```````

           Moergestel          25-1-2020

NK Veldrijden Jeugd


Jeugd Jongens Cat. 7 (14 jaar)





1

Keije Solen

Zwolle

2

Floris Haverdings

Zuidlaren

3

Senna Remijn

Wolphaartsdijk

4

Antoine Quint

Deil

5

Finn Hoefmans

Alphen Nb

6

Lars Prins

Hank

7

Luca Veken

St Jan Steen

8

Mads Roos

Appelscha

9

Jente Derksen

Haalderen

10

Ruud Junior Nagengast

Beilen

11

Jorn Made

Prinsenbeek

12

Thomas Eijnden

Prinsenbeek

13

Hugo Hagemeijer

Lochem

14

Victor Hugo Brenders

Dongen

15

Mark Kleef

Kesteren

16

Danny Turkstra

Beilen

17

Cédric Jager

Barendrecht

18

Sem Hofstede

Hengelo

19

Max Rijvers

Lottum

20

Liam Os

Berkel en Rodenrijs

21

Rocco Meenhuis

Nijverdal

22

Jorn Beers

Moergestel

23

Mart Spijker

Wierden

24

Job Weijdema

Tuk

25

Sem Vrancken

Meerssen

26

David Koster

Woerden

27

Luuk Drift

Wateringen

28

Thijs Theuns

Zierikzee

29

Stijn Heering

Rijssen

30

Thijs Dahler

Schijndel

31

Martijn Braspenning

Prinsenbeek

32

Ties Roode

Heemstede

33

Jens Fiering

Deventer

34

Sven Merriënboer

Wernhout

35

Niels Hanegraaf

Heeswijk-Dinther

36

Thomas Jonker

Heemskerk

37

Manu Maesschalck

Axel

38

Jesper Willems

Arnhem

39

Bjorn Drift

Wateringen

40

Job Stam

Engelen

41

Bram Vugts

Boxtel

42

sven schepers

Amersfoort

43

Luka Wissink

Diepenheim

44

Thijs Vrij

Hellevoetsluis

45

David Sluijs

Oosterbeek

46

Sander Blaakmeer

Berlicum

47

Hugo Paats

Apeldoorn

48

Jaro Danklof

Rosmalen

49

Niels Laan

Hilversum

50

Tygo Verhoef

Zoeterwoude

51

Rik Molen

Augustinusga

52

Mika Os

Berkel en Rodenrijs

53

Julien Gool

Sliedrecht

54

Teun Gerrits

Amsterdam

55

Rik Rozenburg

Vijfhuizen

56

Marthijn Berends

Westerbork

57

Pim Schoonwater

Tilburg

58

Joer Post

Delfgauw

59

Tom Nijzink

Rijssen

60

Mendo Leeuwen

Sint-Michielsgestel

61

Ben Harkema

Ede

62

Sem Wijngaarden

Hardinxveld-Giessendam

63

Sjoerd Bijlsma

Steenbergen

64

Thijs Beckers

Berlicum

65

Tom Landa

Duivendrecht

66

Figo Kraan

Haarlem

67

Jasper Wiersma

Burgum








Jeugd Meisjes Cat. 6 (14 jaar)





1

Puck Langenbarg

Ruurlo

2

Fee Knaven

Strijbeek

3

Roxanne Takken

Alphen A/d Rijn

4

Maud Adams

Budel

5

Liz Toonen

Boxmeer

6

Meadow Willems

Brunssum

7

Sara Sonnemans

Someren

8

Isabel Schenau

Aalten

9

Floor Holslag

Almelo

10

Fenny Coppelmans

Hapert

11

Deirdre Mens

Leiden

12

esmee bosman

Amersfoort

13

Noor Rozenburg

Vijfhuizen (Nh)








Jeugd Jongens Cat. 6 (13 jaar)





1

Michiel Mouris

Baambrugge

2

Rick Versloot

Hardinxveld-Giessendam

3

Thomas Huitema

Roden

4

Cas Krebbers

Deest

5

Max Lincel

Voorschoten

6

Hugo Wessels

Enter

7

Lars Weijer

Aarle-Rixtel

8

Kaj Roeling

Monster

9

Luuk Wolthuis

Hank

10

Daan Dijkman

Groningen

11

Loran Viets

Montfoort

12

Cyriel Hooghwerff

Dordrecht

13

Thomas Monkelbaan

Haarlem

14

Tim Bennis

Den Haag

15

Jasper Liewes

Norg

16

Luco Bos

Emmen

17

Maurits Blaauwgeers

Dalen

18

Jop Mierlo

Siebengewald

19

Jochem Appeldoorn

Veenendaal

20

Finn Smith

Haarlem

21

robin Bruggen

Ridderkerk

22

Daan Rooij

Berghem

23

Storm Kock

Amersfoort

24

Deacon Terweij

Amsterdam

25

Jip Schouren

Swalmen

26

Mees Alting

Oisterwijk

27

Thijmen Jong

Ter Aar

28

Lars Langendoen

Berkel en Rodenrijs

29

Fitz Potter

Amersfoort

30

Rinus Mijnten

Hoevelaken

31

Toine Broekroelofs

Zwolle

32

Dico Os

Berkel en Rodenrijs

33

Kaj Niekerk

Purmerend

34

Merijn Lith

Meteren

35

Runar Slinkman

Rijssen

36

Bas Heeswijk

Schijndel

37

Sem Jalving

Klazienaveen

38

Milan Jongenelen

Rucphen

39

Karsten Kamp

Gasselternijveen

40

Maurits Buiter

Leiden

41

Sepp Nahuis

Eibergen

42

Finn Arends

Doetinchem

43

Joost Konings

Helmond

44

Joost Spijker

Wierden

45

Nick Pouw Kraan

Oudehorne

46

Teun Hoogenboom

Hazerswoude Rijndijk

47

Jibbe Dam

Tilburg

48

Fabio Valerio

Amsterdam

49

Pim Vonken

Son en Breugel

50

Stein Jansen

Eibergen

51

Pim Leenders

Geldrop

52

Tygo Meerveld

Ugchelen

53

Daniël Weeder

Leiden

54

Harm Houbraken

Westerhoven

55

Ivan Man

Tilburg

56

Max Kamer

Naarden

57

Pjotr Dieteren

Delft

58

Silvester Verhoef

Zoeterwoude








Jeugd Meisjes Cat. 5 (13 jaar)





1

Maureen Abma

Wolvega

2

Noï Moes

Goirle

3

Luna Meijer

Hilversum

4

Amy Bruijn

Bergen Op Zoom

5

Selena Bas

Nieuw Lekkerland

6

Esmee Blok

Olst

7

Isere Koster

Etten- Leur

8

Susanne Grijpink

Naarden

9

Hannah Kiers

Westerhaar-Vriezenveensewijk

10

Judith Alleleijn

Bocholtz

11

Zara Ansems

Lage Zwaluwe

12

Meike Frissen

Stein Lb

13

Nanet Huising

Wateringen

14

Lotte Merriënboer

Wernhout

15

Naomy Mulder

Meppel

16

Kim Lauwerijssen

Rucphen

17

Michelle Druif

Zoetermeer

18

Chris Kiers

Westerhaar-Vriezenveensewijk

19

Bo Klappe

Eindhoven

20

Chloë Gerrits

Helmond

21

Maud Izerloo

Dordrecht

22

Dewi Riemeijer

Nieuwe Pekela

23

Maartje Jacobs

Veldhoven








Jeugd Jongens Cat. 5 (12 jaar)





1

Cas Timmermans

Wageningen-Hoog

2

Thomas Panken

Bladel

3

Maike Tazelaar

Colijnsplaat

4

Noël Goijert

's-Gravenzande

5

Finn Bastiaanssen

Sprundel

6

Lars Laan

Hilversum

7

Pascal Cutler

Amsterdam

8

Teun Hofstede

Hengelo

9

Luke Chow

Hendrik Ido Ambacht

10

Willem Jan Belt

Dalen

11

Victor Kroesbergen

Ede

12

Koen Sonnemans

Someren

13

Maeryn Hoogen

Eindhoven

14

Joachim Luijendijk

Heerjansdam

15

Berend Peet

Hooglanderveen

16

Alex Akker

96177479

17

Matt Roijackers

Luyksgestel

18

Sam Mullaert

Kapelle

19

Luken Kest

Oudenbosch

20

Dave Boekestijn

's Gravenzande

21

Lars Franken

Oisterwijk

22

Jaap Linden

Zijtaart

23

Lorenzo Bruin

Naaldwijk

24

Mathijs Klippel

Etten-Leur

25

Neel Lepelaars

Luyksgestel

26

Jurre Kaaij

's-Gravenzande

27

Djuani Gouw

Hoogeveen

28

Ryan Westerlo

Helmond

29

Sebastiaan Bouwman

's-Graveland

30

Daan Sluijs

Oosterbeek

31

Simon Grimbergen

Huizen

32

Evert Immerzeel

Zegveld

33

Olav Kant

Almkerk

34

Lim Holtkamp

Eindhoven

35

Yaro Fransen

Delft

36

Olivier Westerveld

Bodegraven

37

Ward Bierens

Bladel

38

Merijn Hertog

Tiel

39

Loek Seuntjens

Tilburg

40

Lucas Sluijs

Oosterbeek

41

Freek Valkonet

Nederhorst Den Berg

42

Mikai Krijt

Koog aan de Zaan

43

Teun Vermeulen

Uden

44

Sjoerd Dijkstra

Wierden

45

Luuk Zuiden

Maarheeze








Jeugd Meisjes Cat. 4 (12 jaar)





1

Elena Veken

St. Jansteen

2

Rianne Nieuwenhuis

Gieten

3

Marissa Putten

Tiel

4

Bente Jochems

Putten

5

Jinthe Nijboer

Zwolle

6

Sterre Thijssen

Dalen

7

Lynn Kleijn

Koog aan de Zaan

8

Lynn Leeuwen

Sint-Michielsgestel

9

Nienke Boomen

Valkenswaard

10

Claire Dokter

Valkenswaard

11

Anne Freij

Hellevoetsluis

12

Floortje Vries

Monster

13

Jytte Timmermans

Aalsmeer

14

Mette Stoel

Delft

15

Sarah Smit

Haarlem

16

Asa Keijzer

Zuidland

17

Jaylinn Bergwerff

Hellevoetsluis

18

Ziva Waarden

Valkenswaard

19

Irene Lamens

Hendrik Ido Ambacht








Jeugd Jongens Cat. 4 (11 jaar)





1

Delano Heeren

Sprundel

2

Jop Biggelaar

Galder

3

Mats Moeliker

Eindhoven

4

Kai Hoof

Mierlo

5

Rens Kalsbeek

Apeldoorn

6

Teun Beurden

Eindhoven

7

Bart Huijbregts

Wernhout

8

Bas Herman

Nootdorp

9

Ole Niesing

Hilversum

10

Laurens Dijkstra

Woerden

11

Brett Timmer

Papendrecht

12

Jason Beeten

Nistelrode

13

Sven Dijkman

Groningen

14

Filijn Demuyt

Boekel

15

Dylan Rijnders

Lage Zwaluwe

16

Tijn Caulil

Arnhem

17

Steff Bruijn

Oud-Beijerland

18

Roan Boven

Milheeze

19

Julian Dingemans

Lage Zwaluwe

20

Jeffrey Stienstra

Burgum

21

Stijn Spitters

Uden

22

Koen Zeelen

Maasbree

23

Niels Eeghem

Rozenburg

24

Camiel Beuker

Vleuten

25

Nick Riemeijer

Nieuwe Pekela

26

Hidde Schagen

Heemstede

27

Matthijs Heerschap

Nieuw-Beijerland

28

Tiemen Meer

Uden

29

Ivo Niesen

Reuver

30

Tygo Riel

Rijen

31

Daan Meijer

Bladel

32

Luca Smith

Haarlem








Jeugd Meisjes Cat. 3 (11 jaar)





1

Zoë Brakke

Staphorst

2

Dido Jalving

Klazienaveen

3

Maxime Takken

Alphen aan den Rijn

4

Damy Bogaard

Helmond

5

Imke Menting

Apeldoorn

6

Nynke Jochems

Putten

7

Isis Versluis

Meerkerk

8

Dion Kamp

Gasselternijveen

9

Feline Steijn

Naaldwijk

10

Demi Keijzer

Alphen aan den Rijn

11

Svetlana Wouda

Apeldoorn

12

Nicole Sighem

Breda

13

Rosalie Bruggen

Ridderkerk

14

Brianne Dokter

Valkenswaard

15

Yara Gouw

Barendrecht

16

Anke Verhoeven

Erp








Jeugd Jongens Cat. 3 (10 jaar)





1

Gijs Biggelaar

Galder

2

Raf Bastiaanssen

Sprundel

3

Beer Beurden

Eindhoven

4

Dailey Terweij

Amsterdam

5

Ruben Haverdings

Zuidlaren

6

Tim Velden

Rijswijk Zh

7

Sten Niekerk

Purmerend

8

Max Baars

Amsterdam

9

Thijmen Hendrikx

Reuver

10

Thom Berends

Westerbork

11

Iker Slotboom

Kwintsheul

12

Mees Caulil

Arnhem

13

Linus La Grand

Eindhoven

14

Tim Vissenberg

Hoeven

15

Matz Kleijn

Koog aan de Zaan

16

Jasper Katwijk

Handel

17

Djurre Kroontje

Burgum

18

Lars Peeters

Oirschot

19

Riva Danklof

Rosmalen

20

Mathijs Wal

Apeldoorn

21

Pim Linden

Zijtaart

22

Rowell Laporte

Tilburg

23

Cas Pollen

Reuver

24

Lucas Corne Blok

Woerden

25

Fedde Verhagen

Oosterbeek

26

Loek Meijers

Valkenswaard

27

Tren Heuvel

Mierlo

28

Finn Wuisman

Spijkenisse

29

Luuk Meijer

Bladel

30

Reno Westerlo

Helmond

31

Thomas Gillis

Kaatsheuvel

32

Joep Regterschot

Uden

33

Jesse Roks

Sint Willebrord

34

Daan Pouwels

Overveen

35

Abel Velde

Soest

36

Dax Waarden

Valkenswaard








Jeugd Meisjes Cat. 2 (10 jaar)





1

Lisa Brouwer

Bunschoten-Spakenburg

2

Flore Groot

Zwolle

3

Jasmijn Weijers

Apeldoorn

4

Lisa PouwKraan

Oudehorne

5

Puck Bunning

Erp

6

Frederique Grijpink

Naarden

7

Alizée Voorden

Etten-Leur

8

Hebe Eijndhoven

Vught

9

Nina Eck

Lieshout

10

Julia Smit

Haarlem

11

Sara Pols

Amersfoort

12

Marly Langendoen

Berkel en Rodenrijs








Jeugd Jongens Cat. 2 (9 jaar)





1

Erik Bikker

Rotterdam

2

Jens Thissen

Valkenswaard

3

Hugo Cappon

Raalte

4

Mees Bunning

Erp

5

Jim Guerin

Leiden

6

Liam Versloot

Papendrecht

7

Finn Riel

Rijen

8

Luuk Buiten

Hoogeveen

9

Levy Vermunt

Standdaarbuiten

10

Tymo Ruiter

Tilburg

11

Levi Kaa

Kaatsheuvel

12

Siep Moeliker

Eindhoven

13

Jaro Koper

Heemskerk

14

Stijn Bours

Linne

15

Finn Menting

Apeldoorn

16

Nick Eck

Lieshout

17

Timme Aben

De Meern

18

Lucas Blom

Tiel

19

Jurre Kuijk

Tilburg

20

Ruben Linders

Haarlem

21

Jamie Cornelis

Chaam

22

Stijn Beekman

Almere

23

Teun Harbers

Oost- West- en Middelbeers

24

Boet Kleijn

Vught

25

Teun Bankers

Deurne

26

Fender Peters

Zwijndrecht








Jeugd Meisjes Cat. 1 (9 jaar)





1

Julia Herman

Nootdorp

2

Quinty Keijzer

Alphen aan den Rijn

3

Jules Hoogen

Eindhoven

4

Rose Vermij

Gouda

5

Floor Marsman

Den Ham

6

Carmen Boogaart

Veenendaal

7

Nienke Bennis

Den Haag

8

Mila Prins

Hank

9

Shania Heijnen

Bosschenhoofd

10

Vera Winnubst

Hoogeveen

11

Marit Kamer

Naarden

12

Sien Vermeulen

Uden








Jeugd Jongens Cat. 1 (8 jaar)





1

Olivier Klippel

Etten-Leur

2

Bram Velden

Rijswijk

3

Niels Kalsbeek

Apeldoorn

4

wessel hendrikx

Reuver

5

Sam Simons

Velden

6

Max Biggelaar

Strijbeek

7

Collin Stienstra

Burgum

8

Bodhi Moes

Goirle








Jeugd Meisjes Cat. 1 (8 jaar)





1

Cheyenne Meer

Beverwijk

2

Lotte Verhoeven

Erp