```````

           Hapert          13-10-2019




Jeugd Cat. 7





1

Keije Solen

ZWOLLE

2

Antoine Quint

DEIL

3

Senna Remijn

WOLPHAARTSDIJK

4

Luca Veken van der

ST JAN STEEN

5

Finn Hoefmans

ALPHEN NB

6

Jente Derksen

HAALDEREN

7

Lars Prins

HANK

8

Rocco Meenhuis

NIJVERDAL

9

Victor Hugo Brenders

DONGEN

10

Sem Hofstede

HENGELO

11

Mads Roos de

APPELSCHA

12

Job Weijdema

TUK

13

Thomas Eijnden van den

PRINSENBEEK

14

Jorn Beers van

MOERGESTEL

15

Liam Os van

BERKEL EN RODENRIJS

16

Jorn Made van der

PRINSENBEEK

17

Bjorn Drift van der

WATERINGEN

18

Mark Kleef van

KESTEREN

19

Danijel Agricola

TERWISPEL

20

Stijn Heering

RIJSSEN

21

Luka Wissink

DIEPENHEIM

22

Luuk Drift van der

WATERINGEN

23

Jaro Danklof

ROSMALEN

24

Jitse Wildermans

VALKENSWAARD

25

Niels Hanegraaf

HEESWIJK-DINTHER

26

David Koster

WOERDEN

27

Sander Blaakmeer

BERLICUM

28

Job Stam

ENGELEN

29

Niels Laan van der

HILVERSUM

30

Tygo Verhoef

ZOETERWOUDE

31

Lucas Eijnden van den

PRINSENBEEK

32

Thijs Beckers

BERLICUM








Jeugd Cat. 6





1

Michiel Mouris

BAAMBRUGGE

2

Daan Hartog

GIESSENBURG

3

Hugo Wessels

ENTER

4

Cas Krebbers

DEEST

5

Finn Hiemstra

BURGUM

6

Thomas Huitema

RODEN

7

Cyriel Hooghwerff

DORDRECHT

8

Fee Knaven

STRIJBEEK

9

Daan Dijkman

GRONINGEN

10

Lars Weijer van de

AARLE-RIXTEL

11

Daan Rooij van

BERGHEM

12

Jochem Appeldoorn van

VEENENDAAL

13

robin Bruggen van

RIDDERKERK

14

Kaj Roeling

MONSTER

15

Meadow Willems

BRUNSSUM

16

Liz Toonen

BOXMEER

17

Sara Sonnemans

SOMEREN

18

Loran Viets

MONTFOORT

19

Isabel Schenau

AALTEN

20

Jitse Gabriels

BUDEL

21

Mees Alting

OISTERWIJK

22

Joost Konings

HELMOND

23

Deirdre Mens

LEIDEN

24

Siemen Cruys

VALKENSWAARD

25

Pim Vonken

SON EN BREUGEL

26

Daniël Weeder

LEIDEN

27

Ivan Man de

TILBURG

28

Silvester Verhoef

ZOETERWOUDE








Jeugd Cat. 5





1

Cas Timmermans

WAGENINGEN-HOOG

2

Thomas Panken

BLADEL

3

Sam Mullaert

KAPELLE

4

Jowi Cnossen

APELDOORN

5

Lars Laan van der

HILVERSUM

6

Noï Moes

GOIRLE

7

Koen Sonnemans

SOMEREN

8

Maureen Abma

WOLVEGA

9

Maeryn Hoogen van den

EINDHOVEN

10

Luke Chow

HENDRIK IDO AMBACHT

11

Amy Bruijn de

BERGEN OP ZOOM

12

Teun Hofstede

HENGELO

13

Selena Bas

NIEUW LEKKERLAND

14

Levi Dijk van

ZUNDERT

15

Isere Koster

ETTEN- LEUR

16

Kim Lauwerijssen

RUCPHEN

17

Nick Koenis

BERKEL EN RODENRIJS

18

Meike Frissen

STEIN LB

19

Lars Franken

OISTERWIJK

20

Thyn Jacobs

ETTEN-LEUR

21

Mathijs Klippel

ETTEN-LEUR

22

Liam Breejen Den

SLIEDRECHT

23

Bo Klappe

EINDHOVEN

24

Chloë Gerrits

HELMOND

25

Maud Izerloo van

DORDRECHT








Jeugd Cat. 4





1

Rens Kalsbeek

APELDOORN

2

Mats Moeliker

EINDHOVEN

3

Teun Beurden van

EINDHOVEN

4

Jop Biggelaar Van den

GALDER

5

Elena Veken van der

ST. JANSTEEN

6

Bente Jochems

PUTTEN

7

Karolina Spicarova

Jilemnice

8

Bart Huijbregts

WERNHOUT

9

Steff Bruijn de

OUD-BEIJERLAND

10

Jason Beeten van de

NISTELRODE

11

Lars Eeftink

VALKENSWAARD

12

Filijn Demuyt

BOEKEL

13

Marissa Putten van

TIEL

14

Sven Dijkman

GRONINGEN

15

Julian Dingemans

LAGE ZWALUWE

16

Floortje Vries de

MONSTER

17

Just Rooij van

BERGHEM








Jeugd Cat. 3





1

Beer Beurden van

EINDHOVEN

2

Gijs Biggelaar van den

GALDER

3

Isis Versluis

MEERKERK

4

Imke Menting

APELDOORN

5

Nynke Jochems

PUTTEN

6

Rune Mannaerts

VALKENSWAARD

7

Thom Berends

WESTERBORK

8

Mirthe Buurmeijer

HOOGEVEEN

9

Damy Bogaard van den

HELMOND

10

Lenn Maes

LOMMEL (B)

11

Nicole Sighem van

BREDA

12

Dido Jalving

KLAZIENAVEEN

13

Zoë Brakke

STAPHORST

14

Jasper Katwijk van

HANDEL

15

Abe Bol

CROMVOIRT

16

Finn Wuisman

SPIJKENISSE

17

Lars Peeters

OIRSCHOT

18

Rosalie Bruggen van

RIDDERKERK

19

Anke Verhoeven

ERP

20

Demi Keijzer

ALPHEN AAN DEN RIJN

21

Jordy Koenis

BERKEL EN RODENRIJS

22

Tren Heuvel van den

MIERLO

23

Jaylinn Brakke

STAPHORST








Jeugd Cat. 2





1

Jens Thissen

VALKENSWAARD

2

Flore Groot de

ZWOLLE

3

Finn Menting

APELDOORN

4

Levi Kaa van der

KAATSHEUVEL

5

Mees Bunning

ERP

6

Puck Bunning

ERP

7

Levy Vermunt

STANDDAARBUITEN

8

Hebe Eijndhoven van

VUGHT

9

Daan Baak

ALPHEN AAN DEN RIJN

10

Nick Eck van

LIESHOUT

11

Nina Eck van

LIESHOUT

12

Teun Harbers

OOST- WEST- EN MIDDELBEERS

13

Boet Kleijn de

VUGHT

14

Teun Bankers

DEURNE








Jeugd Cat. 1





1

Jules Hoogen van den

EINDHOVEN

2

Olivier Klippel

ETTEN-LEUR

3

Quinty Keijzer

ALPHEN AAN DEN RIJN

4

Niels Kalsbeek

APELDOORN

5

Rose Vermij

GOUDA

6

Lotte Verhoeven

ERP

7

Cheyenne Meer van der

BEVERWIJK

8

Bodhi Moes

GOIRLE

9

Shania Heijnen

BOSSCHENHOOFD