```````
Dommelen 10-4-2016
Dommelen
Nieuwelingen
1
Rick Burgmans
WESTERHOVEN
2
Roy Dirven
BERGEIJK
3
Roy Duijvesteijn
HONSELERSDIJK
4
Nathan Rijsdijk
VLAARDINGEN
5
Sep Schuurman
SINT-OEDENRODE
6
Ruben Buitendijk
LEKKERKERK
7
Mauro Spapen
RIJEN
8
Lennart Reijtenbagh
ZUIDLAND
9
Joris van der Straaten
BUDEL
10
Hugo Hoekjen
DELFT
11
Dennis van Dijk
BEEK EN DONK
12
Owen Jacobs
ALKEN (B)
13
Ino van de Wouw
KAATSHEUVEL
14
Râven Pirnaij
CADIER EN KEER
15
Luca van den Boom
BOEKEL
16
Nils Jansen
MIDDELAAR
17
Sieb van Gorp
18
Kelvin Kanen
19
Carl Uptegrove
SINT-MICHIELSGESTEL
20
Melvin Lindelauf
GULPEN
21
Biko van Mil
VOORBURG
22
Robbert Rasenberg
TERHEIJDEN
23
Vincent Sanders
LIEMPDE
24
Jarmo Visser
HEINKENSZAND
25
Mika van Gestel
OSS
26
Stijn de Kort
SCHIPLUIDEN
27
Dylan Strik
HEERLEN
28
Matthew van der Linden
BARENDRECHT
29
Jeroen Killaars
BEESEL
30
Manuel Michielsen
ECK EN WIEL
31
Rick Wouters
32
Erben van Meer
NISPEN
33
Mike Vliek
VRIEZENVEEN
34
Luc van der Hoeven
WATERINGEN
35
Pieter de Groof
HEEZE
36
Marten Hanegraaf
HEESWIJK-DINTHER
37
Noah Vreeswijk
SOMEREN
38
Axel Dirkx
39
Jonas de Poorter
DEN HAAG
40
Timo Sips
41
Jardi Christiaan van der Lee
SCHIEDAM
42
Tom Smeets
REUVER
43
Thijs Celie
HARDERWIJK
44
Nick Thoolen
WEERT
45
Bart Beks
WOUW
46
Aleksandr Maas
DEN DUNGEN
47
Bowen Adriaans
STEIN
48
Daan van Wieringen
BEVERWIJK
49
Youri van Esch
50
Jarne Bams
KOERSEL (B)
51
Ruben Blom
TIENHOVEN ZH
52
Menno Vonk
HOOGBLOKLAND
53
Kevin Arrammach
MAASTRICHT
54
Nick van Dorp
ZAANDAM
55
Rick Celie
56
Siem van Gorcum
DRUNEN
57
Berko Dorussen
BEUNINGEN GLD
Nieuwelingen Meisje
Joan de Bruyn
BERGEYK
Lonneke Uneken
VEENDAM
Sylvie Swinkels
HANDEL
Gaby Gieskens
'S-GRAVENHAGE
Dorien Hoog Antink
OCHTEN
Noa Jansen
OOSTERHOUT NB
Ingrit Verhoeff
GROOT-AMMERS
Britt Knaven
STRIJBEEK
Yvet Schoonewille
KLAZIENAVEEN
Anne van Rooijen
DRIEL
Pien Limpens
OBBICHT
Eline van Rooijen
WOERDEN
Lisa Dorussen
BEUNINGEN
Iris Hoog Antink
Jewel Paumen
EINIGHAUSEN
Silke Smulders
LOON OP ZAND
Luna Zijlstra
WINSCHOTEN
Hemke Vroom
BENNEKOM
Sanne Jongenelen
STEENBERGEN NB
Lisette Schoon
BEST
Maud Adriaansen
DORDRECHT
Lotte Akkermans
OSSENDRECHT
Isabella Mosmuller
'S-HERTOGENBOSCH
Jeugd Cat 7
Stijn Hanegraaf
Louk van den Bos
VLIJMEN
Huub Artz
WINTELRE
Twan van der Drift
Youri Meeuws
Boris Romers
ROZENBURG
Kinley Bijl
VALKENSWAARD
Keigo Sweens
GOIRLE
Rick van der Poel
PAPENDRECHT
Wout Poets
LUYKSGESTEL
Pieter Prosman
ZALTBOMMEL
Joep van Engelen
TILBURG
Jochem Crusio
Bart Bronder
ABBENBROEK
Loek Walda
HELMOND
Guus van Schipstal
WANROIJ
Milan de Graven
Jens van Korven
DIESSEN
Marijn van Vlerken
AARLE-RIXTEL
Thijs van Beek
GELDROP
Mees Slagter
Noel Luijten
MEERKERK
Camiel Cornelis
LEENDE
Tom Henst
ASTEN
Jeugd Cat 6
Nina Spapen
Roan Konings
OUDENBOSCH
Tom van de Weijdeven
EINDHOVEN
Sofie van Rooijen
Max Mosmuller
Jesse Kramer
BORKEL EN SCHAFT
Fleur Nagtegaal
VEENENDAAL
Tijn Louwerensen
SCHIJNDEL
Mellon Hooghwerff
Joren de Gruijter
BREDA
Danielle Quint
DEIL
Jens Bassa
NOORDELOOS
Anoek Kuijpers
GILZE
Lisa van Helvoirt
ERP
Lonneke Geraerts
Yanick de Vos
Vik Smulders
Johan Dorussen
Julia Kramer
Mat van Gorp
Mandy Hesselberth
Lieke de Bie
WAALRE
Marit Berkers
S-HERTOGENBOSCH
Puck Vermeulen
Lisa Kleijssen
WAALWIJK
Rhys Piper
NULAND
Binck Raven
HILVERSUM
Jasper van Beurden
Stijn Peters
Bas de Groof
Yannick Rosier
ROTHEM
Jeugd Cat 5
Maureen Arens
KRUININGEN
Bente van den Nouweland
Jardy van der Burg
BERKEL EN RODENRIJS
Laszlo van Melis
HEESCH
Rosanne van Rees
GROOT AMMERS
Elise Uijen
HERPEN
Jelle Sengers
Pepijn van der Straaten
Indy van Os
ANGEREN
Ian Lindelauf
Silke Blei
HURWENEN
Torben Poorters
Bram Vermeer
UDENHOUT
Lonneke Prevaes
Daan van Oirschot
HELVOIRT
Jasper Gabriels
Lieve Sanders
Stien Josemanders
LOOSBROEK
Stef Klijs
Fenna Derksen
HAALDEREN
Evi Jongenelen
STEENBERGEN
Megan van der Linden
ENGELEN
Ulrike Louwers
VELDHOVEN
Jeugd Cat 4
Axel Roks
SINT WILLEBRORD
Tim v.d. Poel
Christiaan van Rees
Floris Verschuur
ROTTERDAM
Mika Vijfvinkel
Thom van Herwaarden
ROSSUM
Ramon Setz
Firn Arens
Chris Kisters
NUENEN
Nienke Dullemond
OOLTGENSPLAAT
Bram van den Braak
Sanne van Herk
LUIJKSGESTEL
Siem Kanters
Dirk de Groof
Jasper Goverde
Delano Hoskens
BLADEL
Roos Celie
Thijs van Doormaal
BERKEL-ENSCHOT
Gijs Daris
Julian van Linder
Twan van Kemenade
Krijn Veldboer
Robin Pricken
WIJCHEN
Lucas van Dijk
Jeugd Cat 3
Danny Turkstra
BEILEN
Jente Derksen
Ruud Junior Nagengast
Antoine Quint
Nance van der Drift
Niels Hanegraaf
Lucas Koeling
Bjorn van der Drift
Martijn Azantinlow
Frederique Verschuur
Luuk van der Drift
Roos Huijbers
Marit Koene
POELDIJK
Esmée Gademan
ETTEN LEUR
Jorn van Beers
MOERGESTEL
Vic Esselink
Nanna van den Bogaard
Bibi van den Bogaard
Tristan van Bakel
Luca Dingemans
Niels Hemel
Tyler Geerlings
Jared Biljard
DOMMELEN
Jeugd Cat 2
Cyriel Hooghwerff
Brent Jongenelen
Jitse Gabriels
Emma van Haaren
OISTERWIJK
Fenny Coppelmans
HAPERT
Mees Bassa
Thomas Assinck
Maud Adams
Elise van Kemenade
Jeugd Cat 1
Megan Arens
Michelle Maas
Bo Klappe
Anne van Oirschot
Brent van den Nouweland
Eva van Beek
Neel Lepelaars
Jente van Kempen
Lea Thieblemont
Bregje Daris