```````

           Breda          27-12-2019




Jeugd Cat. 7





1

Keije Solen

ZWOLLE

2

Lars Prins

HANK

3

Ruud Junior Nagengast

BEILEN

4

Antoine Quint

DEIL

5

Finn Hoefmans

ALPHEN NB

6

Jorn Made van der

PRINSENBEEK

7

Jente Derksen

HAALDEREN

8

Thomas Eijnden van den

PRINSENBEEK

9

Danijel Agricola

TERWISPEL

10

Mads Roos de

APPELSCHA

11

Danny Turkstra

BEILEN

12

Martijn Braspenning

PRINSENBEEK

13

Cedric Jager de

BARENDRECHT

14

Jorn Beers van

MOERGESTEL

15

Rob Kastelein

BURGH-HAAMSTEDE

16

Sjoerd Bijlsma

STEENBERGEN

17

Sven Merriënboer Van

WERNHOUT

18

David Koster

WOERDEN

19

Thijs Theuns

ZIERIKZEE

20

Niels Laan van der

HILVERSUM

21

Ties Roode van

HEEMSTEDE

22

Jitse Wildermans

VALKENSWAARD

23

sven schepers

AMERSFOORT

24

Tygo Verhoef

ZOETERWOUDE

25

Job Stam

ENGELEN

26

Luca Oudheusden van

ANDEL

27

Sem Wijngaarden van

HARDINXVELD-GIESSENDAM

28

Lucas Eijnden van den

PRINSENBEEK








Jeugd Cat. 6





1

Michiel Mouris

BAAMBRUGGE

2

Daan Hartog

GIESSENBURG

3

Thomas Huitema

RODEN

4

Boris Voort van der

KWINTSHEUL

5

Cas Krebbers

DEEST

6

Puck Langenbarg

RUURLO

7

Mae Cabaca

VLAARDINGEN

8

Kaj Niekerk van

PURMEREND

9

Daan Dijkman

GRONINGEN

10

Fee Knaven

STRIJBEEK

11

Finn Hiemstra

BURGUM

12

Lars Oord van

HANK

13

Max Lincel de

VOORSCHOTEN

14

Kaj Roeling

MONSTER

15

Cyriel Hooghwerff

DORDRECHT

16

robin Bruggen van

RIDDERKERK

17

Liz Toonen

BOXMEER

18

Luco Bos

EMMEN

19

Deacon Terweij

AMSTERDAM

20

Jop Mierlo van

SIEBENGEWALD

21

Lars Weijer van de

AARLE-RIXTEL

22

Luuk Wolthuis

HANK

23

Tim Bennis

DEN HAAG

24

Maurits Blaauwgeers

DALEN

25

Sem Jalving

KLAZIENAVEEN

26

Jitse Gabriels

BUDEL

27

Lars Langendoen

BERKEL EN RODENRIJS

28

Dico Os van

BERKEL EN RODENRIJS

29

Thijmen Jong de

TER AAR

30

Milan Jongenelen

RUCPHEN

31

Brent Jongenelen

STEENBERGEN

32

Elise Sighem van

BREDA

33

Daniël Weeder

LEIDEN

34

Jibbe Dam van

TILBURG

35

Silvester Verhoef

ZOETERWOUDE








Jeugd Cat. 5





1

Lars Laan van der

HILVERSUM

2

Luke Chow

HENDRIK IDO AMBACHT

3

Selena Bas

NIEUW LEKKERLAND

4

Pascal Cutler

AMSTERDAM

5

Amy Bruijn de

BERGEN OP ZOOM

6

Dave Boekestijn

'S GRAVENZANDE

7

Victor Kroesbergen

EDE

8

Willem Jan Belt

DALEN

9

Isere Koster

ETTEN- LEUR

10

Noël Goijert

'S-GRAVENZANDE

11

Luna Meijer

HILVERSUM

12

Zara Ansems

LAGE ZWALUWE

13

Thyn Jacobs

ETTEN-LEUR

14

Judith Alleleijn

BOCHOLTZ

15

Kim Lauwerijssen

RUCPHEN

16

Joachim Luijendijk

HEERJANSDAM

17

Splinter Hoff van 't

'S GRAVENZANDE

18

Lotte Merriënboer van

WERNHOUT

19

Nanet Huising

WATERINGEN

20

Lorenzo Bruin de

NAALDWIJK

21

Jurre Kaaij v.d.

'S-GRAVENZANDE

22

Susanne Grijpink

NAARDEN

23

Mathijs Klippel

ETTEN-LEUR

24

Jaap Linden van der

ZIJTAART

25

Casper Blok

GOUDA

26

Loek Seuntjens

TILBURG

27

Michelle Druif

ZOETERMEER

28

Abe Beunders

DELFT








Jeugd Cat. 4





1

Jop Biggelaar Van den

GALDER

2

Delano Heeren

SPRUNDEL

3

Bart Huijbregts

WERNHOUT

4

Tijn Caulil van

ARNHEM

5

Marissa Putten van

TIEL

6

Brett Timmer

PAPENDRECHT

7

Mats Moeliker

EINDHOVEN

8

Julian Dingemans

LAGE ZWALUWE

9

Lynn Kleijn

KOOG AAN DE ZAAN

10

Sven Dijkman

GRONINGEN

11

Daan Meijer

BLADEL








Jeugd Cat. 3





1

Gijs Biggelaar van den


2

Dailey Terweij

AMSTERDAM

3

Sten Niekerk van

PURMEREND

4

Tim Velden van der

RIJSWIJK ZH

5

Isis Versluis

MEERKERK

6

Dido Jalving

KLAZIENAVEEN

7

Tim Vissenberg

HOEVEN

8

Imke Menting

APELDOORN

9

Matz Kleijn

KOOG AAN DE ZAAN

10

Mees Caulil van

ARNHEM

11

Feline Steijn

NAALDWIJK

12

Finn Wuisman

SPIJKENISSE

13

Max Baars

AMSTERDAM

14

Martijn Mutsaers

TILBURG

15

Demi Keijzer

ALPHEN AAN DEN RIJN

16

Nicole Sighem van

BREDA

17

Yara Gouw

BARENDRECHT

18

Pim Linden van der

ZIJTAART

19

Luuk Meijer

BLADEL

20

Jesse Roks

SINT WILLEBRORD








Jeugd Cat. 2





1

Erik Bikker

ROTTERDAM

2

Jim Guerin

LEIDEN

3

Siep Moeliker

EINDHOVEN

4

Liam Versloot

PAPENDRECHT

5

Thijs Zwieten van

BREDA

6

Alizée Voorden van

ETTEN-LEUR

7

Sara Pols

AMERSFOORT

8

Levy Vermunt

STANDDAARBUITEN

9

Finn Menting

APELDOORN

10

Frederique Grijpink

NAARDEN

11

Juul Claes

BERGEIJK

12

Marly Langendoen

BERKEL EN RODENRIJS








Jeugd Cat. 1





1

Olivier Klippel

ETTEN-LEUR

2

Quinty Keijzer

ALPHEN AAN DEN RIJN

3

Bram Velden van der

RIJSWIJK

4

Rose Vermij

GOUDA

5

Nienke Bennis

DEN HAAG

6

Max Biggelaar van den

STRIJBEEK