|
Jeugd
Cat 7
|
|
1
|
Quinten
Buijs
|
DE
LIER
|
2
|
Scott
Baijs
|
WIERINGERWERF
|
3
|
Frits
A Biesterbos
|
APELDOORN
|
4
|
Nick
Ruigrok
|
DE
LIER
|
5
|
Tim
de Jong
|
ASSEN
|
6
|
Joppe
de Heij
|
HETEREN
|
7
|
Lennert
Boekestijn
|
NAALDWIJK
|
8
|
Iwan
Hulsebosch
|
HILLEGOM
|
9
|
Dylan
Evers
|
ALKMAAR
|
10
|
Sven
Mokveld
|
MEGEN
|
11
|
Pepijn
van Varik
|
KATWIJK
|
12
|
Chris
van Stralen
|
ENKHUIZEN
|
13
|
Eric
Spoolder
|
JULIANADORP
|
14
|
Lars
van Hooft
|
WATERINGEN
|
15
|
Mike
van den Berg
|
NIEUWERKERK
A/D IJSSEL
|
16
|
Gerjan
Noeverman
|
RIJSSEN
|
17
|
Dirk
van Asperen
|
OLDENZAAL
|
18
|
Noud
van den Hurk
|
BENEDEN-LEEUWEN
|
19
|
Binck
Burger
|
|
20
|
Miel
Storms
|
GREVENBICHT
|
21
|
Delano
Swenne
|
HEUKELUM
|
22
|
Yannick
Onrust
|
HOORN
|
23
|
Corné
Vermeer
|
WAPSE
|
24
|
Cornee
van Boven
|
'T
LOO OLDEBROEK
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 6
|
|
1
|
Tibor
Del Grosso
|
EELDE
|
2
|
Puck
Pieterse
|
AMERSFOORT
|
3
|
Brian
de Vries
|
WOLVEGA
|
4
|
Jordi
van Heijst
|
DEN
DUNGEN
|
5
|
Coen
Donker
|
'T
ZAND
|
6
|
Rick
Bos
|
OOSTERWOLDE
|
7
|
Joost
Brinkman
|
NOORDLAREN
|
8
|
Pepijn
van Elzakker
|
GILZE
|
9
|
Sam
Struwer
|
DE
LIER
|
10
|
Pim
Funken
|
ASSEN
|
11
|
Ruben
Kortleve
|
HAVELTE
|
12
|
Sven
Noorderijk
|
NUNSPEET
|
13
|
Mitch
ter Laak
|
DEN
HOORN
|
14
|
Mika
Bouman
|
RIJSWIJK
|
15
|
Thijs
Hazekamp
|
ZOETERMEER
|
16
|
Bas
van der Burg
|
BERGSCHENHOEK
|
17
|
Chris
van Dijk
|
EDE
|
18
|
Danielle
Quint
|
DEIL
|
19
|
Dies
Moelker
|
KLOETINGE
|
20
|
Sven
van der Lans
|
DE
LIER
|
21
|
Jim
Struwer
|
DE
LIER
|
22
|
Reno
Oerlemans
|
DONGEN
|
23
|
Stijn
Vrooman
|
OOSTERHOUT
|
24
|
Esra
van de Kruisweg
|
OLDEBROEK
|
25
|
Tom
Houmes
|
WISSENKERKE
|
26
|
Ruben
Schoonhoven
|
OOSTERWOLDE
|
27
|
Jacobien
Viveen
|
WOUDRICHEM
|
28
|
Kane
Reekers
|
OLDENZAAL
|
29
|
Frank
Willemse
|
GORINCHEM
|
30
|
Leroy
van Boven
|
'T
LOO OLDEBROEK
|
31
|
Anoek
Kuijpers
|
GILZE
|
32
|
Connor
Scholtes
|
MONSTER
|
33
|
Pim
Keijzer
|
MAASLAND
|
34
|
Vince
Dries
|
NAALDWIJK
|
35
|
Sascha
Steensma
|
DRACHTEN
|
36
|
Anniek
Zwiers
|
SCHOONOORD
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 5
|
|
1
|
Miguel
van Tintelen
|
BAARS
|
2
|
Rens
Teunissen van Manen
|
OOSTERBEEK
|
3
|
Bart
Kastelein
|
BURGH-HAAMSTEDE
|
4
|
Björn
Hommes
|
APPELSCHA
|
5
|
Bart
Kortleve
|
HAVELTE
|
6
|
Morris
Gruiters
|
HENGELO
|
7
|
Kimberly
Boven
|
REUTUM
|
8
|
Diederik
Fobbe
|
'T
LOO OLDEBROEK
|
9
|
Annemoon
van Dienst
|
GORSSEL
|
10
|
Bryant
Boogert
|
HOOGBLOKLAND
|
11
|
Noa
Stolk
|
NIEUWENDIJK
|
12
|
Christa
Nelck
|
ROTTERDAM
|
13
|
Thijs
Bakker
|
RIJSSEN
|
14
|
Casper
Turk
|
LISSE
|
15
|
Xander
Drogt
|
NIJEVEEN
|
16
|
Samuel
Krupers
|
OLDENZAAL
|
17
|
Cas
van der Veen
|
APELDOORN
|
18
|
Isa
Boverhof
|
UFFELTE
|
19
|
Lars
ter Laak
|
VEENENDAAL
|
20
|
Iris
Offerein
|
MEPPEN
|
21
|
Hilde
Pennings
|
BERLICUM
|
22
|
Sarah
van Veldhuizen
|
EDE
|
23
|
Lucas
Bruns
|
ENSCHEDE
|
24
|
Serena
van Schijndel
|
LEERDAM
|
25
|
Danique
van Espelo
|
NUNSPEET
|
26
|
Chris
Offerein
|
MEPPEN
|
27
|
Ruben
van Kerkvoorde
|
GORINCHEM
|
28
|
Bram
van Eijsden
|
MAASTRICHT
|
29
|
Sam
Borst
|
HAVELTE
|
30
|
Mabel
Schagen
|
KAATSHEUVEL
|
31
|
Jelmer
Bassa
|
ARKEL
|
32
|
Leonie
Boschker
|
WOERDEN
|
33
|
Max
Merse
|
S
GRAVENZANDE
|
34
|
Mitchell
Lenters
|
APELDOORN
|
35
|
Lars
Wit
|
MIDDENMEER
|
36
|
Thijs
Kuiper
|
OLDENZAAL
|
37
|
Arjen
Bakker
|
NIJEVEEN
|
38
|
Mathijs
van Dijk
|
KWITSHEUL
|
39
|
Jarno
de Groot
|
DE
LIER
|
40
|
Sven
Nuijten
|
KAATSHEUVEL
|
41
|
Anne
Verhappen
|
GEMERT
|
42
|
Isabelle
Bakker
|
RIJSWIJK
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 4
|
|
1
|
Yaël
Plas
|
APELDOORN
|
2
|
Luna
Cnossen
|
APELDOORN
|
3
|
Sem
Hardlooper
|
WEZEP
|
4
|
Joris
Funken
|
ASSEN
|
5
|
Niels
Brinkman
|
NOORDLAREN
|
6
|
Britt
Davidson
|
KOEDIJK
|
7
|
Isa
Looienga
|
DRACHTEN
|
8
|
Jentske
Withag
|
BELTRUM
|
9
|
Floris
Verschuur
|
ROTTERDAM
|
10
|
Annelot
Zwiep
|
OLDENZAAL
|
11
|
Carmen
van der Veen
|
ZWOLLE
|
12
|
Siem
van Olffen
|
BORNE
|
13
|
Keo
Schagen
|
KAATSHEUVEL
|
14
|
Koen
Engberink
|
BILTHOVEN
|
15
|
Joas
Houweling
|
GORINCHEM
|
16
|
Feiko
van der Dussen
|
ARKEL
|
17
|
Sanne
Klock
|
OLDEBROEK
|
18
|
Troy
Baijs
|
WIERINGERWERF
|
19
|
Julian
Odenthal
|
AMSTERDAM
|
20
|
Sjors
Lugthart
|
DEN
HAAG
|
21
|
Ben
Poelman
|
DEN
HAAG
|
22
|
Annika
Spoolder
|
JULIANADORP
|
23
|
Dion
Slomp
|
HOORNAAR
|
24
|
Nienke
Meijerink
|
RAALTE
|
25
|
Esther
Plakmeijer
|
OLDEBROEK
|
26
|
Sepp
Brocken
|
BREDA
|
27
|
Mirthe
Hultink
|
HAVELTE
|
28
|
Andrys
Stienstra
|
EDE
|
29
|
Gaby
Vermeer
|
WAPSE
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 3
|
|
1
|
Danny
Turkstra
|
BEILEN
|
2
|
Job
Weijdema
|
TUK
|
3
|
Antoine
Quint
|
DEIL
|
4
|
Rob
Kastelein
|
BURGH-HAAMSTEDE
|
5
|
Carmen
Ziemerink
|
GLANE
|
6
|
Jette
de Groot
|
ZWOLLE
|
7
|
Bram
Meijerink
|
RAALTE
|
8
|
Mark
van Kleef
|
OPHEUSDEN
|
9
|
Lauren
Molengraaf
|
CAPELLE
A/D IJSSEL
|
10
|
Mathijs
Vijverberg
|
NAALDWIJK
|
11
|
Mads
de Roos
|
APPELSCHA
|
12
|
Lars
Smit
|
STEENWIJK
|
13
|
Casper
van Hartskamp
|
APELDOORN
|
14
|
Luuk
van der Drift
|
WATERINGEN
|
15
|
Stijn
ter Schure
|
ASSEN
|
16
|
Sam
van Herk
|
ARKEL
|
17
|
Danijel
Agricola
|
TERWISPEL
|
18
|
Timo
Gerritsen
|
UGCHELEN
|
19
|
Lieke
Vos
|
WARNSVELD
|
20
|
Frederique
Verschuur
|
ROTTERDAM
|
21
|
Loek
van Hoof
|
EDE
|
22
|
Merel
Hartog
|
GIESSENBURG
|
23
|
Amy
Kox
|
REUSEL
|
24
|
Mauro
Ambrawo
|
APELDOORN
|
25
|
Marcel
Bakker
|
NIJEVEEN
|
26
|
Britt
Veneberg
|
AMERSFOORT
|
27
|
Tygo
Peters
|
APELDOORN
|
28
|
Dennis
van den Biggelaar
|
TILBURG
|
29
|
Julia
van der Meulen
|
ALMELO
|
30
|
Sem
Albers
|
OOSTERHOUT
|
31
|
Dennis
van Maurik
|
WATERINGEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 2
|
|
1
|
Daan
Hartog
|
GIESSENBURG
|
2
|
Nina
Houmes
|
WISSENKERKE
|
3
|
Mae
Cabaca
|
VLAARDINGEN
|
4
|
Luuk
Wolthuis
|
HANK
|
5
|
Boris
van der Voort
|
KWINTSHEUL
|
6
|
Damian
Koen
|
WOLVEGA
|
7
|
Ruben
Weijers
|
APELDOORN
|
8
|
Rif
van den Berg
|
PIJNACKER
|
9
|
Finn
Blomaard
|
WEMELDINGE
|
10
|
Cas
Krebbers
|
DEEST
|
11
|
Rick
Versloot
|
HARDINXVELD-GIESSENDAM
|
12
|
Yvette
Vermeer
|
WAPSE
|
13
|
Lisa
van der Veen
|
ZWOLLE
|
14
|
Joris
Peursem
|
HARDINXVELD-GIESSENDAM
|
15
|
Jade
Wuurman
|
AALSMEER
|
16
|
Kaj
Roeling
|
MONSTER
|
17
|
Inge
Vermeer
|
WAPSE
|
18
|
Elisa
van Kerkvoorde
|
GORINCHEM
|
19
|
Fabian
van Giessel
|
APELDOORN
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 1
|
|
1
|
Mads
Teunissen van Manen
|
OOSTERBEEK
|
2
|
Maureen
Abma
|
WOLVEGA
|
3
|
Melissa
Nuyten
|
HEINKENSZAND
|
4
|
Bente
Jochems
|
PUTTEN
|
5
|
Thomas
van Emst
|
STEENWIJK
|
6
|
Luuk
van den Biggelaar
|
TILBURG
|
7
|
Marnix
Veen
|
APELDOORN
|
8
|
Maurice
Verhoeven
|
KAATSHEUVEL
|
9
|
Tiemo
Schreur
|
APELDOORN
|
10
|
Michelle
Druif
|
ZOETERMEER
|
11
|
Damian
van den Berg
|
OLDEBROEK
|
12
|
Lisa
Band
|
ZUID-OOST
BEEMSTER
|
13
|
Jasmijn
Bruin
|
ZIERIKZEE
|
14
|
Noa
Grimbergen
|
APELDOORN
|
15
|
Anouk
de Groot
|
DE
LIER
|
16
|
Justen
Hauser
|
POELDIJK
|
17
|
Nora
van der Dussen
|
ARKEL
|
18
|
Floris
van Hartskamp
|
APELDOORN
|
19
|
Britt
Blomaard
|
WEMELDINGE
|
20
|
Mads
Gerritsen
|
UGCHELEN
|
|