKENISSE
|
18
|
Nemo
Stoffels
|
VLAARDINGEN
|
19
|
Sjoerd
te Nijenhuis
|
DEN
HAAG
|
20
|
Sophia
Zwaan
|
BODEGRAVEN
|
21
|
Rodin
de Jong
|
DEN
HAAG
|
22
|
Jarno
Goudriaan
|
BERGAMBACHT
|
23
|
Simone
Jol
|
DELFT
|
24
|
Jorik
van Maaren
|
GORINCHEM
|
25
|
Ilse
Hoogendoorn
|
BOSKOOP
|
26
|
Leanne
Bomas
|
ZWIJNDRECHT
|
27
|
Daan
Niehof
|
DORDRECHT
|
28
|
Bryan
Zonneveld
|
NOORDWIJK
ZH
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 4
|
|
1
|
Nina
Maathuis
|
ROTTERDAM
|
2
|
Noëlle
Booy
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
3
|
Anna
van der Meiden
|
HEUKELUM
|
4
|
Babette
van der Wolf
|
OUDE
TONGE
|
5
|
Thijmen
Groen
|
DEN
HAAG
|
6
|
Mika
Vijfvinkel
|
WATERINGEN
|
7
|
Mika
van der Lans
|
LISSE
|
8
|
Tijs
van der Pols
|
ABBENBROEK
|
9
|
Jill
de Jong
|
GOUDA
|
10
|
Lisa
van de Kamp
|
DEN
HAAG
|
11
|
Ingmar
van den Bosch
|
LISSE
|
12
|
Julia
Kopecky
|
ZOETERWOUDE
|
13
|
Bibi
Verzijl
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
14
|
Jasper
Kreeft
|
DORDRECHT
|
15
|
Gijs
Ariens
|
HEENVLIET
|
16
|
Jayden
Post
|
ROTTERDAM
|
17
|
Declan
van der Hoek
|
SPIJKENISSE
|
18
|
Quin
de Groot
|
NIEUW
VENNEP
|
19
|
Dante
Broeren
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
20
|
Lean
Booy
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
21
|
Lara
Boshoven
|
SPIJKENISSE
|
22
|
Jelle
Breekweg
|
BERGSCHENHOEK
|
23
|
Nadia
Vermeeren
|
ZWIJNDRECHT
|
24
|
Niek
de Wit
|
HEENVLIET
|
25
|
Brady
Kamp
|
PUTTERSHOEK
|
26
|
Roos
van den Berg
|
ALPHEN
AAN DEN RIJN
|
27
|
Indy
Baas
|
BERGAMBACHT
|
28
|
Imke
van der Zwart
|
ALPHEN
AAN DEN RIJN
|
29
|
Yngmar
Logmans
|
HELLEVOETSLUIS
|
30
|
Yorik
Vergouwe
|
BLEISWIJK
|
31
|
Loes
Jansen
|
BARENDRECHT
|
32
|
Tim
Steijger
|
DELFT
|
33
|
Matthias
van Zwol
|
SPIJKENISSE
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 3
|
|
1
|
Niek
Suijker
|
SCHIPLUIDEN
|
2
|
Mathijs
Vijverberg
|
NAALDWIJK
|
3
|
Cedric
de Jager
|
BARENDRECHT
|
4
|
Zoë
van Velzen
|
WADDINXVEEN
|
5
|
Lauren
Molengraaf
|
CAPELLE
A/D IJSSEL
|
6
|
Jelle
de Vlaam
|
'S-GRAVENDEEL
|
7
|
Marit
Koene
|
POELDIJK
|
8
|
Duco
van der Zwart
|
ALPHEN
A/D RIJN
|
9
|
Mika
van Os
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
10
|
Jaymz
Lunenborg
|
ROTTERDAM
|
11
|
Sil
Bergsma
|
OUDENHOORN
|
12
|
Emily
Goijert
|
'S-GRAVENZANDE
|
13
|
Senna
Wuisman
|
SPIJKENISSE
|
14
|
Sem
van Wijngaarden
|
HARDINXVELD-GIESSENDAM
|
15
|
Mark
Mandemaker
|
HOOGVLIET
|
16
|
Sofie
Ceelie
|
PAPENDRECHT
|
17
|
Karsten
Quak
|
SPIJKENISSE
|
18
|
Lars
Sterrenburg
|
KRIMPEN
AAN DE LEK
|
19
|
Rosalie
de Haas
|
PIJNACKER
|
20
|
Julien
van Gool
|
SLIEDRECHT
|
21
|
Maaike
Bomas
|
ZWIJNDRECHT
|
22
|
Anco
Ballif
|
GOUDA
|
23
|
Killian
Jilderda
|
BARENDRECHT
|
24
|
Mathijs
Houweling
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
25
|
Jesse
de Hoog
|
ZWIJNDRECHT
|
26
|
Nora
de Haas
|
DEN
HOORN
|
27
|
Kevin
van Eck
|
ZUIDLAND
|
28
|
Beaudine
Roth
|
'S-GRAVENDEEL
|
29
|
Roisin
Clancy
|
DELFT
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 2
|
|
1
|
Cyriel
Hooghwerff
|
DORDRECHT
|
2
|
Max
de Lincel
|
VOORSCHOTEN
|
3
|
Thijmen
van Luling
|
ALPHEN
A/D RIJN
|
4
|
Lars
Langendoen
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
5
|
Christophe
van der Meer
|
BRIELLE
|
6
|
Maurits
Buiter
|
LEIDEN
|
7
|
Dico
van Os
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
8
|
Jelle
Groen
|
DEN
HAAG
|
9
|
Iris
Arkesteijn
|
DEN
HAAG
|
10
|
Tim
Bennis
|
DEN
HAAG
|
11
|
Deirdre
Mens
|
LEIDEN
|
12
|
Mees
Bassa
|
NOORDELOOS
|
13
|
Jilles
Romers
|
ROZENBURG
|
14
|
Daniël
Weeder
|
LEIDEN
|
15
|
Lucas
Schaar
|
SPIJKENISSE
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 1
|
|
1
|
Luke
Chow
|
H.I.
AMBACHT
|
2
|
Casper
Blok
|
GOUDA
|
3
|
Robin
Vermij
|
GOUDA
|
4
|
Timo
Kalberg
|
DEN
HAAG
|
5
|
Maud
van Izerloo
|
DORDRECHT
|
6
|
Nick
Koenis
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
7
|
Evi
de Jonge
|
S'GRAVENDEEL
|
8
|
Yaro
Fransen
|
DELFT
|
9
|
Sofie
van Vliet
|
SLIEDRECHT
|
10
|
Sieme
Breekweg
|
BETRGSCHENHOEK
|
|