|
Jeugd
Cat 7
|
|
1
|
Erwin
Smit
|
WERVERSHOOF
|
2
|
Tristan
Kool
|
PURMEREND
|
3
|
Ole
Veenhuis
|
SCHAGEN
|
4
|
Ivo
Zwaans
|
DEN
HELDER
|
5
|
Angel
Deckers
|
HOUTENHALEN-HELCHTERE
|
6
|
Tristan
Geleijn
|
RIJSENHOUT
|
7
|
Wessel
Mouris
|
BAAMBRUGGE
|
8
|
Tijmen
van der Pijl
|
AMSTELVEEN
|
9
|
Jorn
de Vente
|
ZWANENBURG
|
10
|
Luuk
Ensing
|
JULIANADORP
|
11
|
Hessel
Langedijk
|
VENHUIZEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 6
|
|
1
|
Maud
Rijnbeek
|
LIMMEN
|
2
|
Thomas
Lakeman
|
VENHUIZEN
|
3
|
Ian
Vasbinder
|
KOOG
AAN DE ZAAN
|
4
|
Sofie
Duyn
|
HOOGWOUD
|
5
|
Koen
de Jong
|
ZAANDAM
|
6
|
Denice
Keesman
|
VELSERBROEK
|
7
|
Tess
Booijen
|
OOSTZAAN
|
8
|
Sven
Edam
|
VELSERBROEK
|
9
|
Chris
Oosenbrug
|
ZAANDAM
|
10
|
Oriana
Soerewijn
|
VELSERBROEK
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 5
|
|
1
|
Pepijn
Veenings
|
ASSENDELFT
|
2
|
Marijn
Schaper
|
BERGEN
NH
|
3
|
Maxime
Duba
|
ALKMAAR
|
4
|
Kay
van den Hogen
|
VOLENDAM
|
5
|
Xin
van Warmerdam
|
ABBEKERK
|
6
|
Raphaƫl
Mouton
|
WARMENHUIZEN
|
7
|
Kai
Schoolenaar
|
ZWANENBURG
|
8
|
Stef
Koning
|
HENSBROEK
|
9
|
Yuli
van der Molen
|
KROMMENIE
|
10
|
Milly
Davis
|
OOST-KNOLLENDAM
|
11
|
Mees
van Duren
|
NES
A/D AMSTEL
|
12
|
Rachella
van Zanen
|
ZAANDIJK
|
13
|
Nikki
Brusche
|
ZAANDAM
|
14
|
Carola
van de Wetering
|
NIEUW
VENNEP
|
15
|
Wout
Molenaar
|
VENHUIZEN
|
16
|
Fenna
Weber
|
ABCOUDE
|
17
|
Bo
Planken
|
HAARLEM
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 4
|
|
1
|
Nienke
Veenhoven
|
OOSTZAAN
|
2
|
Tobias
Kool
|
PURMEREND
|
3
|
Mike
Derogee
|
NIEUW
VENNEP
|
4
|
Pelle
van der Putte
|
HAARLEM
|
5
|
Duuk
van der Haagen
|
HOOFDDORP
|
6
|
Viego
Tijssen
|
AMSTELVEEN
|
7
|
Jan
Ruiter
|
WORMER
|
8
|
Jan
Veenhuis
|
SCHAGEN
|
9
|
Daan
Jurriaans
|
ANDIJK
|
10
|
Vonne
Schenkels
|
HAARLEM
|
11
|
Eefke
van Teeseling
|
ABCOUDE
|
12
|
Jesse
de Vries
|
HOOFDDORP
|
13
|
Thijs
de Vente
|
ZWANENBURG
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 3
|
|
1
|
Joeri
Schaper
|
BERGEN
|
2
|
Stan
Smit
|
WERVERSHOOF
|
3
|
Jan
van Schaik
|
AMSTERDAM
|
4
|
Rik
Rozenburg
|
VIJFHUIZEN
|
5
|
Guido
Jong
|
BLOKKER
|
6
|
Sem
van den Berg
|
JULIANADORP
|
7
|
Kjell
Edam
|
VELSERBROEK
|
8
|
llija
Bosschieter
|
ZAANDAM
|
9
|
Yannick
Mouton
|
WARMENHUIZEN
|
10
|
Jasmijn
Wiegmans
|
WILNIS
|
11
|
Mink
van Lunteren
|
HAARLEM
|
12
|
Loes
Rozenburg
|
VIJFHUIZEN
|
13
|
Timo
Visser
|
OOSTZAAN
|
14
|
Martijn
Konijn
|
SLOOTDORP
|
15
|
Femke
Reemeijer
|
SPAARNDAM
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 2
|
|
1
|
Michiel
Mouris
|
BAAMBRUGGE
|
2
|
Tyler
Eyk
|
AMSTERDAM
|
3
|
Wouter
Konijn
|
SLOOTDORP
|
4
|
Veerle
Muller
|
HAARLEM
|
5
|
Noor
Rozenburg
|
VIJFHUIZEN
|
6
|
Senna
Bakker
|
WORMER
|
7
|
Thije
Schagen
|
HAARLEM
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 1
|
|
1
|
Noery
Weber
|
ABCOUDE
|
2
|
Akira
Koolbergen
|
KROMMENIE
|
3
|
Tessel
Ruiter
|
WORMER
|
4
|
Jeannot
de Betue
|
WAARLAND
|
5
|
Nola
van Lunteren
|
HAARLEM
|
|