|
|
Drachten
|
|
|
Jeugd
Cat 7
|
|
1
|
Axel
van der Tuuk
|
NWV
Groningen
|
2
|
Matthijs
Varweg
|
WSV
Emmen
|
3
|
Bodi
Del Grosso
|
W.V.
Meteoor Assen-Roden
|
4
|
Steyn
Lamberink
|
Hardenberger
WSV
|
5
|
Rick
Metselaar
|
WRV
de Peddelaars
|
6
|
Tim
Winter
|
NWV
Groningen
|
7
|
Thom
Langen
|
WSV
Emmen
|
8
|
Aldert
van der Veen
|
WV
WoonExpo Kapenga
|
9
|
Philip
Sijbrandi
|
WV
WoonExpo Kapenga
|
10
|
Job
Zeinstra
|
LWV
de Friesche Leeuw
|
11
|
Lars
Mulderij
|
WRV
de Peddelaars
|
12
|
Antoine
Kroezen
|
WRV
de Peddelaars
|
13
|
Bas
Koops
|
WRV
de Peddelaars
|
14
|
Joeri
Fledderus
|
WSV
Emmen
|
15
|
Joost
Freriks
|
WSV
Emmen
|
16
|
Ivar
Kors
|
WSV
Emmen
|
17
|
Aron
Schonewille
|
WRV
de Peddelaars
|
18
|
Sjouke
Veenstra
|
WV
Otto Ebbens
|
19
|
luuk
Smit
|
Valtermond
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 6
|
|
1
|
Maike
van der Duin
|
ASSEN
|
2
|
Lieke
Nooijen
|
COEVORDEN
|
3
|
Luna
Zijlstra
|
WINSCHOTEN
|
4
|
Sanne
de Jonge
|
TWEEDE
EXLOËRMOND
|
5
|
Berit
Huiting
|
ROLDE
|
6
|
Leon
Ellermann
|
EMMEN
|
7
|
Luke
Kuipers
|
NIJVERDAL
|
8
|
Anouk
Dekker
|
ECHTEN
DR
|
9
|
Rose
Kloese
|
EMMEN
|
10
|
Mirjam
Braam
|
ASSEN
|
11
|
Marise
Luisman
|
GRAMSBERGEN
|
12
|
Marloes
Vrancke
|
EXLOO
|
13
|
Redmar
Dijkman
|
LUTJEGAST
|
14
|
Maiko
Timmer
|
DRACHTEN
|
15
|
Mike
Schuch
|
LEEK
|
16
|
Coert-Jan
Poortman
|
DONKERBROEK
|
17
|
Isolde
Ebbinge
|
EXLOO
|
18
|
Tim
Brinkman
|
KOEKANGE
|
19
|
Jasper
Sinke
|
ASSEN
|
20
|
Mathijs
Mulder
|
WOLVEGA
|
21
|
Iris
Schultinga
|
ZUIDLAREN
|
22
|
Wybren
Epema
|
WARTEN
|
23
|
Johan
Veenstra
|
AUGUSTINUSGA
|
24
|
Tjipke
Bosma
|
KOLLUMERZWAAG
|
25
|
Levi
Kroon
|
STEGGERDA
|
26
|
Marlies
Vos
|
AALDEN
|
27
|
Tjitske
Anne Ketellapper
|
OUDEHASKE
|
28
|
Anouk
Stel
|
DEN
ANDEL
|
29
|
luuk
Smit
|
VALTERMOND
|
|
|
|
|
|
|
1
|
Daphne
Kreulen
|
HOOGHALEN
|
2
|
Carolien
de Bruin
|
ZUIDBROEK
|
3
|
Eskil
Huiting
|
ROLDE
|
4
|
Joost
Brinkman
|
NOORDLAREN
|
5
|
Jente
Klaver
|
KOLLUMERZWAAG
|
6
|
Bjarne
Hemme
|
ERICA
|
7
|
Jelle
Bouwe Hofstee
|
DWINGELOO
|
8
|
Kevin
Kuiper
|
NIEUWOLDA
|
9
|
Lisa
Bouwers
|
ASSEN
|
10
|
Karlijn
Luisman
|
GRAMSBERGEN
|
11
|
Brian
de Vries
|
WOLVEGA
|
12
|
Job
Boontjes
|
GIETEN
|
13
|
Arjen
Dillema
|
DOEZUM
|
14
|
Tjitske
Eppinga
|
SMILDE
|
15
|
Anniek
Zwiers
|
SCHOONOORD
|
16
|
Anouk
Hamminga
|
ANNEN
|
17
|
Marcha
Lich
|
AALDEN
|
18
|
Lotte
Deems
|
WOLVEGA
|
19
|
Duncan
Schuurman
|
TWEEDE
EXLOëRMOND
|
20
|
Tanja
van der Drift
|
BEETSTERZWAAG
|
21
|
Remco
Land
|
DRACHTEN
|
22
|
Levi
Elsenga
|
DRACHTEN
|
23
|
Romans
Schut
|
ASSEN
|
24
|
Fokko
Weening
|
HARKEMA
|
25
|
Yorick
Okken
|
GEESBRUG
|
26
|
Isa
Jungman
|
ASSEN
|
28
|
Hessel
Oostra
|
ROGAT
|
29
|
Jelmer
van der Velde
|
TWIJZELERHEIDE
|
30
|
Zonne
Jonkers
|
EMMEN
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 4
|
|
1
|
Miguel
van Tintelen
|
BAARS
|
2
|
Anne
Kiers
|
WESTERHAAR
|
3
|
Bjorn
Koster
|
RODEN
|
4
|
Björn
Hommes
|
APPELSCHA
|
5
|
Jasper
Huitema
|
RODEN
|
6
|
Elmar
Abma
|
WOLVEGA
|
7
|
Juul
Nagengast
|
BEILEN
|
8
|
Dannieck
Varweg
|
HARDENBERG
|
9
|
Maarten
Hamminga
|
ANNEN
|
10
|
Rosan
Dekker
|
ECHTEN
|
11
|
Karlijn
Koops
|
ELIM
|
12
|
Jesper
Melle Rozema
|
JISTRUM
|
13
|
Niels
Nooijen
|
COEVORDEN
|
14
|
Anne-Wil
van der Vegt
|
ASSEN
|
15
|
Timo
Julian Spijkstra
|
LEEUWARDEN
|
16
|
Iris
Offerein
|
MEPPEN
|
17
|
Tim
Freriks
|
EMMEN
|
18
|
Chris
Offerein
|
MEPPEN
|
19
|
Fardau
Kats
|
BOORNBERGUM
|
20
|
Thessa
Langen
|
NIEUW
DORDRECHT
|
21
|
Mart
Vos
|
AALDEN
|
22
|
Kirsten
Hooge
|
HOOGEVEEN
|
23
|
Thijmen
de Jonge
|
NIEUW-AMSTERDAM
|
24
|
Erik
Brinkman
|
KOEKANGE
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 3
|
|
1
|
Isa
Looienga
|
DRACHTEN
|
2
|
Leonie
Bentveld
|
BURGUM
|
3
|
Paulien
Vrancke
|
EXLOO
|
4
|
Niels
Brinkman
|
NOORDLAREN
|
5
|
Carmen
van der Veen
|
ZWOLLE
|
6
|
Jannet
de Vries
|
DRACHTEN
|
7
|
Marten
Ulbe Hofstee
|
DWINGELOO
|
8
|
Thijs
van der Molen
|
PEIZE
|
9
|
Lisa
Metselaar
|
HOOGEVEEN
|
10
|
Lyanne
Ottens
|
ROLDE
|
11
|
Sem
Visser
|
TWIJZELERHEIDE
|
12
|
Stijn
Geersing
|
GRONINGEN
|
13
|
Yorick
Kamphuis
|
WILDERVANK
|
14
|
Danielle
Swierts
|
HOLLANDSCHEVELD
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 2
|
|
1
|
Danny
Turkstra
|
BEILEN
|
2
|
Ruud
Junior Nagengast
|
BEILEN
|
3
|
Esmée
Ellermann
|
EMMEN
|
4
|
Tsjisse
Weening
|
HARKEMA
|
5
|
Job
Weijdema
|
TUK
|
6
|
Loes
Brouwer
|
DE
WIJK
|
7
|
Danijel
Agricola
|
TERWISPEL
|
8
|
Hedzer
Poortman
|
DONKERBROEK
|
9
|
Girard
Poortman
|
DONKERBROEK
|
10
|
Mads
de Roos
|
APPELSCHA
|
11
|
Sven
van der Wal
|
BURUM
|
12
|
Marthijn
Berends
|
WESTERBORK
|
13
|
Marit
Dekker
|
ECHTEN
(DR)
|
14
|
Bart
de Jonge
|
TWEEDE
EXLOëRMOND
|
15
|
Ruben
Medendorp
|
EELDE
|
16
|
Floortje
Jungman
|
ASSEN
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 1
|
|
1
|
Thomas
Huitema
|
RODEN
|
2
|
Geert
Jan Hofstee
|
DWINGELOO
|
3
|
Joëlle
Eenkhoorn
|
GENEMUIDEN
|
4
|
Maud
Bouwers
|
ASSEN
|
5
|
Stefan
Croes
|
EMMEN
|
6
|
Finn
Hiemstra
|
BURGUM
|
7
|
Maureen
Abma
|
WOLVEGA
|
8
|
Marieke
Ottens
|
ROLDE
|
9
|
Dewi
Riemeijer
|
NIEUWE
PEKELA
|
10
|
Cassandra
Snakenborg
|
OOSTERWIJTWERD
|
|
|
|
|