```````

           Oploo          15-12-2019




Jeugd Cat. 7





1

Floris Haverdings

ZUIDLAREN

2

Senna Remijn

WOLPHAARTSDIJK

3

Antoine Quint

DEIL

4

Luca Veken van der

ST JAN STEEN

5

Jente Derksen

HAALDEREN

6

Ruud Junior Nagengast

BEILEN

7

Jorn Made van der

PRINSENBEEK

8

Danny Turkstra

BEILEN

9

Danijel Agricola

TERWISPEL

10

Mads Roos de

APPELSCHA

11

Thomas Eijnden van den

PRINSENBEEK

12

Jorn Beers van

MOERGESTEL

13

Bjorn Drift van der

WATERINGEN

14

Luc Hagen van

CUIJK

15

Sem Hofstede

HENGELO

16

David Koster

WOERDEN

17

Rocco Meenhuis

NIJVERDAL

18

Stijn Heering

RIJSSEN

19

Niels Hanegraaf

HEESWIJK-DINTHER

20

Luka Wissink

DIEPENHEIM

21

Thijs Vrij

HELLEVOETSLUIS

22

sven schepers

AMERSFOORT

23

Job Stam

ENGELEN

24

Thijs Beckers

BERLICUM

25

Lucas Eijnden van den

PRINSENBEEK








Jeugd Cat. 6





1

Michiel Mouris

BAAMBRUGGE

2

Rick Versloot

HARDINXVELD-GIESSENDAM

3

Cas Krebbers

DEEST

4

Thomas Huitema

RODEN

5

Hugo Wessels

ENTER

6

Finn Hiemstra

BURGUM

7

Puck Langenbarg

RUURLO

8

Daan Dijkman

GRONINGEN

9

Max Lincel de

VOORSCHOTEN

10

Fee Knaven

STRIJBEEK

11

Liz Toonen

BOXMEER

12

Deacon Terweij

AMSTERDAM

13

Lars Weijer van de

AARLE-RIXTEL

14

Sara Sonnemans

SOMEREN

15

Maud Adams

BUDEL

16

Isabel Schenau

AALTEN

17

Maurits Buiter

LEIDEN

18

Sepp Nahuis te

EIBERGEN

19

Sem Jalving

KLAZIENAVEEN

20

Tristan Bakel van

HELMOND








Jeugd Cat. 5





1

Cas Timmermans

WAGENINGEN-HOOG

2

Finn Bastiaanssen

SPRUNDEL

3

Jowi Cnossen

APELDOORN

4

Maeryn Hoogen van den

EINDHOVEN

5

Koen Sonnemans

SOMEREN

6

Noï Moes

GOIRLE

7

Selena Bas

NIEUW LEKKERLAND

8

Matt Roijackers

LUYKSGESTEL

9

Amy Bruijn de

BERGEN OP ZOOM

10

Victor Kroesbergen

EDE

11

Thyn Jacobs

ETTEN-LEUR

12

Zara Ansems

LAGE ZWALUWE

13

Luken Kest

OUDENBOSCH

14

Teun Hofstede

HENGELO

15

Kim Lauwerijssen

RUCPHEN

16

Meike Frissen

STEIN LB

17

Neel Lepelaars

LUYKSGESTEL

18

Naomy Mulder

MEPPEL

19

Chloë Gerrits

HELMOND

20

Bo Klappe

EINDHOVEN








Jeugd Cat. 4





1

Rens Kalsbeek

APELDOORN

2

Teun Beurden van

EINDHOVEN

3

Kai Hoof van

MIERLO

4

Elena Veken van der

ST. JANSTEEN

5

Mats Moeliker

EINDHOVEN

6

Jop Biggelaar Van den

GALDER

7

Bart Huijbregts

WERNHOUT

8

Adne Cappon

RAALTE

9

Sven Dijkman

GRONINGEN

10

Marissa Putten van

TIEL

11

Jason Beeten van de

NISTELRODE

12

Lars Eeftink

VALKENSWAARD

13

Camiel Beuker

VLEUTEN

14

Floortje Vries de

MONSTER

15

Tiemen Van der Meer

UDEN

16

Claire Dokter

VALKENSWAARD

17

Kane Ballekom van

SCHIJNDEL








Jeugd Cat. 3





1

Beer Beurden van

EINDHOVEN

2

Raf Bastiaanssen

SPRUNDEL

3

Gijs Biggelaar van den

GALDER

4

Dailey Terweij

AMSTERDAM

5

Zoë Brakke

STAPHORST

6

Iker Slotboom

KWINTSHEUL

7

Linus La Grand

EINDHOVEN

8

Dido Jalving

KLAZIENAVEEN

9

Imke Menting

APELDOORN

10

Max Baars

AMSTERDAM

11

Dion Kamp

GASSELTERNIJVEEN

12

Mirthe Buurmeijer

HOOGEVEEN

13

Tim Vissenberg

HOEVEN

14

Demi Keijzer

ALPHEN AAN DEN RIJN

15

Rune Mannaerts

VALKENSWAARD

16

Jasper Katwijk van

HANDEL

17

Luuk Meijer

BLADEL

18

Brianne Dokter

VALKENSWAARD

19

Anke Verhoeven

ERP








Jeugd Cat. 2





1

Jens Thissen

VALKENSWAARD

2

Flore Groot de

ZWOLLE

3

Levi Kaa van der

KAATSHEUVEL

4

Lisa Brouwer

BUNSCHOTEN-SPAKENBURG

5

Siep Moeliker

EINDHOVEN

6

Levy Vermunt

STANDDAARBUITEN

7

Nina Eck van

LIESHOUT

8

Nick Eck van

LIESHOUT

9

Jurre Kuijk van

TILBURG

10

Teun Bankers

DEURNE








Jeugd Cat. 1





1

Quinty Keijzer

ALPHEN AAN DEN RIJN

2

Jules Hoogen van den

EINDHOVEN

3

Niels Kalsbeek

APELDOORN

4

Cheyenne Meer van der

BEVERWIJK

5

Lotte Verhoeven

ERP

6

Bodhi Moes

GOIRLE