```````

           Dommelen          23-11-2019




Jeugd Cat. 7





1

Keije Solen

ZWOLLE

2

Floris Haverdings

ZUIDLAREN

3

Luca Veken van der

ST JAN STEEN

4

Ruud Junior Nagengast

BEILEN

5

Lars Prins

HANK

6

Jente Derksen

HAALDEREN

7

Antoine Quint

DEIL

8

Victor Hugo Brenders

DONGEN

9

Job Weijdema

TUK

10

Mads Roos de

APPELSCHA

11

Jorn Made van der

PRINSENBEEK

12

Max Rijvers

LOTTUM

13

Danijel Agricola

TERWISPEL

14

Cedric Jager de

BARENDRECHT

15

Danny Turkstra

BEILEN

16

Thomas Eijnden van den

PRINSENBEEK

17

Ties Beckers

MELICK

18

Rob Kastelein

BURGH-HAAMSTEDE

19

Rocco Meenhuis

NIJVERDAL

20

Sem Hofstede

HENGELO

21

Bjorn Drift van der

WATERINGEN

22

Stijn Heering

RIJSSEN

23

David Koster

WOERDEN

24

Martijn Braspenning

PRINSENBEEK

25

Luuk Drift van der

WATERINGEN

26

Sem Vrancken

MEERSSEN

27

Jorn Beers van

MOERGESTEL

28

Job Stam

ENGELEN

29

Sven Merriënboer Van

WERNHOUT

30

Jitse Wildermans

VALKENSWAARD

31

Ties Roode van

HEEMSTEDE

32

Thijs Dahler

SCHIJNDEL

33

Thijs Theuns

ZIERIKZEE

34

Bram Vugts

BOXTEL

35

Jaro Danklof

ROSMALEN

36

Niels Laan van der

HILVERSUM

37

Sander Blaakmeer

BERLICUM

38

Ben Harkema

EDE

39

Marthijn Berends

WESTERBORK

40

Sem Wijngaarden van

HARDINXVELD-GIESSENDAM

41

Lucas Eijnden van den

PRINSENBEEK

42

Jako Donk van der

BOEKEL

43

Luc Hagen van

CUIJK








Jeugd Cat. 6





1

Michiel Mouris

BAAMBRUGGE

2

Daan Hartog

GIESSENBURG

3

Hugo Wessels

ENTER

4

Thomas Huitema

RODEN

5

Lars Weijer van de

AARLE-RIXTEL

6

Finn Hiemstra

BURGUM

7

Puck Langenbarg

RUURLO

8

Fee Knaven

STRIJBEEK

9

Loran Viets

MONTFOORT

10

Lars Oord van

HANK

11

Jochem Appeldoorn van

VEENENDAAL

12

Kaj Niekerk van

PURMEREND

13

Kaj Roeling

MONSTER

14

Liz Toonen

BOXMEER

15

Sara Sonnemans

SOMEREN

16

Deacon Terweij

AMSTERDAM

17

Roxanne Takken

ALPHEN A/D RIJN

18

Storm Kock de

AMERSFOORT

19

Jasper Liewes

NORG

20

Jitse Gabriels

BUDEL

21

Mees Alting

OISTERWIJK

22

Maud Adams

BUDEL

23

Finn Arends

DOETINCHEM

24

Meadow Willems

BRUNSSUM

25

Tim Verwolf

LANGERAK

26

Toine Broekroelofs

ZWOLLE

27

Fenny Coppelmans

HAPERT

28

Tygo Meerveld

UGCHELEN

29

esmee bosman

AMERSFOORT

30

Finn Smith

HAARLEM

31

Stein Jansen

EIBERGEN

32

Pim Vonken

SON EN BREUGEL

33

Pim Leenders van

GELDROP

34

Jibbe Dam van

TILBURG

35

Ivan Man de

TILBURG

36

Harm Houbraken

WESTERHOVEN

37

Tristan Bakel van

HELMOND








Jeugd Cat. 5





1

Cas Timmermans

WAGENINGEN-HOOG

2

Thomas Panken

BLADEL

3

Noël Goijert

'S-GRAVENZANDE

4

Finn Bastiaanssen

SPRUNDEL

5

Lars Laan van der

HILVERSUM

6

Noï Moes

GOIRLE

7

Maeryn Hoogen van den

EINDHOVEN

8

Teun Hofstede

HENGELO

9

Amy Bruijn de

BERGEN OP ZOOM

10

Victor Kroesbergen

EDE

11

Koen Sonnemans

SOMEREN

12

Matt Roijackers

LUYKSGESTEL

13

Luna Meijer

HILVERSUM

14

Levi Dijk van

ZUNDERT

15

Isere Koster

ETTEN- LEUR

16

Lotte Merriënboer van

WERNHOUT

17

Lars Franken

OISTERWIJK

18

Nick Koenis

'S GRAVENZANDE

19

Judith Alleleijn

BOCHOLTZ

20

Mathijs Klippel

ETTEN-LEUR

21

Meike Frissen

STEIN LB

22

Jaap Linden van der

ZIJTAART

23

Miel Hoek van

VALKENSWAARD

24

Ward Bierens

BLADEL

25

Neel Lepelaars

LUYKSGESTEL

26

Noery Weber

ABCOUDE

27

Maartje Jacobs

VELDHOVEN

28

Bo Klappe

EINDHOVEN

29

Chloë Gerrits

HELMOND

30

Eva Beek van

GELDROP

31

Loek Seuntjens

TILBURG

32

Teun Vermeulen

UDEN

33

Rubin Seuntjens

TILBURG

34

Luuk Zuiden van

MAARHEEZE








Jeugd Cat. 4





1

Teun Beurden van

EINDHOVEN

2

Delano Heeren

SPRUNDEL

3

Bente Jochems

PUTTEN

4

Elena Veken van der

ST. JANSTEEN

5

Bart Huijbregts

WERNHOUT

6

Rianne Nieuwenhuis

GIETEN

7

Ole Niesing

HILVERSUM

8

Tijn Caulil van

ARNHEM

9

Adne Cappon

RAALTE

10

Jinthe Nijboer

ZWOLLE

11

Lars Eeftink

VALKENSWAARD

12

Milan Lodder

TIEL

13

Floortje Vries de

MONSTER

14

Daan Meijer

BLADEL

15

Tygo Riel van

RIJEN

16

Tiemen Van der Meer

UDEN

17

Nienke Boomen van den

VALKENSWAARD

18

Eefje Ruijven van

POELDIJK

19

Ã…sa Keijzer de

ZUIDLAND

20

Roan Boven Van

MILHEEZE

21

Sem Cuypers

LUYKSGESTEL

22

Luca Smith

HAARLEM

23

Ziva Waarden van der

VALKENSWAARD








Jeugd Cat. 3





1

Beer Beurden van

EINDHOVEN

2

Raf Bastiaanssen

SPRUNDEL

3

Rune Mannaerts

VALKENSWAARD

4

Dailey Terweij

AMSTERDAM

5

Sten Niekerk van

PURMEREND

6

Nynke Jochems

PUTTEN

7

Lenn Maes

LOMMEL (B)

8

Damy Bogaard van den

HELMOND

9

Isis Versluis

MEERKERK

10

Mirthe Buurmeijer

HOOGEVEEN

11

Linus La Grand

EINDHOVEN

12

Thom Berends

WESTERBORK

13

Mees Caulil van

ARNHEM

14

Martijn Mutsaers

TILBURG

15

Demi Keijzer

ALPHEN AAN DEN RIJN

16

Abe Bol

CROMVOIRT

17

Maxime Takken

ALPHEN AAN DEN RIJN

18

Lars Peeters

OIRSCHOT

19

Riva Danklof

ROSMALEN

20

Luuk Meijer

BLADEL

21

Reno Westerlo van de

HELMOND

22

Pim Linden van der

ZIJTAART

23

Lars Schijvens

BERGEIJK

24

Thomas Gillis

KAATSHEUVEL

25

Jasper Katwijk van

HANDEL

26

Dax Waarden van der

VALKENSWAARD








Jeugd Cat. 2





1

Jens Thissen

VALKENSWAARD

2

Hugo Cappon

RAALTE

3

Erik Bikker

ROTTERDAM

4

Lisa Brouwer

BUNSCHOTEN-SPAKENBURG

5

Finn Riel van

RIJEN

6

Siep Moeliker

EINDHOVEN

7

Juul Claes

BERGEIJK

8

Jasmijn Weijers

APELDOORN

9

Levi Kaa van der

KAATSHEUVEL

10

Flore Groot de

ZWOLLE

11

Seppe Geboers

LAAKDAL

12

Mees Bunning

ERP

13

Tymo Ruiter de

TILBURG

14

Puck Bunning

ERP

15

Nick Eck van

LIESHOUT

16

Lucas Blom

TIEL

17

Hebe Eijndhoven van

VUGHT

18

Nina Eck van

LIESHOUT

19

Gijs Verhoeven

LUYKSGESTEL

20

Teun Harbers

OOST- WEST- EN MIDDELBEERS

21

Teun Bankers

DEURNE

22

Boet Kleijn de

VUGHT








Jeugd Cat. 1





1

Jules Hoogen van den

EINDHOVEN

2

Olivier Klippel

ETTEN-LEUR

3

Quinty Keijzer

ALPHEN AAN DEN RIJN

4

Shania Heijnen

BOSSCHENHOOFD

5

Rose Vermij

Gouda

6

Max Biggelaar van den

STRIJBEEK

7

Bodhi Moes

GOIRLE

8

Sien Vermeulen

UDEN