```````
Baarn 11-9-2016
Amateurs/Sportklasse/Junioren
1
Roderik Egberink
HILVERSUM
2
Ewout van der Kleij
UTRECHT
3
Robert Warmer
4
Jasper Verkuijl
BAARN
5
Jordy Beuker
HUIZEN
6
Jorrit Walgien
AMERSFOORT
7
Arjan Seunninga
EDE
8
Joren Bloem
BRUMMEN
9
Danny Vrolijk
SCHIPLUIDEN
10
Bram Mens
WATERINGEN
11
Tonny Berends
GIESSENBURG
12
Kees Pameijer
DEN HAAG
13
Max Haaksman
ZEIST
14
Luuk Schuurmans
15
Ronald Greep
MAASLAND
16
christiaan de rijk
DE MEERN
17
Mike Raven
LOOSDRECHT
18
Friso van Diemen
AMSTELVEEN
19
Harm van Berkel
20
Caspar Hermans
AMSTERDAM
21
Marcel Witte
22
Lars van Uum
HARDERWIJK
23
Matijn Straatsma
24
Henk de Jong
MIJDRECHT
25
Menno Boogaard
26
Arnoud Witsenburg
DRIEBERGEN
27
Cor van der Ploeg
BEMMEL
28
Daniel Marsmans
29
Jermo Agema
DEN HELDER
30
Michiel Winthagen
31
Jaap Berg
VEENENDAAL
32
Hans Vonk
ARNHEM
33
Peter Jansen
WAGENINGEN
34
Marcel Jacobs
UITHOORN
35
Rob van Beek
LEUSDEN
36
Gerard Wijma
SURHUISTERVEEN
37
Erwin Danckaarts
38
Wim van der Laan
39
Martijn Broekman
40
Thomas Batelaan
41
Martin van Plateringen
ALMERE
42
Auke Broex
OUDERKERK A/D AMSTEL
43
Martijn Venterink
LOSSER
44
Ruben Ubels
NIJKERK
45
Tom te Rijdt
46
Victor Goene
47
Guy Frissen
48
Peter van Gellekom
SOEST
49
Andre van der Poel
50
Jan van Herwijnen
BUSSUM
51
Ruud Kluit
BEETS
52
Mark Wencker-Borck
53
Matthijs Spies
54
Bas van Boven
55
Rene Smits
PURMEREND
56
Rogier van der Span
57
Robert van den Brink
BIDDINGHUIZEN
58
Twan van Rooijen
LOENEN AAN DE VECHT
59
Maarten Schaap
60
Fernando Arrabal
MAARSBERGEN
61
Levi Kerkhof
62
Frank Verwijk
63
Joost Lammers
64
Jelmer van der Hoek
DE BILT
65
Jasper Fioole
KOUDEKERK AAN DEN RIJN
67
Laurens van Cleef
Junior vrouwen
Charlotte Kool
KORTENHOEF
Nicole Steigenga
EXMORRA
Anne de Ruiter
POLSBROEK
Maaike Brandwagt
SITTARD
Lorena Wiebes
Iris Ton
WASKEMEER
Lieke v.d. Draaij
DORDRECHT
Kirsten Westerhuis
LEERSUM
Suze van der Zwet
ROELOFARENDSVEEN
Ilse Nasveld
ABBENBROEK
Melanie van Putten
HAGESTEIN
Bente Borsen
BLARICUM
Sanne Vermeer
DODEWAARD
Ingrid Huizing
HAREN GN
Lisa Winters
HASSELT
Babette Buitenhuis
DEVENTER
Phaedra Krol
HEERDE
Romy Berends
EMST
Femke de Graaff
VOORSCHOTEN
Liqianne van Warmerdam
ABBEKERK
Nieuweling meisje
Gaby Gieskens
'S-GRAVENHAGE
Ingrit Verhoeff
GROOT-AMMERS
Mischa Bredewold
HOOGLAND
Lieke Nooijen
COEVORDEN
Ilse Grit
ZWOLLE
Carmen Pol
TUBBERGEN
Rosan Koper
HEEMSKERK
Demi van Dijke
BORSSELE
Thirza Korevaar
GROOT AMMERS
Ruth van Hulst
Kristie van der Vossen
CULEMBORG
Sophie Arends
Isa Pieterse
Samira van Zuthem
Lisa Dorussen
BEUNINGEN
Nieuwelingen
Stijn Ruijter
Heijme Breederveld
PURMER
Ruben van der Pijl
Enzo Leijnse
Victor Broex
OUDERKERK AAN DE AMSTEL
Rick Pluimers
ENTER
Mitchell Vink
Bastiaan de Blom
ZEEWOLDE
Jesse Sytema
Jayson de Bruin
ALPHEN A/D RIJN
Mees Willemsen
ELST UT
Manuel Michielsen
ECK EN WIEL
Ferron Homan
DALFSEN
Melvin Drost
Yoran Grovenstein
Siebe Nicolai
ERMELO
Lars Mulderij
PESSE
Joris Kroon
SCHALKWIJK
Wieger Göbel
Yoep van der Peet
HOOGLANDERVEEN
Niels van Uum
Lennart Bult
Kevin de Rijk
Adam de Boer
APELDOORN
Daan Schaasberg
Thijs Oprel
Thijs Celie
Frank van den Broek
VOORHOUT
Joran van de Burgt
BARNEVELD
Nick van Dorp
ZAANDAM
Casper Polet
KATWIJK
Gé Luiten
NAARDEN
Jens Pronk
DE RIJP
Rick Metselaar
HOOGEVEEN
Lucas Goene
Beau Dirven
Rick Celie
Duncan Nanninga
Pepijn Meeuwis
TILBURG
Sem Petrusma
Matthijs Klasens