|
|
Nieuwdorp
|
|
Jeugd
Cat 7
|
|
1
|
Daniel
Taki
|
OOSTERHOUT
NB
|
2
|
Mathijs
de Kok
|
STEENBERGEN
|
3
|
Jaap
Roelen
|
CHAAM
|
4
|
Robin
van Oorschot
|
KLEIN-ZUNDERT
|
5
|
Jurgen
Mesu
|
MIDDELBURG
|
6
|
Keigo
Sweens
|
GOIRLE
|
7
|
Gijs
Slagter
|
LAGE
ZWALUWE
|
8
|
Wessel
Mouris
|
BAAMBRUGGE
|
9
|
Sven
Pijnenburg
|
RAAMSDONKSVEER
|
10
|
Jarno
Dhondt
|
EEDE
|
11
|
Joran
Wiskerke
|
'S
HEER HENDRIKSKINDEREN
|
12
|
Luuk
Bierkens
|
STAMPERSGAT
|
13
|
Tijmen
van der Pijl
|
AMSTELVEEN
|
14
|
Sem
van Meer
|
STEENBERGEN
|
15
|
Flavio
Moretti
|
MIDDELBURG
|
16
|
Stan
Huijbregts
|
BERGEN
OP ZOOM
|
17
|
Douwe
de Smit
|
AXEL
|
18
|
Jerre
Verschure
|
RAAMSDONKSVEER
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 6
|
|
1
|
Roan
Konings
|
OUDENBOSCH
|
2
|
Shirin
van Anrooij
|
KAPELLE
|
3
|
Sven
Mulder
|
RAAMSDONKSVEER
|
4
|
Joren
de Gruijter
|
BREDA
|
5
|
Moreno
Tak
|
FIJNAART
|
6
|
Jeremy
Melis
|
DONGEN
|
7
|
Sam
Oosterholt
|
MADE
|
8
|
Marnix
van den Oever
|
WIJK
EN AALBURG
|
9
|
Casper
Vos
|
HEINKENSZAND
|
10
|
Lisanne
de Munnik
|
KAPELLE
|
11
|
Bart
Rutten
|
DEN
HOUT
|
12
|
Twan
Schrier
|
KRABBENDIJKE
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 5
|
|
1
|
Maureen
Arens
|
KRUININGEN
|
2
|
Jari
Prins
|
HANK
|
3
|
Noël
Rokven
|
HULST
|
4
|
Casper
Noorloos
|
KAATSHEUVEL
|
5
|
Marijn
Dingemans
|
LAGE
ZWALUWE
|
6
|
Kenay
de Moyer
|
BELGI
|
7
|
Yorick
Brethouwer
|
OOSTERHOUT
|
8
|
Pierre
van den Kieboom
|
BERGEN
OP ZOOM
|
9
|
Tycho
van Gijsel
|
AXEL
|
10
|
Wout
Lulofs
|
BERGEN
OP ZOOM
|
11
|
Lars
Dierks
|
FIJNAART
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 4
|
|
1
|
Axel
Roks
|
SINT
WILLEBRORD
|
2
|
Firn
Arens
|
KRUININGEN
|
3
|
Ryan
de Bruijn
|
BERGEN
OP ZOOM
|
4
|
Britt
de Grave
|
THOLEN
|
5
|
Hidde
Swart
|
OOSTERHOUT
|
6
|
Denise
Mertens
|
BREDA
|
7
|
Storm
Klaasse
|
HEINKENSZAND
|
8
|
Nienke
Dullemond
|
OOLTGENSPLAAT
|
9
|
Olav
Noorloos
|
KAATSHEUVEL
|
10
|
Tom
Faasen
|
PRINSENBEEK
|
11
|
Mees
de Vos
|
HEINKENSZAND
|
12
|
Hilde
Pijnenburg
|
RAAMSDONKSVEER
|
13
|
Sanne
Lazeroms
|
BOSSCHENHOOFD
|
14
|
Dewy
van Gijsel
|
AXEL
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 3
|
|
1
|
Renzo
Moretti
|
MIDDELBURG
|
2
|
Luca
van der Veken
|
ST
JAN STEEN
|
3
|
Senna
Remijn
|
WOLPHAARTSDIJK
|
4
|
Thomas
van den Eijnden
|
PRINSENBEEK
|
5
|
Julia
Lindhout
|
ST
MAARTENSDIJK
|
6
|
Phillip
van den Kieboom
|
BERGEN
OP ZOOM
|
7
|
Sven
Van Merriënboer
|
WERNHOUT
|
8
|
Matthijs
Schoonen
|
ROOSENDAAL
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 2
|
|
1
|
Brent
Jongenelen
|
STEENBERGEN
|
2
|
Nick
Wisse
|
RILLAND
|
3
|
Liz
Toonen
|
BOXMEER
|
4
|
Nienke
de Jong
|
SCHIJF
|
5
|
Jelle
Dekkers
|
WAALWIJK
|
6
|
Wytske
van Es
|
OOSTERHOUT
|
7
|
Teun
Paaimans
|
KAPELLE
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 1
|
|
1
|
Megan
Arens
|
KRUININGEN
|
2
|
Amy
de Bruijn
|
BERGEN
OP ZOOM
|
3
|
Kim
Lauwerijssen
|
RUCPHEN
|
4
|
Zara
Ansems
|
LAGE
ZWALUWE
|
5
|
Michelle
Maas
|
SINT
WILLEBRORD
|
6
|
Sam
Mullaert
|
KAPELLE
|
7
|
Elena
van der Veken
|
ST.
JANSTEEN
|
8
|
Mart
van Cadsand
|
WEMELDINGE
|
9
|
Mathijs
Klippel
|
ETTEN-LEUR
|
10
|
Silvan
Adriaenssens
|
LEWEDORP
|
11
|
Jenna
Nagtzaam
|
SINT
WILLEBRORD
|
12
|
Lotte
van Merriënboer
|
WERNHOUT
|
13
|
Thomas
Schoonen
|
ROOSENDAAL
|
14
|
Jero
den Hollander
|
HANSWEERT
|
|
|
|
|
|
|
|
ID-renners
|
|
1
|
Davy
Mertens
|
OUDENBOSCH
|
2
|
Joannathan
Duinkerke
|
GOES
|
3
|
Sander
Hummel
|
ERICA
|
4
|
Kevin
Wester
|
ALKMAAR
|
5
|
Sven
Megens
|
OUD
GASTEL
|
6
|
Walter
Pollet
|
HULST
|
7
|
Martijn
Stigter
|
HELLEVOETSLUIS
|
8
|
Theo
Jaspers
|
HOOGERHEIDE
|
9
|
Richard
Tacken
|
HEIKANT
|
10
|
Jean
Hamers
|
FIJNAART
|
11
|
Irma
van Duyn
|
SCHOONDIJKE
|
12
|
Jozua
van der Roest
|
VEENDAM
|
13
|
Silke
Bastiaensen
|
KASTERLEE
|
14
|
Marijn
Stahl
|
TERNEUZEN
|
15
|
Echica
van Wijk
|
DEN
HAAG
|
16
|
Ronald
Proost
|
SCHOONDIJKE
|
17
|
Peter
Jahn
|
CLINGE
|
18
|
Roxanne
de Boeff
|
DORDRECHT
|
19
|
Danny
Hadderingh
|
EMMEN
|
|