```````
Utrecht 19-6-2016
Utrecht
Vrouwen
1
Lorena Wiebes
MIJDRECHT
2
Phaedra Krol
HEERDE
3
Tessa Paardekooper
GROENLO
4
Carmen Pol
TUBBERGEN
5
Astrid Slob
LANGERAK
6
Quinty Ton
GELDERMALSEN
7
Lisanne Nauta
AMERSFOORT
8
Julia Looman
MONTFOORT
9
Hanneke Mulder
UTRECHT
10
Pien Limpens
OBBICHT
11
Sally Visser
VEENENDAAL
12
Anneloes Leppers
13
Anne Kras
HOORN
14
Veronique Rap
15
Claartje Schouwenaar
16
Liesbeth Zeeman
OUDKARSPEL
17
Sabrina Opstal
RIJNSBURG
18
Birte Schuman
DORTMUND
19
Anouk Verschuren
STREEFKERK
20
Lisa Winters
HASSELT
21
Caya Krol
22
Chantal Eenkhoorn
GENEMUIDEN
23
Ciska van der Drift
NIJ BEETS
24
Marit de Jong
HAASTRECHT
Amateurs/Sportklasse/Junioren
Martin van Plateringen
ALMERE
Elias de Bruijne
Daan van Meeuwen
Remco Bertelink
EDE
Ferry de Ruiter
PUTTEN
Juliƫn Smink
NIJKERK GLD
Erwin Broers
MAARTENSDIJK
Marc Scholman
Jasper de Heus
WIJK BIJ DUURSTEDE
Marcel Prakken
Martijn Broekman
Ronald Ligtenberg
LEIMUIDEN
Jordy Beuker
HUIZEN
Martijn Venterink
LOSSER
Sven Roggeveen
Frank Visser
Ron Bol
Bas Boenders
Henne van Zanten
NIJKERK
Thijs van Zon
BUNNIK
Robin de Pruyssenaere de la Woestijne
LEUSDEN
Menno Boogaard
Timo Miltenburg
Bart de Veer
VREELAND
25
Christiaan de Rijk
DE MEERN
26
Arnoud Witsenburg
DRIEBERGEN
27
Michel Reinhard
IJSSELSTEIN
28
Jorre van der Bij
29
Daniel Marsmans
30
Ard Veneman
31
Yohan de Klein
32
Max Haaksman
ZEIST
33
Fedde Kloppenburg
34
Simon Broekhuis
ZWOLLE
35
Marcel Beumer
36
Coen Emmer
AMSTERDAM
37
Guy Frissen
38
Isidoor de Vos
39
Jochem Westerbeek
40
Imo de Pruijssenaere de la Woestijne
41
Arnout Rijpkema
NIEUWEGEIN
42
Bas van Klarenbosch
43
Sebastiaan van der Meer
44
Robert van den Brink
BIDDINGHUIZEN
45
Ynte de Vries
DEVENTER
46
Fedde Jager
47
Sjoerd Brouns
48
Heerco Feenstra
49
Menno Loenen
HOUTEN
50
Pieter Dijk
51
Pascal van Gool
OUD BEIJERLAND
52
Anne-Jan Stuy
HEI EN BOEICOP
53
Jelmer van der Hoek
DE BILT
54
Ivo van den Noort
55
Otto Wormgoor
56
Fedor Hes
57
Eltjo Keijer
58
Joost Lammers
59
Leo van Haren
Master 60+
Barend Verhagen
WOERDEN
Bert Bakker
ZAANDAM
Willem Hus
VOORBURG
Maas van Beek
BARNEVELD
Hans van Bavel
ST.ANTHONIS
Arie Blomberg
KEDICHEM
Benno Pauw
Ron Smit
ZANDVOORT
Fred de Kinkelder
Piet Gruteke
ROTTERDAM
Jan van der Wel
AUSTERLITZ
Menno Hillebregt
HILLEGOM
Robin Schuman
BEDBURG
Piet Hoevers
Dick Commandeur
SINT PANCRAS
Jos van Wegen
HOOGLAND
Jaap Spoor
RIJSWIJK ZH
John Martin
HOEK VAN HOLLAND
Guus Zantingh
Ben de Bruin
UITHOORN
Leo de Vet
KOEDIJK
Jan Waaijer
LANGEVEEN
Gerard Buijing
Henk Goes
Bonne Dijkstra
VEENWOUDEN
Arie de Groot
STOLWIJK
Aad Vingerling
'S-GRAVENDEEL
Jeugd Cat 7
Ole Veenhuis
SCHAGEN
Lance Huenders
Ivo Zwaans
DEN HELDER
Wessel Mouris
BAAMBRUGGE
Sem Hennink
Noel Luijten
MEERKERK
Leon van der Nat
CAPELLE A/D IJSSEL
Jeugd Cat 6
Lucas Janssen
PAPENDRECHT
Iris Verschuren
Mandy Hesselberth
KAATSHEUVEL
Jelle Paalman
Bram Praamsma
REEUWIJK
Roan Danckaarts
Kas Visser
Ian Vasbinder
KOOG AAN DE ZAAN
Binck Raven
HILVERSUM
Simcha Kruithof
MAARSSEN
Chris Oosenbrug
Tanja van der Drift
Jeugd Cat 5
Stijn Hezeman
APELDOORN
Boy Sigmond
HOOGLANDERVEEN
Senna Nijman
HEELSUM
Indy van Os
ANGEREN
Joeri de Coo
MAARSSENBROEK
Jesse Kers
ARNHEM
Micca Blijleven