|
|
Beilen
|
|
Elite
Beloften
|
|
1
|
Rick
Ottema
|
MUNTENDAM
|
2
|
Cor
van Leeuwen
|
BORGER
|
3
|
Andries
Weening
|
KOOTSTERTILLE
|
4
|
Niels
Potze
|
ADUARD
|
5
|
Stefan
Biesheuvel
|
ASSEN
|
6
|
Robin
Lowik
|
VRIEZENVEEN
|
7
|
Roy
Eefting
|
APELDOORN
|
8
|
Frank
Vreugdenhil
|
ELDERSLOO
|
9
|
Twan
Brusselman
|
HELMOND
|
10
|
Martijn
Dijkstra
|
DE
KNIPE
|
11
|
Melvin
van Zijl
|
HARDERWIJK
|
12
|
Taeke
Oppewal
|
HEERENVEEN
|
13
|
Harko
Kievit
|
LEEK
|
14
|
Rick
Goeree
|
BORGER
|
15
|
Eit
Visser
|
DE
WILP GN
|
16
|
Pim
Cazemier
|
DEN
HORN
|
17
|
Guido
van Gelder
|
GRONINGEN
|
19
|
Stan
Wijkel
|
HOLSLOOT
|
20
|
Jelle
Wolsink
|
HENGELO
(O)
|
21
|
Björn
Bakker
|
WIJNJEWOUDE
|
22
|
Gerard
Haasjes
|
STAPHORST
|
23
|
Dylan
van Zijl
|
HARDERWIJK
|
24
|
Ronald
Kruijer
|
HEILIGERLEE
|
25
|
Rik
Wielink
|
APELDOORN
|
26
|
Olaf
Potze
|
ADUARD
|
27
|
Coen
Rijpma
|
WOLVEGA
|
28
|
Ruben
Hoekstra
|
HEERENVEEN
|
29
|
Jurgen
Timmerman
|
DRONTEN
|
30
|
Henk
Jaap Moorlag
|
ONSTWEDDE
|
31
|
Marco
Hoekstra
|
HAREN
GN
|
32
|
Germ
van der Burg
|
NIJLAND
|
33
|
Adrie
Lindeman
|
ASSEN
|
34
|
Maurice
Zaal
|
GRONINGEN
|
35
|
Martijn
Lust
|
TUITJENHORN
|
36
|
Stef
Krul
|
TJALLEBERD
|
37
|
Sander
Iwema
|
HOOGHALEN
|
38
|
Philip
Kootstra
|
ALMELO
|
39
|
Sven
Kramer
|
HEERENVEEN
|
40
|
Tristan
Timmermans
|
HARDENBERG
|
41
|
Marc
de Bruin
|
GRONINGEN
|
42
|
Henk
Bos
|
DRACHTEN
|
43
|
Arnt
Jalvingh
|
MEPPEL
|
44
|
Jan
Dijkstra
|
DRACHTEN
|
45
|
Jos
Harms
|
OUDE
PEKELA
|
46
|
Lars
Horring
|
ASSEN
|
47
|
Paul
de Haan
|
MEEDHUIZEN
|
48
|
Frank
Wierstra
|
BURGUM
|
49
|
Gaatze
Postma
|
MUNEIN
|
50
|
Johan
Knol
|
MIDWOLDE
|
51
|
Tom
Wijkel
|
EXLOO
|
52
|
Mark
Gjaltema
|
LEEUWARDEN
|
53
|
Justin
Timmermans
|
HARDENBERG
|
54
|
Eddie
Heldoorn
|
VLEUTEN
|
55
|
Teunis
de Peuter
|
UTRECHT
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior
Vrouwen
|
|
1
|
Meike
Uiterwijk Winkel
|
ECHTEN
DR
|
2
|
Kylie
Waterreus
|
ULESTRATEN
|
3
|
Manon
Bakker
|
SWIFTERBANT
|
4
|
Fleur
Nagengast
|
BEILEN
|
5
|
Floor
Weerink
|
EXLOO
|
6
|
Phaedra
Krol
|
HEERDE
|
7
|
Anouk
Spies
|
WAGENINGEN
|
8
|
Lisa
de Jong
|
OOSTERWOLDE
FR
|
9
|
Liqianne
van Warmerdam
|
ABBEKERK
|
10
|
Lieke
Lap
|
DRONTEN
|
11
|
Ingrid
Huizing
|
HAREN
GN
|
12
|
Sterre
Jonkers
|
EMMEN
|
13
|
Kirsten
Westerhuis
|
LEERSUM
|
|
|
|
|
|
|
|
Nieuweling
meisje
|
|
1
|
Lonneke
Uneken
|
VEENDAM
|
2
|
Maike
van der Duin
|
ASSEN
|
3
|
Berit
Huiting
|
ROLDE
|
4
|
Eva
Jonkers
|
STAPHORST
|
5
|
Anne
van Rooijen
|
DRIEL
|
6
|
Lieke
Nooijen
|
COEVORDEN
|
7
|
Yvet
Schoonewille
|
KLAZIENAVEEN
|
8
|
Judith
Stolze
|
DE
LIER
|
9
|
Isabel
Tambach
|
ASSENDELFT
|
10
|
Rose
Kloese
|
EMMEN
|
11
|
Emma
Boogaard
|
ZWAAG
|
12
|
Ruth
van Hulst
|
ZWOLLE
|
13
|
Marlies
Vos
|
AALDEN
|
14
|
Floortje
van den Berg
|
ALPHEN
AAN DEN RIJN
|
15
|
Marise
Lagendijk
|
ALPHEN
A/D RIJN
|
16
|
Pam
Schutten
|
NIJVERDAL
|
17
|
Marianne
de Vegt
|
OOSTERWOLDE
FR
|
18
|
Iris
Schultinga
|
ZUIDLAREN
|
19
|
Lisa
Dorussen
|
BEUNINGEN
|
20
|
Caya
Krol
|
HEERDE
|
21
|
Samira
van Zuthem
|
ZWOLLE
|
22
|
Isa
Pieterse
|
AMERSFOORT
|
23
|
Luna
Zijlstra
|
WINSCHOTEN
|
24
|
Anouk
Dekker
|
ECHTEN
DR
|
25
|
Puck
Knol
|
WIERDEN
|
26
|
Sanne
Prins
|
WIERDEN
|
27
|
Mirjam
Braam
|
ASSEN
|
28
|
Luna
Jonkers
|
EMMEN
|
29
|
Isolde
Ebbinge
|
EXLOO
|
30
|
Marloes
Vrancke
|
ROLDE
|
31
|
Chantal
Eenkhoorn
|
GENEMUIDEN
|
32
|
Idskje
Berger
|
DEINUM
|
33
|
Nathalie
Elzinga
|
DE
WESTEREEN
|
34
|
Esmee
Leerkes
|
TWELLO
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 7
|
|
1
|
Bram
Leerkes
|
TWELLO
|
2
|
Tristan
Kool
|
PURMEREND
|
3
|
Erwin
Smit
|
WERVERSHOOF
|
4
|
Pepijn
Reinderink
|
RUURLO
|
5
|
Ole
Veenhuis
|
SCHAGEN
|
6
|
Joppe
de Heij
|
HETEREN
|
7
|
Tjipke
Bosma
|
KOLLUMERZWAAG
|
8
|
Elian
Lagendijk
|
ALPHEN
A/D RIJN
|
9
|
Luke
Kuipers
|
NIJVERDAL
|
10
|
Niels
V.d. Gracht
|
ANNEN
|
11
|
Redmar
Dijkman
|
LUTJEGAST
|
12
|
Paul
Bijlsma
|
FRANEKER
|
13
|
Ivo
Zwaans
|
DEN
HELDER
|
14
|
Mike
Schuch
|
LEEK
|
15
|
Sam
Naberman
|
GENEMUIDEN
|
16
|
Maiko
Timmer
|
DRACHTEN
|
17
|
Leon
Ellermann
|
EMMEN
|
18
|
Xander
van Straten
|
SNEEK
|
19
|
Coert-Jan
Poortman
|
DONKERBROEK
|
20
|
Largo
Vogels
|
HOOGEVEEN
|
21
|
Henk
Molenaar
|
BEILEN
|
22
|
Thomas
Bosman
|
DRIEL
|
23
|
Luuk
Holslag
|
ALMELO
|
24
|
Mathijs
Mulder
|
WOLVEGA
|
25
|
Tim
Brinkman
|
KOEKANGE
|
26
|
Levi
Kroon
|
STEGGERDA
|
27
|
Jasper
Sinke
|
ASSEN
|
28
|
Johan
Veenstra
|
AUGUSTINUSGA
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 6
|
|
1
|
Joost
Brinkman
|
NOORDLAREN
|
2
|
Bjarne
Hemme
|
ERICA
|
3
|
Fleur
Nagtegaal
|
VEENENDAAL
|
4
|
Jente
Klaver
|
KOLLUMERZWAAG
|
5
|
Ruben
Kortleve
|
HAVELTE
|
6
|
Maud
Rijnbeek
|
LIMMEN
|
7
|
Sofie
van Rooijen
|
DRIEL
|
8
|
Carolien
de Bruin
|
ZUIDBROEK
|
9
|
Rixt
Tol
|
HASSELT
|
10
|
Tibor
Del Grosso
|
EELDE
|
11
|
Puck
Pieterse
|
AMERSFOORT
|
12
|
Tjitske
Eppinga
|
SMILDE
|
13
|
Jelle
Bouwe Hofstee
|
DWINGELOO
|
14
|
Petra
Welmers
|
DRONTEN
|
15
|
Thomas
Lakeman
|
VENHUIZEN
|
16
|
Ilse
Pluimers
|
ENTER
|
17
|
Anouk
Hamminga
|
ANNEN
|
18
|
Arjen
Dillema
|
DOEZUM
|
19
|
Mickey
Nijkamp
|
ZWOLLE
|
20
|
Danielle
Quint
|
DEIL
|
21
|
Job
Boontjes
|
GIETEN
|
22
|
Daphne
Kreulen
|
HOOGHALEN
|
23
|
Kevin
Kuiper
|
NIEUWOLDA
|
24
|
Fokko
Weening
|
HARKEMA
|
25
|
Lucas
Averesch
|
RIJSSEN
|
26
|
Sven
Timmermans
|
TWELLO
|
27
|
Marcha
Lich
|
AALDEN
|
28
|
Yarno
Hoekstra
|
ASSEN
|
29
|
Johan
Dorussen
|
BEUNINGEN
|
30
|
Anoek
Kuijpers
|
GILZE
|
31
|
Lisa
Bouwers
|
ASSEN
|
32
|
Hidde
Kloetstra
|
STIENS
|
33
|
Tristan
Pel
|
LEEUWARDEN
|
34
|
Liam
Postma
|
LEEUWARDEN
|
35
|
Anniek
Zwiers
|
SCHOONOORD
|
36
|
Tanja
van der Drift
|
NIJ
BEETS
|
37
|
Zonne
Jonkers
|
EMMEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 5
|
|
1
|
Björn
Hommes
|
APPELSCHA
|
2
|
Bjorn
Koster
|
RODEN
|
3
|
Anne
Kiers
|
WESTERHAAR
|
4
|
Elmar
Abma
|
WOLVEGA
|
5
|
Justus
Willemsen
|
APELDOORN
|
6
|
Jesper
Melle Rozema
|
JISTRUM
|
7
|
Bart
Kortleve
|
HAVELTE
|
8
|
Sep
Roord
|
OLDENZAAL
|
9
|
Rosan
Dekker
|
ECHTEN
|
10
|
Rosanne
van Rees
|
GROOT
AMMERS
|
11
|
Cecilia
van Zuthem
|
ZWOLLE
|
12
|
Maarten
Hamminga
|
ANNEN
|
13
|
Iris
Offerein
|
MEPPEN
|
14
|
Dannieck
Varweg
|
HARDENBERG
|
15
|
Xin
van Warmerdam
|
ABBEKERK
|
16
|
Niels
Nooijen
|
COEVORDEN
|
17
|
Chris
Offerein
|
MEPPEN
|
18
|
Mart
Vos
|
AALDEN
|
19
|
Jasper
Huitema
|
RODEN
|
20
|
Niels
Tenniglo
|
UTRECHT
|
21
|
Thijs
Bakker
|
RIJSSEN
|
22
|
Juul
Nagengast
|
BEILEN
|
23
|
Timo
Julian Spijkstra
|
LEEUWARDEN
|
24
|
Karlijn
Koops
|
ELIM
|
25
|
Rick
Doornbos
|
HIJKEN
|
26
|
Fardau
Kats
|
BOORNBERGUM
|
27
|
Thessa
Langen
|
NIEUW
DORDRECHT
|
28
|
Tom
Buls
|
VEENDAM
|
29
|
Hilde
Veenstra
|
RAVENSWOUD
|
30
|
Tim
Freriks
|
EMMEN
|
31
|
Fenna
Derksen
|
HAALDEREN
|
32
|
Thijmen
de Jonge
|
NIEUW-AMSTERDAM
|
33
|
Jordy
Brouwer
|
WESTERBORK
|
34
|
Kirsten
Hooge
|
HOOGEVEEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 4
|
|
1
|
Tobias
Kool
|
PURMEREND
|
2
|
Christiaan
van Rees
|
GROOT
AMMERS
|
3
|
Paulien
Vrancke
|
ROLDE
|
4
|
Leonie
Bentveld
|
BURGUM
|
5
|
Ryan
Gal
|
NEEDE
|
6
|
Niels
Brinkman
|
NOORDLAREN
|
7
|
Jannet
de Vries
|
DRACHTEN
|
8
|
Thom
van der Werff
|
ANNEN
|
9
|
Isa
Naberman
|
GENEMUIDEN
|
10
|
Carmen
van der Veen
|
ZWOLLE
|
11
|
Lyanne
Ottens
|
ROLDE
|
12
|
Imme
Arink
|
GROENLO
|
13
|
Manon
Turkstra
|
BEILEN
|
14
|
Jan
Veenhuis
|
SCHAGEN
|
15
|
Ivar
Hoekstra
|
ASSEN
|
16
|
Marten
Ulbe Hofstee
|
DWINGELOO
|
17
|
Stijn
Geersing
|
GRONINGEN
|
18
|
Thijs
van der Molen
|
PEIZE
|
19
|
Lisa
Metselaar
|
HOOGEVEEN
|
20
|
Sem
Visser
|
TWIJZELERHEIDE
|
21
|
Yorick
Kamphuis
|
WILDERVANK
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 3
|
|
1
|
Jelle
Weierink
|
OOTMARSUM
|
2
|
Job
Weijdema
|
TUK
|
3
|
Esmée
Ellermann
|
EMMEN
|
4
|
Stan
Smit
|
WERVERSHOOF
|
5
|
Nina
Oolders
|
SCHEEMDA
|
6
|
Antoine
Quint
|
DEIL
|
7
|
Ruud
Junior Nagengast
|
BEILEN
|
8
|
Danny
Turkstra
|
BEILEN
|
9
|
Danijel
Agricola
|
TERWISPEL
|
10
|
Tsjisse
Weening
|
HARKEMA
|
11
|
Jente
Derksen
|
HAALDEREN
|
12
|
Girard
Poortman
|
DONKERBROEK
|
13
|
Hedzer
Poortman
|
DONKERBROEK
|
14
|
Pascal
Seine
|
ZWOLLE
|
15
|
Loes
Brouwer
|
DE
WIJK
|
16
|
Sven
van der Wal
|
BURUM
|
17
|
Mads
de Roos
|
APPELSCHA
|
18
|
Marthijn
Berends
|
WESTERBORK
|
19
|
Lars
Smit
|
STEENWIJK
|
20
|
Emilian
Snakenborg
|
OOSTERWIJTWERD
|
21
|
Ruben
Medendorp
|
EELDE
|
22
|
Marit
Dekker
|
ECHTEN
(DR)
|
23
|
Milan
Moes
|
EMMEN
|
24
|
Mika
Bol
|
ERICA
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 2
|
|
1
|
Thomas
Huitema
|
RODEN
|
2
|
Finn
Hiemstra
|
BURGUM
|
3
|
Geert
Jan Hofstee
|
DWINGELOO
|
4
|
Cassandra
Snakenborg
|
OOSTERWIJTWERD
|
5
|
Karsten
Kamp
|
ROLDE
|
6
|
Floor
Holslag
|
ALMELO
|
7
|
Thijs
Booy
|
EMMERCOMPASCUUM
|
8
|
Lisa
van der Veen
|
ZWOLLE
|
9
|
Maud
Bouwers
|
ASSEN
|
10
|
Stefan
Croes
|
EMMEN
|
11
|
Ruben
Willemsen
|
APELDOORN
|
12
|
Marieke
Ottens
|
ROLDE
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 1
|
|
1
|
Maureen
Abma
|
WOLVEGA
|
2
|
Dewi
Riemeijer
|
NIEUWE
PEKELA
|
3
|
Sjoerd
Spanjaard
|
GELEEN
|
4
|
Julia
Braam
|
ASSEN
|
5
|
Lilian
Moes
|
EMMEN
|
|