```````

           Berghem          14-12-2019




Jeugd Cat. 7





1

Axel Broek van den

RAVELS

2

Senna Remijn

WOLPHAARTSDIJK

3

Jorn Made van der

PRINSENBEEK

4

Antoine Quint

DEIL

5

Ruud Junior Nagengast

BEILEN

6

Hugo Hagemeijer

LOCHEM

7

Lars Prins

HANK

8

Mark Kleef van

KESTEREN

9

Danijel Agricola

TERWISPEL

10

Mads Roos de

APPELSCHA

11

Danny Turkstra

BEILEN

12

Cedric Jager de

BARENDRECHT

13

Jente Derksen

HAALDEREN

14

Jorn Beers van

MOERGESTEL

15

Jens Fiering

DEVENTER

16

Liam Os van

BERKEL EN RODENRIJS

17

David Koster

WOERDEN

18

Ties Roode van

HEEMSTEDE

19

Niels Laan van der

HILVERSUM

20

Sven Merriënboer Van

WERNHOUT

21

Niels Hanegraaf

HEESWIJK-DINTHER

22

Thijs Dahler

SCHIJNDEL

23

Jaro Danklof

ROSMALEN

24

Thijs Theuns

ZIERIKZEE

25

Bram Vugts

BOXTEL

26

Job Stam

ENGELEN

27

Luca Oudheusden van

ANDEL

28

Sander Blaakmeer

BERLICUM

29

Senna Vis

NUNSPEET

30

Mendo Leeuwen van

SINT-MICHIELSGESTEL

31

Thijs Beckers

BERLICUM








Jeugd Cat. 6





1

Michiel Mouris

BAAMBRUGGE

2

Boris Voort van der

KWINTSHEUL

3

Cas Krebbers

DEEST

4

Kaj Roeling

MONSTER

5

Kaj Niekerk van

PURMEREND

6

Liz Toonen

BOXMEER

7

Loran Viets

MONTFOORT

8

Cyriel Hooghwerff

DORDRECHT

9

Thomas Monkelbaan

HAARLEM

10

Jochem Appeldoorn van

VEENENDAAL

11

Deacon Terweij

AMSTERDAM

12

Roxanne Takken

ALPHEN A/D RIJN

13

Tim Bennis

DEN HAAG

14

Dico Os van

BERKEL EN RODENRIJS

15

Maud Adams

BUDEL

16

Finn Smith

HAARLEM

17

Fenny Coppelmans

HAPERT

18

Sem Jalving

KLAZIENAVEEN

19

Joost Konings

HELMOND

20

Pim Vonken

SON EN BREUGEL

21

Pim Leenders van

GELDROP

22

Daniël Weeder

LEIDEN

23

Ivan Man de

TILBURG








Jeugd Cat. 5





1

Cas Timmermans

WAGENINGEN-HOOG

2

Finn Bastiaanssen

SPRUNDEL

3

Noël Goijert

'S-GRAVENZANDE

4

Luke Chow

HENDRIK IDO AMBACHT

5

Lars Laan van der

HILVERSUM

6

Selena Bas

NIEUW LEKKERLAND

7

Maureen Abma

WOLVEGA

8

Maeryn Hoogen van den

EINDHOVEN

9

Isere Koster

ETTEN- LEUR

10

Luna Meijer

HILVERSUM

11

Koen Sonnemans

SOMEREN

12

Joachim Luijendijk

HEERJANSDAM

13

Matt Roijackers

LUYKSGESTEL

14

Thomas Panken

BLADEL

15

Susanne Grijpink

NAARDEN

16

Dave Boekestijn

'S GRAVENZANDE

17

Levi Dijk van

ZUNDERT

18

Splinter Hoff van 't

'S GRAVENZANDE

19

Jaap Linden van der

ZIJTAART

20

Lorenzo Bruin de

NAALDWIJK

21

Zara Ansems

LAGE ZWALUWE

22

Lars Franken

OISTERWIJK

23

Lotte Merriënboer van

WERNHOUT

24

Bo Klappe

EINDHOVEN

25

Maud Izerloo van

DORDRECHT

26

Neel Lepelaars

LUYKSGESTEL

27

Chloë Gerrits

HELMOND

28

Loek Seuntjens

TILBURG

29

Nick Koenis

'S GRAVENZANDE








Jeugd Cat. 4





1

Steff Bruijn de

OUD-BEIJERLAND

2

Rens Kalsbeek

APELDOORN

3

Teun Beurden van

EINDHOVEN

4

Kai Hoof van

MIERLO

5

Delano Heeren

SPRUNDEL

6

Tijn Caulil van

ARNHEM

7

Ole Niesing

HILVERSUM

8

Bente Jochems

PUTTEN

9

Rianne Nieuwenhuis

GIETEN

10

Adne Cappon

RAALTE

11

Jinthe Nijboer

ZWOLLE

12

Filijn Demuyt

BOEKEL

13

Jason Beeten van de

NISTELRODE

14

Milan Lodder

TIEL

15

Jytte Timmermans

AALSMEER

16

Tygo Riel van

RIJEN

17

Tiemen Van der Meer

UDEN

18

Lynn Leeuwen van

SINT-MICHIELSGESTEL

19

Just Rooij van

BERGHEM

20

Jaylinn Bergwerff

HELLEVOETSLUIS

21

Claire Dokter

VALKENSWAARD

22

Julius Hoven van den

ROSMALEN

23

Stijn Spitters

UDEN








Jeugd Cat. 3





1

Raf Bastiaanssen

SPRUNDEL

2

Beer Beurden van

EINDHOVEN

3

Dailey Terweij

AMSTERDAM

4

Ruben Haverdings

ZUIDLAREN

5

Tim Velden van der

RIJSWIJK ZH

6

Maxime Takken

ALPHEN AAN DEN RIJN

7

Damy Bogaard van den

HELMOND

8

Dido Jalving

KLAZIENAVEEN

9

Sten Niekerk van

PURMEREND

10

Nynke Jochems

PUTTEN

11

Zoë Brakke

STAPHORST

12

Dion Kamp

GASSELTERNIJVEEN

13

Linus La Grand

EINDHOVEN

14

Iker Slotboom

KWINTSHEUL

15

Mees Caulil van

ARNHEM

16

Abe Bol

CROMVOIRT

17

Matz Kleijn

KOOG AAN DE ZAAN

18

Riva Danklof

ROSMALEN

19

Fedde Verhagen

OOSTERBEEK

20

Demi Keijzer

ALPHEN AAN DEN RIJN

21

Yara Gouw

BARENDRECHT

22

Brianne Dokter

VALKENSWAARD

23

Thomas Gillis

KAATSHEUVEL

24

Pim Linden van der

ZIJTAART








Jeugd Cat. 2





1

Jim Guerin

LEIDEN

2

Juul Claes

BERGEIJK

3

Levi Kaa van der

KAATSHEUVEL

4

Tymo Ruiter de

TILBURG

5

Siep Moeliker

EINDHOVEN

6

Levy Vermunt

STANDDAARBUITEN

7

Puck Bunning

ERP

8

Nick Eck van

LIESHOUT

9

Nina Eck van

LIESHOUT

10

Hebe Eijndhoven van

VUGHT

11

Jamie Cornelis

CHAAM

12

Mees Bunning

ERP

13

Boet Kleijn de

VUGHT








Jeugd Cat. 1





1

Quinty Keijzer

ALPHEN AAN DEN RIJN

2

Jules Hoogen van den

EINDHOVEN

3

Niels Kalsbeek

APELDOORN

4

Bram Velden van der

RIJSWIJK

5

Nienke Bennis

DEN HAAG

6

Rose Vermij

GOUDA

7

Max Biggelaar van den

STRIJBEEK

8

Shania Heijnen

BOSSCHENHOOFD