```````

           Dommelen/Valkenswaard          24-11-2019




Elite/Beloften/Amateurs/Sportklasse





1

Koen Dijke van

BAARLE NASSAU

2

Kelvin Bakx

BERGEN OP ZOOM

3

Klaas Groenen

BOXTEL

4

Thomas Verheyen

VLIMMEREN

5

Thymen Arensman

DEIL

6

Mart Muskens

HEESBEEN

7

Koen Helvoirt van

ERP

8

Eddy IJzendoorn van

VEENENDAAL

9

Martin Mijnten

HOEVELAKEN

10

Carlos Schreuder

VEENENDAAL

11

Bart Veer de

VREELAND

12

Floris Tricht van

BOUTERSEM

13

Noah Vreeswijk

SOMEREN

14

Remon Delnoije

MECHELEN

15

Dennis Kruisweg van de

OLDEBROEK

16

Lars Boven

REUTUM

17

Pete Uptegrove

SINT-MICHIELSGESTEL

18

Owen Geleijn

RIJSENHOUT

19

Raymond Kruisweg van de

OLDEBROEK

20

Jurgen Seelen

DREUMEL

21

Bas Bruin de

UITHOORN

22

Tim Putman

ZELHEM

23

Bart Barkhuis

NORG

24

Marco Ehlert

KORTENHOEF

25

Erik Boer

WOLPHAARTSDIJK

26

Lars Uum van

HARDERWIJK

27

Luuk Nissen

BEST

28

Daan Jonge de

OSSENISSE

29

Niels Verbruggen

NUENEN

30

Remco Schellevis

STOLWIJK

31

Jardi Christiaan Lee van der

SCHIEDAM

32

Wessel Coppelmans

HAPERT

33

Werner Vos

STAPHORST

34

Jeroen Janssen

NIJMEGEN

35

Patrick Nunen van

ROTTERDAM

36

Perry Wit

MIDDENMEER

37

Rob Meeuwessen

GOIRLE

38

Lars Ark van

HOENDERLOO

39

Coen Telgenhof

LOSSER

40

Bart Klein Nienhuis

LICHTENVOORDE

41

Wesley Espelo van

NUNSPEET

42

Dennis Brouwer

WESTERBORK

43

Edwin Pauli

'S-GRAVENHAGE

44

Nordin Hudepol

ALMELO

45

Niels Oosterhout van

GEERTRUIDENBERG

46

Bjorn Have ten

HARREVELD

47

Tom Braak van

VELP

48

Rick Deursen van

BUDEL SCHOOT

49

Dennis Willemsen

VELDHOVEN

50

Demiz Hebing

APELDOORN

51

Berko Dorussen

BEUNINGEN GLD

52

Jordi Steenbakkers

BOXTEL

53

Mike Ham van der

LEXMOND

54

Thanas Stefanes

ARNHEM

55

Teun Forschelen

TILBURG

56

Ronald Kolkman

METEREN








Vrouwen





1

Evy Kuijpers

LIEROP

2

Maaike Heij de

HETEREN

3

Lorena Wiebes

MIJDRECHT

4

Britt Jochems

SITTARD

5

Femke Gerritse

ROSMALEN

6

Jip Bos van den

OOST-KNOLLENDAM

7

Irene Gerritsen

ARNHEM

8

Marieke Witzenburg van

BRIELLE

9

Annet Eendhuizen

HENGELO OV

10

Teuntje Beekhuis

HELMOND

11

Lisa Dorussen

BEUNINGEN

12

Dorien Hoog Antink

OCHTEN

13

Pam Schutten

NIJVERDAL

14

Tine Rombouts

WUUSTWEZEL

15

Daimy Hellemons

HOEVEN

16

Anouk Reen

EINDHOVEN

17

Gaby Gieskens

LEIDSCHENDAM

18

Eva Born van den

NAALDWIJK

19

Lora Bonthuis

INGEN

20

Rienke Have ten

HARREVELD








Junioren





1

Lucas Janssen

PAPENDRECHT

2

Jesse Kramer

BORKEL EN SCHAFT

3

Tom Schellekens

SCHIJNDEL

4

Mat Gorp van

BERGEIJK

5

Pepijn Reinderink

RUURLO

6

Joppe Heij de

HETEREN

7

Job Boontjes

GIETEN

8

Quinten Buijs

DE LIER

9

Maiko Timmer

DRACHTEN

10

Miel Storms

GREVENBICHT

11

Noud Hurk van den

BENEDEN-LEEUWEN

12

Joris Reinderink

RUURLO

13

Cas Jansen

HILVERSUM

14

Jens Korven van

DIESSEN

15

Youp Vos de

HILLEGOM

16

Yanick Vos de

DOMMELEN

17

Steijn Vriezen

AMERSFOORT

18

Niels Huijbregts

WERNHOUT

19

Ruben Velter

HEYTHUYSEN

20

Robin Poppel van

DIESSEN

21

Sam Oosterholt

MADE

22

Max Goris

HOOGERHEIDE

23

Daan Honderdors

HORN

24

Tristan Geleijn

RIJSENHOUT

25

Lars Weerd de

KROMMENIE

26

Sam Kerkvliet

NIEUWE-WETERING

27

Coen Donker

'T ZAND

28

Bram Gerritsen

BEMMEL

29

Tijmen Graat

GENNEP

30

Dann Gobbels

KERKRADE

31

Daan Brouwer

JAARSVELD

32

Beau Izerloo van

DORDRECHT

33

Chris Oosenbrug

ZAANDAM

34

Hugo Jansen

EIBERGEN

35

Johan Dorussen

BEUNINGEN

36

Camiel Cornelis

LEENDE

37

Daan Adams

BUDEL

38

Bram Ledoux

LANDGRAAF

39

Tim Voort van der

DE LIER








Junior-Vrouwen





1

Fem Empel van

SINT-MICHIELSGESTEL

2

Isa Nomden

HATTEM

3

Ilse Pluimers

ENTER

4

Senne Knaven

STRIJBEEK

5

Iris Offerein

MEPPEN

6

Fleur Peet van der

DEN HAAG

7

Lisa Helvoirt van

ERP

8

Kimberly Boven

REUTUM

9

Silke Blei

HURWENEN

10

Danique Espelo van

NUNSPEET

11

Leonie Boschker

WOERDEN

12

Fenna Derksen

HAALDEREN








Nieuwelingen





1

David Haverdings

ZUIDLAREN

2

Jelte Jochems

PUTTEN

3

Menno Huising

WATERINGEN

4

Björn Hommes

APPELSCHA

5

Daan Lüling van

BODEGRAVEN

6

Bjorn Koster

RODEN

7

Thijs Bakker

RIJSSEN

8

Jasper Huitema

RODEN

9

Juul Nagengast

BEILEN

10

Thom Werff van der

ANNEN

11

Brent Nijboer

ZWOLLE

12

Jari Prins

HANK

13

Thom Herwaarden van

ROSSUM

14

Guus Eijnden van den

GEMERT

15

Jasper Gabriels

BUDEL

16

Rune JACOBS

MUIZEN-MECHELEN

17

Mees Steenbergen

RUINEN

18

Nick Klijn

LEERDAM

19

Bart Kortleve

HAVELTE

20

Christiaan Rees van

GROOT AMMERS

21

Thijs Kortes

HOOGLANDERVEEN

22

Colin Strik

HEERLEN

23

Mika Vijfvinkel

TILBURG

24

Freek Bouten

BLERICK

25

Sjors Lugthart

DEN HAAG

26

Toinne Vriezen

AMERSFOORT

27

Yorick Brethouwer

OOSTERHOUT

28

Brett Timmermans

LOMMEL

29

Hidde Swart

OOSTERHOUT

30

Stijn Honcoop

CHAAM

31

Gillis Dockx

Itegem

32

Bart Kastelein

BURGH-HAAMSTEDE

33

Bram Eijsden van

GEULLE

34

Yaël Plas

APELDOORN

35

Sep Kramer

OOSTERBEEK

36

Martijn Weeder

LEIDEN

37

Joost Stokkermans

DIESSEN

38

Jordy Brouwer

WESTERBORK

39

Patrick Nieuwenhuis

GIETEN

40

Pepijn Straaten van der

BUDEL

41

Ed Uptegrove

SINT-MICHIELSGESTEL

42

Ingmar Bosch van den

LISSE

43

Koen Engberink

BILTHOVEN

44

Jan Kraus

OSS

45

Krijn Veldboer

HELMOND

46

Feiko Dussen van der

ARKEL

47

Dennis Haan de

VEENENDAAL

48

Bo Elven van

ETTEN-LEUR

49

Björn Minneboo

LEUSDEN

50

Sjoerd Linden van der

ZIJTAART

51

Ruben Kerkvoorde van

GORINCHEM

52

Jelmer Bassa

ARKEL

53

Björn Vos

SINT-MICHIELSGESTEL

54

Sieb Pas van der

HEESWIJK-DINTHER

55

Max Heeswijk van

SCHIJNDEL

56

Floris Verschuur

ROTTERDAM

57

Ben Poelman

DEN HAAG

58

Arno Raijmakers

HELMOND

59

Friso Wildt de

ALPHEN A/D RIJN

60

Dean Verwaarst

HAARLE

61

Siem Kanters

ERP








Nieuweling-Meisjes




Pos

Voornaam Achternaam

Woonplaats

1

Mirre Knaven

STRIJBEEK

2

Julia Kopecky

ZOETERWOUDE

3

Lauren Molengraaf

CAPELLE A/D IJSSEL

4

Bibi Verzijl

BERKEL EN RODENRIJS

5

Britt Kerste

AARLE-RIXTEL

6

Indy verwaarst

HAARLE

7

Julia Meulen van der

ALMELO

8

Isa Looienga

DRACHTEN

9

Pem Hoefmans

ALPHEN

10

Nienke Vinke

AMERSFOORT

11

Britt Grave de

THOLEN

12

Jony Eijnden van den

GEMERT

13

Carmen Veen van der

ZWOLLE

14

Chloe Greenwood

KINROOI

15

Frederique Verschuur

ROTTERDAM

16

Nele Gorp van

BERGEIJK

17

Emma Brouwer

JAARSVELD

18

Loes Nomden

HATTEM

19

Lotte Sonnemans

SOMEREN

20

Roos Engberink

BILTHOVEN

21

Kirsten Elings

OVERBERG

22

Elise Timmerman

STAPHORST








Masters





1

Erik Dekker

HEDEL

2

Maikel Govaarts

DRUNEN

3

Micha Vries de

HILVERSUM

4

Leon Brouwer

ROTTERDAM

5

Ben Minkhorst

HUMMELO

6

Wilfred Veldkamp

KAMERIK

7

René Kuhlmann

BAARLO LB

8

Lars Rietveld

OUDEWATER

9

Patrick Heijnen

HEUSDEN GEM HEUSDEN

10

Watze Vroom

BENNEKOM

11

Piet Smits

HAZERSWOUDE DORP

12

Robbert Wajer

BEILEN

13

Michel Groenendaal

SINT-MICHIELSGESTEL

14

Arno Bouten

BLERICK

15

Bas Bloeming

WIJK BIJ DUURSTEDE

16

Jasper Heus de

WIJK BIJ DUURSTEDE

17

Lorenzo Caterini

Canada

18

Ruud Goorden

ROOSENDAAL

19

Juan Balaguer Vilarocha

ALPHEN AAN DEN RIJN

20

Marcel Witte

AMSTERDAM

21

Marcel Boschker

WOERDEN

22

Mike Veelen van

ARNHEM

23

Dick Kinket

HATTEM

24

Bert Jan Hamer

HATTEM

25

Johan Dussel

EELDE

26

Ferry Ruiter de

ERMELO

27

Arnoud Witsenburg

DRIEBERGEN

28

Robert Orange

Canada

29

Lennert Straten van

ROTTERDAM

30

Ton Korven van

DIESSEN

31

Rinie Laar van

EERBEEK

32

Mario Willemsen

HUISSEN

33

Michel Warlich

HEERDE

34

Pascal Wesselink

OOSTERBEEK

35

Dik Koolwijk van de

ELST

36

Ivo Geloven van

POPPEL

37

Mischa Kramer

OOSTERBEEK

38

Marti Maas

GEFFEN

39

Remco Jochems

PUTTEN

40

Fred Zanten van

NIEUWLAND

41

Rene Gerritsen

BEMMEL

42

Lambert Wiel van de

BERLICUM NB