|
|
Wijk
en Aalburg
|
|
Jeugd
Cat 7
|
|
1
|
Daniel
Taki
|
OOSTERHOUT
NB
|
2
|
Salvador
Alvarado
|
ROTTERDAM
|
3
|
Stijn
Hanegraaf
|
HEESWIJK-DINTHER
|
4
|
Lars
Seldenthuis
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
5
|
Louk
van den Bos
|
VLIJMEN
|
6
|
Boris
Romers
|
ROZENBURG
|
7
|
Gijs
Slagter
|
LAGE
ZWALUWE
|
8
|
Jos
Blok
|
GOUDA
|
9
|
Rick
van der Poel
|
PAPENDRECHT
|
10
|
Luuk
Spijker
|
SLEEUWIJK
|
11
|
Loe
van Belle
|
ZOETERMEER
|
12
|
Tom
Waldram
|
NIEUWERKERK
A/D IJSSEL
|
13
|
Sven
Pijnenburg
|
RAAMSDONKSVEER
|
14
|
Tim
Nasveld
|
ABBENBROEK
|
15
|
Leon
van der Nat
|
CAPELLE
A/D IJSSEL
|
16
|
Pepijn
van Gijzen
|
DE
MEERN
|
17
|
Janick
van Olderen
|
TIEL
|
18
|
Quinn
van Zanten
|
BEESD
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 6
|
|
1
|
Roan
Konings
|
OUDENBOSCH
|
2
|
Marit
Wasmus
|
DEN
HOORN
|
3
|
Sofie
van Rooijen
|
DRIEL
|
4
|
Moreno
Tak
|
FIJNAART
|
5
|
Lars
Rouffaer
|
SIBBE
|
6
|
Marnix
van den Oever
|
WIJK
EN AALBURG
|
7
|
Niels
Boom
|
ALBLASSERDAM
|
8
|
Lisa
van der Meer
|
'S-GRAVENZANDE
|
9
|
Iris
Verschuren
|
STREEFKERK
|
10
|
Remco
Stam
|
SPRANG
CAPELLE
|
11
|
Sam
Oosterholt
|
MADE
|
12
|
Thijs
van Leeuwen
|
ALPHEN
A/D RIJN
|
13
|
Sven
Mulder
|
RAAMSDONKSVEER
|
14
|
Sietse
Kool
|
ZEVENHOVEN
|
15
|
Jelle
Paalman
|
UTRECHT
|
16
|
Bart
Rutten
|
DEN
HOUT
|
17
|
Lotte
Jansen
|
DORDRECHT
|
18
|
Kas
Visser
|
HOUTEN
|
19
|
Johan
Dorussen
|
BEUNINGEN
|
20
|
Daan
van Vuuren
|
WOUDRICHEM
|
21
|
Jeremy
Melis
|
DONGEN
|
22
|
Rhys
Piper
|
NULAND
|
23
|
Jordy
van der Ham
|
GOUDA
|
24
|
Mathijs
van Putten
|
HAGESTEIN
|
25
|
Stan
Reinders
|
DORDRECHT
|
26
|
just
van Dongen
|
DONGEN
|
27
|
Sanne
van Heel
|
ZALTBOMMEL
|
28
|
Roan
Danckaarts
|
UTRECHT
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 5
|
|
1
|
Daan
van Lüling
|
ALPHEN
A/D RIJN
|
2
|
Britt
van der Hulst
|
HAZERSWOUDE
|
3
|
Maureen
Arens
|
KRUININGEN
|
4
|
Bo
Planken
|
HAARLEM
|
5
|
Casper
Noorloos
|
KAATSHEUVEL
|
6
|
Bodine
Vollering
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
7
|
Sophie
Engel
|
ROOSENDAAL
|
8
|
Julie
Roelandts
|
|
9
|
Xin
van Warmerdam
|
ABBEKERK
|
10
|
Milan
Huizer
|
WADDINXVEEN
|
11
|
Joeri
de Coo
|
MAARSSENBROEK
|
12
|
Maurits
Neele
|
OUDE
TONGE
|
13
|
Carola
van de Wetering
|
NIEUW
VENNEP
|
14
|
Silke
Blei
|
HURWENEN
|
15
|
Sophia
Zwaan
|
BODEGRAVEN
|
16
|
Evi
Jongenelen
|
STEENBERGEN
|
17
|
Pierre
van den Kieboom
|
BERGEN
OP ZOOM
|
18
|
Roel
Vrancken
|
S-HERTOGENBOSCH
|
19
|
Lars
Dierks
|
FIJNAART
|
20
|
Tim
van den Noort
|
DE
MEERN
|
21
|
Lotte
de Groot
|
VLEUTEN
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 4
|
|
1
|
Nienke
Veenhoven
|
OOSTZAAN
|
2
|
Axel
Roks
|
SINT
WILLEBRORD
|
3
|
Babette
van der Wolf
|
OUDE
TONGE
|
4
|
Christiaan
van Rees
|
GROOT
AMMERS
|
5
|
Ryan
Gal
|
NEEDE
|
6
|
Tim
v.d. Poel
|
PAPENDRECHT
|
7
|
Olav
Noorloos
|
KAATSHEUVEL
|
8
|
Bibi
Verzijl
|
BERKEL
EN RODENRIJS
|
9
|
Hidde
Swart
|
OOSTERHOUT
|
10
|
Duuk
van der Haagen
|
HOOFDDORP
|
11
|
Bo
van Elven
|
ETTEN-LEUR
|
12
|
Firn
Arens
|
KRUININGEN
|
13
|
Mike
Derogee
|
NIEUW
VENNEP
|
14
|
Britt
de Grave
|
THOLEN
|
15
|
Emma
Hoolwerf
|
EEMDIJK
|
16
|
Viego
Tijssen
|
AMSTELVEEN
|
17
|
Ysbrand
van Zanten
|
BEESD
|
18
|
Sanne
Lazeroms
|
BOSSCHENHOOFD
|
19
|
Quin
de Groot
|
NIEUW
VENNEP
|
20
|
Jens
Dijk
|
VLEUTEN
|
21
|
Ingmar
van den Bosch
|
LISSE
|
22
|
Yilla
Threels
|
WOERDEN
|
23
|
Daan
Jurriaans
|
ANDIJK
|
24
|
Isabel
Arensman
|
DEIL
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 3
|
|
1
|
Zoë
van Velzen
|
WADDINXVEEN
|
2
|
Niels
Hanegraaf
|
HEESWIJK-DINTHER
|
3
|
Jelle
de Vlaam
|
'S-GRAVENDEEL
|
4
|
Lisa
van Heel
|
ZALTBOMMEL
|
5
|
Luca
van Oudheusden
|
ANDEL
|
6
|
Julia
Lindhout
|
ST
MAARTENSDIJK
|
7
|
Sven
Van Merriënboer
|
WERNHOUT
|
8
|
Senna
Wuisman
|
SPIJKENISSE
|
9
|
Mark
Mandemaker
|
HOOGVLIET
|
10
|
Sem
van Wijngaarden
|
HARDINXVELD-GIESSENDAM
|
11
|
Anouk
Bijl
|
PAPENDRECHT
|
12
|
Bjorn
Kant
|
GIESSEN
|
13
|
Esra
Goossens
|
BORCULO
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 2
|
|
1
|
Tyler
Eyk
|
AMSTERDAM
|
2
|
Nick
Wisse
|
RILLAND
|
3
|
Liz
Toonen
|
BOXMEER
|
4
|
Brent
Jongenelen
|
STEENBERGEN
|
5
|
Daan
Hartog
|
GIESSENBURG
|
6
|
Aron
van Vugt
|
GIESSEN
|
7
|
Nienke
de Jong
|
SCHIJF
|
8
|
Chiara
Danckaarts
|
UTRECHT
|
9
|
Thijs
Bijl
|
PAPENDRECHT
|
10
|
Wytske
van Es
|
OOSTERHOUT
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd
Cat 1
|
|
1
|
Megan
Arens
|
KRUININGEN
|
2
|
Victor
Kroesbergen
|
EDE
|
3
|
Michelle
Maas
|
SINT
WILLEBRORD
|
4
|
Sam
Mullaert
|
KAPELLE
|
5
|
Neel
Lepelaars
|
BERGEIJK
|
6
|
Ruben
Broers
|
RIJEN
|
7
|
Lotte
van Merriënboer
|
WERNHOUT
|
8
|
Bliss
Goossens
|
BORCULO
|
|