```````

           Uden          12-1-2020




Jeugd Cat. 7





1

Keije Solen

Zwolle

2

Floris Haverdings

Zuidlaren

3

Senna Remijn

Wolphaartsdijk

4

Antoine Quint

Deil

5

Luca Veken

St Jan Steen

6

Ruud Junior Nagengast

Beilen

7

Lars Prins

Hank

8

Victor Hugo Brenders

Dongen

9

Jorn Made

Prinsenbeek

10

Mads Roos

Appelscha

11

Max Rijvers

Lottum

12

Hugo Hagemeijer

Lochem

13

Danny Turkstra

Beilen

14

Thomas Eijnden

Prinsenbeek

15

Danijel Agricola

Terwispel

16

Finn Hoefmans

Alphen Nb

17

Mark Kleef

Kesteren

18

Liam Os

Berkel en Rodenrijs

19

Jorn Beers

Moergestel

20

Sem Hofstede

Hengelo

21

David Koster

Woerden

22

Luuk Drift

Wateringen

23

Niels Hanegraaf

Heeswijk-Dinther

24

Floris Demuyt

Boekel

25

Jaro Danklof

Rosmalen

26

Stijn Heering

Rijssen

27

Ties Roode

Heemstede

28

Sjoerd Bijlsma

Steenbergen

29

Thijs Dahler

Schijndel

30

Jitse Wildermans

Valkenswaard

31

Job Stam

Engelen

32

Bram Vugts

Boxtel

33

Thijs Vrij

Hellevoetsluis

34

Hugo Paats

Apeldoorn

35

Jesper Willems

Arnhem

36

Tygo Verhoef

Zoeterwoude

37

sven schepers

Amersfoort

38

Marthijn Berends

Westerbork

39

Sander Blaakmeer

Berlicum

40

Niels Laan

Hilversum

41

Thijs Beckers

Berlicum

42

Tom Landa

Duivendrecht

43

Jako Donk

Boekel

44

Luc Hagen

Cuijk








Jeugd Cat. 6





1

Michiel Mouris

Baambrugge

2

Thomas Huitema

Roden

3

Daan Hartog

Giessenburg

4

Boris Voort

Kwintsheul

5

Mae Cabaca

Vlaardingen

6

Hugo Wessels

Enter

7

Lars Oord

Hank

8

Cas Krebbers

Deest

9

Kaj Roeling

Monster

10

Thomas Monkelbaan

Haarlem

11

Puck Langenbarg

Ruurlo

12

Lars Weijer

Aarle-Rixtel

13

Liz Toonen

Boxmeer

14

Luco Bos

Emmen

15

Roxanne Takken

Alphen A/d Rijn

16

Tim Bennis

Den Haag

17

Kaj Niekerk

Purmerend

18

Daan Rooij

Berghem

19

Lars Langendoen

Berkel en Rodenrijs

20

Meadow Willems

Brunssum

21

Finn Smith

Haarlem

22

Sara Sonnemans

Someren

23

Maurits Blaauwgeers

Dalen

24

Jochem Appeldoorn

Veenendaal

25

Maud Adams

Budel

26

Fitz Potter

Amersfoort

27

Joost Konings

Helmond

28

Dico Os

Berkel en Rodenrijs

29

Bas Heeswijk

Schijndel

30

Fenny Coppelmans

Hapert

31

Lucas Demuyt

Boekel

32

Armand Schuler

Uden

33

Fabio Valerio

Amsterdam

34

Pim Vonken

Son en Breugel

35

Jibbe Dam

Tilburg

36

Tristan Bakel

Helmond

37

Ivan Man

Tilburg

38

Pim Leenders

Geldrop

39

Silvester Verhoef

Zoeterwoude








Jeugd Cat. 5





1

Cas Timmermans

Wageningen-Hoog

2

Maike Tazelaar

Colijnsplaat

3

Lars Laan

Hilversum

4

Noï Moes

Goirle

5

Koen Sonnemans

Someren

6

Selena Bas

Nieuw Lekkerland

7

Isere Koster

Etten- Leur

8

Sam Mullaert

Kapelle

9

Teun Hofstede

Hengelo

10

Luna Meijer

Hilversum

11

Amy Bruijn

Bergen Op Zoom

12

Maeryn Hoogen

Eindhoven

13

Levi Dijk

Zundert

14

Dave Boekestijn

's Gravenzande

15

Nick Koenis

's Gravenzande

16

Susanne Grijpink

Naarden

17

Alex Akker

Hilversum

18

Gijs Hoogland

Amersfoort

19

Matt Roijackers

Luyksgestel

20

Mathijs Klippel

Etten-Leur

21

Luken Kest

Oudenbosch

22

Lars Franken

Oisterwijk

23

Zara Ansems

Lage Zwaluwe

24

Meike Frissen

Stein Lb

25

Jaap Linden

Zijtaart

26

Mikai Krijt

Koog aan de Zaan

27

Merijn Hertog

Tiel

28

Chloë Gerrits

Helmond

29

Bo Klappe

Eindhoven

30

Lim Holtkamp


31

Loek Seuntjens

Tilburg

32

Maartje Jacobs

Veldhoven

33

Teun Vermeulen

Uden








Jeugd Cat. 4





1

Delano Heeren

Sprundel

2

Teun Beurden

Eindhoven

3

Jop Biggelaar

Galder

4

Rens Kalsbeek

Apeldoorn

5

Kai Hoof

Mierlo

6

Bente Jochems

Putten

7

Elena Veken

St. Jansteen

8

Rianne Nieuwenhuis

Gieten

9

Mats Moeliker

Eindhoven

10

Ole Niesing

Hilversum

11

Steff Bruijn

Oud-Beijerland

12

Adne Cappon

Raalte

13

Marissa Putten

Tiel

14

Jason Beeten

Nistelrode

15

Filijn Demuyt

Boekel

16

Lynn Kleijn

Koog aan de Zaan

17

Camiel Beuker

Vleuten

18

Matthijs Heerschap

Nieuw-Beijerland

19

Roan Boven

Milheeze

20

Tiemen Van der Meer

Uden

21

Floortje Vries

Monster

22

Jeremy Bus

Middelaar

23

Anne Freij

Hellevoetsluis

24

Jytte Timmermans

Aalsmeer

25

Daan Meijer

Bladel

26

Julius Hoven

Rosmalen

27

Luca Smith

Haarlem








Jeugd Cat. 3





1

Gijs Biggelaar

Galder

2

Beer Beurden

Eindhoven

3

Tim Velden

Rijswijk Zh

4

Zoë Brakke

Staphorst

5

Linus La Grand

Eindhoven

6

Bo Kramer

Bathmen

7

Maxime Takken

Alphen aan den Rijn

8

Damy Bogaard

Helmond

9

Imke Menting

Apeldoorn

10

Nynke Jochems

Putten

11

Lenn MAES


12

Mees Caulil

Arnhem

13

Thom Berends

Westerbork

14

Max Baars

Amsterdam

15

Matz Kleijn

Koog aan de Zaan

16

Pim Linden

Zijtaart

17

Demi Keijzer

Alphen aan den Rijn

18

Jasper Katwijk

Handel

19

Feline Steijn

Naaldwijk

20

Luuk Meijer

Bladel

21

Rowell Laporte

Tilburg

22

Loek Meijers

Valkenswaard

23

Thomas Gillis

Kaatsheuvel

24

Anke Verhoeven

Erp

25

Joep Regterschot

Uden

26

Tren Heuvel

Mierlo








Jeugd Cat. 2





1

Hugo Cappon

Raalte

2

Jens Thissen

Valkenswaard

3

Flore Groot

Zwolle

4

Jim Guerin

Leiden

5

Tymo Ruiter

Tilburg

6

Mees Bunning

Erp

7

Siep Moeliker

Eindhoven

8

Levi Kaa

Kaatsheuvel

9

Alizée Voorden

Etten-Leur

10

Puck Bunning

Erp

11

Nick Eck

Lieshout

12

Timme Aben

De Meern

13

Nina Eck

Lieshout

14

Hebe Eijndhoven

Vught

15

Finn Menting

Apeldoorn

16

Jamie Cornelis

Chaam

17

Lucas Blom

Tiel

18

Jurre Kuijk

Tilburg

19

Marly Langendoen

Berkel en Rodenrijs

20

Teun Harbers

Oost- West- en Middelbeers

21

Boet Kleijn

Vught








Jeugd Cat. 1





1

Quinty Keijzer

Alphen aan den Rijn

2

Olivier Klippel

Etten-Leur

3

Jules Hoogen

Eindhoven

4

Floor Marsman

Den Ham

5

Bram Velden

Rijswijk

6

Sam Simons

Velden

7

Nienke Bennis

Den Haag

8

Carmen Boogaart

Veenendaal

9

Seppe Geboers

Belgie

10

Cheyenne Meer

Beverwijk

11

Lotte Verhoeven

Erp

12

Sien Vermeulen

Uden