|
|
Rotterdam
|
|
Jeugd
Cat 7
|
|
1
|
Salvador
Alvarado
|
ROTTERDAM
|
2
|
Max
Jansen
|
DORDRECHT
|
3
|
Mark
de Groot
|
HOEVEN
|
4
|
Boris
Romers
|
ROZENBURG
|
5
|
Thomas
Mijnsbergen
|
ROTTERDAM
|
6
|
Twan
van der Drift
|
WATERINGEN
|
7
|
Erwin
Smit
|
WERVERSHOOF
|
8
|
Kjell
de Jager
|
BARENDRECHT
|
9
|
Joris
Buters
|
NOOTDORP
|
10
|
Luuk
Spijker
|
SLEEUWIJK
|
11
|
Thijs
Brugging
|
BLEISWIJK
|
12
|
Jarid
van Horik
|
DORDRECHT
|
13
|
Loe
van Belle
|
ZOETERMEER
|
14
|
Beau
van Izerloo
|
DORDRECHT
|
15
|
Lance
Huenders
|
ALMERE
|
16
|
Jesse
Speijers
|
ROTTERDAM
|
17
|
Bjorn
Claassen
|
DEN
HAAG
|
18
|
Elian
Lagendijk
|
ALPHEN
A/D RIJN
|
19
|
Tim
van der Voort
|
DE
LIER
|
20
|
Bart
Bronder
|
ABBENBROEK
|
21
|
Tom
Waldram
|
NIEUWERKERK
A/D IJSSEL
|
22
|
Lars
Seldenthuis
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
23
|
Tom
Tiegelaar
|
ROTTERDAM
|
24
|
Sem
Hennink
|
VOORBURG
|
25
|
Daan
Boersema
|
DEN
HAAG
|
26
|
Tristan
Geleijn
|
RIJSENHOUT
|
27
|
Rick
van der Poel
|
PAPENDRECHT
|
28
|
Tim
Nasveld
|
ABBENBROEK
|
29
|
Jos
Blok
|
GOUDA
|
30
|
Rowan
Wijfje
|
HARMELEN
|
31
|
Sebastiaan
Vermulm
|
ZOETERMEER
|
32
|
Leon
van der Nat
|
CAPELLE
A/D IJSSEL
|
33
|
Gabriel
Melching
|
ROTTERDAM
|
34
|
Etienne
van Poecke
|
NIEUW
VENNEP
|
35
|
Kristian
Manic
|
DORDRECHT
|
36
|
Timo
de Zeeuw
|
MOLENAARSGRAAF
|
37
|
Noel
Luijten
|
MEERKERK
|
38
|
Oscar
Straathof
|
NIEUWERKERK
A/D IJSSEL
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 6
|
|
1
|
Mike
Bronswijk
|
HONSELERSDIJK
|
2
|
Biki
Goedschalk
|
DEN
HAAG
|
3
|
Arno
van Krimpen
|
GROOT-AMMERS
|
4
|
Jens
Bassa
|
NOORDELOOS
|
5
|
Leonardo
van Driel
|
MONSTER
|
6
|
Rindert
Buiter
|
LEIDEN
|
7
|
Marit
Wasmus
|
DEN
HOORN
|
8
|
Max
Bergsma
|
OUDENHOORN
|
9
|
Lisa
van der Meer
|
'S-GRAVENZANDE
|
10
|
Yannick
van den Berg
|
MONSTER
|
11
|
Thijs
van Leeuwen
|
ALPHEN
A/D RIJN
|
12
|
Brett
Chow
|
HENDRIK
IDO AMBACHT
|
13
|
Noah
van Putten
|
TIEL
|
14
|
Jochem
Woudenberg
|
LEERDAM
|
15
|
Mellon
Hooghwerff
|
DORDRECHT
|
16
|
Bram
Praamsma
|
REEUWIJK
|
17
|
Lucas
Kreeft
|
DORDRECHT
|
18
|
Youp
de Vos
|
HILLEGOM
|
19
|
Willeke
Bogaards
|
HOOGMADE
|
20
|
Rik
Heurter
|
LISSE
|
21
|
Sietse
Kool
|
ZEVENHOVEN
|
22
|
Daan
Droog
|
LEIDERDORP
|
23
|
Sam
Kerkvliet
|
NIEUWE-WETERING
|
24
|
Niels
Boom
|
ALBLASSERDAM
|
25
|
Ids
Visscher
|
PIJNACKER
|
26
|
Roan
Danckaarts
|
UTRECHT
|
27
|
Bjorn
Logmans
|
HELLEVOETSLUIS
|
28
|
Floris
Peereboom
|
DEN
HAAG
|
29
|
Thijs
Havenaar
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
30
|
Wouter
van den Berg
|
LISSE
|
31
|
Fabian
van der Knaap
|
BLEISWIJK
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 5
|
|
1
|
Jerney
van der Heijden
|
ZEVENHUIZEN
|
2
|
Milly
Davis
|
OOST-KNOLLENDAM
|
3
|
Daan
den Breejen
|
PAPENDRECHT
|
4
|
Jardy
van der Burg
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
5
|
Daniël
Vastenhout
|
SPIJKENISSE
|
6
|
Bodine
Vollering
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
7
|
Jonas
Roodenburg
|
MAASSLUIS
|
8
|
Nick
Klijn
|
LEERDAM
|
9
|
Halvar
de Jager
|
BARENDRECHT
|
10
|
Daan
van den Berg
|
DE
LIER
|
11
|
Jarno
Goudriaan
|
BERGAMBACHT
|
12
|
Michiel
van Vliet
|
SLIEDRECHT
|
13
|
Milan
Huizer
|
WADDINXVEEN
|
14
|
Bo
Planken
|
HAARLEM
|
15
|
Dani
van der Lee
|
SCHIEDAM
|
16
|
Sjoerd
te Nijenhuis
|
DEN
HAAG
|
17
|
Mees
Rehorst
|
HEENVLIET
|
18
|
Liam
van der Meer
|
BRIELLE
|
19
|
Maurits
Neele
|
OUDE
TONGE
|
20
|
Martijn
Weeder
|
LEIDEN
|
21
|
Carola
van de Wetering
|
NIEUW
VENNEP
|
22
|
Nemo
Stoffels
|
VLAARDINGEN
|
23
|
Rodin
de Jong
|
DEN
HAAG
|
24
|
Bas
van den Bulk
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
25
|
Silvano
van der Velde
|
OOSTVOORNE
|
26
|
Lucas
Hoogerwaard
|
MOORDRECHT
|
27
|
Christiano
Wilshaus
|
HAARLEM
|
28
|
Jorik
van Maaren
|
GORINCHEM
|
29
|
Stan
Ruijters
|
RIJSWIJK
|
30
|
Daan
Niehof
|
DORDRECHT
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 4
|
|
1
|
Nina
Maathuis
|
ROTTERDAM
|
2
|
Babette
van der Wolf
|
OUDE
TONGE
|
3
|
Floris
Verschuur
|
ROTTERDAM
|
4
|
Mika
van der Lans
|
LISSE
|
5
|
Noëlle
Booy
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
6
|
Thijmen
Groen
|
DEN
HAAG
|
7
|
Swen
Vonk
|
BERGSCHENHOEK
|
8
|
Mika
Vijfvinkel
|
WATERINGEN
|
9
|
Lean
Booy
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
10
|
Bibi
Verzijl
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
11
|
Rivkah
Kroesbergen
|
EDE
|
12
|
Tijs
van der Pols
|
ABBENBROEK
|
13
|
Jasper
Kreeft
|
DORDRECHT
|
14
|
Dante
Broeren
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
15
|
Loes
Jansen
|
BARENDRECHT
|
16
|
Gijs
Ariens
|
HEENVLIET
|
17
|
Jelle
Breekweg
|
BERGSCHENHOEK
|
18
|
Brady
Kamp
|
PUTTERSHOEK
|
19
|
Quin
de Groot
|
NIEUW
VENNEP
|
20
|
Jelte
van der Knijff
|
'S-GRAVENZANDE
|
21
|
Bradly
de Boom
|
S-GRAVENDEEL
|
22
|
Jayden
Post
|
ROTTERDAM
|
23
|
Declan
van der Hoek
|
SPIJKENISSE
|
24
|
Nickey
Huenders
|
ALMERE
|
25
|
Yngmar
Logmans
|
HELLEVOETSLUIS
|
26
|
Yorik
Vergouwe
|
BLEISWIJK
|
27
|
Tim
Steijger
|
DELFT
|
28
|
Matthias
van Zwol
|
SPIJKENISSE
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 3
|
|
1
|
Niek
Suijker
|
SCHIPLUIDEN
|
2
|
Liam
van Os
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
3
|
Cedric
de Jager
|
BARENDRECHT
|
4
|
Zoë
van Velzen
|
WADDINXVEEN
|
5
|
Nance
van der Drift
|
WATERINGEN
|
6
|
Stan
Smit
|
WERVERSHOOF
|
7
|
Jelle
de Vlaam
|
'S-GRAVENDEEL
|
8
|
Sven
Stapersma
|
'S-GRAVENZANDE
|
9
|
Marit
Koene
|
POELDIJK
|
10
|
Asif
Muhammad
|
IJSSELSTEIN
|
11
|
Duco
van der Zwart
|
ALPHEN
A/D RIJN
|
12
|
Sem
van Wijngaarden
|
HARDINXVELD-GIESSENDAM
|
13
|
Sil
Bergsma
|
OUDENHOORN
|
14
|
Jaymz
Lunenborg
|
ROTTERDAM
|
15
|
Anco
Ballif
|
GOUDA
|
16
|
Karsten
Quak
|
SPIJKENISSE
|
17
|
Cas
Briggeman
|
ROCKANJE
|
18
|
Mark
Mandemaker
|
HOOGVLIET
|
19
|
Mika
van Os
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
20
|
Max
van den Ende
|
DEN
HOORN
|
21
|
Julien
van Gool
|
SLIEDRECHT
|
22
|
Daan
Erens
|
DELFT
|
23
|
Mathijs
Houweling
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
24
|
Killian
Jilderda
|
BARENDRECHT
|
25
|
Simon
ten Brink
|
BERGSCHENHOEK
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 2
|
|
1
|
Cyriel
Hooghwerff
|
DORDRECHT
|
2
|
Max
de Lincel
|
VOORSCHOTEN
|
3
|
Lars
Langendoen
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
4
|
Daan
Hartog
|
GIESSENBURG
|
5
|
Maurits
Buiter
|
LEIDEN
|
6
|
Thijmen
van Luling
|
ALPHEN
A/D RIJN
|
7
|
Dico
van Os
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
8
|
Tim
Bennis
|
DEN
HAAG
|
9
|
Jasmijn
van Hellemondt
|
APELDOORN
|
10
|
Jelle
Groen
|
DEN
HAAG
|
11
|
Chiara
Danckaarts
|
UTRECHT
|
12
|
Senna
Bakker
|
WORMER
|
13
|
Daniël
Weeder
|
LEIDEN
|
14
|
Thijs
Bijl
|
PAPENDRECHT
|
15
|
Mees
Bassa
|
NOORDELOOS
|
16
|
Jilles
Romers
|
ROZENBURG
|
17
|
Lucas
Schaar
|
SPIJKENISSE
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 1
|
|
1
|
Victor
Kroesbergen
|
EDE
|
2
|
Luke
Chow
|
H.I.
AMBACHT
|
3
|
Marissa
van Putten
|
TIEL
|
4
|
Akira
Koolbergen
|
KROMMENIE
|
5
|
Maud
van Izerloo
|
DORDRECHT
|
6
|
Casper
Blok
|
GOUDA
|
7
|
Nick
Koenis
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
8
|
Timo
Kalberg
|
DEN
HAAG
|
9
|
Yaro
Fransen
|
DELFT
|
10
|
Noï
Moes
|
GOIRLE
|
11
|
Sieme
Breekweg
|
BETRGSCHENHOEK
|
12
|
Robbin
ten Brink
|
BERGSCHENHOEK
|
|