```````
Kloosterburen 9-7-2016
Amateurs/Sportklasse/Junioren
1
Frank Thomson
GRONINGEN
2
Tsjerk Rozema
3
Pieter Verhoeven
4
Sent Tissingh
5
Tim Weerkamp
6
Onno Voerman
RODEN
7
Cor Visser
GYTSJERK
8
Jack Kuper
DOKKUM
9
Marco van Dijken
APPINGEDAM
10
Tom Terpstra
11
Berend Slagter
PEIZE
12
Mart Menger
NOORDHORN
13
Gert de Veen
ZUIDBROEK
14
Hylke Wijnsma
WIER
15
Jan Terpstra
DRACHTEN
16
Tako Klabbers
GORREDIJK
17
Erwin Rinsma
STADSKANAAL
18
Jos Meinds
19
Bonne Aans
URETERP
20
Nick Zuidema
DELFZIJL
21
Frank Lanting
DEN HAAG
22
Peter Arends
BEERTA
23
Wout Marinus
SURHUISTERVEEN
24
Maarten Oosterhuis
WINSUM
25
Raymond Huwae
26
Elt Jan Tiggelaar
27
Arjan Tigelaar
SMILDE
28
Bas Langeveld
HOLTEN
29
Marten Veen
30
Gerard Wijma
Kloosterburen
Vrouwen
Arianna Pruisscher
NIEUW DORDRECHT
Nynke Pellikaan
DEN ANDEL
Liena de Jong
UBBENA
Manon Bakker
SWIFTERBANT
Linda ter Beek
BAD BENTHEIM
Fianna Stenveld
ENSCHEDE
Simone de Vries
OLDELAMER
Mischa Top
Melissa Steenhof
Ilse Hoornsman
WIERINGERWERF
Lieke Lap
DRONTEN
Wendy Oosterwoud
Susan Visscher
Marissa Baks
ALPHEN AAN DEN RIJN
Suzanne de Lange
Ingrid Huizing
HAREN GN
Lisa de Jong
OOSTERWOLDE FR
Lisa Winters
HASSELT
Sterre Jonkers
EMMEN
Kelsey Jade van Schoor
BEVERLY GROVE
Nocolene Marais
ZUIDAFRIKA
Laura Krans
DE WILP
Cindy de Vries
Janine Walters
ASSEN
Liqianne van Warmerdam
ABBEKERK
Violinde den Breeijen
HENGELO
Danielle Viola Strydom
ZUID AFRIKA
Anja Gerber
Ilka Timmermans
BUINERVEEN
Nadine Post
Jeugd Cat 7
Niels V.d. Gracht
ANNEN
Mike Schuch
LEEK
Paul Bijlsma
FRANEKER
Tjipke Bosma
KOLLUMERZWAAG
Tristan Kool
PURMEREND
Ole Veenhuis
SCHAGEN
Maiko Timmer
Ivo Zwaans
DEN HELDER
Johan Veenstra
AUGUSTINUSGA
Redmar Dijkman
LUTJEGAST
Jaap Voogel
KLOOSTERBUREN
Dirk Jan Binnema
EENRUM
Jasper Sinke
Wessel Kuiper
OOSTERBLOKKER
Bart Homan
TYNAARLO
Yanick Stuurman
Jeugd Cat 6
Tibor Del Grosso
EELDE
Jelle Bouwe Hofstee
DWINGELOO
Carolien de Bruin
Jente Klaver
Bjarne Hemme
ERICA
Eskil Huiting
ROLDE
Arjen Dillema
DOEZUM
Job Boontjes
GIETEN
Sofie Duyn
HOOGWOUD
Tjitske Eppinga
Lisa Bouwers
Marcha Lich
AALDEN
Daphne Kreulen
HOOGHALEN
Kevin Kuiper
NIEUWOLDA
Levi Elsenga
Anniek Zwiers
SCHOONOORD
Jarno Kammelar
NOARDBURGUM
Fokko Weening
HARKEMA
Julius de Groot
ZWOLLE
Hidde Kloetstra
STIENS
Tristan Pel
LEEUWARDEN
Kees Sanders
Jelmer van der Velde
TWIJZELERHEIDE
Lisette Welling
TER APEL
Liam Postma
Jeugd Cat 5
Jesper Melle Rozema
JISTRUM
Jasper Huitema
Juul Nagengast
BEILEN
Rosan Dekker
ECHTEN
Xin van Warmerdam
Maarten Hamminga
Rick Doornbos
HIJKEN
Thomas Matahelumual
Chris Offerein
MEPPEN
Iris Offerein
Timo Julian Spijkstra
Tom Buls
VEENDAM
Hilde Veenstra
RAVENSWOUD
Tim Wolters van der Weij
Joris van Asselt
Jeugd Cat 4
Tobias Kool
Thom van der Werff
Leonie Bentveld
BURGUM
Paulien Vrancke
Jannet de Vries
Jan Veenhuis
Lyanne Ottens
Bo Jansen
Ivar Hoekstra
Stijn Geersing
Melissa de Haan
Thijs van der Molen
Sem Visser
Jeugd Cat 3
Jette de Groot
Ruud Junior Nagengast
Danijel Agricola
TERWISPEL
Erwin Leijenaar
BEETSTERZWAAG
Tsjisse Weening
Nina Oolders
SCHEEMDA
Fien Winters
Marthijn Berends
WESTERBORK
Gijs Dinkelman
Sven van der Wal
BURUM
Emilian Snakenborg
OOSTERWIJTWERD
Ruben Medendorp
Ismay Kammelar
Martijn Konijn
SLOOTDORP
Jeugd Cat 2
Thomas Huitema
Joƫlle Eenkhoorn
GENEMUIDEN
Geert Jan Hofstee
Liz Toonen
BOXMEER
Wouter Konijn
Cassandra Snakenborg
Maud Bouwers
Marieke Ottens
Jelte van Zanten
Ruben Wieringa
Jeugd Cat 1
Maureen Abma
WOLVEGA
Max Minck
HARKSTEDE
Dewi Riemeijer
NIEUWE PEKELA
Julia Braam
Szymon Matwiejko
HOOGEZAND
Kai Minck
Floris van Santen
Gijs van Asselt
Denice Welling