27e
Sint Jozef Klassieker 10 april 2016
|
Someren-Heide
|
|
|
Amateurs
Uitslag
|
|
|
|
|
1
|
Tom
|
de
|
Vreede
|
Pijnacker
|
|
2
|
Stefan
|
|
Laurijssen
|
Oud
Gastel
|
Star
Cycling team Princenhage 1
|
3
|
Roy
|
|
Steuten
|
Ell
|
TWC
de Kempen 1
|
4
|
Niels
|
van
|
Deursen
|
Den
Haag
|
Van
der Vliet Recreatie - HSK Trias
|
5
|
Koen
|
|
Wulterkens
|
Boxmeer
|
Computron
Cyclingteam
|
6
|
Rob
|
|
Linsen
|
Waalre
|
TWC
de Kempen 1
|
7
|
Wesley
|
|
Steekers
|
Noordwijkerhout
|
Star
Cycling team Princenhage 1
|
8
|
Rein
|
|
Falke
|
Amsterdam
|
PRC
Delta
|
9
|
Daan
|
|
Switters
|
Utrecht
|
CS030
1
|
10
|
Sjors
|
|
Salentijn
|
Roermond
|
|
11
|
Kees
|
|
Pameijer
|
Den
Haag
|
Van
der Vliet Recreatie - HSK Trias
|
12
|
Bram
|
van
|
Kooi
|
Veldhoven
|
TWC
de Kempen 1
|
13
|
Daan
|
van
|
Alphen
|
Gennep
|
Computron
Cyclingteam
|
14
|
Bram
|
|
Mens
|
Wateringen
|
Van
der Vliet Recreatie - HSK Trias
|
15
|
Jacob
|
|
Wijnstra
|
Kapelle
|
Van
der Vliet Recreatie - HSK Trias
|
16
|
Stef
|
van
der
|
Hijden
|
Nijmegen
|
Computron
Cyclingteam
|
17
|
Johnny
|
|
Kleingeld
|
Volkel
|
|
18
|
Johan
|
van
der
|
Eijk
|
Strijen
|
DRC
de Mol
|
19
|
Simon
|
|
Broekhuis
|
Zwolle
|
Hanzerenners
Zwolle
|
20
|
Luuk
|
|
Rutten
|
Wageningen
|
wielervereniging
De Maaskant Cuijk
|
21
|
Marco
|
van
|
Schijndel
|
Sint-Oederode
|
TWC
de Kempen 1
|
22
|
Tim
|
|
Kleinloog
|
Eindhoven
|
|
23
|
Daniël
|
|
Bijlenga
|
Arnhem
|
|
24
|
Niels
|
|
Overvoorde
|
Delfgauw
|
|
25
|
Ard
|
|
Veneman
|
Utrecht
|
CS030
1
|
26
|
Jeroen
|
|
Bijnagte
|
Rotterdam
|
DRC
de Mol
|
27
|
Bas
|
van
der
|
Kamp
|
Alkmaar
|
Alcmaria
Victix
|
28
|
Hans
|
|
Slegers
|
Someren
|
TWC
de Kempen 1
|
29
|
Bas
|
|
Boenders
|
Utrecht
|
CS030
1
|
30
|
Tijs
|
|
Dekker
|
Oosthuizen
|
Alcmaria
Victix
|
31
|
Job
|
|
Janssen
|
Marken
|
|
32
|
Stef
|
van
den
|
Bosch
|
Milheeze
|
T.S.W.V.
de Meet
|
33
|
Job
|
|
Broekhuis
|
Harderwijk
|
Hanzerenners
Zwolle
|
34
|
Martijn
|
|
Grolleman
|
Elburg
|
STMA
Cycling Team
|
35
|
Wim
|
|
Leen
|
Almere
|
PRC
Delta
|
36
|
Martijn
|
|
Roest
|
Wateringen
|
|
37
|
Bas
|
|
Rijs
|
Alkmaar
|
Alcmaria
Victix
|
38
|
Robert
|
van
|
Spanje
|
Montfoort
|
CT
HVS
|
39
|
Arnaud
|
|
Stoffels
|
Amersfoort
|
|
40
|
Jelle
|
|
Veraart
|
Essen
Belgie
|
Star
Cycling team Princenhage 1
|
41
|
Giel
|
|
Emons
|
Venray
|
Limburg
Express Cycling Team
|
42
|
Henk-jan
|
van
den
|
Hoorn
|
Utrecht
|
CS030
1
|
43
|
Sjors
|
|
Hooijen
|
Bladel
|
|
44
|
Roland
|
|
Blommestein
|
IJsselstein
|
CS030
2
|
45
|
Roy
|
|
Simons
|
Velden
|
Limburg
Express Cycling Team
|
46
|
Martijn
|
|
Schippers
|
Bergeijk
|
TWC
de Kempen 1
|
47
|
Robert-jan
|
van
den
|
Braken
|
Breda
|
Star
Cycling team Princenhage 1
|
48
|
Dennis
|
|
Vugts
|
Moergestel
|
TWC
de Kempen 2
|
49
|
Jeroen
|
|
Rebel
|
Geldrop
|
|
50
|
Janpiter
|
|
Nijp
|
Utrecht
|
CS030
2
|
51
|
Gerben
|
|
Verstraten
|
Roosendaal
|
Star
Cycling team Princenhage 1
|
52
|
Frank
|
|
Driessen
|
Nieuw
Bergen
|
Computron
Cyclingteam
|
53
|
Maarten
|
van
|
Hagen
|
Pijnacker
|
|
54
|
Tom
|
|
Reijnart
|
Heeswijk-Dinther
|
TWC
de Kempen 2
|
55
|
Michael-Angelo
|
Romana
|
Tilburg
|
|
|
56
|
Ralph
|
|
Strijbos
|
Swalmen
|
|
57
|
Henry
|
|
Schut
|
Zeeland
|
|
58
|
Paul
|
|
Talens
|
Zwolle
|
|
59
|
Toon
|
|
Houtekamer
|
Noordwijk
|
|
60
|
Jasper
|
de
|
Groot
|
Bergambacht
|
|
61
|
Nick
|
|
Sesink
|
Bergeijk
|
TWC
de Kempen 2
|
62
|
Werner
|
|
Altewischer
|
Arnhem
|
|
63
|
Mario
|
|
Roegiest
|
Sas
van Gent
|
|
64
|
Ferdie
|
van
|
Mil
|
Haps
|
wielervereniging
De Maaskant Cuijk
|
65
|
Patrick
|
|
Houthooft
|
Helmond
|
TWC
de Kempen 1
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27e
Sint Jozef Klassieker 10 april 2016
|
|
|
Masters
40+ Uitslag
|
|
|
|
|
1
|
Ferry
|
de
|
Ruiter
|
Putten
|
1:54:59
|
2
|
Edwin
|
|
Raats
|
Helmond
|
|
3
|
Berry
|
|
Hoedemakers
|
Veghel
|
|
4
|
Christoph
|
|
Dittrich
|
Burscheid
Dld
|
|
5
|
Michel
|
van
|
Hoof
|
Gemert
|
|
6
|
Andrew
|
|
O'Hara
|
Grave
|
|
7
|
Johan
|
|
Verheijen
|
Gemert
|
|
8
|
Joost
|
|
Horstink
|
Zevenaar
|
|
9
|
Martijn
|
|
Broekman
|
Utrecht
|
|
10
|
Lorenzo
|
|
Arena
|
Schoten
Bel
|
1:55:12
|
11
|
Lars
|
|
Rietveld
|
Oudewater
|
1:55:17
|
12
|
Stephan
|
van
|
Hoof
|
Mierlo
|
1:55:21
|
13
|
Stefan
|
|
Verheijen
|
Gemert
|
1:56:01
|
14
|
Erwin
|
|
Rijnders
|
Nieuwegein
|
1:56:09
|
15
|
Stan
|
|
Janssen
|
Goch
|
1:56:19
|
16
|
Mark
|
van
de
|
Kerkhof
|
Helmond
|
1:56:24
|
17
|
Thomas
|
|
Funck
|
Köln
Dld
|
|
18
|
Martijn
|
|
Goedings
|
Arnhem
|
|
19
|
René
|
|
Broekhuizen
|
Eindhoven
|
|
20
|
John
|
|
Schakel
|
Amersfoort
|
|
21
|
Jeroen
|
van
de
|
Weijer
|
Oploo
|
|
22
|
Marco
|
|
Duson
|
Brielle
|
1:58:30
|
23
|
Noud
|
|
Smits
|
Gemert
|
|
24
|
Thomas
|
|
Lichtenberg
|
Eindhoven
|
|
25
|
Peter
|
|
Verhouden
|
Eindhoven
|
|
26
|
Lars
|
|
Jansen
|
Viersen
Duitsland
|
|
27
|
John
|
|
Bult
|
Erp
|
|
28
|
Roberto
|
|
Duca
|
Veldhoven
|
|
29
|
Ruud
|
|
Kuikstra
|
Brielle
|
|
30
|
Gerd-jan
|
van
den
|
Besselaar
|
Boxtel
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27e
Sint Jozef Klassieker 10 april 2016
|
|
|
Masters
50+ Uitslag
|
|
|
|
|
1
|
Ron
|
|
Paffen
|
Milsbeek
|
1:31:08
|
2
|
Roger
|
|
Pauwels
|
Nijmegen
|
|
3
|
Ad
|
|
Guldemeester
|
Amersfoort
|
|
4
|
Gerald
|
|
Seuren
|
Vierlingsbeek
|
|
5
|
Peter
|
|
Bouwmans
|
Bakel
|
|
6
|
Kees
|
|
Barendregt
|
Rhoon
|
|
7
|
Wim
|
|
Lokers
|
Valkenswaard
|
|
8
|
Joop
|
|
Jansen
|
Wijchen
|
|
9
|
Jo
|
|
Montforts
|
Wassenberg
|
|
10
|
Ed
|
van
der
|
Veer
|
Renswoude
|
|
11
|
Bart
|
|
Bexkens
|
Handel
|
|
12
|
Uwe
|
|
Tillmann
|
Mönchengladbach
Dld
|
|
13
|
Jos
|
|
Reinders
|
Helden
|
|
14
|
Henk
|
van
den
|
Born
|
Leverkusen
Dld
|
|
|
|
|
|
|
|