|
Jeugd
Cat 7
|
|
1
|
Thomas
Mijnsbergen
|
ROTTERDAM
|
2
|
Boris
Romers
|
ROZENBURG
|
3
|
Stijn
Hanegraaf
|
HEESWIJK-DINTHER
|
4
|
Erwin
Smit
|
WERVERSHOOF
|
5
|
Keigo
Sweens
|
GOIRLE
|
6
|
Joris
Buters
|
NOOTDORP
|
7
|
Kjell
de Jager
|
BARENDRECHT
|
8
|
Pieter
Prosman
|
ZALTBOMMEL
|
9
|
Jarid
van Horik
|
DORDRECHT
|
10
|
Lars
Seldenthuis
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
11
|
Niels
V.d. Gracht
|
ANNEN
|
12
|
Beau
van Izerloo
|
DORDRECHT
|
13
|
Rick
van der Poel
|
PAPENDRECHT
|
14
|
Thijs
Brugging
|
BLEISWIJK
|
15
|
Sem
Hennink
|
VOORBURG
|
16
|
Bjorn
Claassen
|
DEN
HAAG
|
17
|
Boyd
Lampen
|
LEUSDEN
|
18
|
Gabriel
Melching
|
ROTTERDAM
|
19
|
Bart
Bronder
|
ABBENBROEK
|
20
|
Jos
Blok
|
GOUDA
|
21
|
Loe
van Belle
|
ZOETERMEER
|
22
|
Sebastiaan
Vermulm
|
ZOETERMEER
|
23
|
Daan
Boersema
|
DEN
HAAG
|
24
|
Jody
Jochems
|
SINT
ANTHONIS
|
25
|
Leon
van der Nat
|
CAPELLE
A/D IJSSEL
|
26
|
Jaap
Roelen
|
CHAAM
|
27
|
Sjors
van der Glas
|
DORDRECHT
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 6
|
|
1
|
Jens
Bassa
|
NOORDELOOS
|
2
|
Lotte
Jansen
|
DORDRECHT
|
3
|
Mike
Bronswijk
|
HONSELERSDIJK
|
4
|
Leonardo
van Driel
|
MONSTER
|
5
|
Jordy
van der Ham
|
GOUDA
|
6
|
Marnix
van den Oever
|
WIJK
EN AALBURG
|
7
|
Moreno
Tak
|
FIJNAART
|
8
|
Marit
Wasmus
|
DEN
HOORN
|
9
|
Rindert
Buiter
|
LEIDEN
|
10
|
Daniek
Hengeveld
|
NOOTDORP
|
11
|
Yannick
van den Berg
|
MONSTER
|
12
|
Youp
de Vos
|
HILLEGOM
|
13
|
Malena
van Dam
|
HAASTRECHT
|
14
|
Thijs
van Leeuwen
|
ALPHEN
A/D RIJN
|
15
|
Rik
Heurter
|
LISSE
|
16
|
Tijn
Kisters
|
NUENEN
|
17
|
Biki
Goedschalk
|
DEN
HAAG
|
18
|
Mellon
Hooghwerff
|
DORDRECHT
|
19
|
Iris
Verschuren
|
STREEFKERK
|
20
|
Ids
Visscher
|
PIJNACKER
|
21
|
Sanne
van Heel
|
ZALTBOMMEL
|
22
|
Ad
Oosterman
|
MAASSLUIS
|
23
|
Siep
Roes
|
DEN
HAAG
|
24
|
Wouter
van den Berg
|
LISSE
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 5
|
|
1
|
Noël
Rokven
|
HULST
|
2
|
Casper
Noorloos
|
KAATSHEUVEL
|
3
|
Maureen
Arens
|
KRUININGEN
|
4
|
Halvar
de Jager
|
BARENDRECHT
|
5
|
Jari
Prins
|
HANK
|
6
|
Daan
van den Berg
|
DE
LIER
|
7
|
Daniël
Vastenhout
|
SPIJKENISSE
|
8
|
Bodine
Vollering
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
9
|
Yuli
van der Molen
|
KROMMENIE
|
10
|
Marijn
Schaper
|
BERGEN
NH
|
11
|
Xin
van Warmerdam
|
ABBEKERK
|
12
|
Britt
van der Hulst
|
HAZERSWOUDE
|
13
|
Daan
van den Eijnden
|
PRINSENBEEK
|
14
|
Lucas
Hoogerwaard
|
MOORDRECHT
|
15
|
Jonas
Roodenburg
|
MAASSLUIS
|
16
|
Maurits
Neele
|
OUDE
TONGE
|
17
|
Bryant
Boogert
|
HOOGBLOKLAND
|
18
|
Marijn
Dingemans
|
LAGE
ZWALUWE
|
19
|
Nick
Klijn
|
LEERDAM
|
20
|
Jorik
van Maaren
|
GORINCHEM
|
21
|
Simone
Jol
|
DELFT
|
22
|
Dani
van der Lee
|
SCHIEDAM
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 4
|
|
1
|
Nienke
Veenhoven
|
OOSTZAAN
|
2
|
Noëlle
Booy
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
3
|
Babette
van der Wolf
|
OUDE
TONGE
|
4
|
Chris
Kisters
|
NUENEN
|
5
|
Anna
van der Meiden
|
HEUKELUM
|
6
|
Tim
v.d. Poel
|
PAPENDRECHT
|
7
|
Britt
de Grave
|
THOLEN
|
8
|
Mika
Vijfvinkel
|
WATERINGEN
|
9
|
Mika
van der Lans
|
LISSE
|
10
|
Thijmen
Groen
|
DEN
HAAG
|
11
|
Swen
Vonk
|
BERGSCHENHOEK
|
12
|
Dante
Broeren
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
13
|
Firn
Arens
|
KRUININGEN
|
14
|
Lean
Booy
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
15
|
Thom
van Herwaarden
|
ROSSUM
|
16
|
Lisa
van Belle
|
ZOETERMEER
|
17
|
Olav
Noorloos
|
KAATSHEUVEL
|
18
|
Denise
Mertens
|
BREDA
|
19
|
Mike
Derogee
|
NIEUW
VENNEP
|
20
|
Delano
Hoskens
|
BLADEL
|
21
|
Sanne
Lazeroms
|
BOSSCHENHOOFD
|
22
|
Loes
Jansen
|
BARENDRECHT
|
23
|
Jayden
Post
|
ROTTERDAM
|
24
|
Bradly
de Boom
|
S-GRAVENDEEL
|
25
|
Jelte
van der Knijff
|
'S-GRAVENZANDE
|
26
|
Brady
Kamp
|
PUTTERSHOEK
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 3
|
|
1
|
Cedric
de Jager
|
BARENDRECHT
|
2
|
Jelle
de Vlaam
|
'S-GRAVENDEEL
|
3
|
Joeri
Schaper
|
BERGEN
|
4
|
Mathijs
Vijverberg
|
NAALDWIJK
|
5
|
Zoë
van Velzen
|
WADDINXVEEN
|
6
|
Stan
Smit
|
WERVERSHOOF
|
7
|
Luca
van Oudheusden
|
ANDEL
|
8
|
Thomas
van den Eijnden
|
PRINSENBEEK
|
9
|
Lisa
van Heel
|
ZALTBOMMEL
|
10
|
Mark
Mandemaker
|
HOOGVLIET
|
11
|
Marit
Koene
|
POELDIJK
|
12
|
Jelle
Groen
|
DEN
HAAG
|
13
|
Rosalie
de Haas
|
PIJNACKER
|
14
|
Lucas
van den Eijnden
|
PRINSENBEEK
|
15
|
Senna
Wuisman
|
SPIJKENISSE
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 2
|
|
1
|
Tyler
Eyk
|
AMSTERDAM
|
2
|
Cyriel
Hooghwerff
|
DORDRECHT
|
3
|
Nick
Wisse
|
RILLAND
|
4
|
Maurits
Buiter
|
LEIDEN
|
5
|
Deirdre
Mens
|
LEIDEN
|
6
|
Mees
Bassa
|
NOORDELOOS
|
7
|
Nienke
de Jong
|
SCHIJF
|
8
|
Dico
van Os
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
9
|
Silje
van Riemsdijk
|
BEVERWIJK
|
10
|
Jilles
Romers
|
ROZENBURG
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 1
|
|
1
|
Megan
Arens
|
KRUININGEN
|
2
|
Michelle
Maas
|
SINT
WILLEBRORD
|
3
|
Nick
Koenis
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
4
|
Evi
de Jonge
|
'S-GRAVENDEEL
|
5
|
Kim
Lauwerijssen
|
RUCPHEN
|
6
|
Casper
Blok
|
GOUDA
|
7
|
Maud
van Izerloo
|
DORDRECHT
|
8
|
Imme
Kok
|
LEIDEN
|
9
|
Mathijs
Klippel
|
ETTEN-LEUR
|
10
|
Ella
Roodenburg
|
UGCHELEN
|
11
|
Ivar
Roodenburg
|
UGCHELEN
|
12
|
Noï
Moes
|
GOIRLE
|
13
|
Isa
de Jonge
|
S'GRAVENDEEL
|
|