```````

           Oosterhout          4-1-2020




Jeugd Cat. 7





1

Floris Haverdings

Zuidlaren

2

Senna Remijn

Wolphaartsdijk

3

Ruud Junior Nagengast

Beilen

4

Luca Veken

St Jan Steen

5

Jorn Made

Prinsenbeek

6

Finn Hoefmans

Alphen Nb

7

Hugo Hagemeijer

Lochem

8

Jente Derksen

Haalderen

9

Antoine Quint

Deil

10

Danijel Agricola

Terwispel

11

Danny Turkstra

Beilen

12

Thomas Eijnden

Prinsenbeek

13

Max Rijvers

Lottum

14

Stijn Heering

Rijssen

15

David Koster

Woerden

16

Mark Mandemaker

Hoogvliet

17

Mark Kleef

Kesteren

18

Jorn Beers

Moergestel

19

Luuk Drift

Wateringen

20

Martijn Braspenning

Prinsenbeek

21

Cedric Jager

Barendrecht

22

Ties Roode

Heemstede

23

Thijs Theuns

Zierikzee

24

Job Stam

Engelen

25

Jitse Wildermans

Valkenswaard

26

Tygo Verhoef

Zoeterwoude

27

sven schepers

Amersfoort

28

Niels Laan

Hilversum

29

Sem Wijngaarden

Hardinxveld-Giessendam

30

Thijs Beckers

Berlicum

31

David Sluijs

Oosterbeek

32

Jonathan FENZI











Jeugd Cat. 6





1

Michiel Mouris

Baambrugge

2

Daan Hartog

Giessenburg

3

Thomas Huitema

Roden

4

Cas Krebbers

Deest

5

Boris Voort

Kwintsheul

6

Max Lincel

Voorschoten

7

Daan Dijkman

Groningen

8

Mae Cabaca

Vlaardingen

9

Kaj Niekerk

Purmerend

10

Finn Hiemstra

Burgum

11

Fee Knaven

Strijbeek

12

Thomas Monkelbaan

Haarlem

13

Luuk Wolthuis

Hank

14

Kaj Roeling

Monster

15

Cyriel Hooghwerff

Dordrecht

16

Deacon Terweij

Amsterdam

17

Roxanne Takken

Alphen A/d Rijn

18

Sara Sonnemans

Someren

19

Maurits Blaauwgeers

Dalen

20

Luco Bos

Emmen

21

Lars Oord

Hank

22

Lars Langendoen

Berkel en Rodenrijs

23

Finn Smith

Haarlem

24

Maud Adams

Budel

25

Tim Bennis

Den Haag

26

Milan Jongenelen

Rucphen

27

Mees Alting

Oisterwijk

28

Loran Viets

Montfoort

29

Joost Konings

Helmond

30

Fenny Coppelmans

Hapert

31

Deirdre Mens

Leiden

32

Elise Sighem

Breda

33

Ivan Man

Tilburg

34

Silvester Verhoef

Zoeterwoude








Jeugd Cat. 5





1

Cas Timmermans

Wageningen-Hoog

2

Finn Bastiaanssen

Sprundel

3

Noël Goijert

's-Gravenzande

4

Lars Laan

Hilversum

5

Jowi Cnossen

Apeldoorn

6

Luke Chow

Hendrik Ido Ambacht

7

Maureen Abma

Wolvega

8

Koen Sonnemans

Someren

9

Levi Dijk

Zundert

10

Sam Mullaert

Kapelle

11

Dave Boekestijn

's Gravenzande

12

Victor Kroesbergen

Ede

13

Matt Roijackers

Luyksgestel

14

Thyn Jacobs

Etten-Leur

15

Judith Alleleijn

Bocholtz

16

Zara Ansems

Lage Zwaluwe

17

Olav Kant

Almkerk

18

Nick Koenis

's Gravenzande

19

Susanne Grijpink

Naarden

20

Mathijs Klippel

Etten-Leur

21

Kim Lauwerijssen

Rucphen

22

Lorenzo Bruin

Naaldwijk

23

Evert Immerzeel

Zegveld

24

Mikai Krijt

Koog aan de Zaan

25

Neel Lepelaars

Luyksgestel

26

Daan Sluijs

Oosterbeek

27

Chloë Gerrits

Helmond

28

Bo Klappe

Eindhoven

29

Lucas Sluijs

Oosterbeek








Jeugd Cat. 4





1

Delano Heeren

Sprundel

2

Teun Beurden

Eindhoven

3

Rens Kalsbeek

Apeldoorn

4

Jop Biggelaar

Galder

5

Elena Veken

St. Jansteen

6

Steff Bruijn

Oud-Beijerland

7

Tijn Caulil

Arnhem

8

Bente Jochems

Putten

9

Mats Moeliker

Eindhoven

10

Bart Huijbregts

Wernhout

11

Ole Niesing

Hilversum

12

Adne Cappon

Raalte

13

Brett Timmer

Papendrecht

14

Lars Eeftink

Valkenswaard

15

Lynn Kleijn

Koog aan de Zaan

16

Sven Dijkman

Groningen

17

Tygo Riel

Rijen

18

Julian Dingemans

Lage Zwaluwe

19

Floortje Vries

Monster

20

Matthijs Heerschap

Nieuw-Beijerland

21

Anne Freij

Hellevoetsluis

22

Jaylinn Bergwerff

Hellevoetsluis

23

Ã?sa Keijzer

Zuidland

24

Jytte Timmermans

Aalsmeer

25

Irene Lamens

Hendrik Ido Ambacht








Jeugd Cat. 3





1

Gijs Biggelaar

Galder

2

Beer Beurden

Eindhoven

3

Raf Bastiaanssen

Sprundel

4

Dailey Terweij

Amsterdam

5

Ruben Haverdings

Zuidlaren

6

Tim Velden

Rijswijk Zh

7

Zoë Brakke

Staphorst

8

Imke Menting

Apeldoorn

9

Damy Bogaard

Helmond

10

Tim Vissenberg

Hoeven

11

Sten Niekerk

Purmerend

12

Mees Caulil

Arnhem

13

Maxime Takken

Alphen aan den Rijn

14

Matz Kleijn

Koog aan de Zaan

15

Nynke Jochems

Putten

16

Rune Mannaerts

Valkenswaard

17

Iker Slotboom

Kwintsheul

18

Demi Keijzer

Alphen aan den Rijn

19

Feline Steijn

Naaldwijk

20

Nicole Sighem

Breda

21

Finn Wuisman

Spijkenisse

22

Yara Gouw

Barendrecht

23

Lars Peeters

Oirschot

24

Jesse Roks

Sint Willebrord

25

Teun Berkhout

Rijswijk

26

Thijs Zwieten

Breda








Jeugd Cat. 2





1

Erik Bikker

Rotterdam

2

Jens Thissen

Valkenswaard

3

Hugo Cappon

Raalte

4

Lisa Brouwer

Bunschoten-Spakenburg

5

Luuk Buiten

Hoogeveen

6

Liam Versloot

Papendrecht

7

Tymo Ruiter

Tilburg

8

Siep Moeliker

Eindhoven

9

Finn Riel

Rijen

10

Levi Kaa

Kaatsheuvel

11

Juul Claes

Bergeijk

12

Levy Vermunt

Standdaarbuiten

13

Alizée Voorden

Etten-Leur

14

Nick Eck

Lieshout

15

Nina Eck

Lieshout

16

Marly Langendoen

Berkel en Rodenrijs

17

Ayden Werf

Fijnaart








Jeugd Cat. 1





1

Olivier Klippel

Etten-Leur

2

Quinty Keijzer

Alphen aan den Rijn

3

Floor Marsman

Den Ham

4

Niels Kalsbeek

Apeldoorn

5

Bram Velden

Rijswijk

6

Nienke Bennis

Den Haag

7

Rose Vermij

Gouda

8

Sam Simons

Velden

9

Cheyenne Meer

Beverwijk

10

Shania Heijnen

Bosschenhoofd

11

Mila Prins

Hank

12

Luna Wolterink

Oosterhout

13

Max Biggelaar

Strijbeek

14

Carmen Boogaart

Veenendaal