```````

           Tilburg          15-9-2019




Ronde van Korvel


Nieuweling-Meisjes





1

Bente Nouweland van den

RIJEN

2

Femke Gort

ECHT

3

Emmelie Kok de

STEENBERGEN

4

Marit Braat

ZUTPHEN

5

Evi Jongenelen

STEENBERGEN

6

Lotte Sonnemans

SOMEREN

7

Isa Caluwe de

RIJEN

8

Lisa Kamp van de

DEN HAAG

9

Dewy Gijsel van

AXEL








Jeugd Cat. 7





1

Jan Kraus

OSS

2

Chris Kisters

NUENEN

3

Matthijs Bink

RIJEN

4

Ed Uptegrove

SINT-MICHIELSGESTEL

5

Ramon Setz

GELDROP

6

Dylan Leyssen

BUDEL

7

Siemen Hooiveld

BERGHEM

8

Krijn Veldboer

HELMOND

9

Siem Kanters

ERP

10

Arno Raijmakers

HELMOND

11

Luca Dingemans

TILBURG

12

Gijs Daris

LUYKSGESTEL

13

Michael Wijnands

SCHIJNDEL








Jeugd Cat. 6





1

Martijn Azantinlow

TILBURG

2

Antoine Quint

DEIL

3

Raf Caluwe de

RIJEN

4

Lars Prins

HANK

5

Danijel Agricola

TERWISPEL

6

Vic Esselink

TILBURG

7

Thijs Dahler

SCHIJNDEL

8

Victor Hugo Brenders

DONGEN

9

Sven Joosten

BAKEL

10

Zoë Velzen van

WADDINXVEEN

11

Sem Horsten

GRASHOEK

12

Nele Gorp van

BERGEIJK

13

Niels Hanegraaf

HEESWIJK-DINTHER

14

Bram Vugts

BOXTEL

15

Marit Koene

POELDIJK

16

Jelle Vlaam de

GRAVENDEEL

17

Lisa Heel van

ZALTBOMMEL

18

Jorn Beers van

MOERGESTEL

19

Merel Hartog

GIESSENBURG

20

Joris Peursem

HARDINXVELD-GIESSENDAM

21

Jaro Danklof

ROSMALEN

22

Maud Tollens

AARLE RIXTEL

23

Job Stam

ENGELEN

24

Anouk Bijl

PAPENDRECHT

25

Kick Maas

DONGEN

26

Kobe Bulck van den

ESSEN

27

Mendo Leeuwen van

SINT-MICHIELSGESTEL

28

Sven Wijgerden van

BRUCHEM

29

Sam Pladet

TILBURG

30

Bibi Bogaard van den

GOIRLE

31

Nanna Bogaard van den

GOIRLE

32

Thijs Beckers

BERLICUM

33

Joris Poppel van

TILBURG

34

Pim Schoonwater

TILBURG








Jeugd Cat. 5





1

Tyler Eyk

AMSTERDAM

2

Daan Hartog

GIESSENBURG

3

Lars Langendoen

BERKEL EN RODENRIJS

4

Cyriel Hooghwerff

DORDRECHT

5

Aron Vugt van

GIESSEN

6

Cas Krebbers

DEEST

7

Jules van Neer

ECHT

8

Lars Oord van

HANK

9

Liz Toonen

BOXMEER

10

Fee Knaven

STRIJBEEK

11

Sara Sonnemans

SOMEREN

12

Lars Weijer van de

AARLE-RIXTEL

13

Maurits Buiter

LEIDEN

14

Emma Haaren van

OISTERWIJK

15

Teun Paaimans

KAPELLE

16

Daan Rooij van

BERGHEM

17

Brent Jongenelen

STEENBERGEN

18

Max Meijdenberg van den

VELDHOVEN

19

Jelle Peters

EINDHOVEN

20

Jelle Geest de

BREDA

21

Devi Tick

HEEREWAARDEN

22

Michiel Fuite

BERKEL-ENSCHOT

23

Thijs Bijl

PAPENDRECHT

24

Ivan Man de

TILBURG








Jeugd Cat. 4





1

Thomas Panken

BLADEL

2

Maike Tazelaar

COLIJNSPLAAT

3

Selena Bas

NIEUW LEKKERLAND

4

Sam Mullaert

KAPELLE

5

Koen Sonnemans

SOMEREN

6

Noï Moes

GOIRLE

7

Matt Roijackers

LUYKSGESTEL

8

Lars Franken

OISTERWIJK

9

Zara Ansems

LAGE ZWALUWE

10

Maeryn Hoogen van den

EINDHOVEN

11

Ryan Westerlo van de

HELMOND

12

Isere Koster

ETTEN- LEUR

13

Maartje Jacobs

VELDHOVEN

14

Ward Bierens

BLADEL

15

Jaap Linden van der

ZIJTAART

16

Kim Lauwerijssen

RUCPHEN

17

Anne Oirschot van

HELVOIRT

18

Bo Klappe

EINDHOVEN

19

Myke Vrijhof

TILBURG

20

Lars Daalwijk van

NEERLOON

21

Rubin Seuntjens

TILBURG

22

Ties Langenberg

BERKEL-ENSCHOT

23

Thijs Vernal

TILBURG

24

Nick Daalwijk van

NEERLOON

25

Loek Seuntjens

TILBURG

26

Teun Vermeulen

UDEN

27

Mats Haren van

BERKEL-ENSCHOT

28

Luuk Zuiden van

MAARHEEZE








Jeugd Cat. 3





1

Delano Heeren

SPRUNDEL

2

Andries Knapen

ESCH

3

Dylan Rijnders

LAGE ZWALUWE

4

Filijn Demuyt

BOEKEL

5

Jop Biggelaar Van den

GALDER

6

Roan Boven Van

MILHEEZE

7

Jason Beeten van de

NISTELRODE

8

Joris Brouwer de

HAPERT

9

Lars Eeftink

VALKENSWAARD

10

Julian Dingemans

LAGE ZWALUWE

11

Lynn Leeuwen van

SINT-MICHIELSGESTEL

12

Tiemen Van der Meer

UDEN

13

Koen Doorakkers

TILBURG

14

Tygo Riel van

RIJEN

15

Britt Jeucken

VENRAY

16

Bregje Daris

LUYKSGESTEL

17

Lieke Stienen

TILBURG

18

Fenne Laat de

MOERGESTEL








Jeugd Cat. 2





1

Nicole Sighem van

BREDA

2

Raf Bastiaanssen

SPRUNDEL

3

Gijs Biggelaar van den

GALDER

4

Abe Bol

CROMVOIRT

5

Rowell Laporte

TILBURG

6

Demi Keijzer

ALPHEN AAN DEN RIJN

7

Riva Danklof

ROSMALEN

8

Juul Hendrikx

HILVARENBEEK

9

Sem Laven

SITTARD

10

Rune Mannaerts

VALKENSWAARD

11

Martijn Mutsaers

TILBURG

12

Froukje Wijgerden van

BRUCHEM

13

Reno Westerlo van de

HELMOND

14

Pim Linden van der

ZIJTAART

15

Anke Verhoeven

ERP

16

Jasper Katwijk van

HANDEL

17

Niels Brouwer de

HAPERT

18

Tren Heuvel van den

MIERLO

19

Thomas Gillis

KAATSHEUVEL

20

Joep Regterschot

UDEN








Jeugd Cat. 1





1

Levi Kaa van der

KAATSHEUVEL

2

Jules Hoogen van den

EINDHOVEN

3

Jens Thissen

VALKENSWAARD

4

Mees Bunning

VUGHT

5

Puck Bunning

VUGHT

6

Quinty Keijzer

ALPHEN AAN DEN RIJN

7

Gijs Verhoeven

LUYKSGESTEL

8

Daan Baak

ALPHEN AAN DEN RIJN

9

Tymo Ruiter de

TILBURG

10

Tiemen Trompetter

OOST-SOUBURG

11

Hebe Eijndhoven van

VUGHT

12

Nick Eck van

LIESHOUT

13

Finn Riel van

RIJEN

14

Shania Heijnen

BOSSCHENHOOFD

15

Jurre Kuijk van

TILBURG

16

Nina Eck van

LIESHOUT

17

Jamie Cornelis

CHAAM

18

Niek Hendrikx

HILVARENBEEK

19

Cisco Kik

EINDHOVEN

20

Teun Harbers

OOST- WEST- EN MIDDELBEERS

21

Boet Kleijn de

VUGHT

22

Sien Vermeulen

UDEN