```````
Veenendaal 12-11-2016
jeugd Cat 7
1
Tibor Del Grosso
EELDE
2
Joost Brinkman
NOORDLAREN
3
Matyas Kopecky
LEIDEN
4
Jordi van Heijst
DEN DUNGEN
5
Moreno Tak
FIJNAART
6
Daan van Vuuren
WOUDRICHEM
7
Yanick de Vos
VALKENSWAARD
8
Joris Reinderink
RUURLO
9
Klaas Quak
BENNEKOM
10
Roan Konings
OUDENBOSCH
11
Rindert Buiter
12
Sven van der Lans
DE LIER
13
Niels Boom
ALBLASSERDAM
14
Noah van Putten
TIEL
15
Thijs van Leeuwen
ALPHEN A/D RIJN
16
Ids Visscher
PIJNACKER
17
Luuk Groeneveld
ZEVENHOVEN
18
Mark Bogers
19
Finn Roumen
STEIN
20
Leon van der Nat
CAPELLE A/D IJSSEL
jeugd Cat 6
Bart Kortleve
HAVELTE
Björn Hommes
APPELSCHA
Miguel van Tintelen
BAARS
Elmar Abma
WOLVEGA
Anne Kiers
WESTERHAAR-VRIEZENVEENSEWIJK
Daan van den Eijnde
GEMERT
Job Kuster
WAGENINGEN
Juul Nagengast
BEILEN
Ruud van Gestel
MOERGESTEL
Jasper Huitema
RODEN
Kimberly Boven
REUTUM
Halvar de Jager
BARENDRECHT
Iris Offerein
MEPPEN
Thijs Bakker
RIJSSEN
Thijs Kortes
HOOGLANDERVEEN
Daan den Breejen
PAPENDRECHT
Nick Klijn
LEERDAM
Lars ter Laak
VEENENDAAL
Dennis de Haan
Cas van der Veen
APELDOORN
21
Anne Schumacher
HORST
22
Casper Wieggers
23
Milan Huizer
WADDINXVEEN
24
Sophia Zwaan
BODEGRAVEN
25
Tygo van Wijhe
EDE
26
Rosanne van Rees
GROOT AMMERS
27
Fenna Derksen
HAALDEREN
jeugd Cat 5
Guus van den Eijnden
Jelte Jochems
PUTTEN
Isa Looienga
DRACHTEN
Christiaan van Rees
Bibi Verzijl
BERKEL EN RODENRIJS
Jentske Withag
BELTRUM
Mika Vijfvinkel
WATERINGEN
Indy verwaarst
HAARLE
Jony van den Eijnden
Niels Brinkman
Ryan de Bruijn
BERGEN OP ZOOM
Sep Kramer
OOSTERBEEK
Nienke Veenhoven
OOSTZAAN
Lean Booy
Dean Verwaarst
Babette van der Wolf
OUDE TONGE
Jelle Schieven
ZIEUWENT
Nienke Dullemond
OOLTGENSPLAAT
Duuk van der Haagen
ABBEKERK
Julian Odenthal
AMSTERDAM
Kirsten Elings
OVERBERG
Dhané Bos
WOERDEN
Mike Derogee
NIEUW VENNEP
Rivkah Kroesbergen
jeugd Cat 4
Danny Turkstra
Antoine Quint
DEIL
Cedric de Jager
Zoë van Velzen
Jente Derksen
Jette de Groot
ZWOLLE
Mark van Kleef
OPHEUSDEN
Job Weijdema
TUK
Tsjisse Weening
HARKEMA
Niels Hanegraaf
HEESWIJK-DINTHER
Jelle de Vlaam
GRAVENDEEL
Floris Demuyt
BOEKEL
v.d. Nance Drift
Luuk van der Drift
Niek Suijker
SCHIPLUIDEN
v.d.Björn Drift
Danijel Agricola
TERWISPEL
Niels van der Laan
HILVERSUM
Duco van der Zwart
Ben Harkema
Sem van Wijngaarden
HARDINXVELD-GIESSENDAM
Anouk Beek
SOEST
jeugd Cat 3
Michiel Mouris
BAAMBRUGGE
Hugo Wessels
ENTER
Cas Krebbers
DEEST
Cyriel Hooghwerff
DORDRECHT
Thomas Huitema
Liz Toonen
BOXMEER
Maurits Buiter
Finn Hiemstra
BURGUM
Daan van Rooij
BERGHEM
Jochem van Appeldoorn
Lucas Demuyt
jeugd Cat 2
Maureen Abma
Lars van der Laan
Victor Kroesbergen
Indy van Velzen
Berend van der Peet
Casper Blok
GOUDA
Kim Lauwerijssen
RUCPHEN
Robin Vermij
Noï Moes
GOIRLE
Nick Koenis
jeugd Cat 1
Bente Jochems
Marissa van Putten
Sam van der Drift
Damy van den Bogaard
HELMOND