|
|
BERINGEN
|
|
Elite/Beloften
|
|
1
|
Mathieu
van der Poel
|
KAPELLEN
|
2
|
Jens
Schuermans
|
MAAS/MECHELEN
|
3
|
Sebastien
Carabin
|
ANDRIMONT
|
4
|
Jeff
Luyten
|
WESTERLO
|
5
|
Rudi
van Houts
|
LUYKSGESTEL
|
6
|
Ruben
Scheire
|
BEERVELDE
|
7
|
Jonas
De Backer
|
KURINGEN
|
8
|
Joshua
Dubau
|
|
9
|
Joris
Massaer
|
PEPINGEN
|
10
|
Didier
Bats
|
BETEKOM
|
11
|
David
Nordemann
|
NIJMEGEN
|
12
|
Wout
Alleman
|
OTEGEM
|
13
|
Nick
Vanpol
|
PAAL
|
14
|
Kevin
Van Hoovels
|
BALEGEM
|
15
|
Gerrit
Rozenkranz
|
|
16
|
Mathias
Cloostermans
|
|
17
|
Erno
McCrae
|
EVERBERG
|
18
|
Kenneth
Coomans
|
SCHAFFEN
|
19
|
Jorgen
Flion
|
PAMEL
|
20
|
Niels
Derveaux
|
OTEGEM
|
21
|
Matthias
Wengelin
|
SÄTER
|
22
|
Bram
Cools
|
|
23
|
Martin
Setterberg
|
|
24
|
Jeroen
Boelen
|
DRUNEN
|
25
|
Bram
Van Wijmeersch
|
BRAKEL
|
26
|
Tim
Rozenkranz
|
|
27
|
Erik
Groen
|
APELDOORN
|
28
|
Arnaud
Beeckman
|
OORDEGEM
|
29
|
Niels
Wubben
|
DORST
|
30
|
Samuel
Maryns
|
JAMIUOLX
|
31
|
Pierre
de Froidmont
|
LA
REID
|
32
|
Lucas
Dubau
|
|
33
|
Jochen
De Vocht
|
EMBLEM
|
34
|
Michiel
Bonneux
|
KOZEN
|
35
|
Stijn
Siemons
|
ZANDHOVEN
|
36
|
Bram
Creve
|
STEKENE
|
37
|
Christian
de Graaff
|
RIJSWIJK
|
38
|
Thom
Bonder
|
ASSEN
|
39
|
Niels
Boon
|
MAASTRICHT
|
40
|
Stijn
Appel
|
SPANBROEK
|
41
|
Remco
Smits
|
VEGHEL
|
42
|
Milan
Levecke
|
OOSTENDE
|
43
|
Gijs
Derksen
|
|
44
|
Sjoerd
Meijdam
|
TILBURG
|
45
|
Vincent
Kip
|
OLDENZAAL
|
46
|
Niels
Beelen
|
BERINGEN
|
47
|
Randy
de Beus
|
ZEELAND
|
48
|
Ignace
Sack
|
NIEUWKERKEN-WAAS
|
49
|
Pim
van der Marel
|
DE
LIER
|
50
|
Geert
van Kuijk
|
LOON
OP ZAND
|
51
|
Loic
Marijns
|
|
52
|
Dave
van der Kooij
|
MAASSLUIS
|
53
|
Bart
Jacobs
|
TILBURG
|
54
|
Benjamin
Fevrier
|
LEUZE
- EN - HAINAUT
|
55
|
Alexander
Loquet
|
|
56
|
Adrien
Forthomme
|
STOUMONT
|
57
|
Kevin
Nooijen
|
VOLKEL
|
58
|
Bard
Boekmans
|
|
59
|
Jasper
Knaeps
|
|
60
|
Boris
Cara
|
HOUFFALIZE
|
61
|
Jeremy
Pip
|
|
62
|
Giovanni
Vagoni
|
|
63
|
Simon
Coopmans
|
ALTEVEER
GEM DE WOLDEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrouwen
|
|
1
|
Githa
Michiels
|
GEEL
|
2
|
Alice
Pirard
|
GENT
|
3
|
Annemarie
Worst
|
NUNSPEET
|
4
|
Lizzy
Witlox
|
EINDHOVEN
|
5
|
Alicia
Franck
|
LOCHRISTI
|
6
|
Marlo
Koevoet
|
WIJCHEN
|
7
|
Sophie
von Berswordt
|
MAASTRICHT
|
8
|
Denise
Betsema
|
DEN
BURG TEXEL
|
9
|
Britt
van den Boogert
|
MIDDELAAR
|
10
|
Inne
Bertels
|
KASTERLEE
|
11
|
Sanne
Tent
|
NIEUW-BUINEN
|
12
|
Laura
van Regenmortel
|
ANNA
PAULOWNA
|
13
|
Marquerite
de Neve
|
MIDDELBURG
|
14
|
Linda
ter Beek
|
BAD
BENTHEIM
|
15
|
Lotte
Koopmans
|
NIJMEGEN
|
16
|
Steffi
Derveaux
|
ZWEVEGEM
|
17
|
Simone
Cornelisse
|
MIDDELBURG
|
|
|
|
|
|
|
|
Junioren
|
|
1
|
Timo
Kielich
|
ALKEN
|
2
|
Emile
Verhulst
|
KRUIBEKE
|
3
|
Laurenz
Rex
|
RAEREN
|
4
|
Maxime
van Wynsberghe
|
LA
BRIQUETTE
|
5
|
Remi
Cara
|
HOUFFALIZE
|
6
|
Stan
Dieleman
|
MAZENZELE
|
7
|
Tom
Van Ingelgom
|
ZEMST
|
8
|
Tom
Denayer
|
HASTIÈRE
|
9
|
Buno
Van Duyse
|
SINT-GILLIS-WAAS
|
10
|
Wout
Roggeman
|
BERLARE
|
11
|
Marten
Haitjema
|
KROMMENIE
|
12
|
Carlo
van den Berg
|
DE
LIER
|
13
|
Samuel
Lord
|
BORÅS
|
14
|
Maikel
Kleiboer
|
WENUM
WIESEL
|
15
|
Jesse
Bikker
|
HOOGBLOKLAND
|
16
|
Siert
Minkema
|
GROET
|
17
|
Noah
Fries
|
ESCH
SUR ALZETTE
|
18
|
Marc
Bouwmeester
|
LOENEN
|
19
|
Rick
Van der Sande
|
HAACHT
|
20
|
Jens
Vanecht
|
BERINGEN
|
21
|
Sam
de Nijs
|
WARMENHUIZEN
|
22
|
Rob
Gambon
|
APELDOORN
|
23
|
Thor
Geluykens
|
WOMMELGEM
|
24
|
Thymen
Arensman
|
DEIL
|
25
|
Marijn
Vermue
|
NISSE
|
26
|
Owen
Valcke
|
LOKEREN
|
27
|
Jens
Vertongen
|
SINT-GILLIS-WAAS
|
28
|
Teus
Ruijter
|
SIEBENGEWALD
|
29
|
Robbe
Platteeuw
|
MEERBEEK
|
30
|
Seppe
Bogaert
|
ZELE
|
31
|
Kyro
Geurts
|
OTTERSUM
|
32
|
Joppe
de Vries
|
WILHELMINADORP
|
33
|
Leonard
Van Dessel
|
WESTERLO
|
34
|
Axel
Hoeglund
|
HUSKVARNA
|
35
|
Ronan
van den Put
|
HERSELT
|
36
|
Mav
van Hoorne
|
|
37
|
Ramon
Eikelboom
|
SCHEERWOLDE
|
38
|
Xenzy
Anthuenis
|
|
39
|
Marc
Veenman
|
WATERINGEN
|
40
|
Bert
van Asbroeck
|
|
41
|
Sander
Thienpont
|
OOSTAKKER
|
42
|
Pieter
Janssen
|
|
43
|
Noah
van Horen
|
MALDEN
|
44
|
Gijs
Pennings
|
BERLICUM
NB
|
45
|
Lein
Ebe
|
HOREBEKE
|
46
|
Wessel
Jansen
|
APELDOORN
|
47
|
Demiz
Hebing
|
APELDOORN
|
48
|
Sander
Jeunink
|
OLDENZAAL
|
49
|
Casper
Hordijk
|
ROTTERDAM
|
50
|
Pieter-Jan
Vliegen
|
HEUSDEN-ZOLDER
|
51
|
Dave
Jonker
|
|
52
|
Lars
van Uum
|
HARDERWIJK
|
53
|
Gijs
Burger
|
'T
ZAND NH
|
54
|
Stijn
Van Den Eeckhaut
|
ERONDEGEM
|
55
|
Brian
De Graeve
|
WAARSCHOOT
|
56
|
Leander
De Baere
|
SINT-NIKLAAS
|
57
|
Stan
Bollen
|
PEER
|
58
|
Janik
Sokoll
|
|
59
|
Axel
Hansson
|
|
60
|
Lizander
Cardijn
|
|
61
|
Jesse
de Haan
|
|
62
|
Martijn
van Doorn
|
HEESWIJK-DINTHER
|
63
|
Stefan
de Wijn
|
UGCHELEN
|
64
|
Joppe
Verhaegen
|
HERENTALS
|
65
|
Kevin
van der Pols
|
ALKMAAR
|
66
|
Niek
Zijtveld
|
EERBEEK
|
|
|
|
|
|
|
|
Junior
vrouwen
|
|
1
|
Emeline
DETILLEUX
|
CERFONTAINE
|
2
|
Julia
Boschker
|
WOERDEN
|
3
|
Lotte
Van Thillo
|
ESSEN
|
4
|
Kiki
van Asselt
|
APELDOORN
|
5
|
Lorena
Peterman
|
LEMSELO
|
6
|
Romy
Berends
|
EMST
|
7
|
Aimée
Schoe
|
VROUWENPOLDER
|
8
|
Charlotte
de Graaf
|
DE
LIER
|
9
|
Iris
van der Pol
|
DIEVER
|
10
|
Kim
Bodemann
|
DE
LIER
|
11
|
Celine
Klootwijk
|
'T
LOO - OLDEBROEK
|
12
|
Anne
Marie Windhouwer
|
APELDOORN
|
|
|
|
|
|
|
|
Nieuwelingen
|
|
1
|
Louis
Decoster
|
KNOKKE-HEIST
|
2
|
Tim
van Dijke
|
WISSENKERKE
|
3
|
Clement
Horny
|
ANDERLUES
|
4
|
Lukas
Malezsewski
|
EVERBERG
|
5
|
Mick
van Dijke
|
WISSENKERKE
|
6
|
Bas
Martijnse
|
EERBEEK
|
7
|
Arno
Van Duyse
|
SINT-GILLIS-WAAS
|
8
|
Quinten
Vanwetswinkel
|
PAAL
|
9
|
Reinhard
Kaiser
|
MONHEIM
AM RHEIN
|
10
|
Jitse
Van Thillo
|
ESSEN
|
11
|
Arne
Janssens
|
SCHöNBERG
|
12
|
Ewout
Verhulst
|
KRUIBEKE
|
13
|
Bart
Hazekamp
|
ZOETERMEER
|
14
|
Dries
Janssens
|
GROBBENDONK
|
15
|
Bryan
Burger
|
WARMENHUIZEN
|
16
|
Ruben
van der Stelt
|
NIEUWENDIJK
|
17
|
Jason
De Graeve
|
WAARSCHOOT
|
18
|
Jonas
Debois
|
SAUTOUR
|
19
|
Milan
Ziemerink
|
GLANE
|
20
|
Matisse
Jacquemin
|
MAASMECHELEN
|
21
|
Kobe
Bleux
|
KOERSEL
|
22
|
Perry
Wit
|
MIDDENMEER
|
23
|
Tom
Rossion
|
WITRY
LES REIMS
|
24
|
Stan
van den Hanenberg
|
BERLICUM
|
25
|
Jasper
Lauwers
|
MOERBEKE
WAAS
|
26
|
Sander
De Vet
|
BRASSCHAAT
|
27
|
Titus
Top
|
|
28
|
Antoine
Jonkeau
|
|
29
|
Damy
Vader
|
MIDDELBURG
|
30
|
Niek
Hoornsman
|
WIERINGERWERF
|
31
|
Jeroen
Hemeryck
|
BRUGGE
|
32
|
Nicolas
Rome
|
GOUVY
|
33
|
Niels
van Uum
|
HARDERWIJK
|
34
|
Arno
Cucu
|
SOLRE
SUR SAMBRE
|
35
|
Michiel
Crijns
|
DIEPENBEEK
|
36
|
Tomac
Soenen
|
MAASMECHELEN
|
37
|
Stef
Hendriks
|
HAELEN
|
38
|
Primo
Arets
|
ARNHEM
|
39
|
Nico
Polfliet
|
BELSELE
|
40
|
Thomas
Wijsberghe
|
|
41
|
Sam
Stolk
|
NIEUWENDIJK
|
42
|
Adrien
Dechamps
|
BIENNE
LEZ HAPPART
|
43
|
Nard
Sinke
|
VEENENDAAL
|
44
|
Lars
Hohman
|
|
45
|
Brent
Demaerel
|
MOL
|
46
|
Finn
Canton
|
SITTARD
|
47
|
Kobe
Peeters
|
PAAL
|
48
|
Noud
Peeters
|
KESSEL
|
49
|
Paul
Snip
|
BOVENKARSPEL
|
50
|
Mats
Stevens
|
STEKENE
|
51
|
Maas
van der Meer
|
BERGSCHENHOEK
|
52
|
Beau
de Wijn
|
UGCHELEN
|
53
|
Tim
van Dijk
|
EEFDE
|
54
|
Quinten
Vandermeer
|
|
55
|
Alan
Roedoe
|
MAASLAND
|
56
|
Milan
Gomes
|
OOIJ
|
57
|
Julian
Klootwijk
|
'T
LOO - OLDEBROEK
|
58
|
Djeff
Verheyden
|
HAMME
|
59
|
Glenn
Caumanns
|
VENLO
|
60
|
Jord
Hornstra
|
BREDA
|
61
|
Anton
Koopmans
|
|
62
|
Nigel
Debets
|
DILSEN-STOKKEM
|
|
|
|
|
|
|
|
Nieuweling
Meisje
|
|
1
|
Rune
Debremaeker
|
DWORP
|
2
|
Joelle
Jonker
|
ERMELO
|
3
|
Renee
Kaiser
|
|
4
|
Laurine
Boidequin
|
WALCOURT
|
5
|
Dieke
van Wilgen
|
ARKEL
|
6
|
Britt
Segers
|
AARTSELAAR
|
7
|
Emma
Verloop
|
WISSENKERKE
|
8
|
Sandy
van der Pols
|
ALKMAAR
|
9
|
Melanie
Viveen
|
WOUDRICHEM
|
10
|
Mathilde
Haye
|
|
|