|
Jeugd
Cat 7
|
|
1
|
Stijn
Hanegraaf
|
HEESWIJK-DINTHER
|
2
|
Salvador
Alvarado
|
ROTTERDAM
|
3
|
Jaap
Roelen
|
CHAAM
|
4
|
Daniel
Taki
|
OOSTERHOUT
NB
|
5
|
Bram
Leerkes
|
TWELLO
|
6
|
Pepijn
Reinderink
|
RUURLO
|
7
|
Kinley
Bijl
|
Valkenswaard
|
8
|
Loek
Walda
|
Helmond
|
9
|
Huub
Artz
|
Wintelre
|
10
|
Tristan
Kool
|
96066358
|
11
|
Joep
van Engelen
|
Tilburg
|
12
|
Levi
van Hoften
|
TIEL
|
13
|
Joppe
de Heij
|
HETEREN
|
14
|
Youri
Meeuws
|
SOMEREN
|
15
|
Steijn
Willemsen
|
Rotterdam
|
16
|
Louk
van den Bos
|
Vlijmen
|
17
|
Pieter
Prosman
|
ZALTBOMMEL
|
18
|
Thomas
Mijnsbergen
|
ROTTERDAM
|
19
|
Rick
van der Poel
|
Papendrecht
|
20
|
Jochem
Crusio
|
TILBURG
|
21
|
Wout
Poets
|
Luyksgestel
|
22
|
Sven
Pijnenburg
|
RAAMSDONKSVEER
|
23
|
Keigo
Sweens
|
Goirle
|
24
|
Mika
Sardina
|
96067860
|
25
|
Jelle
Baks
|
Haalderen
|
26
|
Jochem
Widdershoven
|
Brunssum
|
27
|
Thijs
van Beek
|
96067401
|
28
|
Marijn
van Vlerken
|
AARLE-RIXTEL
|
29
|
Lars
Zoomers
|
Maastricht
|
DQ
|
Milan
de Graven
|
Helmond
|
31
|
Frans
Ledoux
|
Landgraaf
|
32
|
Guus
van Schipstal
|
Wanroij
|
33
|
Niels
Luiten
|
Brunssum
|
34
|
Luuk
Cox
|
Buchten
|
35
|
Noel
Luijten
|
MEERKERK
|
36
|
Bram
Gerritsen
|
BEMMEL
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 6
|
|
1
|
Nina
Spapen
|
RIJEN
|
2
|
Roan
Konings
|
OUDENBOSCH
|
3
|
Mark
Groeneveld
|
Enkhuizen
|
4
|
Jesse
Kramer
|
Borkel
en Schaft
|
5
|
Tijn
Louwerensen
|
SCHIJNDEL
|
6
|
Lars
Rouffaer
|
96068174
|
7
|
Joop
van den Heuvel
|
DRUNEN
|
8
|
Max
Mosmuller
|
'S-HERTOGENBOSCH
|
9
|
Joris
Reinderink
|
RUURLO
|
10
|
Remco
Stam
|
Sprang
Capelle
|
11
|
Mandy
Hesselberth
|
Kaatsheuvel
|
12
|
Marit
Berkers
|
s-Hertogenbosch
|
13
|
Danielle
Quint
|
DEIL
|
14
|
Noah
van Putten
|
Tiel
|
15
|
Bjorn
Baudoin
|
VALKENSWAARD
|
16
|
Cis
Paridaans
|
EERSEL
|
17
|
Lonneke
Geraerts
|
Luyksgestel
|
18
|
Anoek
Kuijpers
|
96088227
|
19
|
Julia
Kramer
|
Borkel
en Schaft
|
20
|
Lieke
de Bie
|
WAALRE
|
21
|
Lisa
van Helvoirt
|
ERP
|
22
|
Vik
Smulders
|
LOON
OP ZAND
|
23
|
Jeremy
Melis
|
96110185
|
24
|
Milan
Geleijnse
|
TILBURG
|
25
|
Danny
van Lierop
|
Someren-Heide
|
26
|
Sam
Oosterholt
|
MADE
|
27
|
Lisa
Kleijssen
|
Waalwijk
|
28
|
Sven
Mulder
|
RAAMSDONKSVEER
|
29
|
Puck
Vermeulen
|
Loon
op Zand
|
30
|
Rhys
Piper
|
Nuland
|
31
|
Sem
Kroonen
|
oosterhout
|
32
|
Sanne
van Heel
|
ZALTBOMMEL
|
33
|
Jasper
van Beurden
|
Vlijmen
|
34
|
Tom
van de Weijdeven
|
EINDHOVEN
|
35
|
Bram
Ledoux
|
Landgraaf
|
36
|
Tyson
Cloudt
|
GELEEN
|
37
|
Bas
de Groof
|
HEEZE
|
38
|
Thom
Schijnen
|
Maastricht
|
39
|
Juul
Thoolen
|
WEERT
|
40
|
Merel
Korstanje
|
TILBURG
|
41
|
Dario
Prijs
|
HERPT
|
42
|
Stijn
Peters
|
BEST
|
43
|
Anouk
Kums
|
96051082
|
44
|
Lucas
Steenbakkers
|
SCHIJNDEL
|
45
|
Luke
Leus
|
SINT-MICHIELSGESTEL
|
46
|
Tijn
Leus
|
SINT-MICHIELSGESTEL
|
47
|
Jules
van Os
|
Tilburg
|
48
|
Mathijs
J.M. Pieters
|
Veenendaal
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 5
|
|
1
|
Willemijn
Prins
|
ZWOLLE
|
2
|
Bjorn
Koster
|
96070407
|
3
|
Miguel
van Tintelen
|
96076204
|
4
|
Björn
Hommes
|
APPELSCHA
|
5
|
Casper
Noorloos
|
Kaatsheuvel
|
6
|
Daan
van Lüling
|
Alphen
a/d Rijn
|
7
|
Jasper
Huitema
|
RODEN
|
8
|
Sep
Roord
|
Oldenzaal
|
9
|
Marvin
Peters
|
WEHL
|
10
|
Bente
van den Nouweland
|
Rijen
|
11
|
Jari
Prins
|
HANK
|
12
|
Anne
Schumacher
|
HORST
|
13
|
Indy
van Os
|
Angeren
|
14
|
Elise
Uijen
|
HERPEN
|
15
|
Dennis
de Haan
|
VEENENDAAL
|
16
|
Rosanne
van Rees
|
GROOT
AMMERS
|
17
|
Scarlett
Souren
|
MEERSSEN
|
18
|
Silke
Blei
|
HURWENEN
|
19
|
Daan
van den Eijnde
|
GEMERT
|
20
|
Femke
Gort
|
THORN
|
21
|
Pepijn
van der Straaten
|
Budel
|
22
|
Björn
Vos
|
96117877
|
23
|
Lonneke
Prevaes
|
VALKENSWAARD
|
24
|
Jelle
Sengers
|
Valkenswaard
|
25
|
Torben
Poorters
|
96076186
|
26
|
Daan
van Oirschot
|
96090488
|
27
|
Bram
Vermeer
|
Udenhout
|
28
|
Fenna
Derksen
|
HAALDEREN
|
29
|
Lieve
Sanders
|
EINDHOVEN
|
30
|
Stef
Klijs
|
Tilburg
|
31
|
Akki
Kivits
|
ELSHOUT
|
32
|
Jasper
Gabriels
|
BUDEL
|
33
|
Rowan
van Oord
|
HANK
|
34
|
Anne
Verhappen
|
Gemert
|
35
|
Megan
van der Linden
|
ENGELEN
|
36
|
Thijs
Gort
|
Thorn
|
37
|
Bram
Beenkens
|
Margraten
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 4
|
|
1
|
Tobias
Kool
|
PURMEREND
|
2
|
Tim
v.d. Poel
|
96088458
|
3
|
Christiaan
van Rees
|
96071164
|
4
|
Mika
Vijfvinkel
|
WATERINGEN
|
5
|
Colin
Strik
|
Heerlen
|
6
|
Babette
van der Wolf
|
Oude
Tonge
|
7
|
Ed
Uptegrove
|
SINT-MICHIELSGESTEL
|
8
|
Thom
van Herwaarden
|
ROSSUM
|
9
|
Hidde
Swart
|
OOSTERHOUT
|
10
|
Ramon
Setz
|
GELDROP
|
11
|
Duuk
van der Haagen
|
HOOFDDORP
|
12
|
Indy
verwaarst
|
Haarle
|
13
|
Rivkah
Kroesbergen
|
Ede
|
14
|
Dirk
de Groof
|
HEEZE
|
15
|
Niels
Janssen
|
GELDROP
|
16
|
Femke
Thoolen
|
WEERT
|
17
|
Dean
Verwaarst
|
Haarle
|
18
|
Moos
van den Bos
|
VLIJMEN
|
19
|
Meggie
Rijvers
|
LOTTUM
|
20
|
Gijs
Daris
|
Luyksgestel
|
21
|
Siem
Kanters
|
ERP
|
22
|
Delano
Hoskens
|
BLADEL
|
23
|
Hilde
Pijnenburg
|
RAAMSDONKSVEER
|
24
|
Mike
Derogee
|
NIEUW
VENNEP
|
25
|
Jelle
van Berkel
|
Handel
|
26
|
Jasper
Goverde
|
Best
|
27
|
Bram
van den Braak
|
96109892
|
28
|
Sanne
van Herk
|
LUIJKSGESTEL
|
29
|
Meis
Vermeulen
|
Loon
op Zand
|
30
|
Thijs
van Doormaal
|
Berkel-Enschot
|
31
|
Julian
van Linder
|
EINDHOVEN
|
32
|
Krijn
Veldboer
|
Helmond
|
33
|
Lucas
van Dijk
|
Beek
en Donk
|
34
|
Twan
van Kemenade
|
NUENEN
|
35
|
Sjoerd
van den Heuvel
|
BEESEL
|
36
|
Declan
van der Hoek
|
Spijkenisse
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 3
|
|
1
|
Niels
Hanegraaf
|
HEESWIJK-DINTHER
|
2
|
Mark
van Kleef
|
OPHEUSDEN
|
3
|
Jelle
Weierink
|
Ootmarsum
|
4
|
Luca
van der Veken
|
ST
JAN STEEN
|
5
|
Jente
Derksen
|
HAALDEREN
|
6
|
Roos
Huijbers
|
TILBURG
|
7
|
Lisa
van Heel
|
ZALTBOMMEL
|
8
|
Lucas
Koeling
|
VELDHOVEN
|
9
|
Marit
Koene
|
POELDIJK
|
10
|
Floris
Demuyt
|
Boekel
|
11
|
Nikki
Souren
|
Meerssen
|
12
|
Esmée
Gademan
|
ETTEN
LEUR
|
13
|
Bauke
ter Weel
|
Enter
|
14
|
Max
Rijvers
|
Lottum
|
15
|
Maud
Tollens
|
Aarle
Rixtel
|
16
|
Jorn
van Beers
|
Moergestel
|
17
|
Sem
Horsten
|
Grashoek
|
18
|
Stijn
Heering
|
Rijssen
|
19
|
Floortje
van den Heuvel
|
DRUNEN
|
20
|
Vic
Esselink
|
TILBURG
|
21
|
Nanna
van den Bogaard
|
GOIRLE
|
22
|
Victor
Hugo Brenders
|
DONGEN
|
23
|
Luca
Dingemans
|
Tilburg
|
24
|
Raf
Sonnemans
|
Meijel
|
25
|
Mendo
van Leeuwen
|
SINT-MICHIELSGESTEL
|
26
|
Niels
Hemel
|
VELDHOVEN
|
27
|
Nikey
van der Linden
|
ENGELEN
|
28
|
Luca
van Mourik
|
NUENEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 2
|
|
1
|
Tyler
Eyk
|
Amsterdam
|
2
|
Max
de Lincel
|
VOORSCHOTEN
|
3
|
Thijmen
van Luling
|
ALPHEN
A/D RIJN
|
4
|
Cas
Krebbers
|
DEEST
|
5
|
Jelte
ter Weel
|
Enter
|
6
|
Jitse
Gabriels
|
BUDEL
|
7
|
Aron
van Vugt
|
Giessen
|
8
|
Liz
Toonen
|
Boxmeer
|
9
|
Floor
Holslag
|
Almelo
|
10
|
Jules
van Neer
|
ECHT
|
11
|
Emma
van Haaren
|
Oisterwijk
|
12
|
Sietse
van den Heuvel
|
Beesel
|
13
|
Thomas
Assinck
|
Waalre
|
14
|
Jelle
Dekkers
|
WAALWIJK
|
15
|
Lucas
Demuyt
|
BOEKEL
|
16
|
Elise
van Kemenade
|
NUENEN
|
17
|
Maud
Adams
|
BUDEL
|
18
|
Julian
van Linder
|
EINDHOVEN
|
19
|
Hidde
Swart
|
OOSTERHOUT
|
20
|
Jill
de Jong
|
GOUDA
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 1
|
|
1
|
Victor
Kroesbergen
|
96109873
|
2
|
Judith
Alleleijn
|
Bocholtz
|
3
|
Koen
Sonnemans
|
Someren
|
4
|
Marissa
van Putten
|
Tiel
|
5
|
Bo
Klappe
|
|
6
|
Anne
van Oirschot
|
Helvoirt
|
7
|
Sjoerd
Spanjaard
|
GELEEN
|
8
|
Brent
van den Nouweland
|
Rijen
|
9
|
Niek
Sonnemans
|
MEIJEL
|
10
|
Eva
van Beek
|
GELDROP
|
11
|
Nick
Koenis
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
12
|
Lynn
van Leeuwen
|
SINT-MICHIELSGESTEL
|
13
|
Bregje
Daris
|
LUYKSGESTEL
|
14
|
Kris
Vermeulen
|
Loon
op Zand
|
15
|
Lea
Thieblemont
|
WEERT
|
|