|
|
Westerhoven
|
|
Elite/Beloften
|
|
1
|
Coen
Vermeltfoort
|
VLIJMEN
|
2
|
Koos
Jeroen Kers
|
AMSTELVEEN
|
3
|
Jasper
de Laat
|
MOERGESTEL
|
4
|
Marco
Doets
|
MONNICKENDAM
|
5
|
Kobus
Hereijgers
|
HEDEL
|
6
|
Lars
van de Vall
|
OUDERKERK
AAN DE AMSTEL
|
7
|
Samual
Volkers
|
|
8
|
René
Hooghiemster
|
DRACHTEN
|
9
|
Marco
Brus
|
SCHIJNDEL
|
10
|
Callum
Scotson
|
|
11
|
Pieter
van Oirschot
|
BEST
|
12
|
Rohan
Wight
|
AUSTRALIë
|
13
|
Rowan
Bergmans
|
MAREN-KESSEL
|
14
|
Alex
Porter
|
|
15
|
Tom
Vermeer
|
MERKSPLAS
|
16
|
Jurjen
Varkevisser
|
UDEN
|
17
|
Alex
Grunke
|
AUSTRALIE
|
18
|
Maarten
Hendrickx
|
BAARLE
NASSAU
|
19
|
Mike
Verhoeven
|
B
2360 OUD- TURNHOUT
|
20
|
Richard
Jansen
|
ASSENDELFT
|
21
|
Gijs
Vierling
|
VELDHOVEN
|
22
|
Jarri
Stravers
|
GROOT-AMMERS
|
23
|
Pekka
Heijnen
|
BOCHOLT
|
24
|
Hugo
Heijnen
|
BOXMEER
|
25
|
Marc
Janssen
|
EDE
|
26
|
Luuk
Nissen
|
BEST
|
27
|
Chris
van Brussel
|
VELDHOVEN
|
28
|
Patrick
Kramer
|
HARDINXVELD
GIESSEND
|
29
|
Paul
Dekkers
|
GERWEN
|
30
|
Jan-Willem
Kamphof
|
EINDHOVEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrouwen
|
|
1
|
Sandra
van Veghel
|
ESCH
|
2
|
Geerte
Hoeke
|
LEIDEN
|
3
|
Claudia
Koster
|
ASSENDELFT
|
4
|
Femke
Geeris
|
GELDROP
|
5
|
Katrine
Aalerud
|
NOORWEGEN
|
6
|
Maud
Kaptheijns
|
WESTERHOVEN
|
7
|
Veerle
Goossens
|
BAKEL
|
8
|
Britt
Teunissen
|
YSSELSTEYN
LB
|
9
|
Laura
Gorter
|
UTRECHT
|
10
|
Céline
van Houtum
|
DEN
DUNGEN
|
11
|
Bianca
Lust
|
OOSTZAAN
|
12
|
Hanneke
Mulder
|
UTRECHT
|
13
|
Ingeborg
Bremmers
|
VALKENSWAARD
|
14
|
Janneke
van Doorn
|
UTRECHT
|
15
|
Lana
Verberne
|
BERGEIJK
|
16
|
Rosan
Baas
|
DEN
DUNGEN
|
17
|
Linda
Poelstra-Ringlever
|
BERG
EN DAL
|
18
|
Christina
Koep
|
KERPENSINDORF
|
19
|
Ilse
Miltenburg
|
SITTARD
|
20
|
Astrid
Slob
|
LANGERAK
|
21
|
Sophie
van Bakel
|
SON
|
22
|
Marjolein
Claessen
|
HOEVEN
|
23
|
Alina
LANGE
|
BERGISCH
|
24
|
Rachelle
van Kappel
|
WOERDEN
|
25
|
Karin
van Wingerden
|
MEERKERK
|
|
|
|
|
|
|
|
Nieuwelingen
|
|
1
|
Kars
ten Boske
|
WINTELRE
|
2
|
Roy
Dirven
|
BERGEIJK
|
3
|
Rick
Burgmans
|
WESTERHOVEN
|
4
|
Mauro
Spapen
|
RIJEN
|
5
|
Mees
Hendrikx
|
VALKENSWAARD
|
6
|
Dennis
van Dijk
|
BEEK
EN DONK
|
7
|
Pete
Uptegrove
|
SINT-MICHIELSGESTEL
|
8
|
Carl
Uptegrove
|
SINT-MICHIELSGESTEL
|
9
|
Dennis
Willems
|
BOXMEER
|
10
|
Nils
Jansen
|
MIDDELAAR
|
11
|
Lennart
Reijtenbagh
|
ZUIDLAND
|
12
|
Erben
van Meer
|
NISPEN
|
13
|
Bart
Klein Nienhuis
|
LICHTENVOORDE
|
14
|
Tim
Winter
|
NORG
|
15
|
Adam
de Boer
|
APELDOORN
|
16
|
Arjan
Boshoven
|
SPIJKENISSE
|
17
|
Heijme
Breederveld
|
PURMER
|
18
|
Nobbie
Twigt
|
GOUDERAK
|
19
|
Jasper
Kraaijenbrink
|
ABBENBROEK
|
20
|
Philip
Heijnen
|
OEFFELT
|
21
|
Marten
Hanegraaf
|
HEESWIJK-DINTHER
|
22
|
Kevin
Vaarties
|
ROTTERDAM
|
23
|
Sjors
van Zandbeek
|
HEESWIJK-DINTHER
|
24
|
Sieb
van Gorp
|
BERGEIJK
|
25
|
Rick
Metselaar
|
HOOGEVEEN
|
26
|
Luke
van de Put
|
BLADEL
|
27
|
Ben
Bartels
|
DALFSEN
|
28
|
Joris
van der Straaten
|
BUDEL
|
29
|
Sven
Raats
|
AMSTERDAM
|
30
|
Aleksandr
Maas
|
DEN
DUNGEN
|
31
|
Axel
Dirkx
|
BERGEIJK
|
32
|
Youri
van Esch
|
SINT-OEDENRODE
|
33
|
Youri
van Ballegooij
|
LITH
|
34
|
Joppe
van der Weerdt
|
AMSTERDAM
|
|
|
|
|
|
|
|
Nieuweling
Meisje
|
|
1
|
Joan
de Bruyn
|
BERGEYK
|
2
|
Sylvie
Swinkels
|
HANDEL
|
3
|
Silke
Smulders
|
LOON
OP ZAND
|
4
|
Leonie
Bos
|
'S-GRAVENDEEL
|
5
|
Verena
Batenburg
|
PIERSHIL
|
6
|
Elodie
Kuijper
|
TILBURG
|
7
|
Maud
Adriaansen
|
DORDRECHT
|
8
|
Florence
de Graven
|
HELMOND
|
9
|
Joëlla
Jongenelen
|
ROOSENDAAL
|
10
|
Tine
Rombouts
|
WUUSTWEZEL
|
11
|
Lina
Svarinska
|
RIGA
|
12
|
Stephanie
Verhoeven
|
ETTEN-LEUR
|
13
|
Sophie
Arends
|
HARDERWIJK
|
14
|
Lisette
Schoon
|
BEST
|
15
|
Mariska
Schoon
|
BEST
|
16
|
Femke
Kuijpers
|
GILZE
|
17
|
Lotte
Akkermans
|
OSSENDRECHT
|
18
|
Sacha
de Nijs
|
HUIJBERGEN
|
|