|
|
Apeldoorn
|
|
|
Jeugd
Cat 7
|
|
1
|
Steyn
Lamberink
|
BERGENTHEIM
|
2
|
Casper
van Uden
|
SCHIEDAM
|
3
|
Dennis
Willems
|
BOXMEER
|
4
|
Rick
Hezeman
|
APELDOORN
|
5
|
Yorik
Wever
|
APELDOORN
|
6
|
Lars
Boven
|
REUTUM
|
7
|
Melvin
Drost
|
VEENENDAAL
|
8
|
Jonas
Franken
|
APELDOORN
|
9
|
Sammy
Berkelder
|
VARSSEVELD
|
10
|
Ian
Spenkelink
|
NIJVERDAL
|
11
|
Casper
Markus
|
EDE
|
12
|
Stef
Suijker
|
SCHIPLUIDEN
|
13
|
Ard
Stuiver
|
ZWOLLE
|
14
|
Jesse
Sytema
|
LEUSDEN
|
15
|
Lars
Mulderij
|
PESSE
|
16
|
Ramon
Veurink
|
HARDENBERG
|
17
|
Pim
Ronhaar
|
HELLENDOORN
|
18
|
Stef
ter Laak
|
VEENENDAAL
|
19
|
Bart
Klein Nienhuis
|
LICHTENVOORDE
|
20
|
Bjorn
ten Have
|
HARREVELD
|
21
|
Stan
Nijmeijer
|
DENEKAMP
|
22
|
Jur
Groot Koerkamp
|
RAALTE
|
23
|
Marnick
Duivelshof
|
OLDENZAAL
|
24
|
Luc
Besseling
|
AMERSFOORT
|
25
|
Niek
van der Werf
|
HASSELT
|
26
|
Bas
Scheffer
|
WIERDEN
|
27
|
Morris
Nibbeling
|
WEHL
|
28
|
Beau
de Wijn
|
UGCHELEN
|
29
|
Rick
Celie
|
HARDERWIJK
|
30
|
Jorn
Nijenhuis
|
HELLENDOORN
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 6
|
|
1
|
Joppe
de Heij
|
HETEREN
|
2
|
Sanne
de Jonge
|
TWEEDE
EXLOËRMOND
|
3
|
Lars
Romijn
|
APELDOORN
|
4
|
Hugo
Kars
|
OOSTERBEEK
|
5
|
Bram
Leerkes
|
TWELLO
|
6
|
Dorien
Hoog Antink
|
OCHTEN
|
7
|
Luuk
Spijker
|
SLEEUWIJK
|
8
|
Ilse
Grit
|
ZWOLLE
|
9
|
Puck
Knol
|
WIERDEN
|
10
|
James
Potter
|
SOEST
|
11
|
Jip
Kramer
|
OOSTERBEEK
|
12
|
Sanne
Prins
|
WIERDEN
|
13
|
Pam
Schutten
|
NIJVERDAL
|
14
|
Pieter
Sijbrandij
|
DRONTEN
|
15
|
Daan
van de Pol
|
ZWARTSLUIS
|
16
|
Rik
Groenhuizen
|
DEVENTER
|
17
|
Iris
Hoog Antink
|
OCHTEN
|
18
|
Noud
van den Hurk
|
BENEDEN-LEEUWEN
|
19
|
Juliet
Eickhof
|
APELDOORN
|
20
|
Julia
Engberink
|
APELDOORN
|
21
|
Frits
A Biesterbos
|
APELDOORN
|
22
|
Jelle
Baks
|
HAALDEREN
|
23
|
Luuk
Holslag
|
ALMELO
|
24
|
Samira
van Zuthem
|
ZWOLLE
|
25
|
Bram
Gerritsen
|
BEMMEL
|
26
|
Tjipke
Bosma
|
KOLLUMERZWAAG
|
27
|
Marlies
Vos
|
AALDEN
|
28
|
Luke
Kuipers
|
NIJVERDAL
|
29
|
Romagna
Nijkamp
|
ZWOLLE
|
30
|
Joran
Mulder
|
DOESBURG
|
31
|
Marise
Luisman
|
GRAMSBERGEN
|
32
|
Carlijn
Jansen
|
APELDOORN
|
33
|
Sem
Hennink
|
VOORBURG
|
34
|
Maarten
Oosterbaan
|
DRIEL
|
35
|
Redmar
Dijkman
|
LUTJEGAST
|
36
|
Hemke
Vroom
|
BENNEKOM
|
37
|
Nina
Tiktak
|
ENSCHEDE
|
38
|
Pim
Schenk
|
AALTEN
|
39
|
Marloes
Vrancke
|
EXLOO
|
40
|
Nienke
Hammers
|
NIJVERDAL
|
41
|
Justin
Schulte
|
EMMEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 5
|
|
1
|
Sofie
van Rooijen
|
DRIEL
|
2
|
Fleur
Nagtegaal
|
VEENENDAAL
|
3
|
Mickey
Nijkamp
|
OLDEBROEK
|
4
|
Jelle
Bouwe Hofstee
|
DWINGELOO
|
5
|
Arno
van Krimpen
|
GROOT-AMMERS
|
6
|
Carolien
de Bruin
|
ZUIDBROEK
|
7
|
Bjarne
Hemme
|
ERICA
|
8
|
Tjitske
Eppinga
|
SMILDE
|
9
|
Laura
Gambon
|
APELDOORN
|
10
|
Karlijn
Luisman
|
GRAMSBERGEN
|
11
|
Ruben
Kortleve
|
HAVELTE
|
12
|
Rixt
Tol
|
HASSELT
|
13
|
Ilse
Pluimers
|
ENTER
|
14
|
Anouk
Hamminga
|
ANNEN
|
15
|
Stan
Boerrigter
|
OLDENZAAL
|
16
|
Danielle
Quint
|
DEIL
|
17
|
Mark
Bogers
|
BENNEKOM
|
18
|
Mike
Spenkelink
|
NIJVERDAL
|
19
|
Kas
Visser
|
HOUTEN
|
20
|
Jurre
Grit
|
ZWOLLE
|
21
|
Job
Boontjes
|
GIETEN
|
22
|
Olivier
de Weerd
|
KAMPEN
|
23
|
Julius
de Groot
|
ZWOLLE
|
24
|
Lars
Geerdink
|
HENGELO
|
25
|
Tanja
van der Drift
|
BEETSTERZWAAG
|
26
|
Noah
van Putten
|
TIEL
|
27
|
Marco
Veldkamp
|
ZWOLLE
|
28
|
Romans
Schut
|
ASSEN
|
29
|
Hugo
Jansen
|
EIBERGEN
|
30
|
Anouk
Hogenkamp
|
NIJVERDAL
|
31
|
Victoire
van Erp
|
BERGHEM
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 4
|
|
1
|
Miguel
van Tintelen
|
BAARS
|
2
|
Stijn
Hezeman
|
APELDOORN
|
3
|
Sep
Roord
|
OLDENZAAL
|
4
|
Bjorn
Koster
|
|
5
|
Willemijn
Prins
|
ZWOLLE
|
6
|
Thom
van de Pol
|
ZWARTSLUIS
|
7
|
Jasper
Huitema
|
RODEN
|
8
|
Anne
Kiers
|
WESTERHAAR
|
9
|
Maarten
Hamminga
|
ANNEN
|
10
|
Job
Kuster
|
WAGENINGEN
|
11
|
Cecilia
van Zuthem
|
ZWOLLE
|
12
|
Mart
Vos
|
AALDEN
|
13
|
Bart
Kortleve
|
HAVELTE
|
14
|
Isa
Nomden
|
HATTEM
|
15
|
Thijs
Bakker
|
RIJSSEN
|
16
|
Matz
Damman
|
GROENLO
|
17
|
Kimberly
Boven
|
REUTUM
|
18
|
Sven
Groot Roessink
|
AALTEN
|
19
|
Naomi
Veurink
|
HARDENBERG
|
20
|
Thomas
ter Harmsel
|
ENTER
|
21
|
Marvin
Peters
|
WEHL
|
22
|
Anniek
Wever
|
APELDOORN
|
23
|
Iris
Offerein
|
MEPPEN
|
24
|
Chloë
Postma
|
HULSEN
|
25
|
Justus
Willemsen
|
APELDOORN
|
26
|
Rosanne
van Rees
|
GROOT
AMMERS
|
27
|
Tahnee
Slinkman
|
RIJSSEN
|
28
|
Fenna
Derksen
|
HAALDEREN
|
29
|
Thijmen
de Jonge
|
NIEUW-AMSTERDAM
|
30
|
Micca
Blijleven
|
ALMERE
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 3
|
|
1
|
Nina
Maathuis
|
ROTTERDAM
|
2
|
Indy
verwaarst
|
HAARLE
|
3
|
Christiaan
van Rees
|
GROOT
AMMERS
|
4
|
Ingmar
Kars
|
OOSTERBEEK
|
5
|
Toinne
Vriezen
|
AMERSFOORT
|
6
|
Jelle
van Dijk
|
DRONTEN
|
7
|
Carmen
van der Veen
|
ZWOLLE
|
8
|
Lisa
Wissink
|
HERTME
|
9
|
Jentske
Withag
|
BELTRUM
|
10
|
Jelle
Schieven
|
ZIEUWENT
|
11
|
Silke
van Wezep
|
APELDOORN
|
12
|
Dean
Verwaarst
|
HAARLE
|
13
|
Brent
Nijboer
|
ZWOLLE
|
14
|
Yaël
Plas
|
APELDOORN
|
15
|
Roos
Celie
|
HARDERWIJK
|
16
|
Emma
Hoolwerf
|
EEMDIJK
|
17
|
Ryan
Gal
|
NEEDE
|
18
|
Vera
Roodenburg
|
UGCHELEN
|
19
|
Floris
Verschuur
|
ROTTERDAM
|
20
|
Paulien
Vrancke
|
EXLOO
|
21
|
Jan
Hubert van Erp
|
BERGHEM
|
22
|
Roel
Hendriks
|
VELP
|
23
|
Imme
Arink
|
GROENLO
|
24
|
Sten
ten Brinke
|
ZWOLLE
|
25
|
Indy
Kappert
|
HOLTEN
|
26
|
Lotta
Kosters
|
ALMELO
|
27
|
Marten
Ulbe Hofstee
|
DWINGELOO
|
28
|
Ellamijn
Becker
|
LONNEKER
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 2
|
|
1
|
Jette
de Groot
|
ZWOLLE
|
2
|
Niek
Suijker
|
SCHIPLUIDEN
|
3
|
Mark
van Kleef
|
OPHEUSDEN
|
4
|
Jente
Derksen
|
HAALDEREN
|
5
|
Jelle
Weierink
|
OOTMARSUM
|
6
|
Antoine
Quint
|
DEIL
|
7
|
Anouk
Beek
|
SOEST
|
8
|
Danny
Turkstra
|
BEILEN
|
9
|
Job
Weijdema
|
TUK
|
10
|
Frederique
Verschuur
|
ROTTERDAM
|
11
|
Pascal
Seine
|
ZWOLLE
|
12
|
Bauke
ter Weel
|
ENTER
|
13
|
Elise
Timmerman
|
STAPHORST
|
14
|
Lars
Smit
|
STEENWIJK
|
15
|
Luuk
van de Pol
|
ZWARTSLUIS
|
16
|
Tom
Nijzink
|
RIJSSEN
|
17
|
Christian
van Dijk
|
ALMELO
|
18
|
Stijn
Heering
|
RIJSSEN
|
19
|
Esra
Goossens
|
BORCULO
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 1
|
|
1
|
Thomas
Huitema
|
RODEN
|
2
|
Geert
Jan Hofstee
|
DWINGELOO
|
3
|
Floor
Holslag
|
ALMELO
|
4
|
Jelte
ter Weel
|
ENTER
|
5
|
Cassandra
Snakenborg
|
OOSTERWIJTWERD
|
6
|
Nick
ter Harmsel
|
ENTER
|
7
|
Ruben
Willemsen
|
APELDOORN
|
8
|
Chris
Kiers
|
WESTERHAAR
|
9
|
Jente
Pegman
|
ALMERE
|
10
|
Lisa
van der Veen
|
ZWOLLE
|
11
|
Jasmijn
van Hellemondt
|
APELDOORN
|
12
|
Runar
Slinkman
|
RIJSSEN
|
13
|
Bliss
Goossens
|
BORCULO
|
|