```````
Kampen 14-5-2016
Kampen
Jeugd Cat 7
1
Wouter van de Weerdhof
LOBITH
2
Bram Leerkes
TWELLO
3
Pepijn Reinderink
RUURLO
4
Hugo Kars
OOSTERBEEK
5
Xander van Straten
WOLVEGA
6
Kjell de Jager
BARENDRECHT
7
Tjipke Bosma
KOLLUMERZWAAG
8
Redmar Dijkman
LUTJEGAST
9
Loe van Belle
ZOETERMEER
10
Jelle Baks
HAALDEREN
11
Frits A Biesterbos
APELDOORN
12
Sam Naberman
GENEMUIDEN
13
Jip Kramer
14
Pieter Sijbrandij
DRONTEN
15
Bram Gerritsen
BEMMEL
16
Pim Schenk
AALTEN
17
Tim Brinkman
KOEKANGE
18
Mathijs Mulder
19
Maarten Oosterbaan
DRIEL
20
Luuk Holslag
ALMELO
Jeugd Cat 6
Tibor Del Grosso
EELDE
Mark Groeneveld
ENKHUIZEN
Bjarne Hemme
ERICA
Olivier de Weerd
KAMPEN
Ruben Kortleve
HAVELTE
Rixt Tol
HASSELT
Sven Noorderijk
NUNSPEET
Laura Gambon
Arjen Dillema
DOEZUM
Joris Reinderink
Sietse Kool
ZEVENHOVEN
Mickey Nijkamp
ZWOLLE
Lucas Averesch
RIJSSEN
Ilse Pluimers
ENTER
Mike Spenkelink
NIJVERDAL
Petra Welmers
Fokko Weening
HARKEMA
Daphne Kreulen
HOOGHALEN
Jelle Bouwe Hofstee
DWINGELOO
Julius de Groot
21
Jurre Grit
22
Sven Timmermans
23
Rik van der Wal
24
Tristan Hartmann
ENSCHEDE
25
Stan Boerrigter
OLDENZAAL
26
Owen Doddema
RAALTE
27
Anouk Hogenkamp
28
Marco Veldkamp
29
Lars Geerdink
HENGELO
30
Hugo Jansen
EIBERGEN
Jeugd Cat 5
Willemijn Prins
Anne Kiers
WESTERHAAR
Miguel van Tintelen
BAARS
Björn Hommes
APPELSCHA
Marvin Peters
WEHL
Elmar Abma
Bart Kortleve
Cecilia van Zuthem
Sep Roord
Justus Willemsen
Anniek Wever
Kimberly Boven
REUTUM
Bjorn Koster
RODEN
Juul Nagengast
BEILEN
Thom van de Pol
ZWARTSLUIS
Thijs Bakker
Sven Groot Roessink
Stijn Hezeman
Lonneke Prevaes
VALKENSWAARD
Halvar de Jager
Cas van der Veen
Chloë Postma
HULSEN
Matz Damman
GROENLO
Naomi Veurink
HARDENBERG
Sem Blacquiere
Siebe Klein Nienhuis
LICHTENVOORDE
Jeugd Cat 4
Leonie Bentveld
BURGUM
Brent Nijboer
Ryan Gal
NEEDE
Paulien Vrancke
ROLDE
Jelle van Dijk
Yaël Plas
Indy verwaarst
HAARLE
Ingmar Kars
Isa Looienga
DRACHTEN
Jentske Withag
BELTRUM
Sten ten Brinke
Imme Arink
Sep Kramer
Thijmen Groen
DEN HAAG
Jannet de Vries
Jelle Schieven
ZIEUWENT
Gijs Broere
NEDERHORST DEN BERG
Stijn Berentsen
Dean Verwaarst
Vera Roodenburg
UGCHELEN
Lisa van Belle
Lotta Kosters
Sil Keur
Indy Kappert
HOLTEN
Joyce Mulder
MEPPEL
Isabel Arensman
DEIL
Roel Hendriks
VELP
Jeugd Cat 3
Jette de Groot
Niek Suijker
SCHIPLUIDEN
Jelle Weierink
OOTMARSUM
Nina Oolders
SCHEEMDA
Cedric de Jager
Job Weijdema
TUK
Pascal Seine
Danny Turkstra
Tsjisse Weening
Ruud Junior Nagengast
Hugo Paats
Elise Timmerman
STAPHORST
Keije Solen
Danijel Agricola
TERWISPEL
Tom Nijzink
Loes Nomden
HATTEM
Bauke ter Weel
Niek Bergboer
WIERDEN
Stijn Heering
Miriam Felix
Loïs Kuiper
ERMELO
Nout Blacquiere
LELYSTAD
Thijn Damhuis
Jesse Hoogland
Esra Goossens
BORCULO
Nanet van der Wal
Jeugd Cat 2
Hugo Wessels
Geert Jan Hofstee
Puck Langenbarg
Floor Holslag
Runar Slinkman
Joëlle Eenkhoorn
Cas Krebbers
DEEST
Lotte Casteel
Toine Broekroelofs
Isa Groeneveld
Finn Arends
DOETINCHEM
Jasmijn van Hellemondt
Ruben Willemsen
Jelte ter Weel
Jarno Roelofsen
EDE
Stein Jansen
Jeugd Cat 1
Victor Kroesbergen
Maureen Abma
Fleur Prins
Hannah Kiers
WESTERHAAR-VRIEZENVEENSEWIJK
Chris Kiers
Nick Koenis
BERKEL EN RODENRIJS
Esmee Blok
OLST
Ella Roodenburg
Ivar Roodenburg
Naomy Mulder
Linn Berentsen
Jinthe Nijboer
Bliss Goossens