|
Klein
Zwitserland
|
|
|
|
Amersfoort
|
|
Junioren
|
|
1
|
Martin
Pluto
|
DEN
HAAG
|
2
|
Gerco
Pastoor
|
EEMDIJK
|
3
|
Jesper
Rasch
|
ZANDVOORT
|
4
|
Minne
Verboom
|
KRIMPEN
AD IJSSEL
|
5
|
Ide
Schelling
|
DEN
HAAG
|
6
|
Thijs
Wolsink
|
HENGELO
(O)
|
7
|
Robin
Beije
|
SOMMELSDIJK
|
8
|
Antonie
van Noppen
|
RIDDERKERK
|
9
|
Marijn
van den Berg
|
DE
MEERN
|
10
|
Koen
Frens
|
NUNSPEET
|
11
|
Chiel
Schulten
|
RAALTE
|
12
|
Kyle
Agterberg
|
MAARTENSDIJK
|
13
|
Stefan
Verhoeff
|
GROOT-AMMERS
|
14
|
Menno
van Capel
|
NOORDEN
|
15
|
Tom
te Rijdt
|
AMERSFOORT
|
16
|
Victor
Goene
|
VEENENDAAL
|
17
|
Tjalle
de Jong
|
BERGSCHENHOEK
|
18
|
Edward
Jansen
|
ZOETERMEER
|
19
|
Stefan
Appelman
|
BEVERWIJK
|
20
|
Lars
Mastebroek
|
BARNEVELD
|
21
|
Maxwell
de Broeder
|
|
22
|
Mathijs
de Leng
|
BOSKOOP
|
23
|
Tom
van Merkerk
|
WOERDEN
|
24
|
Lars
van Uum
|
HARDERWIJK
|
25
|
Douwe
van Seijst
|
ASSENDELFT
|
26
|
Viktor
Hoog Antink
|
OCHTEN
|
27
|
Stijn
van der Wal
|
HUIZEN
|
28
|
Dylan
Plijter
|
HILLEGOM
|
29
|
Milan
van der Touw
|
VOORSCHOTEN
|
30
|
Jelmer
Arendshorst
|
NIEUWLEUSEN
|
31
|
Coen
Groot
|
PAPENDRECHT
|
32
|
Thijs
Bijwaard
|
HILLEGOM
|
33
|
Marijn
Velt
|
OUDE
PEKELA
|
34
|
Iska
Buwalda
|
BIDDINGHUIZEN
|
35
|
Jermo
Hesselink
|
OVERDINKEL
|
36
|
Merijn
Schröder
|
VEENDAM
|
37
|
Ferdinand
Jansen
|
ZOETERMEER
|
38
|
Sven
Tellegen
|
HATTEM
|
39
|
Mike
Raven
|
LOOSDRECHT
|
40
|
Daan
Dijkstra
|
ALMELO
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior
Vrouwen
|
|
1
|
Karlijn
Swinkels
|
HANDEL
|
2
|
Lorena
Wiebes
|
MIJDRECHT
|
3
|
Maaike
Boogaard
|
SITTARD
|
4
|
Kylie
Waterreus
|
ULESTRATEN
|
5
|
Anne
de Ruiter
|
POLSBROEK
|
6
|
Manon
Bakker
|
SWIFTERBANT
|
7
|
Esther
van der Burg
|
NOOTDORP
|
8
|
Maaike
de Heij
|
HETEREN
|
9
|
Lisa
de Jong
|
OOSTERWOLDE
FR
|
10
|
Lieke
v.d. Draaij
|
DORDRECHT
|
11
|
Fleur
Nagengast
|
BEILEN
|
12
|
Marissa
Baks
|
ALPHEN
AAN DEN RIJN
|
13
|
Babette
Buitenhuis
|
DEVENTER
|
14
|
Quinty
Ton
|
GELDERMALSEN
|
15
|
Tessa
Paardekooper
|
GROENLO
|
16
|
Kiki
van Asselt
|
APELDOORN
|
17
|
Susanne
Meistrok
|
ELSHOUT
|
18
|
Nienke
Wasmus
|
DEN
HOORN
|
19
|
Anouk
Spies
|
WAGENINGEN
|
20
|
Josien
van der Wal
|
HOOGKARSPEL
|
|
|
|
|
|
|
|
Nieuwelingen
|
|
1
|
Manuel
Michielsen
|
ECK
EN WIEL
|
2
|
Nathan
Rijsdijk
|
VLAARDINGEN
|
3
|
Olav
Kooij
|
NUMANSDORP
|
4
|
Daan
Hoeks
|
AMSTELVEEN
|
5
|
Niels
van Ekeren
|
RIJSWIJK
|
6
|
Yanne
Dorenbos
|
CASTRICUM
|
7
|
Bram
Prins
|
HASSELT
|
8
|
Thomas
de Blom
|
ZEEWOLDE
|
9
|
Rick
Pluimers
|
ENTER
|
10
|
Timo
Sips
|
DEN
HAAG
|
11
|
Jesse
Sytema
|
LEUSDEN
|
12
|
Steyn
Lamberink
|
BERGENTHEIM
|
13
|
Niek
Voogt
|
OUDERKERK
A/D AMSTEL
|
14
|
Arno
Tellegen
|
HATTEM
|
15
|
Niels
Bakker
|
RIJSSEN
|
16
|
Mitchell
Vink
|
VEENENDAAL
|
17
|
Jord
Baak
|
DRONTEN
|
18
|
Sam
Gademan
|
BEEK
|
19
|
Niall
Tilli
|
AMSTERDAM
|
20
|
Ian
Spenkelink
|
NIJVERDAL
|
21
|
Hein
Wittenberg
|
HERVELD
|
22
|
Bart
Segers
|
OUDERKERK
A/D AMSTEL
|
23
|
Bastiaan
de Blom
|
ZEEWOLDE
|
24
|
Jesse
Dijkstra
|
STADSKANAAL
|
25
|
Jesse
Morsink
|
ENTER
|
26
|
Hugo
Hoekjen
|
DELFT
|
27
|
Ferron
Homan
|
DALFSEN
|
28
|
Stef
Suijker
|
SCHIPLUIDEN
|
29
|
Joris
Kroon
|
SCHALKWIJK
|
30
|
Mike
Siderius
|
IJSSELSTEIN
|
31
|
Bas
Scheffer
|
WIERDEN
|
32
|
Lars
Boven
|
REUTUM
|
33
|
Rick
Hezeman
|
APELDOORN
|
34
|
Tommy
Rasch
|
ZANDVOORT
|
35
|
Biko
van Mil
|
VOORBURG
|
36
|
Niek
van der Werf
|
HASSELT
|
37
|
Loek
Geelen
|
LONNEKER
|
38
|
Jayson
de Bruin
|
ALPHEN
A/D RIJN
|
39
|
Peder
Robijn
|
KOUDEKERK
A/D RIJN
|
40
|
Luc
van der Hoeven
|
WATERINGEN
|
41
|
Yoep
van der Peet
|
HOOGLANDERVEEN
|
42
|
Gé
Luiten
|
NAARDEN
|
43
|
Stijn
Ruijter
|
UITHOORN
|
44
|
Maurice
Niemeijer
|
SLOCHTEREN
|
45
|
Sten
Verzijl
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
|
|
|
|
|
|
|
Nieuweling
Meisje
|
|
1
|
Eva
Jonkers
|
STAPHORST
|
2
|
Eva
Bijwaard
|
HILLEGOM
|
3
|
Britt
Knaven
|
STRIJBEEK
|
4
|
Cathalijne
Hoolwerf
|
EEMDIJK
|
5
|
Anne
van Rooijen
|
DRIEL
|
6
|
Mischa
Bredewold
|
HOOGLAND
|
7
|
Rozemarijn
Ammerlaan
|
DE
LIER
|
8
|
Laura
van der Zwaan
|
SLIEDRECHT
|
9
|
Emma
Boogaard
|
ZWAAG
|
10
|
Ingrit
Verhoeff
|
GROOT-AMMERS
|
11
|
Rosan
Koper
|
HEEMSKERK
|
12
|
Isabel
Tambach
|
ASSENDELFT
|
13
|
Dorien
Hoog Antink
|
OCHTEN
|
14
|
Isa
Pieterse
|
AMERSFOORT
|
15
|
Julia
Engberink
|
APELDOORN
|
16
|
Lonneke
Uneken
|
VEENDAM
|
17
|
Kristie
van der Vossen
|
CULEMBORG
|
18
|
Sophie
van der Wal
|
HOOGKARSPEL
|
19
|
Sanne
Roozemond
|
BERGSCHENHOEK
|
20
|
Anouk
Verschuren
|
STREEFKERK
|
21
|
Alysha
van Neck
|
AMSTELVEEN
|
22
|
Thirza
Korevaar
|
GROOT
AMMERS
|
23
|
Pam
Schutten
|
NIJVERDAL
|
24
|
Ruth
van Hulst
|
ZWOLLE
|
25
|
Roos
Markus
|
ZWARTE
KAT
|
26
|
Tamara
de Graaf
|
APELDOORN
|
27
|
Gaby
Gieskens
|
'S-GRAVENHAGE
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 7
|
|
1
|
Bram
Leerkes
|
TWELLO
|
2
|
Thomas
Mijnsbergen
|
ROTTERDAM
|
3
|
Joppe
de Heij
|
HETEREN
|
4
|
Erwin
Smit
|
WERVERSHOOF
|
5
|
Tristan
Kool
|
PURMEREND
|
6
|
Lars
Seldenthuis
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
7
|
Luuk
Spijker
|
SLEEUWIJK
|
8
|
Wouter
van de Weerdhof
|
LOBITH
|
9
|
Lance
Huenders
|
ALMERE
|
10
|
James
Potter
|
SOEST
|
11
|
Steijn
Vriezen
|
AMERSFOORT
|
12
|
Tom
Waldram
|
NIEUWERKERK
A/D IJSSEL
|
13
|
Beau
van Izerloo
|
DORDRECHT
|
14
|
Wessel
Mouris
|
BAAMBRUGGE
|
15
|
Bjorn
Claassen
|
DEN
HAAG
|
16
|
Ivo
Zwaans
|
DEN
HELDER
|
17
|
Tim
van der Voort
|
DE
LIER
|
18
|
Jos
Blok
|
GOUDA
|
19
|
Rowan
Wijfje
|
HARMELEN
|
20
|
Rick
van der Poel
|
PAPENDRECHT
|
21
|
Leon
van der Nat
|
CAPELLE
A/D IJSSEL
|
22
|
Sebastiaan
Vermulm
|
ZOETERMEER
|
23
|
Gijs
Hrevatin
|
AMERSFOORT
|
24
|
Daan
Brouwer
|
JAARSVELD
|
25
|
Quinn
van Zanten
|
BEESD
|
26
|
Mathijs
de Blom
|
ZEEWOLDE
|
27
|
Tim
Nasveld
|
ABBENBROEK
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 6
|
|
1
|
Lucas
Janssen
|
PAPENDRECHT
|
2
|
Mike
Bronswijk
|
HONSELERSDIJK
|
3
|
Biki
Goedschalk
|
DEN
HAAG
|
4
|
Puck
Pieterse
|
AMERSFOORT
|
5
|
Sofie
van Rooijen
|
DRIEL
|
6
|
Thomas
Lakeman
|
VENHUIZEN
|
7
|
Jens
Bassa
|
NOORDELOOS
|
8
|
Ilse
Pluimers
|
ENTER
|
9
|
Joren
de Gruijter
|
BREDA
|
10
|
Johan
Dorussen
|
BEUNINGEN
|
11
|
Olivier
de Weerd
|
KAMPEN
|
12
|
Marit
Wasmus
|
DEN
HOORN
|
13
|
Willeke
Bogaards
|
HOOGMADE
|
14
|
Danielle
Quint
|
DEIL
|
15
|
Sven
Timmermans
|
TWELLO
|
16
|
Iris
Verschuren
|
STREEFKERK
|
17
|
Chris
Oosenbrug
|
ZAANDAM
|
18
|
Sietse
Kool
|
ZEVENHOVEN
|
19
|
Lennard
Meinema
|
AMERSFOORT
|
20
|
Bas
van der Burg
|
BERGSCHENHOEK
|
21
|
Sofie
Duyn
|
HOOGWOUD
|
22
|
Lotte
Jansen
|
DORDRECHT
|
23
|
Jordy
van der Ham
|
GOUDA
|
24
|
Mellon
Hooghwerff
|
DORDRECHT
|
25
|
Thijs
van Leeuwen
|
ALPHEN
A/D RIJN
|
26
|
Kiki
Janse
|
ZAANDAM
|
27
|
Tess
Booijen
|
OOSTZAAN
|
28
|
Mees
Ceelie
|
PAPENDRECHT
|
29
|
Maurits
Kool
|
KORTENHOEF
|
30
|
Marick
Buteijn
|
NIEUWERBRUG
|
31
|
Anouk
Hogenkamp
|
NIJVERDAL
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 5
|
|
1
|
Noël
Rokven
|
HULST
|
2
|
Pepijn
Veenings
|
ASSENDELFT
|
3
|
Jerney
van der Heijden
|
ZEVENHUIZEN
|
4
|
Sep
Roord
|
OLDENZAAL
|
5
|
Thijs
Kortes
|
HOOGLANDERVEEN
|
6
|
Bo
Planken
|
HAARLEM
|
7
|
Daan
van den Berg
|
DE
LIER
|
8
|
Milly
Davis
|
OOST-KNOLLENDAM
|
9
|
Bryant
Boogert
|
HOOGBLOKLAND
|
10
|
Joyce
de Rijk
|
NIEUWKOOP
|
11
|
Halvar
de Jager
|
BARENDRECHT
|
12
|
Kay
van den Hogen
|
VOLENDAM
|
13
|
Silke
Blei
|
HURWENEN
|
14
|
Karlijn
Koops
|
ELIM
|
15
|
Boy
Sigmond
|
HOOGLANDERVEEN
|
16
|
Sem
Blacquiere
|
LELYSTAD
|
17
|
Dennis
de Haan
|
VEENENDAAL
|
18
|
Casper
Noorloos
|
KAATSHEUVEL
|
19
|
Rosanne
van Rees
|
GROOT
AMMERS
|
20
|
Stijn
Hezeman
|
APELDOORN
|
21
|
Mees
van Duren
|
NES
A/D AMSTEL
|
22
|
Justus
Willemsen
|
APELDOORN
|
23
|
Niels
Tenniglo
|
UTRECHT
|
24
|
Leonie
Boschker
|
WOERDEN
|
25
|
Jarno
Goudriaan
|
BERGAMBACHT
|
26
|
Xin
van Warmerdam
|
ABBEKERK
|
27
|
Jonas
Roodenburg
|
MAASSLUIS
|
28
|
Maurits
Neele
|
OUDE
TONGE
|
29
|
Flore
van der Grinten
|
AMSTELVEEN
|
30
|
Matz
Damman
|
GROENLO
|
31
|
Nikki
Brusche
|
ZAANDAM
|
32
|
Micca
Blijleven
|
ALMERE
|
33
|
Stef
Klijs
|
TILBURG
|
34
|
Fenna
Weber
|
ABCOUDE
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 4
|
|
1
|
Christiaan
van Rees
|
GROOT
AMMERS
|
2
|
Tobias
Kool
|
PURMEREND
|
3
|
Babette
van der Wolf
|
OUDE
TONGE
|
4
|
Toinne
Vriezen
|
AMERSFOORT
|
5
|
Ryan
Gal
|
NEEDE
|
6
|
Bibi
Verzijl
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
7
|
Ed
Uptegrove
|
SINT-MICHIELSGESTEL
|
8
|
Lean
Booy
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
9
|
Noëlle
Booy
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
10
|
Mike
Derogee
|
NIEUW
VENNEP
|
11
|
Swen
Vonk
|
BERGSCHENHOEK
|
12
|
Duuk
van der Haagen
|
HOOFDDORP
|
13
|
Anna
van der Meiden
|
HEUKELUM
|
14
|
Yilla
Threels
|
WOERDEN
|
15
|
Nienke
Dullemond
|
OOLTGENSPLAAT
|
16
|
Tim
v.d. Poel
|
PAPENDRECHT
|
17
|
Viego
Tijssen
|
AMSTELVEEN
|
18
|
Thom
van Herwaarden
|
ROSSUM
|
19
|
Jill
de Jong
|
GOUDA
|
20
|
Jens
Dijk
|
VLEUTEN
|
21
|
Meggie
Rijvers
|
LOTTUM
|
22
|
Jelle
Schieven
|
ZIEUWENT
|
23
|
Siem
Kanters
|
ERP
|
24
|
Thomas
Krijgsman
|
ZAANDAM
|
25
|
Emma
Hoolwerf
|
EEMDIJK
|
26
|
Dante
Broeren
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
27
|
Jelle
Breekweg
|
BERGSCHENHOEK
|
28
|
Imme
Arink
|
GROENLO
|
29
|
Indy
Baas
|
BERGAMBACHT
|
30
|
Roos
Celie
|
HARDERWIJK
|
31
|
Emma
Brouwer
|
JAARSVELD
|
32
|
Ysbrand
van Zanten
|
BEESD
|
33
|
Olav
Noorloos
|
KAATSHEUVEL
|
34
|
Daan
Jurriaans
|
ANDIJK
|
35
|
Indy
Kappert
|
HOLTEN
|
36
|
Robin
Pricken
|
WIJCHEN
|
37
|
Luka
Levels
|
SOEST
|
38
|
Rivkah
Kroesbergen
|
EDE
|
39
|
Nickey
Huenders
|
ALMERE
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 3
|
|
1
|
Niek
Suijker
|
SCHIPLUIDEN
|
2
|
Jelle
Weierink
|
OOTMARSUM
|
3
|
Cedric
de Jager
|
BARENDRECHT
|
4
|
Stan
Smit
|
WERVERSHOOF
|
5
|
Zoë
van Velzen
|
WADDINXVEEN
|
6
|
Mark
van Kleef
|
OPHEUSDEN
|
7
|
Jente
Derksen
|
HAALDEREN
|
8
|
Liam
van Os
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
9
|
Antoine
Quint
|
DEIL
|
10
|
Max
Rijvers
|
LOTTUM
|
11
|
Jelle
de Vlaam
|
'S-GRAVENDEEL
|
12
|
Jan
van Schaik
|
AMSTERDAM
|
13
|
Lisa
van Heel
|
ZALTBOMMEL
|
14
|
Anouk
Beek
|
SOEST
|
15
|
Nout
Blacquiere
|
LELYSTAD
|
16
|
Niels
van der Laan
|
HILVERSUM
|
17
|
Jaymz
Lunenborg
|
ROTTERDAM
|
18
|
Anouk
Bijl
|
PAPENDRECHT
|
19
|
Miriam
Felix
|
DRONTEN
|
20
|
Marit
Koene
|
POELDIJK
|
21
|
Guido
Jong
|
BLOKKER
|
22
|
Sem
van Wijngaarden
|
HARDINXVELD-GIESSENDAM
|
23
|
Loïs
Kuiper
|
ERMELO
|
24
|
Julien
van Gool
|
SLIEDRECHT
|
25
|
Sofie
Ceelie
|
PAPENDRECHT
|
26
|
Emily
Goijert
|
'S-GRAVENZANDE
|
27
|
Luca
Dingemans
|
TILBURG
|
28
|
Mart
Spijker
|
WIERDEN
|
29
|
Luka
Wissink
|
DIEPENHEIM
|
30
|
Jesse
de Hoog
|
ZWIJNDRECHT
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 2
|
|
1
|
Tyler
Eyk
|
AMSTERDAM
|
2
|
Hugo
Wessels
|
ENTER
|
3
|
Lars
Langendoen
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
4
|
Max
de Lincel
|
VOORSCHOTEN
|
5
|
Michiel
Mouris
|
BAAMBRUGGE
|
6
|
Cyriel
Hooghwerff
|
DORDRECHT
|
7
|
Dico
van Os
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
8
|
Esmee
de Rijk
|
NIEUWKOOP
|
9
|
Aron
van Vugt
|
GIESSEN
|
10
|
Cas
Krebbers
|
DEEST
|
11
|
Tim
Bennis
|
DEN
HAAG
|
12
|
Ruben
Willemsen
|
APELDOORN
|
13
|
Jasmijn
van Hellemondt
|
APELDOORN
|
14
|
Twan
Maarleveld
|
BAARN
|
15
|
Thijs
Bijl
|
PAPENDRECHT
|
16
|
Mees
Bassa
|
NOORDELOOS
|
17
|
Jente
Pegman
|
ALMERE
|
18
|
Fitz
Potter
|
SOEST
|
19
|
Lucas
Demuyt
|
BOEKEL
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 1
|
|
1
|
Victor
Kroesbergen
|
EDE
|
2
|
Lars
van der Laan
|
HILVERSUM
|
3
|
Noery
Weber
|
ABCOUDE
|
4
|
Robin
Vermij
|
GOUDA
|
5
|
Amy
Grosz
|
ZEVENHUIZEN
|
6
|
Berend
van der Peet
|
HOOGLANDERVEEN
|
7
|
Nick
Koenis
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
8
|
Sjoerd
Spanjaard
|
GELEEN
|
9
|
Marissa
van Putten
|
TIEL
|
|