|
|
LJC
Berlicum
|
|
Jeugd
Cat 7
|
|
1
|
Steijn
Willemsen
|
Rotterdam
|
2
|
Twan
van der Drift
|
WATERINGEN
|
3
|
Kjell
Roerbag
|
VUREN
|
4
|
Scott
Baijs
|
WIERINGERWERF
|
5
|
Levi
van Hoften
|
TIEL
|
6
|
Tim
de Jong
|
ASSEN
|
7
|
Martijn
Steenblok
|
HEINKENSZAND
|
8
|
Nick
Ruigrok
|
De
Lier
|
9
|
Tomas
Bisschop
|
DELFT
|
10
|
Frits
A Biesterbos
|
Apeldoorn
|
11
|
Jesper
van der Valk
|
DEN
HAAG
|
12
|
Chris
van Stralen
|
Enkhuizen
|
13
|
Wout
Schuttert
|
OOSTZAAN
|
14
|
Lars
van Hooft
|
WATERINGEN
|
15
|
Lennert
Boekestijn
|
NAALDWIJK
|
16
|
Sven
Mokveld
|
Megen
|
17
|
Iwan
Hulsebosch
|
HILLEGOM
|
18
|
Luke
Kuipers
|
NIJVERDAL
|
19
|
Noud
van den Hurk
|
BENEDEN-LEEUWEN
|
20
|
Dylan
Evers
|
ALKMAAR
|
21
|
Joël
Nederveen
|
HARDINXVELD
|
22
|
Pepijn
van Varik
|
Katwijk
|
23
|
Mike
van den Berg
|
Nieuwerkerk
a/d IJssel
|
24
|
Cornee
van Boven
|
'T
LOO OLDEBROEK
|
25
|
Eric
Spoolder
|
JULIANADORP
|
26
|
Gerjan
Noeverman
|
Rijssen
|
27
|
Dirk
van Asperen
|
OLDENZAAL
|
28
|
Carl
Pelders
|
Heeswijk-Dinther
|
29
|
Rick
van der Poel
|
Papendrecht
|
30
|
Yannick
Onrust
|
HOORN
|
31
|
Delano
Swenne
|
HEUKELUM
|
32
|
Binck
Burger
|
'T
ZAND
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 6
|
|
1
|
Chris
van Dijk
|
EDE
|
2
|
Brian
de Vries
|
WOLVEGA
|
3
|
Jordi
van Heijst
|
DEN
DUNGEN
|
4
|
Rick
Bos
|
Oosterwolde
|
5
|
Fleur
van der Peet
|
DEN
HAAG
|
6
|
Pepijn
van Elzakker
|
GILZE
|
7
|
Dies
Moelker
|
KLOETINGE
|
8
|
Coen
Donker
|
'T
ZAND
|
9
|
Pim
Funken
|
Assen
|
10
|
Mika
Bouman
|
RIJSWIJK
|
11
|
Danielle
Quint
|
DEIL
|
12
|
Ruben
Kortleve
|
HAVELTE
|
13
|
Mitch
ter Laak
|
96084285
|
14
|
Laura
Gambon
|
APELDOORN
|
15
|
Sam
Struwer
|
De
Lier
|
16
|
Bas
van der Burg
|
Bergschenhoek
|
17
|
Sven
Noorderijk
|
NUNSPEET
|
18
|
Sofie
van Rooijen
|
DRIEL
|
19
|
Reno
Oerlemans
|
DONGEN
|
20
|
Tom
Schellekens
|
Schijndel
|
21
|
Jim
Struwer
|
De
Lier
|
22
|
Leonardo
van Driel
|
MONSTER
|
23
|
Yanick
de Vos
|
VALKENSWAARD
|
24
|
Meine
Keuning
|
Pijnacker
|
25
|
Cas
Jansen
|
HILVERSUM
|
26
|
Ruben
Schoonhoven
|
OOSTERWOLDE
|
27
|
Stijn
Vrooman
|
OOSTERHOUT
|
28
|
Jeremy
Melis
|
DONGEN
|
29
|
Kane
Reekers
|
Oldenzaal
|
30
|
Jacobien
Viveen
|
WOUDRICHEM
|
31
|
Frank
Willemse
|
Gorinchem
|
32
|
Sven
van der Lans
|
De
Lier
|
33
|
Tom
Houmes
|
Wissenkerke
|
34
|
Thijs
Hazekamp
|
Zoetermeer
|
35
|
Mirte
Klerkx
|
Helmond
|
36
|
Ids
Visscher
|
PIJNACKER
|
37
|
Marijn
van der Pijl
|
ARKEL
|
38
|
Connor
Scholtes
|
MONSTER
|
39
|
Pim
Keijzer
|
Maasland
|
40
|
Vince
Dries
|
NAALDWIJK
|
41
|
Tim
Janssen
|
KESSEL
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 5
|
|
1
|
Morris
Gruiters
|
Hengelo
|
2
|
Menno
Huising
|
Wateringen
|
3
|
Bart
Kastelein
|
Burgh-Haamstede
|
4
|
Björn
Hommes
|
APPELSCHA
|
5
|
Michael
Boers
|
Naaldwijk
|
6
|
Rens
Teunissen van Manen
|
OOSTERBEEK
|
7
|
Bart
Kortleve
|
HAVELTE
|
8
|
Miguel
van Tintelen
|
96076204
|
9
|
Diederik
Fobbe
|
'T
LOO OLDEBROEK
|
10
|
Daan
van Lüling
|
Alphen
a/d Rijn
|
11
|
Kimberly
Boven
|
REUTUM
|
12
|
Thijs
Bakker
|
RIJSSEN
|
13
|
Bryant
Boogert
|
Hoogblokland
|
14
|
Noa
Stolk
|
NIEUWENDIJK
|
15
|
Annemoon
van Dienst
|
Gorssel
|
16
|
Indy
van Os
|
Angeren
|
17
|
Britt
van der Hulst
|
HAZERSWOUDE
|
18
|
Christa
Nelck
|
Delfgauw
|
19
|
Senne
Knaven
|
STRIJBEEK
|
20
|
Anne
Kiers
|
Westerhaar
|
21
|
Casper
Turk
|
Lisse
|
22
|
Hilde
Pennings
|
Berlicum
|
23
|
Serena
van Schijndel
|
LEERDAM
|
24
|
Ruben
van Kerkvoorde
|
Gorinchem
|
25
|
Xander
Drogt
|
NIJEVEEN
|
26
|
Jardy
van der Burg
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
27
|
Elmar
Abma
|
Wolvega
|
28
|
Sarah
van Veldhuizen
|
Ede
|
29
|
Jari
Prins
|
HANK
|
30
|
Alex
Piso
|
WILHELMINADORP
|
31
|
Lars
ter Laak
|
Veenendaal
|
32
|
Lars
Wit
|
MIDDENMEER
|
33
|
Danique
van Espelo
|
Nunspeet
|
34
|
Samuel
Krupers
|
Oldenzaal
|
35
|
Max
Merse
|
s
Gravenzande
|
36
|
Bram
van Eijsden
|
Maastricht
|
37
|
Lucas
Bruns
|
ENSCHEDE
|
38
|
Thijs
Kuiper
|
OLDENZAAL
|
39
|
Isa
Boverhof
|
UFFELTE
|
40
|
Mabel
Schagen
|
KAATSHEUVEL
|
41
|
Levi
Schrijver
|
Gorinchem
|
42
|
Quinten
van der Velde
|
BORNE
|
43
|
Mitchell
Lenters
|
APELDOORN
|
44
|
Rowan
van Oord
|
HANK
|
45
|
Jarno
de Groot
|
De
Lier
|
46
|
Mathijs
van Dijk
|
KWITSHEUL
|
47
|
Stijn
Coenen
|
Haelen
|
48
|
Jelmer
Bassa
|
ARKEL
|
49
|
Sven
Nuijten
|
KAATSHEUVEL
|
50
|
Anne
Verhappen
|
Gemert
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 4
|
|
1
|
Luna
Cnossen
|
APELDOORN
|
2
|
Yaël
Plas
|
APELDOORN
|
3
|
Jelte
Jochems
|
PUTTEN
|
4
|
Sem
Hardlooper
|
WEZEP
|
5
|
Joris
Funken
|
ASSEN
|
6
|
Tim
van der Poel
|
|
7
|
Christiaan
van Rees
|
96071164
|
8
|
Floris
Verschuur
|
Rotterdam
|
9
|
Jentske
Withag
|
Beltrum
|
10
|
Mirre
Knaven
|
STRIJBEEK
|
11
|
Britt
Davidson
|
Koedijk
|
12
|
Bibi
Verzijl
|
96085572
|
13
|
Mika
Vijfvinkel
|
WATERINGEN
|
14
|
Isa
Looienga
|
Drachten
|
15
|
Freek
Bouten
|
BLERICK
|
16
|
Joas
Houweling
|
GORINCHEM
|
17
|
Annelot
Zwiep
|
Oldenzaal
|
18
|
Carmen
van der Veen
|
Zwolle
|
19
|
Keo
Schagen
|
KAATSHEUVEL
|
20
|
Siem
van Olffen
|
BORNE
|
21
|
Tim
Sondermeijer
|
|
22
|
Finn
Keunen
|
BAARLO
|
23
|
Sanne
Klock
|
OLDEBROEK
|
24
|
Feiko
van der Dussen
|
ARKEL
|
25
|
Dion
Slomp
|
HOORNAAR
|
26
|
Koen
Engberink
|
BILTHOVEN
|
27
|
Julian
Odenthal
|
Amsterdam
|
28
|
Troy
Baijs
|
Wieringerwerf
|
29
|
Sjors
Lugthart
|
Den
Haag
|
30
|
Storm
Hoevers
|
Eerbeek
|
31
|
Nienke
Meijerink
|
RAALTE
|
32
|
Jelte
van der Knijff
|
's-Gravenzande
|
33
|
Sepp
Brocken
|
Breda
|
34
|
Tycho
Goosen
|
WOLPHAARTSDIJK
|
35
|
Annika
Spoolder
|
JULIANADORP
|
36
|
Guus
Janssen
|
|
37
|
Shunyo
de Neef
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 3
|
|
1
|
Danny
Turkstra
|
BEILEN
|
2
|
Rob
Kastelein
|
Burgh-Haamstede
|
3
|
Antoine
Quint
|
DEIL
|
4
|
Jette
de Groot
|
ZWOLLE
|
5
|
Job
Weijdema
|
TUK
|
6
|
Carmen
Ziemerink
|
GLANE
|
7
|
Mathijs
Vijverberg
|
Naaldwijk
|
8
|
Lauren
Molengraaf
|
CAPELLE
A/D IJSSEL
|
9
|
Mark
van Kleef
|
OPHEUSDEN
|
10
|
Nance
van der Drift
|
WATERINGEN
|
11
|
Luuk
Fobbe
|
't
Loo Oldebroek
|
12
|
Bram
Meijerink
|
RAALTE
|
13
|
Bjorn
van der Drift
|
|
14
|
Luuk
van der Drift
|
Wateringen
|
15
|
Danijel
Agricola
|
TERWISPEL
|
16
|
Stijn
ter Schure
|
Assen
|
17
|
Sam
van Herk
|
ARKEL
|
18
|
Frederique
Verschuur
|
ROTTERDAM
|
19
|
Sven
Stapersma
|
's-Gravenzande
|
20
|
Lars
Smit
|
STEENWIJK
|
21
|
Camiel
Thunnissen
|
's
Gravenzande
|
22
|
Loek
van Hoof
|
Ede
|
23
|
Lieke
Vos
|
WARNSVELD
|
24
|
Indy
Floren
|
OSSENDRECHT
|
25
|
Timo
Gerritsen
|
UGCHELEN
|
26
|
Marit
Koene
|
POELDIJK
|
27
|
Casper
van Hartskamp
|
APELDOORN
|
28
|
Amy
Kox
|
Reusel
|
29
|
Tristan
van Roosmalen
|
BERLICUM
|
30
|
Mauro
Ambrawo
|
APELDOORN
|
31
|
Merel
Hartog
|
Giessenburg
|
32
|
Tygo
Peters
|
APELDOORN
|
33
|
Willemijn
Rosbenders
|
Leidschendam
|
34
|
Dennis
van den Biggelaar
|
Tilburg
|
35
|
Sem
Albers
|
OOSTERHOUT
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 2
|
|
1
|
Luuk
Wolthuis
|
HANK
|
2
|
Boris
van der Voort
|
Kwintsheul
|
3
|
Fee
Knaven
|
Strijbeek
|
4
|
Mae
Cabaca
|
VLAARDINGEN
|
5
|
Daan
Hartog
|
GIESSENBURG
|
6
|
Duco
Schrijver
|
GORINCHEM
|
7
|
Nina
Houmes
|
Wissenkerke
|
8
|
Damian
Koen
|
WOLVEGA
|
9
|
Finn
Blomaard
|
Wemeldinge
|
10
|
Rif
van den Berg
|
Pijnacker
|
11
|
Cas
Krebbers
|
96125778
|
12
|
Willem
Michiels
|
REUSEL
|
13
|
Rick
Versloot
|
HARDINXVELD-GIESSENDAM
|
14
|
Lisa
van der Veen
|
Zwolle
|
15
|
Daan
van Rooij
|
Berghem
|
16
|
Tristan
van der Sanden
|
Berghem
|
17
|
Joris
Peursem
|
HARDINXVELD-GIESSENDAM
|
18
|
Elisa
van Kerkvoorde
|
GORINCHEM
|
19
|
Victor
van der Velden
|
TILBURG
|
20
|
Fabian
van Giessel
|
APELDOORN
|
21
|
Tycho
Drogt
|
NIJEVEEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 1
|
|
1
|
Mads
Teunissen van Manen
|
Oosterbeek
|
2
|
Maureen
Abma
|
WOLVEGA
|
3
|
Jowi
Cnossen
|
APELDOORN
|
4
|
Maike
Tazelaar
|
COLIJNSPLAAT
|
5
|
Lisa
Band
|
Zuid-Oost
Beemster
|
6
|
Melissa
Nuyten
|
HEINKENSZAND
|
7
|
Maurice
Verhoeven
|
KAATSHEUVEL
|
8
|
Luuk
van den Biggelaar
|
Tilburg
|
9
|
Tiemo
Schreur
|
APELDOORN
|
10
|
Michelle
Druif
|
ZOETERMEER
|
11
|
Anouk
de Groot
|
De
Lier
|
12
|
Justen
Hauser
|
Poeldijk
|
13
|
Jinthe
Nijboer
|
Zwolle
|
14
|
Marnix
Veen
|
APELDOORN
|
15
|
Floris
van Hartskamp
|
Apeldoorn
|
16
|
Britt
Blomaard
|
Wemeldinge
|
|