```````

           Veldhoven          20-10-2019




Elite Beloften Amateurs Sportklasse





1

Eddy IJzendoorn van

VEENENDAAL

2

Noah Vreeswijk

SOMEREN

3

Koen Helvoirt van

ERP

4

Martin Mijnten

HOEVELAKEN

5

Pete Uptegrove

SINT-MICHIELSGESTEL

6

Raymond Kruisweg van de

OLDEBROEK

7

Tim Putman

ZELHEM

8

Bas Bruin de

UITHOORN

9

Bart Barkhuis

NORG

10

Jan Metselaar

BERGSCHENHOEK

11

Wessel Coppelmans

HAPERT

12

Yannick Runhart

APELDOORN

13

Niels Verbruggen

NUENEN

14

Remco Schellevis

STOLWIJK

15

Benjamin Sydlik

WASSENBERG

16

Kelvin Kanen

BERGEIJK

17

Richard Sleumer

ZEIST

18

Wesley Espelo van

NUNSPEET

19

Patrick Nunen van

ROTTERDAM

20

Coen Telgenhof

LOSSER

21

Edwin Pauli

'S-GRAVENHAGE

22

Nordin Hudepol

ALMELO

23

Dennis Willemsen

VELDHOVEN

24

Ian Berg van den

ZEVENHOVEN

25

David Ooijen van

EINDHOVEN

26

Tom Braak van

VELP

27

Merlijn Spenkelink

ARNHEM

28

Rick Deursen van

BUDEL SCHOOT

29

Mike Ham van der

LEXMOND

30

Niels Bierens

EERSEL

31

Thanas Stefanes

ARNHEM








Vrouwen





1

Teuntje Beekhuis

EINDHOVEN

2

Irene Gerritsen

ARNHEM

3

Inez Beijer

DRIEL

4

Daimy Hellemons

HOEVEN

5

Anouk Reen

EINDHOVEN

6

Rebecca Cornelisse

UITHOORN

7

Danique Espelo van

NUNSPEET

8

Lisette Schoon

BEST

9

Rylana Soepenberg

DEN HAAG








Junioren





1

Joppe Heij de

HETEREN

2

Pepijn Reinderink

RUURLO

3

Joris Reinderink

RUURLO

4

Miel Storms

GREVENBICHT

5

Mika Sardina

HELMOND

6

Niels Huijbregts

WERNHOUT

7

Max Goris

HOOGERHEIDE

8

Jens Korven van

DIESSEN

9

Brett Chow

HENDRIK IDO AMBACHT

10

Ruben Velter

HEYTHUYSEN

11

Sam Oosterholt

MADE

12

Daan Honderdors

HORN

13

Daan Adams

BUDEL

14

Milan Kuipers

UDEN

15

Ids Visscher

PIJNACKER

16

Hugo Jansen

EIBERGEN

17

Bram Ledoux

LANDGRAAF

18

Renze Makkink

HENGELO GLD








Nieuwelingen





1

David Haverdings

ZUIDLAREN

2

Bjorn Koster

RODEN

3

Thijs Bakker

RIJSSEN

4

Marvin Peters

WEHL

5

Jasper Huitema

RODEN

6

Daan Lüling van

BODEGRAVEN

7

Lauri TAMM

ESTLAND

8

Björn Hommes

APPELSCHA

9

Daan Eijnde van den

GEMERT

10

Mees Steenbergen

RUINEN

11

Frank Aron Ragilo

ESTLAND

12

Martin KRUSEMANN

ESTLAND

13

Thijs Kortes

HOOGLANDERVEEN

14

Nauk Thije ten

EIBERGEN

15

Joost Stokkermans

DIESSEN

16

Ed Uptegrove

SINT-MICHIELSGESTEL

17

Dennis Haan de

VEENENDAAL

18

Mees Duren van

NES A/D AMSTEL

19

Ryan Bruijn de

BERGEN OP ZOOM

20

Daan Schoofs

HENGELO

21

Stijn Honcoop

CHAAM

22

Quin Groot de

NIEUW VENNEP

23

Jelle Schieven

ZIEUWENT

24

Igor Ouwerkerk

LEIDEN

25

Matthijs Bink

RIJEN

26

Jan Kraus

OSS

27

Stefan Jansen

HENGELO

28

Beau Steijn van

NIEUW VENNEP

29

Max Heeswijk van

SCHIJNDEL

30

Ramon Setz

GELDROP

31

Arne Witsenburg

DRIEBERGEN

32

Siem Olffen van

BORNE

33

Siem Kanters

ERP






Masters (40+)





1

Micha Vries de

HILVERSUM

2

Patrick Somsen

AALTEN

3

Maikel Govaarts

DRUNEN

4

Watze Vroom

BENNEKOM

5

Ben Minkhorst

HUMMELO

6

René Kuhlmann

BAARLO LB

7

Nils Brinke ten

APELDOORN

8

Gert Stappenbelt

APELDOORN

9

Lars Rietveld

OUDEWATER

10

Piet Smits

HAZERSWOUDE DORP

11

Johan Dussel

EELDE

12

Michel Groenendaal

SINT-MICHIELSGESTEL

13

Marcel Witte

AMSTERDAM

14

Michael Breedt

DIEMEN

15

Robbert Wajer

BEILEN

16

Ton Korven van

DIESSEN

17

Jim Koren

ZEEWOLDE

18

Arnoud Witsenburg

DRIEBERGEN

19

Marcel Boschker

WOERDEN

20

Rinie Laar van

EERBEEK

21

Peter Makkink

HENGELO GLD

22

Anton Graumans

WERNHOUT

23

Reinhout Lenten

APELDOORN

24

Mike Veelen van

ARNHEM

25

Edwin Kas

SINT WILLEBRORD

26

Harrie Burgt van der

OSS

27

Fred Zanten van

NIEUWLAND

28

Martijn Prins

UTRECHT

29

Ron Aardenburg

HEEMSKERK

30

Frank Oirschot van

OISTERWIJK