|
Jeugd
Cat. 7
|
|
|
|
|
1
|
Jelte
Jochems
|
PUTTEN
|
2
|
Guus
van den Eijnden
|
GEMERT
|
3
|
Thom
van der Werff
|
ANNEN
|
4
|
Thom
van Herwaarden
|
ROSSUM
|
5
|
Sjors
Lugthart
|
DEN
HAAG
|
6
|
Niels
Brinkman
|
NOORDLAREN
|
7
|
Brent
Nijboer
|
ZWOLLE
|
8
|
Matthijs
Bink
|
RIJEN
|
9
|
Quin
de Groot
|
NIEUW
VENNEP
|
10
|
Nauk
ten Thije
|
EIBERGEN
|
11
|
Mika
Vijfvinkel
|
HOOGSTRATEN
|
12
|
Stijn
Honcoop
|
CHAAM
|
13
|
Patrick
Nieuwenhuis
|
GIETEN
|
14
|
Sep
Kramer
|
OOSTERBEEK
|
15
|
Swen
Vonk
|
BERGSCHENHOEK
|
16
|
Ed
Uptegrove
|
SINT-MICHIELSGESTEL
|
17
|
Jelle
Schieven
|
ZIEUWENT
|
18
|
Tim
v.d. Poel
|
PAPENDRECHT
|
19
|
Ingmar
van den Bosch
|
LISSE
|
20
|
Igor
Ouwerkerk
|
LEIDEN
|
21
|
Sven
van der Klaauw
|
LEIDEN
|
22
|
Mees
de Vos
|
HEINKENSZAND
|
23
|
Floris
Verschuur
|
ROTTERDAM
|
24
|
Bo
van Elven
|
ETTEN-LEUR
|
25
|
Ryan
de Bruijn
|
BERGEN
OP ZOOM
|
26
|
Jeffrey
Zwart
|
HAARLEM
|
27
|
Ben
Poelman
|
DEN
HAAG
|
28
|
Thijs
van Doormaal
|
BERKEL-ENSCHOT
|
29
|
Jayden
Post
|
STRIJEN
|
30
|
Declan
van der Hoek
|
SPIJKENISSE
|
31
|
Siem
Kanters
|
ERP
|
32
|
Wouter
Kortman
|
TILBURG
|
33
|
Joey
Welling
|
DONGEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat. 6
|
|
|
|
|
1
|
Keije
Solen
|
ZWOLLE
|
2
|
Antoine
Quint
|
DEIL
|
3
|
Jette
de Groot
|
ZWOLLE
|
4
|
Danijel
Agricola
|
TERWISPEL
|
5
|
Finn
Hoefmans
|
ALPHEN
NB
|
6
|
Jorn
van der Made
|
PRINSENBEEK
|
7
|
Luca
van der Veken
|
ST
JAN STEEN
|
8
|
Jente
Derksen
|
HAALDEREN
|
9
|
Ruud
Junior Nagengast
|
BEILEN
|
10
|
Denley
van Wijnbergen
|
WERKENDAM
|
11
|
Victor
Hugo Brenders
|
DONGEN
|
12
|
Senna
Remijn
|
WOLPHAARTSDIJK
|
13
|
Mads
de Roos
|
APPELSCHA
|
14
|
Lauren
Molengraaf
|
CAPELLE
A/D IJSSEL
|
15
|
Mark
van Kleef
|
KESTEREN
|
16
|
Danny
Turkstra
|
BEILEN
|
17
|
Lars
Prins
|
HANK
|
18
|
Rocco
Meenhuis
|
NIJVERDAL
|
19
|
Xaydee
van Sinaey
|
SCHENDELBEKE
|
20
|
Mark
Mandemaker
|
HOOGVLIET
|
21
|
Niels
van der Laan
|
HILVERSUM
|
22
|
Jitse
Wildermans
|
VALKENSWAARD
|
23
|
Bjorn
van der Drift
|
WATERINGEN
|
24
|
Luuk
van der Drift
|
WATERINGEN
|
25
|
Nance
van der Drift
|
WATERINGEN
|
26
|
Sven
Schepers
|
AMERSFOORT
|
27
|
Frederique
Verschuur
|
ROTTERDAM
|
28
|
Jorn
van Beers
|
MOERGESTEL
|
29
|
David
van der Sluijs
|
OOSTERBEEK
|
30
|
Nele
van Gorp
|
BERGEIJK
|
31
|
Mika
van Os
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
32
|
Liam
van Os
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
33
|
Sven
Scholten
|
AMERSFOORT
|
34
|
Martijn
Braspenning
|
PRINSENBEEK
|
35
|
Sven
Van Merriënboer
|
WERNHOUT
|
36
|
Joer
Post
|
DELFGAUW
|
37
|
Jonathan
FENZI
|
MOLINELLA
|
38
|
Anouk
Bijl
|
PAPENDRECHT
|
39
|
Simone
Wijngaard
|
RIJEN
|
40
|
Julien
van Gool
|
SLIEDRECHT
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat. 5
|
|
|
|
|
1
|
Michiel
Mouris
|
BAAMBRUGGE
|
2
|
Boris
van der Voort
|
KWINTSHEUL
|
3
|
Finn
Hiemstra
|
BURGUM
|
4
|
Cas
Krebbers
|
DEEST
|
5
|
Kaj
van Niekerk
|
PURMEREND
|
6
|
Mae
Cabaca
|
VLAARDINGEN
|
7
|
Thomas
Huitema
|
RODEN
|
8
|
Fee
Knaven
|
STRIJBEEK
|
9
|
Max
de Lincel
|
VOORSCHOTEN
|
10
|
Liz
Toonen
|
BOXMEER
|
11
|
Lars
van Oord
|
HANK
|
12
|
Cyriel
Hooghwerff
|
DORDRECHT
|
13
|
Luco
Bos
|
EMMEN
|
14
|
Dico
van Os
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
15
|
Maurits
Buiter
|
LEIDEN
|
16
|
Deacon
Terweij
|
AMSTERDAM
|
17
|
Sara
Sonnemans
|
SOMEREN
|
18
|
Storm
de Kock
|
AMERSFOORT
|
19
|
Maurits
Blaauwgeers
|
DALEN
|
20
|
Lars
Langendoen
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
21
|
Bram
van Dun
|
DORST
|
22
|
Raf
de Groot
|
NIEUW
VENNEP
|
23
|
Jochem
van Appeldoorn
|
VEENENDAAL
|
24
|
Sem
Jalving
|
KLAZIENAVEEN
|
25
|
Kaj
Roeling
|
MONSTER
|
26
|
Elise
van Sighem
|
BREDA
|
27
|
esmee
bosman
|
AMERSFOORT
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat. 4
|
|
|
|
|
1
|
Cas
Timmermans
|
WAGENINGEN-HOOG
|
2
|
Lars
van der Laan
|
HILVERSUM
|
3
|
Noël
Goijert
|
'S-GRAVENZANDE
|
4
|
Finn
Bastiaanssen
|
SPRUNDEL
|
5
|
Maureen
Abma
|
WOLVEGA
|
6
|
Victor
Kroesbergen
|
EDE
|
7
|
Luke
Chow
|
HENDRIK
IDO AMBACHT
|
8
|
Koen
Sonnemans
|
SOMEREN
|
9
|
Noï
Moes
|
GOIRLE
|
10
|
Amy
de Bruijn
|
BERGEN
OP ZOOM
|
11
|
Levi
van Dijk
|
ZUNDERT
|
12
|
Isere
Koster
|
ETTEN-
LEUR
|
13
|
Selena
Bas
|
NIEUW
LEKKERLAND
|
14
|
Thyn
Jacobs
|
ETTEN-LEUR
|
15
|
Berend
van der Peet
|
HOOGLANDERVEEN
|
16
|
Judith
Alleleijn
|
BOCHOLTZ
|
17
|
Dave
Boekestijn
|
'S
GRAVENZANDE
|
18
|
Meike
Frissen
|
MEERS
|
19
|
Nick
Koenis
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
20
|
Indy
van Velzen
|
WADDINXVEEN
|
21
|
Olav
Kant
|
ALMKERK
|
22
|
Kim
Lauwerijssen
|
RUCPHEN
|
23
|
Robin
Vermij
|
GOUDA
|
24
|
Chloë
Gerrits
|
HELMOND
|
25
|
Ruben
Broers
|
RIJEN
|
26
|
Joy
den Braver
|
HONSELERSDIJK
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat. 3
|
|
|
|
|
1
|
Delano
Heeren
|
SPRUNDEL
|
2
|
Bente
Jochems
|
PUTTEN
|
3
|
Rianne
Nieuwenhuis
|
GIETEN
|
4
|
Jop
Van den Biggelaar
|
GALDER
|
5
|
Jinthe
Nijboer
|
ZWOLLE
|
6
|
Bart
Huijbregts
|
WERNHOUT
|
7
|
Elena
van der Veken
|
ST.
JANSTEEN
|
8
|
Brett
Timmer
|
PAPENDRECHT
|
9
|
Sam
van der Drift
|
WATERINGEN
|
10
|
Julian
Dingemans
|
LAGE
ZWALUWE
|
11
|
Lars
Eeftink
|
VALKENSWAARD
|
12
|
Anne
Freij
|
HELLEVOETSLUIS
|
13
|
Tygo
van Riel
|
RIJEN
|
14
|
Sem
Cuypers
|
LUYKSGESTEL
|
15
|
Jikke
van der Meulen
|
RIJEN
|
16
|
Hailey
Gerrits
|
HELMOND
|
17
|
Daan
Meijer
|
BLADEL
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat. 2
|
|
|
|
|
1
|
Gijs
van den Biggelaar
|
GALDER
|
2
|
Raf
Bastiaanssen
|
SPRUNDEL
|
3
|
Tim
van der Velden
|
RIJSWIJK
ZH
|
4
|
Nynke
Jochems
|
PUTTEN
|
5
|
Nicole
van Sighem
|
BREDA
|
6
|
Damy
van den Bogaard
|
HELMOND
|
7
|
Mirthe
Buurmeijer
|
HOOGEVEEN
|
8
|
Sten
van Niekerk
|
PURMEREND
|
9
|
Dido
Jalving
|
KLAZIENAVEEN
|
10
|
Dailey
Terweij
|
AMSTERDAM
|
11
|
Max
Baars
|
AMSTERDAM
|
12
|
Finn
Wuisman
|
SPIJKENISSE
|
13
|
Matz
Kleijn
|
KOOG
AAN DE ZAAN
|
14
|
Demi
Keijzer
|
ALPHEN
AAN DEN RIJN
|
15
|
Imke
Menting
|
APELDOORN
|
16
|
Tim
Vissenberg
|
HOEVEN
|
17
|
Thom
Berends
|
WESTERBORK
|
18
|
Stijn
Lievegoed
|
LEPELSTRAAT
|
19
|
Abe
Bol
|
CROMVOIRT
|
20
|
Anke
Verhoeven
|
ERP
|
21
|
Luuk
Meijer
|
BLADEL
|
22
|
Yara
Gouw
|
BARENDRECHT
|
23
|
Abel
op den Velde
|
SOEST
|
24
|
Sem
Laven
|
SITTARD
|
25
|
Pleun
de Jong
|
DONGEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat. 1
|
|
|
|
|
1
|
Flore
de Groot
|
ZWOLLE
|
2
|
Sara
Pols
|
AMERSFOORT
|
3
|
Levy
Vermunt
|
STANDDAARBUITEN
|
4
|
Jens
Thissen
|
VALKENSWAARD
|
5
|
Levi
van der Kaa
|
KAATSHEUVEL
|
6
|
Luuk
Buiten
|
HOOGEVEEN
|
7
|
Quinty
Keijzer
|
ALPHEN
AAN DEN RIJN
|
8
|
Rose
Vermij
|
GOUDA
|
9
|
Mila
Prins
|
HANK
|
10
|
Toby
de Bruijn
|
BERGEN
OP ZOOM
|
11
|
Finn
van Riel
|
RIJEN
|
12
|
Fleur
de Jong
|
DONGEN
|
13
|
Finn
Menting
|
APELDOORN
|
14
|
Marly
Langendoen
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
15
|
Jamie
Cornelis
|
CHAAM
|
|