|
Jeugd
Cat 7
|
|
1
|
Thomas
Mijnsbergen
|
ROTTERDAM
|
2
|
Loe
van Belle
|
ZOETERMEER
|
3
|
Gijs
Slagter
|
LAGE
ZWALUWE
|
4
|
Luuk
Spijker
|
SLEEUWIJK
|
5
|
Bart
Bronder
|
ABBENBROEK
|
6
|
Marijn
Maas
|
HUIJBERGEN
|
7
|
Keigo
Sweens
|
GOIRLE
|
8
|
Beau
van Izerloo
|
DORDRECHT
|
9
|
Niels
Huijbregts
|
WERNHOUT
|
10
|
Wout
Poets
|
LUYKSGESTEL
|
11
|
Jaap
Roelen
|
CHAAM
|
12
|
Timo
de Zeeuw
|
MOLENAARSGRAAF
|
13
|
Jens
van Korven
|
DIESSEN
|
14
|
Luuk
Bierkens
|
STAMPERSGAT
|
15
|
Flavio
Moretti
|
MIDDELBURG
|
16
|
Noel
Luijten
|
MEERKERK
|
17
|
Leon
van der Nat
|
CAPELLE
A/D IJSSEL
|
18
|
Menno
Voermans
|
TILBURG
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 6
|
|
1
|
Mike
Bronswijk
|
HONSELERSDIJK
|
2
|
Leonardo
van Driel
|
MONSTER
|
3
|
Moreno
Tak
|
FIJNAART
|
4
|
Jens
Bassa
|
NOORDELOOS
|
5
|
Joren
de Gruijter
|
BREDA
|
6
|
Iris
Verschuren
|
STREEFKERK
|
7
|
Brett
Chow
|
HENDRIK
IDO AMBACHT
|
8
|
Rindert
Buiter
|
LEIDEN
|
9
|
Jordy
van der Ham
|
GOUDA
|
10
|
Casper
Vos
|
HEINKENSZAND
|
11
|
Mellon
Hooghwerff
|
DORDRECHT
|
12
|
just
van Dongen
|
DONGEN
|
13
|
Daan
Jansen
|
OSSENDRECHT
|
14
|
Renka
van der Tak
|
PAPENDRECHT
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 5
|
|
1
|
Noël
Rokven
|
HULST
|
2
|
Maureen
Arens
|
KRUININGEN
|
3
|
Mathieu
Kockelmann
|
LUXEMBURG
|
4
|
Daan
van den Eijnden
|
PRINSENBEEK
|
5
|
Bryant
Boogert
|
HOOGBLOKLAND
|
6
|
Marijn
Dingemans
|
LAGE
ZWALUWE
|
7
|
Nina
Maathuis
|
ROTTERDAM
|
8
|
Daniël
Vastenhout
|
SPIJKENISSE
|
9
|
Jari
Prins
|
HANK
|
10
|
Daan
van den Berg
|
DE
LIER
|
11
|
Senne
Knaven
|
STRIJBEEK
|
12
|
Bas
van den Bulk
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
13
|
Pierre
van den Kieboom
|
BERGEN
OP ZOOM
|
14
|
Evi
Jongenelen
|
STEENBERGEN
|
15
|
Merijn
de Wit
|
ESSEN
|
16
|
Niels
Tenniglo
|
UTRECHT
|
17
|
Milan
Huizer
|
WADDINXVEEN
|
18
|
Carola
van de Wetering
|
NIEUW
VENNEP
|
19
|
Wout
Lulofs
|
BERGEN
OP ZOOM
|
20
|
Ilse
Hoogendoorn
|
BOSKOOP
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 4
|
|
1
|
Babette
van der Wolf
|
OUDE
TONGE
|
2
|
Mika
Vijfvinkel
|
WATERINGEN
|
3
|
Ryan
de Bruijn
|
BERGEN
OP ZOOM
|
4
|
Tim
v.d. Poel
|
PAPENDRECHT
|
5
|
Britt
de Grave
|
THOLEN
|
6
|
Thijmen
Groen
|
DEN
HAAG
|
7
|
Noëlle
Booy
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
8
|
Lisa
van Belle
|
ZOETERMEER
|
9
|
Floris
Verschuur
|
ROTTERDAM
|
10
|
Firn
Arens
|
KRUININGEN
|
11
|
Nienke
Dullemond
|
OOLTGENSPLAAT
|
12
|
Bibi
Verzijl
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
13
|
Bo
van Elven
|
ETTEN-LEUR
|
14
|
Swen
Vonk
|
BERGSCHENHOEK
|
15
|
Tijs
van der Pols
|
ABBENBROEK
|
16
|
Mirre
Knaven
|
STRIJBEEK
|
17
|
Joris
van Poppel
|
TILBURG
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 3
|
|
1
|
Luca
van der Veken
|
ST
JAN STEEN
|
2
|
Niek
Suijker
|
SCHIPLUIDEN
|
3
|
Zoë
van Velzen
|
WADDINXVEEN
|
4
|
Renzo
Moretti
|
MIDDELBURG
|
5
|
Thomas
van den Eijnden
|
PRINSENBEEK
|
6
|
Senna
Remijn
|
WOLPHAARTSDIJK
|
7
|
Frederique
Verschuur
|
ROTTERDAM
|
8
|
Sven
Van Merriënboer
|
WERNHOUT
|
9
|
Mark
Mandemaker
|
HOOGVLIET
|
10
|
Julia
Lindhout
|
ST
MAARTENSDIJK
|
11
|
Marit
Koene
|
POELDIJK
|
12
|
Rosalie
de Haas
|
PIJNACKER
|
13
|
Jelle
Groen
|
DEN
HAAG
|
14
|
Lucas
van den Eijnden
|
PRINSENBEEK
|
15
|
Mika
van Os
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 2
|
|
1
|
Tyler
Eyk
|
AMSTERDAM
|
2
|
Cyriel
Hooghwerff
|
DORDRECHT
|
3
|
Lars
Langendoen
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
4
|
Brent
Jongenelen
|
STEENBERGEN
|
5
|
Maurits
Buiter
|
LEIDEN
|
6
|
Teun
Paaimans
|
KAPELLE
|
7
|
Mees
Bassa
|
NOORDELOOS
|
8
|
Fee
Knaven
|
STRIJBEEK
|
9
|
Floris
Blok
|
ROTTERDAM
|
10
|
Dico
van Os
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
11
|
Jayden
Ouwerling
|
BREDA
|
12
|
Robin
Bressers
|
TILBURG
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 1
|
|
1
|
Megan
Arens
|
KRUININGEN
|
2
|
Sam
Mullaert
|
KAPELLE
|
3
|
Michelle
Maas
|
SINT
WILLEBRORD
|
4
|
Amy
de Bruijn
|
BERGEN
OP ZOOM
|
5
|
Nick
Koenis
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
6
|
Kim
Lauwerijssen
|
RUCPHEN
|
7
|
Evi
de Jonge
|
'S-GRAVENDEEL
|
8
|
Luke
Chow
|
H.I.
AMBACHT
|
9
|
Mathijs
Klippel
|
ETTEN-LEUR
|
10
|
Elena
van der Veken
|
ST.
JANSTEEN
|
11
|
Maud
van Izerloo
|
DORDRECHT
|
12
|
Noï
Moes
|
GOIRLE
|
13
|
Bjørn
Hoogerheide
|
GOES
|
14
|
Ruben
Broers
|
RIJEN
|
15
|
Niels
Jaspers
|
DINTELOORD
|
16
|
Isa
de Jonge
|
S'GRAVENDEEL
|
17
|
Jero
den Hollander
|
HANSWEERT
|
|
|
|
|
|
|
|
Dikke
Banden race
|
|
1
|
Sophie
Klep
|
Etten-Leur
|
2
|
Maud
van Bruik
|
Hoeven
|
3
|
Hilde
Buijbregts
|
Wernhout
|
4
|
Suze
van der Made
|
Rijsbergen
|
5
|
Maud
Snijders
|
Heerhugowaard
|
6
|
Linsey
Nooijen
|
Breda
|
7
|
Kirsten
Maas
|
Etten-Leur
|
8
|
Sanne
van Oorschot
|
Klein-Zundert
|
9
|
Julia
van Aert
|
Etten-Leur
|
10
|
Noa
Jonkmans
|
Etten-Leur
|
11
|
Angeline
Bogers
|
Etten-Leur
|
|