33e EPZ OMLOOP VAN BORSELE - UCI WOMEN
Uitslag Rit in lijn over 137 km
te 's-Heerenhoek - the Netherlands op 23 April 2016
Organization:Stichting Wielercomité 's-Heerenhoek
Klas Deelnemer Ploeg Tijd Verschil
1 18 Guarischi, Barbara Canyon-SRAM Racing 3:29:28
2 68 Mackaij, Floortje Team Liv-Plantur z.t.
3 22 Majerus, Christine Boels-Dolmans Cycl Team z.t.
4 97 Kessler, Nina Lensworld-Zannata-Etixx z.t.
5 79 Bujak, Euginia BTC City Ljubljana z.t.
6 20 Blaak, Chantal Boels-Dolmans Cycl Team z.t.
7 7 Brand, Lucinda Rabo-Liv Women CT z.t.
8 15 Cecchini, Elena Canyon-SRAM Racing z.t.
9 54 van Vleuten, Annemiek Orica-AIS z.t.
10 86 Rijff, Anouk Lotto Soudal Ladies z.t.
11 98 Kozonchuk, Oksana Lensworld-Zannata-Etixx z.t.
12 19 van Dijk, Ellen Boels-Dolmans Cycl Team z.t.
13 69 Markus, Riejanne Team Liv-Plantur 3:29:31 0:03
14 50 Roy, Sarah Orica-AIS z.t.
15 8 Knetemann, Roxane Rabo-Liv Women CT 3:29:36 0:08
16 45 Post, Jermaine Parkhotel Valkenburg CT z.t.
17 43 Koedooder, Vera Parkhotel Valkenburg CT 3:29:49 0:21
18 71 Soek, Julia Team Liv-Plantur z.t.
19 44 van Gogh, Natalie Parkhotel Valkenburg CT 3:29:57 0:29
20 101 Confalonieri, Maria Lensworld-Zannata-Etixx 3:30:20 0:52
21 5 Kitchen, Lauren Hitec Produts 3:30:52 1:24
22 82 Radotic, Mia BTC City Ljubljana 3:33:23 3:55
23 140 Kuijpers, Evy Jan van Arckel z.t.
24 49 Rowney, Loren Orica-AIS z.t.
25 27 Hosking, Chloe Wiggle Honda High5 3:33:26 3:58
26 81 Eric, Jelena BTC City Ljubljana z.t.
27 187 Meijer, Rixt Meteoor Assen Rooden 3:34:22 4:54
28 9 Gillow, Shara Rabo-Liv Women CT z.t.
29 67 Kirchmann, Leah Team Liv-Plantur z.t.
30 17 Ryan, Alexis Canyon-SRAM Racing z.t.
31 14 Barnes, Hannah Canyon-SRAM Racing z.t.
32 110 Kuchinskaya, Elena Russian National Team z.t.
33 55 Markus, Kelly Lares-Waowdeals z.t.
34 3 Heine, Vita Hitec Produts z.t.
35 139 van 't Geloof, Marjolein Jan van Arckel z.t.
36 26 Garner, Lucy Wiggle Honda High5 z.t.
37 92 Teruel, Alba Lointek Team z.t.
38 57 Penton, Sara Lares-Waowdeals z.t.
39 102 van der Meulen, Kaat Lensworld-Zannata-Etixx z.t.
40 59 Roe, Eileen Lares-Waowdeals z.t.
41 16 Kroger, Mieke Canyon-SRAM Racing z.t.
42 85 Knol, Willeke Lotto Soudal Ladies z.t.
43 48 Hoeksma, Ilona Parkhotel Valkenburg CT z.t.
44 90 Delzenne, Elise Lotto Soudal Ladies z.t.
45 74 Fournier, Roxanne Poitou-Charentes Futuros z.t.
46 29 Pieters, Amy Wiggle Honda High5 z.t.
47 58 van de Ree, Monique Lares-Waowdeals z.t.
48 80 Plichta, Anna BTC City Ljubljana z.t.
49 23 Pawlowska, Katarzyna Boels-Dolmans Cycl Team z.t.
50 6 Guderzo, Tatiana Hitec Produts 3:34:26 4:58
51 25 Bronzini, Giorgia Wiggle Honda High5 z.t.
52 116 Stumhofer, Gretchen USA National Team 3:37:25 7:57
53 164 Smorenburg, Cornelie ARTV de Adelaar z.t.
54 126 Gafinovitz, Rotum Jos Feron Lady Force z.t.
55 118 Headley, Sara USA National Team z.t.
56 103 Tuslaite, Daiva Lithuania National Team z.t.
57 122 Verhagen, Alicja Jos Feron Lady Force z.t.
58 64 Le Court, Kimberley Bizkaia-Durango z.t.
59 184 van Horik, Sofie SwaboLadies.nl z.t.
60 113 Vasilieva, Svetlana Russian National Team 3:37:29 8:01
61 24 Dideriksen, Amalie Boels-Dolmans Cycl Team z.t.
62 4 Leth, Julie Hitec Produts z.t.
63 2 Moberg, Emilie Hitec Produts z.t.
64 109 Boyarskaya, Natalia Russian National Team z.t.
65 93 Rodriguez, Gloria Lointek Team z.t.
66 153 van Kessel, Femke Movingladies z.t.
67 12 Tenniglo, Moniek Rabo-Liv Women CT z.t.
68 87 Hoffmann, Chantal Lotto Soudal Ladies z.t.
69 47 Knauer, Anna Parkhotel Valkenburg CT z.t.
70 11 Koster, Anouska Rabo-Liv Women CT z.t.
71 159 Koster, Paulien NWVG Groningen z.t.
72 76 Demay, Coralie Poitou-Charentes Futuros z.t.
73 75 Jeuland, Pascale Poitou-Charentes Futuros z.t.
74 78 Bravard, Charlotte Poitou-Charentes Futuros z.t.
75 144 Beckeringh, Nike Jan van Arckel z.t.
76 143 Elzing, Karen Jan van Arckel z.t.
77 46 Stougje, Chanella Parkhotel Valkenburg CT 3:38:31 9:03
78 30 Roberts, Amy Wiggle Honda High5 z.t.
79 72 Stijns, Kyara Team Liv-Plantur z.t.
80 70 Mustonen, Sara Team Liv-Plantur 3:39:02 9:34
81 21 Kasper, Romy Boels-Dolmans Cycl Team 3:41:12 11:44
82 51 Williams, Lizzie Orica-AIS z.t.
83 62 Lopez, Margarita Bizkaia-Durango z.t.
84 167 de Graaf, Michelle ARTV de Adelaar z.t.
85 136 van Houtum, Céline TWC de Kempen z.t.
86 60 de Quint, Pia Lares-Waowdeals z.t.
87 142 Teunissen, Britt Jan van Arckel z.t.
88 197 Neefjes, Tessa Regio Team Noord Holland z.t.
89 130 Brossard, Emmanuelle Autoglas Wetteren z.t.
90 163 Klement, Melanie ARTV de Adelaar z.t.
91 66 Escursel, Elisabet Bizkaia-Durango z.t.
92 196 Welling, Renee Regio Team Noord Holland z.t.
93 127 Haers, Carolien Autoglas Wetteren z.t.
94 168 Stappenbelt, Nadia ARTV de Adelaar z.t.
95 115 Breck, Holly USA National Team z.t.
96 158 Oosterwoud, Wendy NWVG Groningen z.t.
97 119 Boutet, Madeleine USA National Team z.t.
98 183 Veen, Tessa SwaboLadies.nl z.t.
99 65 Lekuona, Lierni Bizkaia-Durango z.t.
100 63 Hoogeboom, Roos Bizkaia-Durango z.t.
101 194 Groeneveldt, Joanne Regio Team Noord Holland z.t.
102 89 Kachelhoffer, An-li Lotto Soudal Ladies z.t.
103 186 de Groot, Eveline SwaboLadies.nl z.t.
104 91 Gonzalez Blanco, Lucia Lointek Team z.t.
105 125 Matthijsse, Mathilde Jos Feron Lady Force z.t.
106 161 van der Graaf,Anne Marij NWVG Groningen z.t.
107 133 Baas, Carleen TWC de Kempen z.t.
108 191 Steenhof, Melissa Meteoor Assen Rooden z.t.
109 162 Joling, Marije NWVG Groningen z.t.
110 28 Mayuko, Hogiwara Wiggle Honda High5 z.t.
111 1 Thorsen, Thea Hitec Produts z.t.
112 61 Dalton, Heidi Bizkaia-Durango z.t.
113 182 Nieuwerth, Kimberly SwaboLadies.nl z.t.
114 120 Rathbun, Laurel USA National Team z.t.
115 52 Manly, Alexandra Orica-AIS z.t.
116 84 Batagelj, Polona BTC City Ljubljana z.t.
117 100 Spoor, Winanda Lensworld-Zannata-Etixx z.t.
118 99 de Baat, Kim Lensworld-Zannata-Etixx z.t.
119 180 Mulder, Mascha Restore Cyclingteam z.t.
De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.243 km/u