```````
Helmond 14-1-2017
Jeugd Cat 7
1
Lucas Janssen
PAPENDRECHT
2
Bailey Groenendaal
SCHIJNDEL
3
Jesse Kramer
BORKEL EN SCHAFT
4
Matyas Kopecky
ZOETERWOUDE
5
Max Mosmuller
'S-HERTOGENBOSCH
6
Brett Chow
HENDRIK IDO AMBACHT
7
Mat van Gorp
BERGEIJK
8
Rindert Buiter
LEIDEN
9
Youp de Vos
HILLEGOM
10
Yanick de Vos
VALKENSWAARD
11
Sven Mulder
RAAMSDONKSVEER
12
Danny van Lierop
SOMEREN
13
Klaas Quak
BENNEKOM
14
Moreno Tak
FIJNAART
15
Joren de Gruijter
BREDA
16
Sam Oosterholt
MADE
17
Niels Boom
ALBLASSERDAM
18
Renzo Geurs
WATERVLIET
19
Sam Struwer
DE LIER
20
Jur van Lierop
SINT-OEDENRODE
21
Vik Smulders
LOON OP ZAND
22
Bjorn Baudoin
23
Sam Kerkvliet
NIEUWE-WETERING
24
Tijn Louwerensen
25
Cis Paridaans
EERSEL
26
Sven van der Lans
27
Jordy van der Ham
GOUDA
28
Finn Roumen
STEIN
29
Johan Dorussen
BEUNINGEN
30
Bart Rutten
DEN HOUT
31
Daan Honderdors
HORN
32
Luuk Groeneveld
ZEVENHOVEN
33
Ids Visscher
PIJNACKER
34
Mellon Hooghwerff
DORDRECHT
35
Jules van Os
TILBURG
Jeugd Cat 6
Anne Kiers
WESTERHAAR-VRIEZENVEENSEWIJK
Jasper Huitema
RODEN
Ruud van Gestel
MOERGESTEL
Daan van den Eijnde
GEMERT
Senne Knaven
STRIJBEEK
Jari Prins
HANK
Job Kuster
WAGENINGEN
Thijs Bakker
RIJSSEN
David Haverdings
ZUIDLAREN
Halvar de Jager
BARENDRECHT
Juul Nagengast
BEILEN
Daan van den Eijnden
PRINSENBEEK
Indy van Os
ANGEREN
Annemoon van Dienst
GORSSEL
Elise Uijen
HERPEN
Casper Noorloos
KAATSHEUVEL
Jasper Gabriels
BUDEL
Jelle Sengers
Bram Vermeer
BERKEL-ENSCHOT
Bente van den Nouweland
RIJEN
Casper Wieggers
Dennis de Haan
VEENENDAAL
Daan den Breejen
Pepijn van der Straaten
Anne Schumacher
HORST
Pierre van den Kieboom
BERGEN OP ZOOM
Femke Gort
ECHT
Rosanne van Rees
GROOT AMMERS
Björn Vos
SINT-MICHIELSGESTEL
Fenna Derksen
HAALDEREN
Jeugd Cat 5
Guus van den Eijnden
Colin Strik
HEERLEN
Yaël Plas
APELDOORN
Tim v.d. Poel
Jan Kraus
OSS
Ingmar Kars
OOSTERBEEK
Christiaan van Rees
Isa Looienga
DRACHTEN
Mika Vijfvinkel
Mirre Knaven
Ryan de Bruijn
Bibi Verzijl
BERKEL EN RODENRIJS
Jony van den Eijnden
Sep Kramer
Ed Uptegrove
Nienke Veenhoven
OOSTZAAN
Britt Kerste
AARLE-RIXTEL
Lean Booy
Hidde Swart
OOSTERHOUT
Bo van Elven
ETTEN-LEUR
Jelle van Berkel
HANDEL
Nienke Dullemond
OOLTGENSPLAAT
Dante Broeren
Quin de Groot
NIEUW VENNEP
Krijn Veldboer
HELMOND
Delano Hoskens
BLADEL
Siem Kanters
ERP
Lotte Sonnemans
Sanne van Herk
LUIJKSGESTEL
Olav Noorloos
Lucas van Dijk
BEEK EN DONK
Jeugd Cat 4
Cedric de Jager
Antoine Quint
DEIL
Danny Turkstra
Danijel Agricola
TERWISPEL
Mark van Kleef
OPHEUSDEN
Ruud Junior Nagengast
Jente Derksen
Carmen Ziemerink
GLANE
Zoë van Velzen
WADDINXVEEN
Thomas van den Eijnden
Niels van der Laan
HILVERSUM
Liam van Os
Tsjisse Weening
HARKEMA
Floris Haverdings
Luuk van der Drift
WATERINGEN
Maud Tollens
AARLE RIXTEL
Jorn van der Made
Tayim Kaethoven
Sven Van Merriënboer
WERNHOUT
Niels Hanegraaf
HEESWIJK-DINTHER
Phillip van den Kieboom
Floris Demuyt
BOEKEL
Marthijn Berends
WESTERBORK
Mika van Os
Loes Nomden
HATTEM
Nele van Gorp
Nance van der Drift
Jorn van Beers
Bjorn van der Drift
Roos Huijbers
llija Bosschieter
ZAANDAM
Sem van Wijngaarden
HARDINXVELD-GIESSENDAM
Tristan van Bakel
Tycho Verhulst
Julien van Gool
SLIEDRECHT
Jeugd Cat 3
Mae Cabaca
VLAARDINGEN
Finn Hiemstra
BURGUM
Michiel Mouris
BAAMBRUGGE
Hugo Wessels
ENTER
Thomas Huitema
Cas Krebbers
DEEST
Fee Knaven
Liz Toonen
BOXMEER
Cyriel Hooghwerff
Emma van Haaren
OISTERWIJK
Jitse Gabriels
Kaj van Niekerk
PURMEREND
Sara Sonnemans
Maurits Buiter
Gijs Baselmans
Lars van de Weijer
Dico van Os
Maud Adams
Raf de Groot
Jeugd Cat 2
Lars van der Laan
Victor Kroesbergen
EDE
Amy de Bruijn
Indy van Velzen
Koen Sonnemans
Noï Moes
GOIRLE
Kim Lauwerijssen
RUCPHEN
Luke Chow
H.I. AMBACHT
Finn Bastiaanssen
SPRUNDEL
Zara Ansems
LAGE ZWALUWE
Neel Lepelaars
Ryan van de Westerlo
Robin Vermij
Brent van den Nouweland
Nick Koenis
Zara Jansen
Chloë Gerrits
Maeryn van den Hoogen
EINDHOVEN
Lotte van Merriënboer
Dries Claes
Jeugd Cat 1
Teun van Beurden
Marissa van Putten
TIEL
Sam van der Drift
Damy van den Bogaard
Filijn Demuyt
Cas Metten
GELDROP
Andries Knapen
ESCH
Daan Meijer
Zino van Os