|
Heerde
Tijdrit
|
|
|
|
|
uitslag
tijdrit A-Klasse
|
|
|
|
|
naam
|
woonplaats
|
|
|
1
|
Steven
Lammertink
|
Enter
|
19:21
|
|
2
|
Remco
Grasman
|
Luttelgeest
|
19:42
|
|
3
|
Martijn
Dijkstra
|
De
Knipe
|
20:10
|
|
4
|
Bert
Smilda
|
Groningen
|
20:31
|
|
5
|
Lorenzo
Harbers
|
Nijverdal
|
20:36
|
|
6
|
Kevin
Coster
|
Hasselt
|
20:48
|
|
7
|
Corne
Verhoeks
|
Zuilichem
|
20:51
|
|
8
|
Heini
Koornberg
|
Zwolle
|
21:00
|
|
9
|
Thomas
van Ee
|
Apeldoorn
|
21:03
|
|
10
|
Harro
Groeneveld
|
Zalk
|
21:08
|
|
11
|
Bertil
van Dorp
|
Elburg
|
21:16
|
|
12
|
Sieger
Oldenkamp
|
Peize
|
21:39
|
|
13
|
Martijn
Knol
|
Zwolle
|
21:40
|
|
14
|
Patrick
Koster
|
Hasselt
|
21:44
|
|
15
|
Jan
Essers
|
Wolvega
|
21:52
|
|
16
|
Luc
Grefte
|
Apeldoorn
|
21:56
|
|
17
|
Wouter
Engelmann
|
Apeldoorn
|
22:02
|
|
18
|
Jasper
Schouten
|
Dronten
|
22:05
|
|
19
|
Klaas
Jan Arkema
|
Zwolle
|
22:06
|
|
20
|
Thomas
de Weerd
|
Kampen
|
22:07
|
|
21
|
Yari
Goossens
|
Ens
|
22:12
|
|
22
|
Matthijs
Wagenaar
|
Epe
|
22:15
|
|
23
|
Leon
Alberts
|
Dalfsen
|
22:21
|
|
24
|
Ron
Groeneveld
|
Dalfsen
|
22:41
|
|
25
|
Alden
Chazon
|
Arnhem
|
22:48
|
|
26
|
Wilfred
Vogd
|
Zwolle
|
23:35
|
|
27
|
Anton
Bos
|
Zwolle
|
24,00
|
|
28
|
Jacco
Schudde
|
Zwolle
|
26,51
|
|
|
|
|
|
|
|
Uitslag
tijdrit B-klasse
|
|
|
|
1
|
Rinne
Oost
|
Borne
(tandem)
|
19:52
|
buiten
mededingen
|
1
|
Niels
Griemink
|
Klazienaveen
|
21:18
|
|
2
|
Lammert
Haverkamp
|
Elburg
|
21:24
|
|
3
|
Jordy
Meerman
|
Utrecht
|
21:27
|
|
4
|
GerbenOldenkamp
|
Zandhuizen
|
21:35
|
|
5
|
Sytze
Brouwers
|
Groningen
|
21:44
|
|
6
|
Michaël
Bolle
|
Wezep
|
21:49
|
|
7
|
Jelle
Bootsveld
|
Heino
|
21:50
|
|
8
|
Ronald
Brakke
|
Heino
|
21:50
|
|
9
|
Gerjan
Olsder
|
Barneveld
|
21:53
|
|
10
|
Dries
Polinder
|
Doornspijk
|
21:54
|
|
11
|
Christiaan
Riemens
|
Maastricht
|
21:56
|
|
12
|
Paul
Talens
|
Zwolle
|
21:58
|
|
13
|
Benjamin
van Elburg
|
Ommen
|
22:17
|
|
14
|
Dick
Post
|
Wezep
|
22:19
|
|
15
|
Arjen
Dijkstra
|
Haren
|
21:50
|
|
16
|
Johan
Neevel
|
Wezep
|
22:29
|
|
17
|
Iwan
Bos
|
Harderwijk
|
22:37
|
|
18
|
Marco
Bos
|
St.Jansklooster
|
22:41
|
|
19
|
Johan
Overweg
|
Ommen
|
22:41
|
|
20
|
Gerrit
Henk Hutten
|
Hardenberg
|
22:41
|
|
21
|
Stan
Gosink
|
Coevorden
|
22:50
|
|
22
|
Maik
Lammertink
|
Oosterwolde
|
22:57
|
|
23
|
Marten
Nijmeijer
|
Lemmer
|
22:57
|
|
24
|
Ard
van Straten
|
Kamerick
|
23:07
|
|
25
|
Korsian
vd Schootbrugge
|
Nunspeet
|
23:13
|
|
26
|
Johny
Luke
|
Amsterdam
|
23:23
|
|
27
|
Atty
Duijn
|
Eefde
|
23:24
|
|
28
|
Martijn
Bouwhuis
|
Ommen
|
23:28
|
|
29
|
Jan-Edwin
Maneschijn
|
Zwolle
|
23:39
|
|
30
|
Joël
van de Weg
|
Elburg
|
23:52
|
|
31
|
Bas
Elst
|
Dalfsen
|
24,26
|
|
32
|
Gijs
Spaans
|
Apeldoorn
|
24,31
|
|
33
|
Peter
Broers
|
Elburg
|
24,31
|
|
34
|
Jesper
Oost
|
Hoogeveen
|
24,39
|
|
35
|
Roger
van Tongeren
|
Harderwijk
|
25,01
|
|
36
|
Marco
Ijmker
|
Zwolle
|
25,11
|
|
37
|
Arie
de Bie
|
Apeldoorn
|
25,11
|
|
38
|
Iwan
Brink
|
Zwolle
|
25,17
|
|
39
|
Martijn
Drost
|
Nunspeet
|
25,17
|
|
40
|
Arjan
Korterink
|
Zwolle
|
25,50
|
|
41
|
Daan
van Triest
|
Zwolle
|
26,02
|
|
42
|
Coen
Verwijs
|
Zwolle
|
26,02
|
|
43
|
Bradley
Webb
|
Apeldoorn
|
26,08
|
|
44
|
Johan
Reekers
|
Haaksbergen
Handbike
|
26,23
|
|
45
|
Jarik
Bos
|
Harderwijk
|
27,45
|
|
46
|
Aart
van Triest
|
Zwolle
|
27,29
|
|
|
|
|
|
|
|
Uitslag
Dames
|
|
|
|
1
|
Loes
Adegast
|
Dalfsen
|
23:27
|
|
2
|
Eva
Jonkers
|
Staphorst
|
23:36
|
|
3
|
Nicole
Vernhout
|
Apeldoorn
|
24,12
|
|
4
|
Valerie
Steffens
|
Utrecht
|
24,18
|
|
5
|
Michelle
de Graaf
|
Apeldoorn
|
24,23
|
|
6
|
Sanne
Vermeer
|
Dodewaard
|
24,53
|
|
7
|
Tessa
Paardekoper
|
Groenlo
|
25,31
|
|
8
|
Tamara
de Graaf
|
Apeldoorn
|
25,37
|
|
9
|
Pauline
Cordia
|
Nijkerk
|
26,18
|
|
10
|
Margje
Timmerman
|
Staphorst
|
26,27
|
|
11
|
Andrea
van Loo
|
t
Harde
|
26,28
|
|
12
|
Marieke
Goense
|
Lelystad
|
26,33
|
|
13
|
Rienke
ten Have
|
Harreveld
|
27,32
|
|
14
|
Laura
de Brouwer
|
Angeren
|
27,33
|
|
15
|
Caya
Krol
|
Heerde
|
28,21
|
|
|
|
|
|
|
|
Uitslag
C-klasse
|
|
|
|
1
|
Niek
vd Werf
|
Hasselt
|
9:25
|
|
2
|
Ard
Stuiver
|
Zwolle
|
9:35
|
|
3
|
Ilse
Grit
|
Zwolle
|
9:48
|
|
4
|
Petra
Welmers
|
Dronten
|
9:55
|
|
5
|
Daniel
Vernhout
|
Apeldoorn
|
10:21
|
|
6
|
Marco
Veldkamp
|
Zwolle
|
11:17
|
|
7
|
Romagna
Nijkamp
|
Zwolle
|
11:46
|
|
8
|
Jeffry
Heerink
|
Elburg
|
11:47
|
|
|
|
|
|
|
|