|
Jeugd
Cat 7
|
|
1
|
Keigo
Sweens
|
GOIRLE
|
2
|
Stijn
Hanegraaf
|
HEESWIJK-DINTHER
|
3
|
Jody
Jochems
|
SINT
ANTHONIS
|
4
|
Luuk
Spijker
|
SLEEUWIJK
|
5
|
Pieter
Prosman
|
ZALTBOMMEL
|
6
|
Jochem
Widdershoven
|
BRUNSSUM
|
7
|
Levi
van Hoften
|
TIEL
|
8
|
Frans
Ledoux
|
LANDGRAAF
|
9
|
Leon
Ellermann
|
EMMEN
|
10
|
Kinley
Bijl
|
VALKENSWAARD
|
11
|
Thijs
van Beek
|
GELDROP
|
12
|
Niels
Luiten
|
BRUNSSUM
|
13
|
Tom
Henst
|
ASTEN
|
14
|
Jens
van Korven
|
DIESSEN
|
15
|
Daan
Adams
|
BUDEL
|
16
|
Ruben
van Wijk
|
EINDHOVEN
|
17
|
Guus
van Schipstal
|
WANROIJ
|
18
|
Mees
Slagter
|
LOON
OP ZAND
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 6
|
|
1
|
Max
Mosmuller
|
'S-HERTOGENBOSCH
|
2
|
Mike
Bronswijk
|
HONSELERSDIJK
|
3
|
Jens
Bassa
|
NOORDELOOS
|
4
|
Jesse
Kramer
|
BORKEL
EN SCHAFT
|
5
|
Dann
Gobbels
|
KERKRADE
|
6
|
Finn
Roumen
|
STEIN
|
7
|
Lisa
van Helvoirt
|
ERP
|
8
|
Tijn
Louwerensen
|
SCHIJNDEL
|
9
|
Radan
Adriaans
|
STEIN
|
10
|
Yanick
de Vos
|
VALKENSWAARD
|
11
|
Johan
Dorussen
|
BEUNINGEN
|
12
|
Lieke
de Bie
|
WAALRE
|
13
|
Mat
van Gorp
|
BERGEIJK
|
14
|
Marit
Berkers
|
S-HERTOGENBOSCH
|
15
|
Bram
Ledoux
|
LANDGRAAF
|
16
|
Mandy
Hesselberth
|
KAATSHEUVEL
|
17
|
Cis
Paridaans
|
EERSEL
|
18
|
Misha
Struik
|
DORDRECHT
|
19
|
Jeunke
Timmermans
|
BINGELRADE
|
20
|
Bas
de Groof
|
HEEZE
|
21
|
Tijn
Kisters
|
NUENEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 5
|
|
1
|
Elise
Uijen
|
HERPEN
|
2
|
Jelle
Sengers
|
VALKENSWAARD
|
3
|
Femke
Gort
|
ECHT
|
4
|
Laszlo
van Melis
|
HEESCH
|
5
|
Niels
Nooijen
|
COEVORDEN
|
6
|
Scarlett
Souren
|
MEERSSEN
|
7
|
Fenna
Derksen
|
HAALDEREN
|
8
|
Stien
Josemanders
|
LOOSBROEK
|
9
|
Jasper
Gabriels
|
BUDEL
|
10
|
Daan
van den Eijnde
|
GEMERT
|
11
|
Rosanne
van Rees
|
GROOT
AMMERS
|
12
|
Björn
Vos
|
SINT-MICHIELSGESTEL
|
13
|
Siem
van Rijsbergen
|
HEEZE
|
14
|
Lieve
Sanders
|
EINDHOVEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 4
|
|
1
|
Chris
Kisters
|
NUENEN
|
2
|
Colin
Strik
|
HEERLEN
|
3
|
Ramon
Setz
|
GELDROP
|
4
|
Anna
van der Meiden
|
HEUKELUM
|
5
|
Ed
Uptegrove
|
SINT-MICHIELSGESTEL
|
6
|
Meggie
Rijvers
|
LOTTUM
|
7
|
Delano
Hoskens
|
BLADEL
|
8
|
Dirk
de Groof
|
HEEZE
|
9
|
Niels
Janssen
|
GELDROP
|
10
|
Siemen
Hooiveld
|
BERGHEM
|
11
|
Siem
Kanters
|
ERP
|
12
|
Lotte
Sonnemans
|
SOMEREN
|
13
|
Moos
van den Bos
|
VLIJMEN
|
14
|
Joris
van Poppel
|
TILBURG
|
15
|
Lucas
van Dijk
|
BEEK
EN DONK
|
16
|
Robin
de Krosse
|
TILBURG
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 3
|
|
1
|
Niels
Hanegraaf
|
HEESWIJK-DINTHER
|
2
|
Jente
Derksen
|
HAALDEREN
|
3
|
Nikki
Souren
|
MEERSSEN
|
4
|
Floris
Demuyt
|
BOEKEL
|
5
|
Max
Rijvers
|
LOTTUM
|
6
|
Esmée
Ellermann
|
EMMEN
|
7
|
Mika
van Os
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
8
|
Nele
van Gorp
|
BERGEIJK
|
9
|
Vic
Esselink
|
TILBURG
|
10
|
Lucas
Arts
|
BOXTEL
|
11
|
Luca
van Mourik
|
NUENEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 2
|
|
1
|
Lars
Langendoen
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
2
|
Liz
Toonen
|
BOXMEER
|
3
|
Dico
van Os
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
4
|
Mees
Bassa
|
NOORDELOOS
|
5
|
Lucas
Demuyt
|
BOEKEL
|
6
|
Victor
Kroesbergen
|
EDE
|
7
|
Jitse
Gabriels
|
BUDEL
|
8
|
Maud
Adams
|
BUDEL
|
9
|
Sara
Sonnemans
|
SOMEREN
|
10
|
Robin
Bressers
|
TILBURG
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 1
|
|
1
|
Michelle
Maas
|
SINT
WILLEBRORD
|
2
|
Koen
Sonnemans
|
SOMEREN
|
3
|
Marissa
van Putten
|
TIEL
|
4
|
Noï
Moes
|
GOIRLE
|
5
|
Eva
van Beek
|
GELDROP
|
6
|
Filijn
Demuyt
|
BOEKEL
|
7
|
Neel
Lepelaars
|
BERGEIJK
|
8
|
Rens
Braspenning
|
EINDHOVEN
|
9
|
Maartje
Jacobs
|
VELDHOVEN
|
10
|
Ryan
van de Westerlo
|
HELMOND
|
11
|
Chloë
Gerrits
|
HELMOND
|
12
|
Bregje
Daris
|
LUYKSGESTEL
|
|