|
Jeugd
cat 7
|
|
1
|
Boris
Romers
|
ROZENBURG
|
2
|
Mark
de Groot
|
HOEVEN
|
3
|
Stijn
Hanegraaf
|
HEESWIJK-DINTHER
|
4
|
Bram
Leerkes
|
TWELLO
|
5
|
Mathijs
de Kok
|
STEENBERGEN
|
6
|
Lance
Huenders
|
ALMERE
|
7
|
Gijs
Slagter
|
LAGE
ZWALUWE
|
8
|
Pepijn
Reinderink
|
RUURLO
|
9
|
Louk
van den Bos
|
VLIJMEN
|
10
|
Frans
Ledoux
|
LANDGRAAF
|
11
|
Jochem
Widdershoven
|
BRUNSSUM
|
12
|
Wouter
van de Weerdhof
|
LOBITH
|
13
|
Tom
Waldram
|
NIEUWERKERK
A/D IJSSEL
|
14
|
Pieter
Prosman
|
ZALTBOMMEL
|
15
|
Bart
Bronder
|
ABBENBROEK
|
16
|
Xander
van Straten
|
SNEEK
|
17
|
Luuk
Spijker
|
SLEEUWIJK
|
18
|
Tijmen
van der Pijl
|
AMSTELVEEN
|
19
|
Loe
van Belle
|
ZOETERMEER
|
20
|
Jarid
van Horik
|
DORDRECHT
|
21
|
Rowdy
Reunis
|
HULST
|
22
|
Joris
Buters
|
NOOTDORP
|
23
|
Bjorn
Claassen
|
DEN
HAAG
|
24
|
Erwin
Smit
|
WERVERSHOOF
|
25
|
Niels
Luiten
|
BRUNSSUM
|
26
|
Jaap
Roelen
|
CHAAM
|
27
|
Marijn
Maas
|
HUIJBERGEN
|
28
|
Joran
Wiskerke
|
'S
HEER HENDRIKSKINDEREN
|
29
|
Rick
van der Poel
|
PAPENDRECHT
|
30
|
Jelle
Baks
|
HAALDEREN
|
31
|
Wout
Poets
|
LUYKSGESTEL
|
32
|
Kinley
Bijl
|
VALKENSWAARD
|
33
|
Joep
van Engelen
|
TILBURG
|
34
|
Niels
Huijbregts
|
WERNHOUT
|
35
|
Niels
V.d. Gracht
|
ANNEN
|
36
|
Jody
Jochems
|
SINT
ANTHONIS
|
37
|
Jorn
de Vente
|
ZWANENBURG
|
38
|
Robin
van Oorschot
|
KLEIN-ZUNDERT
|
39
|
Wessel
Mouris
|
BAAMBRUGGE
|
40
|
Keigo
Sweens
|
GOIRLE
|
41
|
Rowan
Wijfje
|
HARMELEN
|
42
|
Jens
van Korven
|
DIESSEN
|
43
|
Timo
de Zeeuw
|
MOLENAARSGRAAF
|
44
|
Sven
Pijnenburg
|
RAAMSDONKSVEER
|
45
|
Stan
Huijbregts
|
BERGEN
OP ZOOM
|
46
|
Max
Jansen
|
DORDRECHT
|
47
|
Luuk
Bierkens
|
STAMPERSGAT
|
48
|
Wouter
Goverde
|
BEST
|
49
|
Leon
van der Nat
|
CAPELLE
A/D IJSSEL
|
50
|
Noel
Luijten
|
MEERKERK
|
51
|
Flavio
Moretti
|
MIDDELBURG
|
52
|
Mathijs
Mulder
|
WOLVEGA
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
cat 6
|
|
1
|
Max
Mosmuller
|
'S-HERTOGENBOSCH
|
2
|
Mike
Bronswijk
|
HONSELERSDIJK
|
3
|
Jens
Bassa
|
NOORDELOOS
|
4
|
Joren
de Gruijter
|
BREDA
|
5
|
Maud
Rijnbeek
|
LIMMEN
|
6
|
Arno
van Krimpen
|
GROOT-AMMERS
|
7
|
Tijn
Louwerensen
|
SCHIJNDEL
|
8
|
Brett
Chow
|
HENDRIK
IDO AMBACHT
|
9
|
Dann
Gobbels
|
KERKRADE
|
10
|
Jesse
Kramer
|
BORKEL
EN SCHAFT
|
11
|
Joris
Reinderink
|
RUURLO
|
12
|
Daniek
Hengeveld
|
NOOTDORP
|
13
|
Pepijn
van Elzakker
|
GILZE
|
14
|
Sven
Timmermans
|
TWELLO
|
15
|
Yannick
van den Berg
|
MONSTER
|
16
|
Casper
Vos
|
HEINKENSZAND
|
17
|
Jochem
Woudenberg
|
LEERDAM
|
18
|
Jordy
van der Ham
|
GOUDA
|
19
|
Finn
Roumen
|
STEIN
|
20
|
Rindert
Buiter
|
LEIDEN
|
21
|
Jeremy
Melis
|
DONGEN
|
22
|
Vik
Smulders
|
LOON
OP ZAND
|
23
|
Lisa
van Helvoirt
|
ERP
|
24
|
Mark
Groeneveld
|
ENKHUIZEN
|
25
|
Sofie
Duyn
|
HOOGWOUD
|
26
|
Moreno
Tak
|
FIJNAART
|
27
|
Bart
Rutten
|
DEN
HOUT
|
28
|
Bas
van der Burg
|
BERGSCHENHOEK
|
29
|
Mellon
Hooghwerff
|
DORDRECHT
|
30
|
Bram
Ledoux
|
LANDGRAAF
|
31
|
Marit
Berkers
|
S-HERTOGENBOSCH
|
32
|
Ids
Visscher
|
PIJNACKER
|
33
|
Oriana
Soerewijn
|
VELSERBROEK
|
34
|
Brent
Broosus
|
HUYBERGEN
|
35
|
Twan
Ramakers
|
WAHLWILLER
|
36
|
Sam
Oosterholt
|
MADE
|
37
|
Florine
Hehewerth
|
PRINSENBEEK
|
38
|
Sem
Kroonen
|
OOSTERHOUT
|
39
|
Sam
Kerkvliet
|
NIEUWE-WETERING
|
40
|
Noah
van Putten
|
TIEL
|
41
|
Tom
van de Weijdeven
|
EINDHOVEN
|
42
|
Sven
Mulder
|
RAAMSDONKSVEER
|
43
|
just
van Dongen
|
DONGEN
|
44
|
Leonie
Schutte
|
SPANBROEK
|
45
|
Denice
Keesman
|
VELSERBROEK
|
46
|
Mandy
Hesselberth
|
KAATSHEUVEL
|
47
|
Julia
Kramer
|
BORKEL
EN SCHAFT
|
48
|
Lisanne
de Munnik
|
KAPELLE
|
49
|
Misha
Struik
|
DORDRECHT
|
50
|
Sanne
van Heel
|
ZALTBOMMEL
|
51
|
Lucas
Kreeft
|
DORDRECHT
|
52
|
Renka
van der Tak
|
PAPENDRECHT
|
53
|
Merel
Korstanje
|
TILBURG
|
54
|
Jules
van Os
|
TILBURG
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
cat 5
|
|
1
|
Jasper
Huitema
|
RODEN
|
2
|
Miguel
van Tintelen
|
BAARS
|
3
|
Stijn
Hezeman
|
APELDOORN
|
4
|
Maureen
Arens
|
KRUININGEN
|
5
|
Daniël
Vastenhout
|
SPIJKENISSE
|
6
|
Senne
Knaven
|
STRIJBEEK
|
7
|
Laszlo
van Melis
|
HEESCH
|
8
|
Bo
Planken
|
HAARLEM
|
9
|
Milly
Davis
|
OOST-KNOLLENDAM
|
10
|
Jonas
Roodenburg
|
MAASSLUIS
|
11
|
Daan
van den Eijnden
|
PRINSENBEEK
|
12
|
Daan
van den Eijnde
|
GEMERT
|
13
|
Yorick
Brethouwer
|
OOSTERHOUT
|
14
|
Silke
Blei
|
HURWENEN
|
15
|
Jari
Prins
|
HANK
|
16
|
Yuli
van der Molen
|
KROMMENIE
|
17
|
Justus
Willemsen
|
APELDOORN
|
18
|
Marijn
Dingemans
|
LAGE
ZWALUWE
|
19
|
Bas
van den Bulk
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
20
|
Nick
Klijn
|
LEERDAM
|
21
|
Rosanne
van Rees
|
GROOT
AMMERS
|
22
|
Fenna
Derksen
|
HAALDEREN
|
23
|
Daan
van Oirschot
|
HELVOIRT
|
24
|
Femke
Gort
|
ECHT
|
25
|
Noël
Rokven
|
HULST
|
26
|
Bente
van den Nouweland
|
RIJEN
|
27
|
Milan
Huizer
|
WADDINXVEEN
|
28
|
Elise
Uijen
|
HERPEN
|
29
|
Stien
Josemanders
|
LOOSBROEK
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
cat 4
|
|
1
|
Axel
Roks
|
SINT
WILLEBRORD
|
2
|
Nienke
Veenhoven
|
OOSTZAAN
|
3
|
Babette
van der Wolf
|
OUDE
TONGE
|
4
|
Tim
v.d. Poel
|
PAPENDRECHT
|
5
|
Dirk
Darding
|
MAASTRICHT
|
6
|
Floris
Verschuur
|
ROTTERDAM
|
7
|
Christiaan
van Rees
|
GROOT
AMMERS
|
8
|
Mika
Vijfvinkel
|
WATERINGEN
|
9
|
Ed
Uptegrove
|
SINT-MICHIELSGESTEL
|
10
|
Thijmen
Groen
|
DEN
HAAG
|
11
|
Noëlle
Booy
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
12
|
Bibi
Verzijl
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
13
|
Firn
Arens
|
KRUININGEN
|
14
|
Britt
de Grave
|
THOLEN
|
15
|
Thom
van Herwaarden
|
ROSSUM
|
16
|
Duuk
van der Haagen
|
ABBEKERK
|
17
|
Lean
Booy
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
18
|
Chris
Kisters
|
NUENEN
|
19
|
Ryan
de Bruijn
|
BERGEN
OP ZOOM
|
20
|
Lisa
van Belle
|
ZOETERMEER
|
21
|
Thijs
de Vente
|
ZWANENBURG
|
22
|
Denise
Mertens
|
BREDA
|
23
|
Ingmar
van den Bosch
|
LISSE
|
24
|
Sanne
Lazeroms
|
BOSSCHENHOOFD
|
25
|
Hidde
Swart
|
OOSTERHOUT
|
26
|
Delano
Hoskens
|
BLADEL
|
27
|
Tijs
van der Pols
|
ABBENBROEK
|
28
|
Bo
van Elven
|
ETTEN-LEUR
|
29
|
Siem
Kanters
|
ERP
|
30
|
Mirre
Knaven
|
STRIJBEEK
|
31
|
Jesse
de Vries
|
HOOFDDORP
|
32
|
Jasper
Kreeft
|
DORDRECHT
|
33
|
Mees
de Vos
|
HEINKENSZAND
|
34
|
Jasper
Goverde
|
BEST
|
35
|
Pem
Hoefmans
|
ALPHEN
|
36
|
Nadia
Vermeeren
|
ZWIJNDRECHT
|
37
|
Robin
Pricken
|
WIJCHEN
|
38
|
Lars
Lakeman
|
VENHUIZEN
|
39
|
Thijs
van Doormaal
|
BERKEL-ENSCHOT
|
40
|
Hilde
Pijnenburg
|
RAAMSDONKSVEER
|
41
|
Tom
Faasen
|
PRINSENBEEK
|
42
|
Joris
van Poppel
|
TILBURG
|
43
|
Wouter
Kortman
|
TILBURG
|
44
|
Robin
de Krosse
|
TILBURG
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
cat 3
|
|
1
|
Jelle
Weierink
|
OOTMARSUM
|
2
|
Jente
Derksen
|
HAALDEREN
|
3
|
Niek
Suijker
|
SCHIPLUIDEN
|
4
|
Mark
van Kleef
|
OPHEUSDEN
|
5
|
Stan
Smit
|
WERVERSHOOF
|
6
|
Zoë
van Velzen
|
WADDINXVEEN
|
7
|
Liam
van Os
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
8
|
Xaydee
van Sinaey
|
SCHENDELBEKE
|
9
|
Thomas
van den Eijnden
|
PRINSENBEEK
|
10
|
Frederique
Verschuur
|
ROTTERDAM
|
11
|
Luca
van der Veken
|
ST
JAN STEEN
|
12
|
Renzo
Moretti
|
MIDDELBURG
|
13
|
Antoine
Quint
|
DEIL
|
14
|
Senna
Remijn
|
WOLPHAARTSDIJK
|
15
|
Jelle
de Vlaam
|
'S-GRAVENDEEL
|
16
|
Martijn
Azantinlow
|
TILBURG
|
17
|
Lisa
van Heel
|
ZALTBOMMEL
|
18
|
Julia
Lindhout
|
ST
MAARTENSDIJK
|
19
|
Sven
Van Merriënboer
|
WERNHOUT
|
20
|
Marit
Koene
|
POELDIJK
|
21
|
Mark
Mandemaker
|
HOOGVLIET
|
22
|
Martijn
Braspenning
|
ETTEN-LEUR
|
23
|
Duco
van der Zwart
|
ALPHEN
A/D RIJN
|
24
|
Cas
Briggeman
|
ROCKANJE
|
25
|
Jelle
Groen
|
DEN
HAAG
|
26
|
Vic
Esselink
|
TILBURG
|
27
|
Jorn
van Beers
|
MOERGESTEL
|
28
|
Roos
Huijbers
|
TILBURG
|
29
|
Lucas
van den Eijnden
|
PRINSENBEEK
|
30
|
Matthijs
Schoonen
|
ROOSENDAAL
|
31
|
Mika
van Os
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
32
|
Julien
van Gool
|
SLIEDRECHT
|
33
|
Luca
Dingemans
|
TILBURG
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
cat 2
|
|
1
|
Tyler
Eyk
|
AMSTERDAM
|
2
|
Cyriel
Hooghwerff
|
DORDRECHT
|
3
|
Lars
Langendoen
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
4
|
Michiel
Mouris
|
BAAMBRUGGE
|
5
|
Thomas
Huitema
|
RODEN
|
6
|
Dico
van Os
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
7
|
Maurits
Buiter
|
LEIDEN
|
8
|
Fee
Knaven
|
STRIJBEEK
|
9
|
Emma
van Haaren
|
OISTERWIJK
|
10
|
Brent
Jongenelen
|
STEENBERGEN
|
11
|
Gunne
van Sineay
|
SCHENDELBEKE
|
12
|
Nienke
de Jong
|
SCHIJF
|
13
|
Ruben
Willemsen
|
APELDOORN
|
14
|
Jules
van Neer
|
ECHT
|
15
|
Mees
Bassa
|
NOORDELOOS
|
16
|
Jelle
Dekkers
|
WAALWIJK
|
17
|
Teun
Paaimans
|
KAPELLE
|
18
|
Robin
Bressers
|
TILBURG
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
cat 1
|
|
1
|
Megan
Arens
|
KRUININGEN
|
2
|
Evi
de Jonge
|
|
3
|
Sam
Mullaert
|
KAPELLE
|
4
|
Elena
van der Veken
|
ST.
JANSTEEN
|
5
|
Luke
Chow
|
H.I.
AMBACHT
|
6
|
Indy
van Velzen
|
WADDINXVEEN
|
7
|
Kim
Lauwerijssen
|
RUCPHEN
|
8
|
Amy
de Bruijn
|
BERGEN
OP ZOOM
|
9
|
Zara
Ansems
|
LAGE
ZWALUWE
|
10
|
Nick
Koenis
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
11
|
Mathijs
Klippel
|
ETTEN-LEUR
|
12
|
Judith
Alleleijn
|
BOCHOLTZ
|
13
|
Noï
Moes
|
GOIRLE
|
14
|
Marissa
van Putten
|
TIEL
|
15
|
Brent
van den Nouweland
|
RIJEN
|
16
|
Bjørn
Hoogerheide
|
GOES
|
17
|
Jenna
Nagtzaam
|
SINT
WILLEBRORD
|
18
|
Anne
van Oirschot
|
HELVOIRT
|
19
|
Lotte
van Merriënboer
|
WERNHOUT
|
20
|
Sander
Tullemans
|
STRAMPROY
|
|