|
|
Honselersdijk
|
|
Jeugd
Cat 7
|
|
1
|
Boris
Romers
|
ROZENBURG
|
2
|
Steijn
Willemsen
|
ROTTERDAM
|
3
|
Lars
Seldenthuis
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
4
|
Keigo
Sweens
|
GOIRLE
|
5
|
Tim
van der Voort
|
DE
LIER
|
6
|
Twan
van der Drift
|
WATERINGEN
|
7
|
Quinten
Buijs
|
DE
LIER
|
8
|
Bjorn
Claassen
|
DEN
HAAG
|
9
|
Bart
Bronder
|
ABBENBROEK
|
10
|
Kenley
Boxhoorn
|
BERGSCHENHOEK
|
11
|
Pieter
Prosman
|
ZALTBOMMEL
|
12
|
Tom
Waldram
|
NIEUWERKERK
A/D IJSSEL
|
13
|
Daan
Boersema
|
DEN
HAAG
|
14
|
Rick
van der Poel
|
PAPENDRECHT
|
15
|
Tom
Tiegelaar
|
ROTTERDAM
|
16
|
Sebastiaan
Vermulm
|
ZOETERMEER
|
17
|
Sem
Hennink
|
VOORBURG
|
18
|
Leon
van der Nat
|
CAPELLE
A/D IJSSEL
|
19
|
Gabriel
Melching
|
ROTTERDAM
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 6
|
|
1
|
Jordy
van der Ham
|
GOUDA
|
2
|
Fleur
van der Peet
|
DEN
HAAG
|
3
|
Mike
Bronswijk
|
HONSELERSDIJK
|
4
|
Biki
Goedschalk
|
DEN
HAAG
|
5
|
Marit
Wasmus
|
DEN
HOORN
|
6
|
Thomas
Lakeman
|
VENHUIZEN
|
7
|
Bram
Praamsma
|
REEUWIJK
|
8
|
Stan
Reinders
|
DORDRECHT
|
9
|
Maud
Rijnbeek
|
LIMMEN
|
10
|
Yannick
van den Berg
|
MONSTER
|
11
|
Anoek
Kuijpers
|
GILZE
|
12
|
Max
Bergsma
|
OUDENHOORN
|
13
|
Lisa
van der Meer
|
'S-GRAVENZANDE
|
14
|
Jochem
Woudenberg
|
LEERDAM
|
15
|
Bas
van der Burg
|
BERGSCHENHOEK
|
16
|
Malena
van Dam
|
HAASTRECHT
|
17
|
Laura
Molenaar
|
OUD
BEIJERLAND
|
18
|
Sven
van der Lans
|
DE
LIER
|
19
|
Leonardo
van Driel
|
MONSTER
|
20
|
Youp
de Vos
|
HILLEGOM
|
21
|
Sam
Kerkvliet
|
NIEUWE-WETERING
|
22
|
Kiki
Janse
|
ZAANDAM
|
23
|
Siep
Roes
|
DEN
HAAG
|
24
|
Ilse
Lingen
|
OUDERKERK
AAN DEN IJSSEL
|
25
|
Daan
Hilbers
|
DEN
HAAG
|
26
|
Daan
Droog
|
LEIDERDORP
|
27
|
Wouter
van den Berg
|
LISSE
|
28
|
Floris
Peereboom
|
DEN
HAAG
|
29
|
Bjorn
Logmans
|
HELLEVOETSLUIS
|
30
|
Silvano
van der Velde
|
OOSTVOORNE
|
31
|
Thijs
Havenaar
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 5
|
|
1
|
Jerney
van der Heijden
|
ZEVENHUIZEN
|
2
|
Menno
Huising
|
WATERINGEN
|
3
|
Britt
van der Hulst
|
HAZERSWOUDE
|
4
|
Michael
Boers
|
NAALDWIJK
|
5
|
Jardy
van der Burg
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
6
|
Daniël
Vastenhout
|
SPIJKENISSE
|
7
|
Marijn
Schaper
|
BERGEN
NH
|
8
|
Bente
van den Nouweland
|
RIJEN
|
9
|
Jarno
Goudriaan
|
BERGAMBACHT
|
10
|
Lucas
Hoogerwaard
|
MOORDRECHT
|
11
|
Daan
van den Berg
|
DE
LIER
|
12
|
Bodine
Vollering
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
13
|
Sophia
Zwaan
|
BODEGRAVEN
|
14
|
Bas
van den Bulk
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
15
|
Mees
Rehorst
|
HEENVLIET
|
16
|
Daan
van Oirschot
|
HELVOIRT
|
17
|
Stef
Klijs
|
TILBURG
|
18
|
Stan
Ruijters
|
RIJSWIJK
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 4
|
|
1
|
Tim
v.d. Poel
|
PAPENDRECHT
|
2
|
Anna
van der Meiden
|
HEUKELUM
|
3
|
Ingmar
van den Bosch
|
LISSE
|
4
|
Mika
Vijfvinkel
|
WATERINGEN
|
5
|
Mika
van der Lans
|
LISSE
|
6
|
Jill
de Jong
|
GOUDA
|
7
|
Tijs
van der Pols
|
ABBENBROEK
|
8
|
Roos
van den Berg
|
ALPHEN
AAN DEN RIJN
|
9
|
Indy
Baas
|
BERGAMBACHT
|
10
|
Jayden
Post
|
ROTTERDAM
|
11
|
Loes
Jansen
|
BARENDRECHT
|
12
|
Quin
de Groot
|
NIEUW
VENNEP
|
13
|
Dante
Broeren
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
14
|
Jelle
Breekweg
|
BERGSCHENHOEK
|
15
|
Declan
van der Hoek
|
SPIJKENISSE
|
16
|
Jelte
van der Knijff
|
'S-GRAVENZANDE
|
17
|
Yorik
Vergouwe
|
BLEISWIJK
|
18
|
Imke
van der Zwart
|
ALPHEN
AAN DEN RIJN
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 3
|
|
1
|
Joeri
Schaper
|
BERGEN
|
2
|
Niek
Suijker
|
SCHIPLUIDEN
|
3
|
Mathijs
Vijverberg
|
NAALDWIJK
|
4
|
Jaymz
Lunenborg
|
ROTTERDAM
|
5
|
Nance
van der Drift
|
WATERINGEN
|
6
|
Duco
van der Zwart
|
ALPHEN
A/D RIJN
|
7
|
Rosalie
de Haas
|
PIJNACKER
|
8
|
Sven
Stapersma
|
'S-GRAVENZANDE
|
9
|
Bjorn
van der Drift
|
WATERINGEN
|
10
|
Mark
Mandemaker
|
HOOGVLIET
|
11
|
Emily
Goijert
|
'S-GRAVENZANDE
|
12
|
Luuk
van der Drift
|
WATERINGEN
|
13
|
Cas
Briggeman
|
ROCKANJE
|
14
|
Marit
Koene
|
POELDIJK
|
15
|
Karsten
Quak
|
SPIJKENISSE
|
16
|
Anco
Ballif
|
GOUDA
|
17
|
Sil
Bergsma
|
OUDENHOORN
|
18
|
Anouk
Bijl
|
PAPENDRECHT
|
19
|
Senna
Wuisman
|
SPIJKENISSE
|
20
|
Daan
Erens
|
DELFT
|
21
|
Killian
Jilderda
|
BARENDRECHT
|
22
|
Nora
de Haas
|
DEN
HOORN
|
23
|
Beaudine
Roth
|
'S-GRAVENDEEL
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 2
|
|
1
|
Lars
Langendoen
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
2
|
Boris
van der Voort
|
KWINTSHEUL
|
3
|
Thijmen
van Luling
|
ALPHEN
A/D RIJN
|
4
|
Max
de Lincel
|
VOORSCHOTEN
|
5
|
Tim
Bennis
|
DEN
HAAG
|
6
|
Christophe
van der Meer
|
BRIELLE
|
7
|
Thijs
Bijl
|
PAPENDRECHT
|
8
|
Daniël
Weeder
|
LEIDEN
|
9
|
Jilles
Romers
|
ROZENBURG
|
10
|
Lucas
Schaar
|
SPIJKENISSE
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 1
|
|
1
|
Nick
Koenis
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
2
|
Timo
Kalberg
|
DEN
HAAG
|
3
|
Amy
Grosz
|
ZEVENHUIZEN
|
4
|
Evi
de Jonge
|
S'GRAVENDEEL
|
5
|
Brent
van den Nouweland
|
RIJEN
|
6
|
Anne
van Oirschot
|
HELVOIRT
|
7
|
Yaro
Fransen
|
DELFT
|
8
|
Sieme
Breekweg
|
BETRGSCHENHOEK
|
|