```````
Liessel 28-12-2016
Jeugd Cat 7
1
Tibor Del Grosso
EELDE
2
Jordi van Heijst
DEN DUNGEN
3
Lucas Janssen
PAPENDRECHT
4
Roan Konings
OUDENBOSCH
5
Bailey Groenendaal
SCHIJNDEL
6
Danny van Lierop
SOMEREN
7
Jesse Kramer
BORKEL EN SCHAFT
8
Cas Jansen
HILVERSUM
9
Klaas Quak
BENNEKOM
10
Renzo Geurs
WATERVLIET
11
Lars Rouffaer
SIBBE
12
Omar Koudijs
LAREN NH
13
Mat van Gorp
BERGEIJK
14
Sam Oosterholt
MADE
15
Mike Spenkelink
NIJVERDAL
16
Tijn Louwerensen
17
Rindert Buiter
LEIDEN
18
Bjorn Baudoin
VALKENSWAARD
19
Klaas Westhoff
MUIDERBERG
20
Niels Boom
ALBLASSERDAM
21
Cis Paridaans
EERSEL
22
Sam Struwer
DE LIER
23
Daan Honderdors
HORN
24
Jim Struwer
25
Mark Bogers
26
Binck Raven
27
Rhys Piper
NULAND
28
Thijs van Leeuwen
ALPHEN A/D RIJN
29
Johan Dorussen
BEUNINGEN
30
Bjorn Heijdra
ZUIDLAND
Jeugd Cat 6
Menno Huising
WATERINGEN
Miguel van Tintelen
BAARS
Björn Hommes
APPELSCHA
Michael Boers
NAALDWIJK
Daan van den Eijnde
GEMERT
Daan van Lüling
Anne Kiers
WESTERHAAR-VRIEZENVEENSEWIJK
Halvar de Jager
BARENDRECHT
Jasper Huitema
RODEN
Kimberly Boven
REUTUM
Rick Doornbos
HIJKEN
Job Kuster
WAGENINGEN
Jardy van der Burg
BERKEL EN RODENRIJS
Jelle Sengers
Annemoon van Dienst
GORSSEL
Indy van Os
ANGEREN
Iris Offerein
MEPPEN
Jasper Gabriels
BUDEL
Chloë Postma
HULSEN
Femke Gort
ECHT
Casper Wieggers
Pierre van den Kieboom
BERGEN OP ZOOM
Roel Vrancken
S-HERTOGENBOSCH
Bram Vermeer
BERKEL-ENSCHOT
Siebe Klein Nienhuis
LICHTENVOORDE
Jeugd Cat 5
Guus van den Eijnden
Colin Strik
HEERLEN
Yaël Plas
APELDOORN
Isa Looienga
DRACHTEN
Luna Cnossen
Bibi Verzijl
Jan Kraus
OSS
Ed Uptegrove
SINT-MICHIELSGESTEL
Jony van den Eijnden
Freek Bouten
BLERICK
Finn Keunen
BAARLO
Jelle van Berkel
HANDEL
Jelle Schieven
ZIEUWENT
Floris Verschuur
ROTTERDAM
Britt Kerste
AARLE-RIXTEL
Dante Broeren
Delano Hoskens
BLADEL
Sven Nijzink
RIJSSEN
Siemen Hooiveld
BERGHEM
Lotte Sonnemans
Siem Kanters
ERP
Krijn Veldboer
HELMOND
Jeugd Cat 4
Antoine Quint
DEIL
Danijel Agricola
TERWISPEL
Tsjisse Weening
HARKEMA
Cedric de Jager
Lauren Molengraaf
CAPELLE A/D IJSSEL
Mads de Roos
Lucas Koeling
VELDHOVEN
Marthijn Berends
WESTERBORK
Mark Mandemaker
HOOGVLIET
Tayim Kaethoven
Niels van der Laan
Tom Nijzink
Floris Demuyt
BOEKEL
Loes Nomden
HATTEM
Stijn Heering
Jorn van Beers
MOERGESTEL
Sven Stapersma
'S-GRAVENZANDE
Maud Tollens
AARLE RIXTEL
Cas Briggeman
ROCKANJE
Nele van Gorp
Roos Huijbers
TILBURG
Ben Harkema
EDE
Teun Honderdors
Tristan van Bakel
Jeugd Cat 3
Finn Hiemstra
BURGUM
Mae Cabaca
VLAARDINGEN
Cas Krebbers
DEEST
Hugo Wessels
ENTER
Boris van der Voort
KWINTSHEUL
Thomas Huitema
Maurits Buiter
Liz Toonen
BOXMEER
Jitse Gabriels
Daan van Rooij
Gijs Baselmans
Lars van de Weijer
Sara Sonnemans
Maud Adams
Lucas Demuyt
Jeugd Cat 2
Jowi Cnossen
Victor Kroesbergen
Sam Mullaert
KAPELLE
Lars van der Laan
Koen Sonnemans
Kim Lauwerijssen
RUCPHEN
Noï Moes
GOIRLE
Bo Klappe
EINDHOVEN
Ryan van de Westerlo
Susanne Grijpink
NAARDEN
Neel Lepelaars
Chloë Gerrits
Dries Claes
Maeryn van den Hoogen
Jeugd Cat 1
Teun van Beurden
Marissa van Putten
TIEL
Damy van den Bogaard
Andries Knapen
ESCH
Filijn Demuyt
Ayden de Jong
ZOETERMEER
Daan Meijer