67e Hapert Acht van Bladel |
|
|
|
||||
Uitslag 1e Etappe Vrijdag 24 juli 2016 |
|
|
|||||
Klas Deelnemer Ploeg Tijd Verschil |
|||||||
1 13 van Bokhoven, Ramon TWC Pijnenburg * 2:24:53 |
|
||||||
2 68 Hoppezak, Vincent RWC Ahoy * z.t. |
|
|
|||||
3 129 Meijer, Gijs Monkeytown Cyclingteam * z.t. |
|
|
|||||
4 63 van Noppen, Antonie DRC de Mol/Jan van Arcke z.t. |
|
|
|||||
5 70 van Sintmaartensdijk,Daa RWC Ahoy z.t. |
|
|
|||||
6 14 Bok, Willem TWC Pijnenburg z.t. |
|
|
|||||
7 146 Jaspers, Jappe IKO-Enertherm-Beobank z.t. |
|
|
|||||
8 123 van Elzakker, Wout Willebrord Wil Vooruit z.t. |
|
|
|||||
9 72 Zijlaard, Maikel RWC Ahoy z.t. |
|
|
|||||
10 162 Pidcock, Thomas VCUK Regional RT z.t. |
|
|
|||||
11 26 Meeuwisse, Melle LRTV Swift z.t. |
|
|
|||||
12 160 Burnett, Marcus VCUK Regional RT z.t. |
|
|
|||||
13 37 Zuidema, Joël Wilton Cycling Team/UWTC z.t. |
|
|
|||||
14 157 Hardcastle, Harry VCUK Regional RT z.t. |
|
|
|||||
15 71 Zeestraten, Stef RWC Ahoy z.t. |
|
|
|||||
16 49 Naberman, Tim District Oost z.t. |
|
|
|||||
17 39 Verboom, Minne Wilton Cycling Team/UWTC z.t. |
|
|
|||||
18 20 Lagendijk, Jesse WV Avanti z.t. |
|
|
|||||
19 155 Vermeersch, Florian Lares-Doltcini z.t. |
|
|
|||||
20 143 de Jong, Timo Acrog Balen BC z.t. |
|
|
|||||
21 92 Olde Meierink, Lars OWC Oldenzaal z.t. |
|
|
|||||
22 55 Pastoor, Gerco SRAM Eemland z.t. |
|
|
|||||
23 67 Hoole, Daan RWC Ahoy z.t. |
|
|
|||||
24 82 Arensman, Thymen District Midden z.t. |
|
|
|||||
25 169 Sinschek, Nils Zannata-Galloo Cycling T z.t. |
|
|
|||||
26 125 van Meeuwen, Daan Willebrord Wil Vooruit z.t. |
|
|
|||||
27 156 Wolsink, Thijs Lares-Doltcini 2:26:38 1:45 |
|||||||
28 77 Wattez, Danilo WSV Emmen z.t. |
|
|
|||||
29 151 Colman, Alex Lares-Doltcini z.t. |
|
|
|||||
30 152 Debeir, Arno Lares-Doltcini z.t. |
|
|
|||||
31 104 Sitters, Bart Zuidwesthoek/Theo Middel z.t. |
|
|
|||||
32 4 Teulings, Teun TWC Het Snelle Wiel/WV S z.t. |
|
|
|||||
33 16 Blummel, Robin TWC Pijnenburg z.t. |
|
|
|||||
34 131 Rasch, Jesper Monkeytown Cyclingteam z.t. |
|
|
|||||
35 154 Pauwels, Tijl Lares-Doltcini z.t. |
|
|
|||||
36 147 Liessens, Jarno IKO-Enertherm-Beobank z.t. |
|
|
|||||
37 99 Vreeswijk, Luca District Zuid Oost z.t. |
|
|
|||||
38 3 van Helvoirt, Koen TWC Het Snelle Wiel/WV S z.t. |
|
|
|||||
39 34 Appelman, Stefan District Noord-Holland z.t. |
|
|
|||||
40 136 Vester, Sebastian WRV de Peddelaars/WV Dra z.t. |
|
|
|||||
41 52 Varweg, Christian District Oost z.t. |
|
|
|||||
42 66 van den Dool, Jens DRC de Mol/Jan van Arcke z.t. |
|
|
|||||
43 98 Kuiten, Arjan District Zuid Oost z.t. |
|
|
|||||
44 38 Buijs, Leon Wilton Cycling Team/UWTC z.t. |
|
|
|||||
45 85 Bloem, Joren Achterhoek 2000 z.t. |
|
|
|||||
46 144 Rombouts, Seppe Acrog Balen BC z.t. |
|
|
|||||
47 25 Boele, Niels LRTV Swift z.t. |
|
|
|||||
48 32 Poot, Wouter District Noord-Holland z.t. |
|
|
|||||
49 27 Jansen, Ferdinand LRTV Swift z.t. |
|
|
|||||
50 117 Frens, Koen IJsselstreek/Hanzerenner z.t. |
|
|
|||||
51 65 de Groot, Noah DRC de Mol/Jan van Arcke z.t. |
|
|
|||||
52 75 van Deest, Martijn WSV Emmen z.t. |
|
|
|||||
53 139 Camps, Jelle Acrog Balen BC z.t. |
|
|
|||||
54 35 van Seijst, Douwe District Noord-Holland z.t. |
|
|
|||||
55 118 Tellegen, Sven IJsselstreek/Hanzerenner z.t. |
|
|
|||||
56 19 van Capel, Menno WV Avanti z.t. |
|
|
|||||
57 88 Vrielink, Yannick Achterhoek 2000 z.t. |
|
|
|||||
58 69 Kootstra, Michael RWC Ahoy z.t. |
|
|
|||||
59 1 Penson, Tim TWC Het Snelle Wiel/WV S z.t. |
|
|
|||||
60 24 de Leng, Mathijs WV Avanti z.t. |
|
|
|||||
61 83 Hoog Antink, Viktor District Midden z.t. |
|
|
|||||
62 174 Vaneeckhoutte, Ibe Zannata-Galloo Cycling T z.t. |
|
|
|||||
63 43 Beije, Robin WV De Jonge Renner z.t. |
|
|
|||||
64 158 Hartley, Adam VCUK Regional RT z.t. |
|
|
|||||
65 80 Boogaard, Menno District Midden z.t. |
|
|
|||||
66 168 Davies, Conor Team Pro Vision SJ Acade z.t. |
|
|
|||||
67 7 van Koppen, Wessel Westland Wil Vooruit z.t. |
|
|
|||||
68 11 Middelburg, Freek Westland Wil Vooruit z.t. |
|
|
|||||
69 46 Manders, Tom WV De Jonge Renner z.t. |
|
|
|||||
70 50 Arendshorst, Jelmer District Oost z.t. |
|
|
|||||
71 138 Krijnsen, Jobbe WRV de Peddelaars/WV Dra z.t. |
|
|
|||||
72 33 Kieft, Lennart District Noord-Holland z.t. |
|
|
|||||
73 124 Knoppert, Martijn Willebrord Wil Vooruit z.t. |
|
|
|||||
74 122 Kerkhofs, Bob Willebrord Wil Vooruit z.t. |
|
|
|||||
75 115 Bootsveld, Jelle IJsselstreek/Hanzerenner z.t. |
|
|
|||||
76 8 Ruijmgaard, Yentl Westland Wil Vooruit z.t. |
|
|
|||||
77 161 Paine, Harry VCUK Regional RT z.t. |
|
|
|||||
78 132 Konijn, Alexander Monkeytown Cyclingteam z.t. |
|
|
|||||
79 59 van der Wal, Stijn SRAM Eemland z.t. |
|
|
|||||
80 56 Sevinga, Hidde SRAM Eemland z.t. |
|
|
|||||
81 120 Beelen, Niels IJsselstreek/Hanzerenner z.t. |
|
|
|||||
82 148 Smet, Jonas IKO-Enertherm-Beobank z.t. |
|
|
|||||
83 140 Bauters, Reno Acrog Balen BC z.t. |
|
|
|||||
84 47 van Alphen, Damian WV De Jonge Renner z.t. |
|
|
|||||
85 51 Coster, Patrick District Oost z.t. |
|
|
|||||
86 22 de Jong, Tjalle WV Avanti z.t. |
|
|
|||||
87 159 Scott, Robert VCUK Regional RT z.t. |
|
|
|||||
88 137 Weerman, Cor WRV de Peddelaars/WV Dra z.t. |
|
|
|||||
89 105 Hazen, Michael Zuidwesthoek/Theo Middel z.t. |
|
|
|||||
90 87 Meijer, Niek Achterhoek 2000 z.t. |
|
|
|||||
91 10 Kuijvenhoven, Robin Westland Wil Vooruit z.t. |
|
|
|||||
92 109 Griemink, Niels AWV de Zwaluwen/CC75/CRT z.t. |
|
|
|||||
93 76 Meijer, Stefan WSV Emmen z.t. |
|
|
|||||
94 45 Pieters, Bram WV De Jonge Renner z.t. |
|
|
|||||
95 62 Groot, Coen DRC de Mol/Jan van Arcke z.t. |
|
|
|||||
96 12 Mesman, Max Westland Wil Vooruit z.t. |
|
|
|||||
97 17 Celi, Harm TWC Pijnenburg z.t. |
|
|
|||||
98 6 Wouters, Kamiel TWC Het Snelle Wiel/WV S z.t. |
|
|
|||||
99 106 van den Broek, Floris Zuidwesthoek/Theo Middel z.t. |
|
|
|||||
100 89 Putman, Tim Achterhoek 2000 z.t. |
|
|
|||||
101 57 van Ramshorst, Jorrit SRAM Eemland z.t. |
|
|
|||||
102 114 Weulink, Meindert AWV de Zwaluwen/CC75/CRT z.t. |
|
|
|||||
103 126 van Rijsbergen, Polle Willebrord Wil Vooruit z.t. |
|
|
|||||
104 116 Schulten, Chiel IJsselstreek/Hanzerenner z.t. |
|
|
|||||
105 58 Drogtrop, Daan SRAM Eemland z.t. |
|
|
|||||
106 121 Bouwmans, Bryan Willebrord Wil Vooruit z.t. |
|
|
|||||
107 74 Velt, Marijn WSV Emmen z.t. |
|
|
|||||
108 60 Raven, Mike SRAM Eemland z.t. |
|
|
|||||
109 128 Groot, Nick Monkeytown Cyclingteam z.t. |
|
|
|||||
110 2 Coppelmans, Wessel TWC Het Snelle Wiel/WV S z.t. |
|
|
|||||
111 150 Vandebosch, Toon IKO-Enertherm-Beobank z.t. |
|
|
|||||
112 36 Vertelman, Bram District Noord-Holland z.t. |
|
|
|||||
113 103 de Peijper, Cliff Zuidwesthoek/Theo Middel z.t. |
|
|
|||||
114 29 van der Touw, Milan LRTV Swift z.t. |
|
|
|||||
115 28 Jansen, Edward LRTV Swift z.t. |
|
|
|||||
116 91 de Bot, Lars OWC Oldenzaal z.t. |
|
|
|||||
117 133 Smit, Chiel WRV de Peddelaars/WV Dra z.t. |
|
|
|||||
118 86 Lubbers, Maarten Achterhoek 2000 z.t. |
|
|
|||||
119 81 Vocking, Simon District Midden z.t. |
|
|
|||||
120 142 Vranken, Vince Acrog Balen BC z.t. |
|
|
|||||
121 107 Mertens, Dennis Zuidwesthoek/Theo Middel z.t. |
|
|
|||||
122 18 Vorsters, Emri TWC Pijnenburg z.t. |
|
|
|||||
123 5 van Esch, Jarno TWC Het Snelle Wiel/WV S z.t. |
|
|
|||||
124 166 Owens, Tomos Team Pro Vision SJ Acade z.t. |
|
|
|||||
125 170 Dochy, Thibaut Zannata-Galloo Cycling T z.t. |
|
|
|||||
126 130 de Rooij, Jesse Monkeytown Cyclingteam z.t. |
|
|
|||||
127 141 Tielemans, Jente Acrog Balen BC z.t. |
|
|
|||||
128 15 Poels, Xavier TWC Pijnenburg z.t. |
|
|
|||||
129 97 van Dinther, Bas District Zuid Oost z.t. |
|
|
|||||
130 64 Verhoeff, Stefan DRC de Mol/Jan van Arcke z.t. |
|
|
|||||
131 134 de Jong, Aron WRV de Peddelaars/WV Dra 2:33:11 8:18 |
|||||||
132 84 Renger, Wouter District Midden z.t. |
|
|
|||||
133 9 Nelck, Bram Westland Wil Vooruit 2:33:13 8:20 |
|||||||
134 164 Coulton, Ryan Team Pro Vision SJ Acade 2:33:17 8:24 |
|||||||
135 171 Mortier, Bjarne Zannata-Galloo Cycling T z.t. |
|
|
|||||
136 127 Ruska, Dean Monkeytown Cyclingteam z.t. |
|
|
|||||
137 48 Roelands, Jan WV De Jonge Renner z.t. |
|
|
|||||
138 40 Eekhoff, Nils Wilton Cycling Team/UWTC 2:26:38 1:45 |
|||||||
139 42 Miltenburg, Timo Wilton Cycling Team/UWTC z.t. |
|
|
|||||
140 100 van den Berg, Tom District Zuid Oost 2:33:20 8:27 |
|||||||
141 90 Leemreize, Gijs Achterhoek 2000 2:26:38 1:45 |
|||||||
142 94 Hesselink, Jermo OWC Oldenzaal z.t. |
|
|
|||||
143 110 van Benthem, Patrick AWV de Zwaluwen/CC75/CRT 2:33:20 8:27 |
|||||||
144 79 Visser, Huub District Midden z.t. |
|
|
|||||
145 172 Tremerie, Jensy Zannata-Galloo Cycling T 2:33:37 8:44 |
|||||||
146 173 van Eeckhout, Len Zannata-Galloo Cycling T z.t. |
|
|
|||||
147 149 Vandebosch, Victor IKO-Enertherm-Beobank z.t. |
|
|
|||||
Uit de wedstrijd: |
|
|
|
|
|
|
|
21 Wijfje, Tom WV Avanti Strijd gestaakt |
|||||||
30 van Berkesteijn, Rens LRTV Swift Strijd gestaakt |
|||||||
31 Timmers, Tom District Noord-Holland Strijd gestaakt |
|||||||
44 Volkers, Jorn WV De Jonge Renner Strijd gestaakt |
|||||||
53 Nijkamp, Eric District Oost Strijd gestaakt |
|||||||
93 Grootveld, Maico OWC Oldenzaal Strijd gestaakt |
|||||||
95 Lansink, Tim OWC Oldenzaal Strijd gestaakt |
|||||||
96 Leemhuis, Rick OWC Oldenzaal Strijd gestaakt |
|||||||
108 Tolhoek, Ezra Zuidwesthoek/Theo Middel Strijd gestaakt |
|||||||
111 Jansman, Emiel AWV de Zwaluwen/CC75/CRT Strijd gestaakt |
|||||||
113 Trip, Rik AWV de Zwaluwen/CC75/CRT Strijd gestaakt |
|||||||
119 Harmeling, Sten IJsselstreek/Hanzerenner Strijd gestaakt |
|||||||
135 Nijzingh, Sven WRV de Peddelaars/WV Dra Strijd gestaakt |
|||||||
145 de Meyer, Jarne IKO-Enertherm-Beobank Strijd gestaakt |
|||||||
165 Hughes, Morgan Team Pro Vision SJ Acade Strijd gestaakt |
|||||||
167 Ridehalgh, Jamie Team Pro Vision SJ Acade Strijd gestaakt |
|||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.815 km/u |
|
|
|
||||
|
|
|
|
|
|
|
|
* Toegekende bonificaties: |
|
|
|
|
|
|
|
1e: 10s 2e: 6s 3e: 4s |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67e Hapert Acht van Bladel |
|
|
|
||||
Algemeen Individueel Klassement |
|
|
|
|
|
||
Klas Naam Deelnr Ploeg Tijd Verschil |
|||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
1 van Bokhoven, Ramon 13 TWC Pijnenburg 2:24:43 |
|
|
|||||
2 Meijer, Gijs 129 Monkeytown Cyclingteam 2:24:46 0:03 |
|||||||
3 Hoppezak, Vincent 68 RWC Ahoy 2:24:47 0:04 |
|||||||
4 Zijlaard, Maikel 72 RWC Ahoy 2:24:50 0:07 |
|||||||
5 Bok, Willem 14 TWC Pijnenburg 2:24:51 0:08 |
|||||||
6 Arensman, Thymen 82 District Midden z.t. |
|
|
|||||
7 van Elzakker, Wout 123 Willebrord Wil Vooruit 2:24:52 0:09 |
|||||||
8 van Noppen, Antonie 63 DRC de Mol/Jan van Arcke 2:24:53 0:10 |
|||||||
9 van Sintmaartensdijk,Daa 70 RWC Ahoy z.t. |
|
|
|||||
10 Jaspers, Jappe 146 IKO-Enertherm-Beobank z.t. |
|
|
|||||
11 Pidcock, Thomas 162 VCUK Regional RT z.t. |
|
|
|||||
12 Meeuwisse, Melle 26 LRTV Swift z.t. |
|
|
|||||
13 Burnett, Marcus 160 VCUK Regional RT z.t. |
|
|
|||||
14 Zuidema, Joël 37 Wilton Cycling Team/UWTC z.t. |
|
|
|||||
15 Hardcastle, Harry 157 VCUK Regional RT z.t. |
|
|
|||||
16 Zeestraten, Stef 71 RWC Ahoy z.t. |
|
|
|||||
17 Naberman, Tim 49 District Oost z.t. |
|
|
|||||
18 Verboom, Minne 39 Wilton Cycling Team/UWTC z.t. |
|
|
|||||
19 Lagendijk, Jesse 20 WV Avanti z.t. |
|
|
|||||
20 Vermeersch, Florian 155 Lares-Doltcini z.t. |
|
|
|||||
21 de Jong, Timo 143 Acrog Balen BC z.t. |
|
|
|||||
22 Olde Meierink, Lars 92 OWC Oldenzaal z.t. |
|
|
|||||
23 Pastoor, Gerco 55 SRAM Eemland z.t. |
|
|
|||||
24 Hoole, Daan 67 RWC Ahoy z.t. |
|
|
|||||
25 Sinschek, Nils 169 Zannata-Galloo Cycling T z.t. |
|
|
|||||
26 van Meeuwen, Daan 125 Willebrord Wil Vooruit z.t. |
|
|
|||||
27 Varweg, Christian 52 District Oost 2:26:37 1:54 |
|||||||
28 Wolsink, Thijs 156 Lares-Doltcini 2:26:38 1:55 |
|||||||
29 Wattez, Danilo 77 WSV Emmen z.t. |
|
|
|||||
30 Colman, Alex 151 Lares-Doltcini z.t. |
|
|
|||||
31 Debeir, Arno 152 Lares-Doltcini z.t. |
|
|
|||||
32 Sitters, Bart 104 Zuidwesthoek/Theo Middel z.t. |
|
|
|||||
33 Teulings, Teun 4 TWC Het Snelle Wiel/WV S z.t. |
|
|
|||||
34 Blummel, Robin 16 TWC Pijnenburg z.t. |
|
|
|||||
35 Rasch, Jesper 131 Monkeytown Cyclingteam z.t. |
|
|
|||||
36 Pauwels, Tijl 154 Lares-Doltcini z.t. |
|
|
|||||
37 Liessens, Jarno 147 IKO-Enertherm-Beobank z.t. |
|
|
|||||
38 Vreeswijk, Luca 99 District Zuid Oost z.t. |
|
|
|||||
39 van Helvoirt, Koen 3 TWC Het Snelle Wiel/WV S z.t. |
|
|
|||||
40 Appelman, Stefan 34 District Noord-Holland z.t. |
|
|
|||||
41 Vester, Sebastian 136 WRV de Peddelaars/WV Dra z.t. |
|
|
|||||
42 van den Dool, Jens 66 DRC de Mol/Jan van Arcke z.t. |
|
|
|||||
43 Kuiten, Arjan 98 District Zuid Oost z.t. |
|
|
|||||
44 Buijs, Leon 38 Wilton Cycling Team/UWTC z.t. |
|
|
|||||
45 Bloem, Joren 85 Achterhoek 2000 z.t. |
|
|
|||||
46 Rombouts, Seppe 144 Acrog Balen BC z.t. |
|
|
|||||
47 Boele, Niels 25 LRTV Swift z.t. |
|
|
|||||
48 Poot, Wouter 32 District Noord-Holland z.t. |
|
|
|||||
49 Jansen, Ferdinand 27 LRTV Swift z.t. |
|
|
|||||
50 Frens, Koen 117 IJsselstreek/Hanzerenner z.t. |
|
|
|||||
51 de Groot, Noah 65 DRC de Mol/Jan van Arcke z.t. |
|
|
|||||
52 van Deest, Martijn 75 WSV Emmen z.t. |
|
|
|||||
53 Camps, Jelle 139 Acrog Balen BC z.t. |
|
|
|||||
54 van Seijst, Douwe 35 District Noord-Holland z.t. |
|
|
|||||
55 Tellegen, Sven 118 IJsselstreek/Hanzerenner z.t. |
|
|
|||||
56 van Capel, Menno 19 WV Avanti z.t. |
|
|
|||||
57 Vrielink, Yannick 88 Achterhoek 2000 z.t. |
|
|
|||||
58 Kootstra, Michael 69 RWC Ahoy z.t. |
|
|
|||||
59 Penson, Tim 1 TWC Het Snelle Wiel/WV S z.t. |
|
|
|||||
60 de Leng, Mathijs &n |