```````

           Alphen          26-10-2019

Dwars door 't Zand




Nieuwelingen



1

David Haverdings

ZUIDLAREN

2

Jelte Jochems

PUTTEN

3

Marvin Peters

WEHL

4

Jari Prins

HANK

5

Daan Lüling van

BODEGRAVEN

6

Juul Nagengast

BEILEN

7

Thom Herwaarden van

ROSSUM

8

Mika Vijfvinkel

TILBURG

9

Bjorn Koster

RODEN

10

Bart Kastelein

BURGH-HAAMSTEDE

11

Brent Nijboer

ZWOLLE

12

Guus Eijnden van den

GEMERT

13

Christiaan Rees van

GROOT AMMERS

14

Thijs Kortes

HOOGLANDERVEEN

15

Daan Eijnde van den

GEMERT

16

Daan Eijnden van den

PRINSENBEEK

17

Sjors Lugthart

DEN HAAG

18

Stijn Honcoop

CHAAM

19

Yorick Brethouwer

OOSTERHOUT

20

Jasper Gabriels

BUDEL

21

Quin Groot de

NIEUW VENNEP

22

Ryan Bruijn de

BERGEN OP ZOOM

23

Rowan Oord van

HANK

24

Hidde Swart

OOSTERHOUT

25

Floris Verschuur

ROTTERDAM

26

Martijn Weeder

LEIDEN

27

Halvar Jager de

BARENDRECHT

28

Dennis Haan de

VEENENDAAL

29

Koen Engberink

BILTHOVEN

30

Bo Elven van

ETTEN-LEUR

31

Jordy Brouwer

WESTERBORK

32

Patrick Nieuwenhuis

GIETEN

33

Beau Steijn van

NIEUW VENNEP

34

Bram Vermeer

BERKEL-ENSCHOT

35

Tim Poel v.d.

PAPENDRECHT

36

Jelle Schieven

ZIEUWENT

37

Mike Derogee

NIEUW VENNEP

38

Casper Noorloos

KAATSHEUVEL

39

Ramon Setz

GELDROP

40

Ben Poelman

DEN HAAG

41

Rens Grömmel

UITHOORN

42

Jeffrey Zwart

HAARLEM

43

Jelle Roks

VEENENDAAL

44

Dean Verwaarst

HAARLE

45

Dante Broeren

BERKEL EN RODENRIJS

46

Max Heeswijk van

SCHIJNDEL

47

Jens Versteeg

AMSTERDAM

48

Sverre Olij

BORNE

49

Igor Ouwerkerk

LEIDEN








Nieuweling-Meisjes



1

Mirre Knaven

STRIJBEEK

2

Julia Kopecky

ZOETERWOUDE

3

Lauren Molengraaf

CAPELLE A/D IJSSEL

4

Jette Groot de

ZWOLLE

5

Pem Hoefmans

ALPHEN

6

Julia Meulen van der

ALMELO

7

Britt Grave de

THOLEN

8

Indy verwaarst

HAARLE

9

Luna Cnossen

APELDOORN

10

Lotte Sonnemans

SOMEREN

11

Frederique Verschuur

ROTTERDAM

12

Roos Engberink

BILTHOVEN

13

Nance Drift van der

WATERINGEN

14

Emma Brouwer

JAARSVELD

15

Kirsten Elings

OVERBERG

16

Denise Mertens

BREDA

17

Dagmar Liewes

NORG

18

Senna Wuisman

SPIJKENISSE








Jeugd Cat. 7



1

Keije Solen

ZWOLLE

2

Floris Haverdings

ZUIDLAREN

3

Lars Prins

HANK

4

Antoine Quint

DEIL

5

Ruud Junior Nagengast

BEILEN

6

Finn Hoefmans

ALPHEN NB

7

Luca Veken van der

ST JAN STEEN

8

Jorn Made van der

PRINSENBEEK

9

Jente Derksen

HAALDEREN

10

Cedric Jager de

BARENDRECHT

11

Mads Roos de

APPELSCHA

12

Danijel Agricola

TERWISPEL

13

Job Weijdema

TUK

14

Danny Turkstra

BEILEN

15

Rens Schalk

RIJSBERGEN

16

Mark Kleef van

KESTEREN

17

Mark Mandemaker

HOOGVLIET

18

Liam Os van

BERKEL EN RODENRIJS

19

Bjorn Drift van der

WATERINGEN

20

Jorn Beers van

MOERGESTEL

21

Sven Merriënboer Van

WERNHOUT

22

Thomas Eijnden van den

PRINSENBEEK

23

Rob Kastelein

BURGH-HAAMSTEDE

24

Rocco Meenhuis

NIJVERDAL

25

Sem Hofstede

HENGELO

26

Denley Wijnbergen van

WERKENDAM

27

Martijn Braspenning

PRINSENBEEK

28

Luuk Drift van der

WATERINGEN

29

Thomas Jonker

HEEMSKERK

30

David Sluijs van der

OOSTERBEEK

31

David Koster

WOERDEN

32

Jitse Wildermans

VALKENSWAARD

33

Joer Post

DELFGAUW

34

Job Stam

ENGELEN

35

Ties Roode van

HEEMSTEDE

36

Thijs Theuns

ZIERIKZEE

37

Ben Harkema

EDE

38

Sem Wijngaarden van

HARDINXVELD-GIESSENDAM

39

Marthijn Berends

WESTERBORK

40

Niels Laan van der

HILVERSUM

41

Tygo Verhoef

ZOETERWOUDE

42

Pim Schoonwater

TILBURG








Jeugd Cat. 6




1

Michiel Mouris

BAAMBRUGGE

2

Cas Krebbers

DEEST

3

Max Lincel de

VOORSCHOTEN

4

Mae Cabaca

VLAARDINGEN

5

Hugo Wessels

ENTER

6

Finn Hiemstra

BURGUM

7

Kaj Niekerk van

PURMEREND

8

Puck Langenbarg

RUURLO

9

Tim Bennis

DEN HAAG

10

Lars Weijer van de

AARLE-RIXTEL

11

Daan Dijkman

GRONINGEN

12

Fee Knaven

STRIJBEEK

13

Boris Voort van der

KWINTSHEUL

14

Luco Bos

EMMEN

15

Storm Kock de

AMERSFOORT

16

Thomas Huitema

RODEN

17

Liz Toonen

BOXMEER

18

Thomas Monkelbaan

HAARLEM

19

Loran Viets

MONTFOORT

20

Lars Oord van

HANK

21

Roxanne Takken

ALPHEN A/D RIJN

22

Sara Sonnemans

SOMEREN

23

Jasper Liewes

NORG

24

Maurits Blaauwgeers

DALEN

25

Mees Alting

OISTERWIJK

26

Deacon Terweij

AMSTERDAM

27

Isabel Schenau

AALTEN

28

Teun Paaimans

KAPELLE

29

Maud Adams

BUDEL

30

Jitse Gabriels

BUDEL

31

Lars Langendoen

BERKEL EN RODENRIJS

32

Twan Maarleveld

BAARN

33

Raf Groot de

NIEUW VENNEP

34

Sem Jalving

KLAZIENAVEEN

35

Finn Arends

DOETINCHEM

36

Fenny Coppelmans

HAPERT

37

Jibbe Dam van

TILBURG

38

Dico Os van

BERKEL EN RODENRIJS

39

Daniël Weeder

LEIDEN

40

Ivan Man de

TILBURG

41

Sveva Klok

VIERPOLDERS

42

Elise Sighem van

BREDA

43

Lucas Schaar

SPIJKENISSE

44

Silvester Verhoef

ZOETERWOUDE











Jeugd Cat. 5




1

Cas Timmermans

WAGENINGEN-HOOG

2

Jowi Cnossen

APELDOORN

3

Finn Bastiaanssen

SPRUNDEL

4

Noël Goijert

'S-GRAVENZANDE

5

Lars Laan van der

HILVERSUM

6

Noï Moes

GOIRLE

7

Sam Mullaert

KAPELLE

8

Thomas Panken

BLADEL

9

Isere Koster

ETTEN- LEUR

10

Maeryn Hoogen van den

EINDHOVEN

11

Koen Sonnemans

SOMEREN

12

Lars Franken

OISTERWIJK

13

Senna Scholten

NISPEN

14

Thyn Jacobs

ETTEN-LEUR

15

Amy Bruijn de

BERGEN OP ZOOM

16

Luke Chow

HENDRIK IDO AMBACHT

17

Victor Kroesbergen

EDE

18

Selena Bas

NIEUW LEKKERLAND

19

Judith Alleleijn

BOCHOLTZ

20

Luna Meijer

HILVERSUM

21

Joachim Luijendijk

HEERJANSDAM

22

Luken Kest

OUDENBOSCH

23

Mathijs Klippel

ETTEN-LEUR

24

Teun Hofstede

HENGELO

25

Zara Ansems

LAGE ZWALUWE

26

Levi Dijk van

ZUNDERT

27

Lennon Grobbink

GEESTEREN

28

Roos Müller

GRONINGEN

29

Liam Breejen Den

SLIEDRECHT

30

Lotte Merriënboer van

WERNHOUT

31

Nick Koenis

'S GRAVENZANDE

32

Freek Valkonet

NEDERHORST DEN BERG

33

Rune Olij

BORNE

34

Yaro Fransen

DELFT

35

Noery Weber

ABCOUDE

36

Maud Izerloo van

DORDRECHT

37

Bo Klappe

EINDHOVEN








Jeugd Cat. 4




1

Teun Beurden van

EINDHOVEN

2

Jop Biggelaar Van den

GALDER

3

Elena Veken van der

ST. JANSTEEN

4

Delano Heeren

SPRUNDEL

5

Bart Huijbregts

WERNHOUT

6

Steff Bruijn de

OUD-BEIJERLAND

7

Ole Niesing

HILVERSUM

8

Bente Jochems

PUTTEN

9

Adne Cappon

RAALTE

10

Marissa Putten van

TIEL

11

Rianne Nieuwenhuis

GIETEN

12

Jinthe Nijboer

ZWOLLE

13

Tijn Caulil van

ARNHEM

14

Niels Eeghem van

ROZENBURG

15

Sven Dijkman

GRONINGEN

16

Laurens Dijkstra

WOERDEN

17

Julian Dingemans

LAGE ZWALUWE

18

Anne Freij

HELLEVOETSLUIS

19

Lynn Kleijn

KOOG AAN DE ZAAN

20

Daan Meijer

BLADEL

21

Mette Stoel

DELFT

22

Ã…sa Keijzer de

ZUIDLAND








Jeugd Cat. 3



1

Beer Beurden van

EINDHOVEN

2

Gijs Biggelaar van den

GALDER

3

Raf Bastiaanssen

SPRUNDEL

4

Ruben Haverdings

ZUIDLAREN

5

Damy Bogaard van den

HELMOND

6

Iker Slotboom

KWINTSHEUL

7

Nynke Jochems

PUTTEN

8

Imke Menting

APELDOORN

9

Bo Kramer

BATHMEN

10

Dailey Terweij

AMSTERDAM

11

Tim Velden van der

RIJSWIJK ZH

12

Dido Jalving

KLAZIENAVEEN

13

Nicole Sighem van

BREDA

14

Mirthe Buurmeijer

HOOGEVEEN

15

Tim Vissenberg

HOEVEN

16

Sten Niekerk van

PURMEREND

17

Thom Berends

WESTERBORK

18

Maxime Takken

ALPHEN AAN DEN RIJN

19

Matz Kleijn

KOOG AAN DE ZAAN

20

Abe Bol

CROMVOIRT

21

Rowell Laporte

TILBURG

22

Max Baars

AMSTERDAM

23

Demi Keijzer

ALPHEN AAN DEN RIJN

24

Finn Wuisman

SPIJKENISSE

25

Yara Gouw

BARENDRECHT

26

Collin Wittenberg

SPIJKENISSE

27

Thomas Gillis

KAATSHEUVEL








Jeugd Cat. 2




1

Hugo Cappon

RAALTE

2

Levi Kaa van der

KAATSHEUVEL

3

Levy Vermunt

STANDDAARBUITEN

4

Flore Groot de

ZWOLLE

5

Finn Riel van

RIJEN

6

Siep Moeliker

EINDHOVEN

7

Sara Pols

AMERSFOORT

8

Finn Menting

APELDOORN

9

Puck Bunning

ERP

10

Mees Bunning

ERP

11

Marly Langendoen

BERKEL EN RODENRIJS

12

Boet Kleijn de

VUGHT








Jeugd Cat. 1




1

Jules Hoogen van den

EINDHOVEN

2

Olivier Klippel

ETTEN-LEUR

3

Bram Velden van der

RIJSWIJK

4

Quinty Keijzer

ALPHEN AAN DEN RIJN

5

Nienke Bennis

DEN HAAG

6

Rose Vermij

GOUDA

7

Shania Heijnen

BOSSCHENHOOFD

8

Bodhi Moes

GOIRLE

9

Max Biggelaar van den

GALDER